Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lilyk
5. máj 2009

baby neBeBujete este niekto? mam kupon kde sa pise viac ako 400 korun zlava,rada poslem 😉

evitkamalicka
5. máj 2009

lilyk my striedame Nutrilon a Bebu, ale Adamko uz nema taku spotrebu, kedze uz aj normalne papame. Takze minieme tak maximalne 1 krabicu Nutrilonu a 1 Beby mesacne, takze to nie je az taka strasna polozka uz teraz

luciabah
5. máj 2009

ahojte

mihus, mne sa paci tato, vlastne vyberal matko...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ale moze sa pouzivat, az ked vie babetko same sediet a nepada mu hlavicka. a ako vam je mala autosedacka... trcia simonke nozicky? ono sa hovori a pise, ze vajicko je male ked trci hlavka.
musim koncit, gretka chce buchat po pocitaci a ja nedovolim... zla mama 😠

horalka777
5. máj 2009

lilyk, my BeBujeme 😉 co je to za kupon? A nevyuzijes ho Ty?

bibka333
5. máj 2009

ahojte my mame strašnu druhu noc za sebou vstala o 6 hod a potom spinkala do 10 20 mne chyba ten spanok 😔 včera sme boli s Jarkou na kontrole tak ide na liečenie do Smrdak a mala sa naučila prskat taka je zlatunka

simonka so susedou si nerob tažku hlavu u nas tieš nakolol prečo plače asi ju boli bruško alebo jej idu zubky, čo ju nepikrmuješ, daj jej čajika blablablalblal a to plače malo kedy
Henri mali je šikovnučky mm nechcel verit ze ma 7 mesiacou
Mihanka Lucka ma pravdu vajičko je male ked trči hlavka pytala som sa na to kamošky čo predava autosedačky my budeme mat vajicko a potom uvidime teraz na aute chodime malo ale o chvilku budeme mat opravene tak potom budeme jazdit . Este som sa chcela spyta tie čo kojite už vas odmietlo babo ☹ mne to urobila včera aj dnes po troch hodinach mala papat a ona nechcela

bibka333
5. máj 2009

horalka ahoj 🙂

bibka333
5. máj 2009

taka zase tu nik neni ked tu možem byt ja ☹ tak idem varit ,prat a kojit pa

horalka777
5. máj 2009

ahoj Bibi 🙂 Ja mam bohuzial tak rozkolisane hormony, ze mlieko striedavo je a nie je. Bola som aj u Dr, lebo mavam strasne casto a uplne nepravidelne krvacanie (vysetrenia potvrdili hormonalny problem), no a ked krvacam, mlieka temer niet, kiezby ho bolo len menej ☹ no ale co narobim, kazda mame nieco. Beriem to tak, ze aj tych skoro 6 mesiacov plneho kojenia bol v mojom pripade velky uspech. Takze kojit sa snazim pri kazdom krmeni (cucne si aj po prikrmoch), ale ked netecie takmer nic, hladnu ju nenecham 😕 No a ked netecie, jasne ze sa zlosti. Nastastie papa pekne, s nicim nie je problem, akurat ked jej daco nove nesadne, proste to vygrcka a ja to utriem z puzzli 🙂

katkaza
5. máj 2009

ahoj
ja len na skok...minulý týždeň bol mm v Poľsku a kúpil malej takúto
http://www.chicco.sk/index.php?page=site_map
potom sme doma pozerali,že sme na nej ušetrili 200 Sk...tak asi sa veľmi neoplatí.On kupoval stavebniny a si myslel,že všetko z Poľska je extra super výhodné 🙂 A ja sa dnes akurát rozčulujem,že nám ju dvakrát stiahlo z účtu 😠 Inak je lacná okolo 3800 Sk a už ju bude mať na stálo.Ja som chcela pre malú polohovateľnú....asi niečo také ako Lucka,ale bohužial,musíme šetriť 😒

lilyk
5. máj 2009

Horalka ja to Dm kupon BEBA 3..pri kupe 2 Beb je tretia zadara cize 13,84 euro usetris 😉,kuponik plati do 30.6.2010 takze minut ho nemusis hned 😉
no my sme zatial na Sunare aj to stale na 1-ke kedze raz som skusila 2 a ta ho zapekala takze k Bebe sa urcite uz nevratime, ja rozmyslam nad Babylove mlieckom ze skusime, Majko ho pije aj ked len ako vecernu kasu ale je dobre a aj lacnejsie 😉

evitkamalicka
5. máj 2009

lilyk a kolko stoji to babylove mliecko? ja som nad nim tiez rozmyslala, ale som si nejako nevsimla cenu

lilyk
5. máj 2009

inak k tej autosedacke, u nas sa dost osvedcilo ze je polohovatelna, lebo ked mi Maju zaspi a nechala by som ho sediet v tej spriamenej polohe tak by si asi hlavu zlamal, tak ked zaspi ho vzdy posuniem trosku nizsie.

lilyk
5. máj 2009

Evit 3-ka od 8 mesiacikov 600g 134Sk a ked kuknes na zlozenie velmi sa podoba Nutrilonu 😉 a ma jablkovu prichut.

evitkamalicka
5. máj 2009

lilyk to moze byt dobre mliecko, tak skusim ked najblizsie budem v DM

katkaza
5. máj 2009

lilyk a koľko stojí tá sedačka...nejako sa tam neviem dostať k cene 🙂

lilyk
5. máj 2009

ak sa vam odvedci tak ti doporucim ho kupit viacej,lebo je casto vypredane, teda aspon u nas v BA 😉

lilyk
5. máj 2009

Kati neviem ci mas na mysli tu nasu maxi Cosi,my sme ju kupovali cez Hej.sk a stala cc 5000SK, kuknem 😉 a inak bacha nekupujte ciernu, ked slnko pali to je hruuuza, mi mame modru a tiez dost tepla.

lilyk
5. máj 2009
katkaza
5. máj 2009

ďakujem 🙂 no my už máme nakúpené...čo už ☹ tak snáď pre druhé 🙂

lilyk
5. máj 2009

jasne, aj tak by ste ju potrebovali pre druhe 😉

bibka333
5. máj 2009

Andre Methew ti pekne pozoval je zlatučky 🙂

bibka333
5. máj 2009

baby tu je počasie pod psa akurat rozmyšlam či ist von či nie

lilyk
5. máj 2009

my sme nesli, pojdeme len do obchodu, tu dost fuciiiiii 😒

luciabah
5. máj 2009

katka, my ideme kupovat z ciech cez internet. je to o nieco lacnejsie ako oproti slovensku. a farbu neriesim, lebo kupujeme frote obal na autosedacky... aj na vajo idem kupovat, lebo ked mala spoti, operiem, zatial co autosedacku do pracky nezmestim 😀 mala pracka 😀

luciabah
5. máj 2009

bibka, my vstavame o siestej kazdy den, len vcera a dnes spinkala do pol siedmej ale to je chorucka. ale ked je zdrava, niekedy pocujem hlasne vysoke aa uz o pol siestej

luciabah
5. máj 2009

mihus... co bolo o desiatej?

horalka777
5. máj 2009

Katka, ked si pisala, ako si malu beries k sebe nad ranom do postele, to akoby o mne si pisala. Ja to uz praktizujem dlhsie, teraz uz aj z bezpecnostnych dovodov, Blanka zacina pravidelne medzi stvrtou a piatou hodinou rannou splhat. Aj dnes. Skoro necujne, pocula som len jemne funenie a nado mnou sa tycila silueta mojej dcerenky, vyskerenej od stastia, ze som sa pohla vedla v posteli 😕 No tak toto teda nie, ja ju vzdy este uspim vedla seba a to potiahneme aj do pol deviatej niekedy 😎

Inak pozdravuje Henryho a odkazuje mu, ze je s nim na jednej vlne, jednu hrcu ma momentalne nad pravym okom, druhu nad lavym uchom a teraz tesne pred spanim stihla este nadobudnut sram cez licko. Kamikadze 😀

horalka777
5. máj 2009

Ema vecerna basnicka supeeeer, mas nenahraditelnu funkciu v TVMK 😉

lubka78
5. máj 2009

ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre