Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

katkaza
11. máj 2009

ahoj
keď ste riešili to lets dance...nie je to o tanci tak isto,ako nie je superstar o speve...vedú sympatie 🙂
dnes musím vychváliť svoje dietko...ten zúbok jej asi ulavil,lebo doobeda spala rekordné dve hodiny a nič ju nezobudilo a celý deň sa usmievala ako slniečko 🙂
ale nechápem,prečo jej nevyšiel aj druhý...však tie spodné by mali ísť naraz...a jej ho ani nevidno 😕

phoebe003
11. máj 2009

ahojky holky.děti mám v postelích,depku mám jak Brno,nas...á jsem jak brigadýr,nic mi nevychází,nic mi nefunguje,nic mi nejde a nic se mi nechce.co se mi chce?...NIC!!!chjo.zabte mne někdo... 😠

katkaza
11. máj 2009

phoebe si daj pohár červeného 😉

phoebe003
11. máj 2009

kati dala bych si,kdybych tunějaké červené měla,ale zajedu si na benzíku do cvikova a koupím... 😠 bo mne šlak trefí 😖

katkaza
11. máj 2009

a prečo?čo sa stalo?

bora8
11. máj 2009

ahoj kočky, som z práce doma a som off.... sklamanie pretrváva, ale čo už

ospravedlňujem sa za to že sme zabudli zablahoželať Amande - našej spoluoslávenkyni...... 😉

za fotenie som všetkými štyrmi.... 😀 a silvi dúfam že porobíš zase také užasné a perfektné fotky ako minule.... nevidela som porovnateľné na nete..... a to som pozerala kopu albumov 😉 😵

question
11. máj 2009

juuj bora vidis aj ja som zabudlaaaa vsetko naj Lucke 😉
pripajam sa na stretko sediace..p.s.silvinka mala si prist v maji do Nitry....????

henri001
11. máj 2009

veru take fotografky su tu a same traposiny fotia ...asi preto tu mozu mat albumy 😕
bori 😀 maly dnes tiez nic ? to je fakt divna skolka 😕 daj draheho prelustrovat kamosmi na dopravnom , nech ho vsade zastavuju a kontroluju mu lekarnicku a tak ...a nech sa vzdy s nim rozlucia ze pekny den otcov 😀 😀 😀

henri001
11. máj 2009

ques 😵 sedi nam to ako ritka na serbel 😉 dakujemeeee a gratulujeme amande krasnuckej okatej 😵 😵 😵

henri001
11. máj 2009

fibi prosim ta nepis tu take veci, ja sa uz fakt bojim o teba...ak je to naozaj take vazne napis mi ip alebo na facebook , hadam ti neako pomozem 😔 😨

question
11. máj 2009

henri som rada,ze to sedi..som sa bala aby nebolo male..aj ked to potrebujes az o mesiac..tak neviiim neviiim 🙂

henri001
11. máj 2009

ja viiim jaaa viiiiiiim 😀

question
11. máj 2009

ved keby daco mas vacsie 😉 babule davate na noc kasicku uz? myslim hlavne tie co koja

luciabah
11. máj 2009

ahojte

my sa mame fajn, cez vikend sme mali brigadu, mala som tu 8 chlapov, hladosov, ale pomohla aj teta a starka a svokrusa.
rastie nam dalsi zubok, teda horna jednotka a budeme mat 4, ja chcem konecne nech uz narastu vsetky, lebo mame stale strasidelne sopliky, neda sa jej dychat ked spinka a tak ju v noci prekladam na moj vankus a aj poobede tak spinka.

andre, nasa bambulka ked place, tak ju len posadim a ona sa usmeje od ucha k uchu, vzdychne si , pokuka naokolo a potom uz sitim, ako sa opiera o moju ruku, ze uz lahnut a tak ju polozim, trochu zamrnka a potom zaspi. a poobede, ked ide spinkat, tak robime vsetko ako vecer, aby vedela, ze je teraz cas na spinkanie... teda zatiahneme zaluzie, zapneme nocnu lampu... take jemnucke svetlo, prezlecieme plienku, dame pyzamkove nohavice a sup do postielky

inak nasa gretul spava kazdy den inak, skoro vzdy zaspinka v tu istu hodinu, ale dlzka spanku je rozna... dnes spolu 2 hodinky a inokedy spi doobeda dve a aj poobede dve...takze ako je unavena a ako kikirika susedovie kohut... 😠

luciabah
11. máj 2009

a mame nove fotocky

mihanka
11. máj 2009

luci ahooj... no zlatiii ste.. a novy kociik fiiiha a tie spolu fotky su supeer... 😵 😵 😵
ale som rada, ze uz spava aj poobede... 😉

quest, nie ja kasicku asi ani nebudem davat... 😉 ak treba, budem, ale ak to nie je potrebne tak nie... je to zbytocne sladke, zatazi to na noc brusko asi... ale to je len moj nazor... 😉

https://www.youtube.com/watch?v=nOdzuViWST8

a toto je simonkina holandcina... 😀 takto nam posledne dni kecia staaale... 😀

mihanka
11. máj 2009

henri co vaam sediii?? nieco na krstiny? ta ja som zvedava, nepiste v kodoch... 😀

luciabah
11. máj 2009

ahojky mihus.... simonka je nadherna... a to jej jajajajajaaaaaaj... uzasna

no a spavame poobede, ale bohuzial niekedy len 30 minutiek a mozem robit co chcem, viac spat nebude... ale nevadi, viem ze je spokojna a baterka naplnena lebo ma usmev od ucha k uchu

henri, aj ja chcem vediet

selina.liana
11. máj 2009

luci to je chicco že??????aj my máme tirkysový

luciabah
11. máj 2009

mihus... a novy kocik sme kupovali hlavne ked idem k dr. alebo ku zuzka do senca, lebo nas sportovy je este hprsie skladatelny ako ked bol s vanickou. ale ked som ju do noveho posadila, usmev od ucha k uchu a aj spokojne zaspala. bala som sa ze bude plakat, lebo ma nevidi, ale ona spokojnucka, ani som nevedela , kedy zaspala 😅

luciabah
11. máj 2009

seli ano. ja som hrozne chcela tuto farbu a tak som musela aj dlhsie cakat. si s nim spokojna? ako dlho ho mate?

selina.liana
11. máj 2009

luci som ja mám aj casual ale jemoc ťažký na nakladanie do auta ked somm sama chicco je super ľahký to jej kupila starká a ešte min týžden sme dostali aj peg-perego pilco pr completto máme to tu ako v kočikárni 😀

mihanka
11. máj 2009

hlavne ze su baby spokojne.. 😀 ja som spokojna s mojim jane aj ked simonka by mohla byt viac... 😒 zaspinka v nom v pohode, ale inak nie je moc rada v kociku...

luciabah
11. máj 2009

seli... aj nam slubil starky, ze zaplati kocik za prvy zubok, ale zabudol... ale nam neva, pre nase zlaticko vsetko. a peg perego si chce kupit sestra, ale este caka, lebo ho skusila v blave a chce vyskusat aj tento moj, takze potom sa rozhodne, ale ako ju poznaml, urcite kupia peg perego 😀

luciabah
11. máj 2009

mihus, ja som bola spokojna s nasim, super do terenu ale gretka poslednu dobu... teda cca mesiac v nom nechce byt, ked zaspala tak len na chvilku a zobudila sa, hoci bolo na nej vidno, ze chce este velmi buvat. a stale mala teplu hlavku, aj ked nebola velmi naobliekana a nemusela mat ani nic na hlavke.... takze sme to dnes zhodnotili, ze jej v nom bolo asi teplo. ale som rada ze ho mame, na tury je super a na zimu urcite. bojim sa, ze v tomto chiccu by jej bola zima.

lubka78
11. máj 2009

ahojte 🙂
silvi....jasne, ze sa mozme fotit....dufam, ze sa tentokrat podari aj nam.....sa velmi tesim, aj MM je za 😉 😀

a este bonznem na Miska....vcera si vytiahol krem na ritku zo stolika a neviem ako sa mu podarilo otvorit ho, ale cely sa nim ponatieral....hlavne usta..asi mu aj chutil 😅 😵 😀

selina.liana
11. máj 2009

luci my tak isto na zimu casual veľke kolieska a je teplejšííííííííííííí 😉 chicco a pegperego len do tepla

lubka78
11. máj 2009

Henry...to ma mrzi s tym autom, ale hlavne, ze je dedo cely 😒

a co sa tyka spinkania, tak my spime ako kedy pride, niekedy taha 3-4x30minut, inokedy ako dnes 2hodiny doobeda a 2,5hod poobede a zaspava na ciciku, alebo v kociku a spava s nami vo velkej posteli, lebo v postielke to bolo vzdy len kratko...max. 1hodinu vydrzal v nej, zobudil sa, nakojila som ho, zaspal, zasa do postielky asi na hodinu, tak som to vzdala a spava s nami a budi sa len 1-2x v noci 😉

lubka78
11. máj 2009

pozeram, ze riesite kociky...ja som maximalne spokojna s nasim, urcite by som ho nevymenila za ziaden iny 😉 a my sme mali pegperego aj na zimu pri filipovi a nebol to problem..ale to mal Filip uz 1rok a 3/4 😉

lubka78
11. máj 2009

pozeram, ze som tu zas sama, tak idem do sprchy a do postele k svojim chlapom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre