Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

luciabah
6. máj 2009

henri, zlatko, matko vcera sam povedal, ze sa uci robit a sa z toho vytesujem. ono pomaha aj to, ze teraz si s ocinom nakupili rozne kosacky a skusaju ich a uz vydno aj nejaky vysledok za nimi a tak ich to motivuje. a ked dokoncia pozemok, tak idu robit u nas ihrisko pre deti a bazen, takze zase nieco a vlastne si pomalinky uvedomuje, ze okolo domu je stale nieco
katka, ja vecer vzdy nieco robim, lebo cez den som s malou vonku a dnu sme len minimalne, takze nic neporobim. ale ja si poviem, ze dnes vecer trochu pozehlim alebo urobim toto a toto, ziadne heroicke vykony. a niekedy si poviem, ze idem lenosit a lenosim 😀

emaso
6. máj 2009

a este k FB,neviem preco ale "brni mi z toho vocas"nie je za tym daka sekta abo co? 😀 nejak mi to nesadlo,ale tak zas nemusim strkat prdel vsade,mozno casom zmenim nazor,tak pre istotu som zaregistrovana 😅

phoebe003
6. máj 2009

henri ty jsi mi napsala na fb,že stačí,když kliknu na ten odkaz,ale mne to vždycky překlikne někam a objeví se tam ta tabulka s korytnačkou. 😒

bibka333
6. máj 2009

simi maly zlatunky 😀

luciabah
6. máj 2009

henri a ja sa hlasim na stretko. ja mam prahu strasne rada, s matkom sme tam boli spolu pred 5 rokmi a pod hradcanmi sme sa zatulali do tych malych uliciek, no nadhera. tam by sa mi pacilo zit.

phoebe003
6. máj 2009

jinak simmalej je sladkej:o))))))

mihanka
6. máj 2009

henri... 😀 a ja som v prahe nebola ani nepamatam, naposledny po povodniach...

lucii, nauc sa to... 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=hibtZPMF9D0
luciabah
6. máj 2009

mihus... naucene 😀 😀 😀 len musim vynechat poslednu nadavku 😀 😀 😀

luciabah
6. máj 2009

simi... maly je zlatucky, dnes som sa vytesovala z gretky, ze sama sedi a ked urobim kukuk na alexa, tak si hovorim, ze sme pozadu... ale ja viem ze nemam porovnavat. ako hovori moj ocino, gretka bude napredovat v sibalstvach 😀 😀 😀 vzdy jej ocka ihraju a len rozmyslaju, ze co by spravila

henri001
6. máj 2009

drahy telefonuje , tak som tu 😀
mihi suuupeeer odkaaaaz 😵 😵 😵
karolinko to moze byt tym, ze uz si si ho urobila ...ten test a stale ti vyhadzuje vysledok 😕 😒
no s FB je to tak, ked mas vela kamaratov, je to super, pretoze nemusis nikomu volat a mas tam infosky co prave robi alebo ako mu je , ake ma nove fotecky, mozes si ich pokomentovat , podiskutovat o nich, ja som po 13 rokoch v kontakte s tanecnikmi , spoluziackami....ja som velmi vdacna FBku 🙂
takze to zhrnme : kedy v phe ?

mihanka
6. máj 2009

luci... a rozumie tej nadavke?? 😀

ja ked pozeram tie videjka, tak nechapem ze su to tak stare deticky ako simi, lebo ta len lezi a ked jej spadne hracka ani sa za nou nepohne, len ju nahmata a lezi si dalej... pripadne sa otoci na brusko a hra sa tak... je to mala salamistka... 😅 sak sa hadam raz posadi...

mihanka
6. máj 2009

henri, urobme tabulku, kto kedy mozme... 😀 😀 😀

bora8
6. máj 2009

mihi ja žasnem z henriho.... mne toto malý robil keď mal rok.... ale každé dieťa je iné..... naša nemá zuba, jurko už mal 3 😀 ale zato vie urobiť krásne lietadielko a vála sudy keď sa chce niekam dostať... 😉 ako som už hovorila nemám rada to porovnávanie..... lebo potom zbytočne chytám paniku
"a naša to vie povedať po anglicky" 😀

luciabah
6. máj 2009

ja mozem skoro vzdy, len nie cely maj, polku juna, polku jula a v auguste som vlastne v prahe, ale vsetky ste vtedy na slovenksu 😅

mihus, nasa mala chcela dnes len sediet, sama sa neposadi, len natahuje rucicky a chyti maje prsty a vytiahne sa. ale potom sedi sama, ja som za nou a dnes sa tak pohruzila do hry, ze aj zabudla ze za nou sedim a nieco spravila a len na mna zavolala svojim vysokym aaaaa a ked som ju oslovila, tak sa prelakla 😅

luciabah
6. máj 2009

bambulky... ved nase deticky su uzasne a kazde je ine a dokonale 😀 😀 😀 😀 😀

bibka333
6. máj 2009

henri si expertka
netreba porovnava kazde babo je vynimočne 🙂 🙂 🙂
idem hajkat dobru nocku všetkym pa

lubka78
6. máj 2009

ahojte...mam novinku, uz nedrzim bobrika mlcanlivosti..uz mozem aj rozpravat..aj pisat 😅 😀 😀 😀

sim...Alex je sikovnik malinky 😵 😵 😵

lubka78
6. máj 2009

bibka..dobruuuuuu 😉

lubka78
6. máj 2009

henri...normalne by som do tej Phy sla....my sme tam boli s MM asi pred 5-6rokmi...aj by som si to zopakovala 😵 ..ked sme boli v lete v Berline, tak sme si aspon pozreli Phu z okna 😵

lubka78
6. máj 2009

to co je zas? ja pridem a nikde nikoho?.....no nic, tak aspon bude pekna tapeta, s nadychom do oranzova 😅 😀 😀 😀

mihanka
6. máj 2009

simi sa nechce vytiahnut sama 😝
ja neporovnavam, len sa divim... 😀

dobruuu... 😉

lubka78
6. máj 2009

to by som aj mohla potiahnut do konca stranky, nie? 😅

lubka78
6. máj 2009

mihan..dobruuu...no, nepodarilo sa, ja ze vytapetujem do konca stranky 😀

lubka78
6. máj 2009

tak ja tiez padam....idem do sprchy a do postele
dobru vsetkym maminkam aj miminkam 😉

simona161
6. máj 2009

jeeej, vy ste uz asi vsetky prec ☹ ja som musela cakat, kym MM skonci s bankingom ...
tak aspon dakujeme vsetkym za pochvaly 😉 a ani ja neporovnavam, to by som potom musela stresovat, preco Alex najskor stal a az potom ho bavilo sediet, preco sa da na styri ale hybe sa dozadu, nie dopredu, pripadne sa len rozplasti ako zaba, preco mu vyliezli najskor horne dvojky, ked nema jednotky, atd, atd ...
kazde nase dietatko je individualita a kazde je sikovne v niecom inom ...

horalka777
6. máj 2009

nie sme 🙂

simona161
6. máj 2009

ahoooj, ako sa ma maly hurvinek?

horalka777
6. máj 2009

...len ja som tu az teraz, tak sa zasa miniem vecernemu pokecu.

horalka777
6. máj 2009

Hurvinek je pjekne akcnej 😝 😀

simona161
6. máj 2009

napodobne 😉 u nas je tiez veselo ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre