Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
2. jún 2009

budeme drzat horalke palce, snad sa ozve ...
mihan, skusali sme aj cerstvy vzduch, to niekedy zvladne aj 35 minut 😀 ja som si uz zvykla, len niekedy ma to rozhadzuje ...
mihan, ak ta kasa pomoze, tak preco nie ... ved aj ty sa potrebujes vyspat, aj Simonka, hoci jej asi vstavanie kazde 2 hodky nevadi 🙂
ale neporadim s kasami, pockam si na rady inych ...

simona161
2. jún 2009

a plavanie Vam, aj vsetkym zavidim ... nam ho zatrhli po tej operacii na urologii, ale hadam by som sa mohla spytat, ci uz mozeme 😉 mne by sa to pacilo 😉

selina.liana
2. jún 2009

mihan ja dávam tiež redsiu z flase

luciabah
2. jún 2009

ahojte

flow... takze narazili ste na poriadneho debila... prepacte za vyraz... ale asi si mal pan doktor uvedomit, ze vysetruje deticky a nie je na rekondicnom pobyte... somar

mihus... ani ja nie som zastanca kasiciek, ale ak pomoze, tak super

u nas bola dnes sofi s kubkom na otocku a kubko je taky velky ako gretka a na obed papal ako drevorubac. len sofi ked mala ist domov, tak strasne zacala plakat a nechcela ist, ze kto sa snou bude hrat ☹ chudatko moje, je ju chapem, ale chapem aj sestru ze sa jej nestiha az tak venovat

mihanka
2. jún 2009

simon, chapem ta, ze to musi byt vycerpavajuce, nic si nestihnes porobit, no ale vdaka tomu ze nespi, pozri aky je sikovny.. 😀 😀 jasne ze je simi vyspata, ale vsak aj tak ich luuuubime... 😵
neboj pojdete plavat... a mozno bude potom Alex aj lepsie cez den spinkat...

aj mimus dnes hovorila, ze vacsina mamiciek na noc kasu dava, ja som nechcela a stale nechcem, uvidim ale... ak pomoze, zostanem pri tom, ak nie, aj tak dobre... nejako to vydrzime... 😵

lilyk
2. jún 2009

ahojte 😉
Tak nam dnes volali ze nas beru na plavanie tak dufam ze nam to vyjde,zaciname 12.6 to ma akurat Majko narodky 😵
Mihanka ja davam od oka, pri Majkovi som vazila, tak ako bolo napisane na krabici...ale aj tak som to prisposobovala hustote ktoru viem ze obaja zvladnu spapat..my tym ze kasujeme tak v noci uz nepapame...s mlieckom sme papali podla kojenia dva krat.....a davam lyzickou ale my uz ani nepijeme mliecko z flasky...Tomik asi pocuval v brusku Majka a obkukal ze lahsie je otvorit pusku ako tahat flasu 😝 skoda.

selina.liana
2. jún 2009

mihan a prečo nie je kaša dobbrá na noc???

mihanka
2. jún 2009

lilyk, preco je to skoda, ze papa lyzickou? 😉

mihanka
2. jún 2009

selinka, je to tazke na brusko, darmo pisu, ze lahko stravitelna, ved to kysne v tom brusku dlho, co myslis preco sa deticky v noci potom nebudia? aj simi tazko grgala do 8... 😖

mihanka
2. jún 2009

este otazocka...
co sa oplati kupit v madarsku?
evit a neviem kto este chodieva? 🙂

selina.liana
2. jún 2009

mihan my sa budíme aj po kašičke ale my robíme riedku a spapa len 80ml a čo počas dna???

mihanka
2. jún 2009

ja davam obcas rano, ked nestiham varit na ranajky vlocky... 😉
tak to som dala vela tych 150? 😕

adkami
2. jún 2009

dobry vecer mamicky...chcela by som sa opytat...tie deturence co vam piju UM kolko krat este do dna piju mliecko?lebo mne maly odmieta dost mlieko a viem ze je preneho potrebne..no neviem ako ho prinutit .... 😒

simona161
2. jún 2009

adkami, moj maly papa kazde rano 233 ml mliecka a pred spanim 233 ml mliecka a cez den, ked mu davam ovocie, tak mu ku tomu este urobim mliecko, takze dokopy cca 500-700 ml denne, ako kedy ... ale tie dva razy - rano a vecer ma vzdy ... ale nutit ho nemusim, on spapa vsetko a pit z flasky ho bavi, on sa vzdy velmi raduje, ked zbada flasu 😉

adkami
2. jún 2009

aha..tak to je dobre..moj maly tak max. 400ml...no ale neviem ho akosi donutit.. ☹ no dakujem simona

lilyk
2. jún 2009

Mihanka skoda preto lebo niektore deticky tak krasne zaspinkaju,das ich do postielky vypiju flasku a spia 🙂
ako je pravda ze zatial moje tiez tak spinkaju ale niekedy aj vymyslaju ked sa nechce,a ta flaska by ich unavila 😉
my mame mliecko len rano a vecer do kase...na obed maso zeleninka a olovrant ovocie alebo vyzivka...take ze pribinacik zato ze viacej mliecka nespapa v tomto veku u mna nehrozi..som total proti.

simona161
2. jún 2009

adkami, aj tych 400 ml mu prospeje 😉 mojho brata mama prestala kojit asi v 7-8 mesiacoch, neviem presne a nikdy viac do neho nikto mlieko nedostal, nepije ho dodnes, ani neje jogurty, termixy, nic ... nanajvys zje kusok tvrdeho syra ... a zije stastne a spokojne uz 27 rokov 😉
lilyk, u nas tiez pribinacik a podobne dobroty nehrozia 😀
inak, dobra stranka:
http://www.chemievjidle.cz/tvaroh/pribinacek-va...
http://www.chemievjidle.cz/jogurt/activia-visen
http://www.chemievjidle.cz/jogurt/dobra-mama-s-...

simona161
2. jún 2009

dufam, ze sa tu tym nikoho nedotknem, to nechcem, ta stranka je fakt dobra, je tam vselico ...
ja sa teda stravujem hrozne, vyzeram hrozne a tazko to uz dokazem zmenit ... ale u maleho to este ovplyvnit mozem, tak sa snazim 😉

mimusik
2. jún 2009

Ahojte dievčence,
môj pokus o zaspatie zlyhal, tak som vás prsla pozrieť.
Dnes sme s mihan strávili príjemné popoludnie, podebatili o kadečom, čas mi ušiel hrozne rýchlo... no ale veď
sme sa nevideli naposledy, tak si to isto ešte zopakujeme 😉 Jej Simonka je veľká smejka a tiež veľmi šikovná, isto už bude o chvíľu loziť 🙂 A obe si na prechádzke poriadne schrupli
MOja Simonka sa javí byť OK po tej udalosti, tak predpokladám, že aj zajtra z kardio budú dobré správy, džte nám prosím päste.
Seli - ďakujem za povzbudivú sms 🙂
Bibka - aj my chodíme k Oravcovi, ak bude mať zajtra pindy, tak asi naposledy
Sim - tak to s tým spánkom ti fakt nezávidím, musíš byť KO
Flow - tak verím, že toto vie vytočiť, predpokladám, že sa u neho viac neukážeš, veď nie je jediný. U nás skoro všade dávajú prednosť detičkám do 1 roka a majú to aj napísané na ambulancii. No hlavne nech je Sophinka zdravá ti prajem 😉
Horal - dúfam, že si sa vyhla tej nemocke 😔

simona161
2. jún 2009

ahoj mimusik, drzim vam palce na zajtra ... vcera vecer, ked som sa divala na maleho, ako spi, spomenula som si na vas a dlho som nemohla zaspat, rozmyslala som nad tym, ako malo staci a ...
som hrozne rada, ze to dopadlo tak, ako to dopadlo ... 🙂
a ano, som KO, ale aj tak Alexa zboznujem a beriem ho takeho, aky je ... asi z neho nikdy nebudem mat vzorne, dobre a kludne dietatko, ale ocividne sa nudit nebudem 😀

mimusik
2. jún 2009

Sim - my maminy vydržime všetko, neboj, pride okamih a on sa trošku skľudní, teraz si užívaš naozaj plnými dúškami 🙂
Ja Simi teraz kontrolujem fakt asi každých 10 min, furt som v izbe, proste nedá mi tam nenakuknúť a zistiť či je v poriadku. UŹ spinkáme od včera vo vaku, dnes je v ňom zatiaľ spokojná, včera jej vadilo, že sa nemôže odkopať, tak sa stále budila.

simona161
2. jún 2009

mimusik, zvykne si, maly je vo vaku od troch tyzdnov, kedy sa mi stalo zopar noci po sebe, ze ja som ho ulozila v zavinovacke na chrbat v postielke vodorovne, prikryla som ho este dekou a po par hodinach som ho nasla vylezeneho zo zavinovacky aj z pod deky, mal ich pod sebou a lezal priecne ... a mal vtedy cca 3 tyzdne, viac mi nebolo treba 😀 a vydrzime to, to je jasne, len mi chyba mm ... je v Nemecku, takze som sama

mimusik
2. jún 2009

Sim - odcestoval služobne? A na ako dlho? Ja som rada, že ten môj už teraz až tak moc necestuje.

simona161
2. jún 2009

ano, je tam sluzobne, robi teraz na projekte v materskom zavode, bude tam cca 3 tyzdne a potom sa uvidi ... ale aj ked som bola tehu, tak tam mal byt 3 mesiace a nakoniec ten projekt trval 1,5 roka ☹ on sa ale vratil skor a potom uz chodil len na kratsie sluzobky ... teraz to vyzera tak, ze dojde okolo 11.6., bude par dni doma a pojde zase tam ... je mi to luto kvoli malemu, ja to nejako zvladnem, ale neviem, ako maly zareaguje, ked ho tak dlho nevidi

mimusik
2. jún 2009

Uf, tak to ti nezávidím... moj mm bol preč 5 mesiacov, keď mala Kika 4 mesiace, nastúpil na vojnu. Tiež to nebolo bohviečo, veľmi som ho postrádala, zvlášť keď celá situácia bola pre mňa nová... malé mimi, bývanie u svokrovcov v tom čase, a kopec ďalších vecí... nemali sme mobily, internet...

simona161
2. jún 2009

aj mne chyba, ale nejako to zvladam, ale fakt som zvedava na reakciu maleho ... teraz nastastie su mobily aj internet, ale cas mi chyba 🙂 preto tu sedim teraz, kecame cez internet, cez den je on v praci a ja pri malom tiez nemam cas ... ale uz to balim a idem si lahnut, tak dobru nocku, zajtra drzim palce, daj potom vediet, papaaa

mimusik
2. jún 2009

Ok, dobrú a ďakujem, ozvem sa zajtra

lubka78
2. jún 2009

sim..urcite to obaja zvladnete, aj ked niekedy je to naozaj tazke..ja som rada, ze mm uz momentalne tolko necestuje 😉 pozerala som tu stranku o jedle, je to super, ze do kazdeho E-cka zabrdnu, napr.taky karamel podla mna nie je taky problematicky ako taka prirodne identicka aroma-to je sama chemia...no neviem, detom by som to urcite tak skoro nedavala, ale v takych mnozstvach raz za cas urcite neuskodi 😉

lubka78
2. jún 2009

prajem vsetkym dobru noc a pekne snicky 🙂

evitkamalicka
3. jún 2009

Dobre ranko mamky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre