Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
8. jún 2009

Horalka moja zlata ty sa vykašli na riadenie a oddychuj ale uz mas asi poradene 😉 maternica nech sa rychlo znormalizuje 🙂
lucka aj chlapy chcu byt pekny aby sa nam pacili 😉
lilyk cele rodine prajem skore uzdravenie a poklona za lyžičkovanie ja som dnes skušala malej davat čajik lyžičkou a skoro ma porazilo vypluvala my to a bola cela mokra 😉 betarka to je

smardik
8. jún 2009

ahoj, tak jsem dneska byla na gyndě ☹

mihanka
8. jún 2009

ahojte...
smardik, a preco ten smutok?? nestras... ☹ a ako dopadla svadba?? 😕

lilyk skore uzravenie, nech ste co najskor fit..

ako dosla Bian na sk? ozvala sa vobec? asi ani na fb nebola... 😕

luci, zajtra mame o 12 kontrolu na rehabilitacnom, mooozem potom dokvitnut? 😵 ale zehlenie mi nenechavaj, to moc nemusim, tie schody zotrieme raz dva... 😀

horalka, drzkaj sa, nech sa aj sliznica drzi... ale som rada, ze to mas za sebou, uz sa to upravi, neboj... ako dopadla vlastne operacia, robili ti iba kyret? ci aj nieco ine?

mihanka
8. jún 2009

k tomu znakovaniu...
zase som dnes len trosicku precitala, neda sa... ale vraj to rozpravanie len podporuje... miminka nam uz teraz rozumeju velmi dobre, tak preco im v komunikacii s nami trosku nepomoct skor ako sa naucia rozpravat, co moze zacat najskor okolo 12-18mes... menej mimi place... to som precitala...
a co si myslim este ja... ucime ich tapi-tapi, alebo papa alebo taaaaka velka narastiem, co je tiez rozvyjanie motoriky atd, ale je to bezcielne, je krasne ze to mimi ukaze ale co z toho, takze ma nezabije ked ju okrem toho skusim naucit aj par znakov, ktore nam nieco daju - zatial skusam druhy den a mame slova: cajik, mliecko, lopta, este, dost, kupanie... 🙂

bibka333
8. jún 2009

ahoj mihanky a skade mas znaky dakujem

mihanka
8. jún 2009

zatial som pozerala len tuto cesku stranku, su tam zlate deticky... 😵
http://www.znakovanismiminky.cz/index.php?disp=...

a tuto anglicku, tam su super videjka...
http://www.mybabycantalk.com/content/dictionary...

mihanka
8. jún 2009

luci, Gretulka je kraasne male zubadlo 🙂 a Kubko je riadny valibuk 😕

emaso
8. jún 2009

horal ajooooj 🙂 chytro sa daj do poraaaadku

lil snad to Tomi nechyti,my sme sa naprskali pri babach a nist,klop,klop 😉 ku kauze skolka-my sme mali to iste,doma sa od nikoho nenakazil,ale v skolke mal uz po tyzdni -dvoch sople,tak bol casto doma,ATB bral aj 4x do roka 😔 uz som bola z toho hotova,ale zas ked mu vyberali mandle tak Dr.skonstatovala ze nebyt toho ze bol vzdy dostatocne prelieceny mohol skoncit ako nedoslychavy,alebo minimalne s drenaznymi rurkami v usiach,a to ho usko nikdy nebolelo,len ta sprosta mandla,furt sa tam usalasil debil bacil 😠 dufam ze uz mame nadobro pokoj 😒 a tyzden v teplotach je podla mna uf uf dost,ja som cakala max. 3 dni a ked pretrvavali tak sme preliecovali,ja viem ze Dr.to nemyslia zle,ale vsetko sa bylinkami vyliecit neda 😒 tak ale zas to je len moj nazor a skusenost,takze berte s rezervou 😉

luciabah
8. jún 2009

mihus, kubko je pomalinky tazsi ako gretka, ale je cca o 6 cm mensi, takze to este zvyrazni
zlaticko, nehnevkaj sa, ale zajtra idem poobede s matkom pozriet tetu do hospicu, mam zle tusenie a uspokojim sa az ked uvidim ze je o.k.
a inak ja som dnes ties studovala co to o znakovani a ak sa gretka nauci par znakov, fajn, len lepsie pre mna a gretulku a ak to neuspeje, nevadi, len to chce veeeeeeeeeeela trpezlivosti

lilyk
8. jún 2009

em ani mi nehovor, chodili sme tam od stredy do piatku a v piatok zahlasila ze to sa este neda odhadnut, a nech sa snazime vyhnut pohotovosti 😠 .....ale hlavna vec ze crp kazdy den stupalo 😠 a dnes zahlasila ze ma zvacsenu mandlu.

luciabah
8. jún 2009

emaso... ahojky... u nas sofinka je podobna ako samko... ale ona po dvoch dnoch hned ATB, lebo sople, jasel, teplota a potom dva tyzdne doma, a zase skolka a zase ATB... takze od septembra, ako nastupila do skolky tam bola Tyzden z kazdeho mesiaca a zvysok doma na ATB. ale teraz v juni jej idu vyberat mandle a potom uvidime, dufam, ze bude lepsie

luciabah
8. jún 2009

a mihus... dakujeme za pochvalu 😉

emaso
8. jún 2009

mihan nemusi to byt odveci,hoci si tiez myslim ze podvedome znakujeme aj tak,len mame svoje vlastne sifry 🙂 este sa mi osvedcilo vybrat si jedno co najjednoduchsie slovo ktore konkretizuje nejaku cinnost,napr.prosis si pit?plati namiesto si smadna,chces dzusik, das si cajik-a pouzivat len to,deti to menej matie....si myslim

emaso
8. jún 2009

loci no snad to Sofinke pomoze,ja som spokojna 😉

lil nemam slov

idem kuk telku,pa

mihanka
8. jún 2009

ema, ano mas pravdu, my sme sa aj s mm dohodli na rovnakych frazach pre simi... a kazdy z nas gestikuluje a aj miminka sa nam snazia nieco povedat rucickami, nozickami, len nerozumieme, takto ich to naucime my... napr s tym pchanim si ruciciek do pusy.... 🙂

bibka333
8. jún 2009

mihanka dakujem si zlata pa idem hajka som volaka unavena dobru nôcku

luciabah
8. jún 2009

mihus, pozerala som tie stranky, ale su tam medzi jednotlivymi znakmi rozdiely ale to neva, ako pisala ema, kazda aj tak ucime dietatko urcite znaky

luciabah
8. jún 2009

babulky, idem spat, som unavena, smutna a gretulka spinka a tak idem aj ja. papa a krasny vecer

mihanka
8. jún 2009

bibka, 😉

luci, presne to neva, ze su rozdielne, tu ide o inspiraciu, ako co ukazat 😉
a nebud smutnaaaaaaaa.... 😵 😵 aj ja idem do hajan... 🙂

lilyk
8. jún 2009

dobruuuuuuuuuu 😉

lubka78
8. jún 2009

ahojte
horal....tak drzime palce, nech sa maternica umudri a nevystraja 😉
lilyk...no super ☹ , nechapem, ja som bola s Filipom v piatok, mal vysoke CRP, zapalene hrdlo, tak hned dala ATB, nebolo uz na co cakat a dr. mi vravela, ze ATB sa nedavaju ked je CRP do 8 😒

aj ja si myslim, ze podvedome znakujeme a v podstate si to az tak neuvedomujme 😉 a tym pomahame detom sa s nami lepsie dorozumiet 😉

lubka78
8. jún 2009

aj ja idem do hajan
tak krasnu nocku a PEKNE SNICKY 😉 😵

smardik
9. jún 2009

mihan svatba dopadla super 🙂 🙂 🙂

gyndě včera blbě, jsou tam dvojčátka ale jedno odumřelo a na druhé tlačí hematom, dr. mu moc šanci nedává. Jdu zas za 14 dní a uvidí se co s ním bude ☹

mihanka
9. jún 2009

dobre ranko... 😵 😵

smar, ach to mi je velmi luto drobatka, aj ked ja to beriem tak ze radsej takto skor... aj ked je to urcite smutne, velmi drzim palce, nech je hematom fujfuj prec a nech sa fazulka udrzi... 😔
tak potom nejake fotocky sup sup... 😵

mihanka
9. jún 2009

tema kasa a spanok...
vcera som kasu uz nedala, lebo to nebolo nic platne, len mam pocit, ze sa jej uz nechce potom tahat mliecko zo mna, ked dostane z flase, dalsi dovod, ze lepsie teda nespala... skor naopak...
hoci vcera vecer velmi velmi zle zaspavala (co pripisujem aj zubkom, lebo bola cely den nervna), v noci spala uzastne ako davno nie, hore bola len o pol 11, o pol 3 a o 5 a spinkala do 7,10... 😵 😵 😵 😵

a vy ako maminky aky bude den?

luci nevadi, pojdem teda do nemocky peso, uzi si den... a hlavne nech je teta v poriadku... mozno sa jej tam zapaci a bude tam chciet zostat... 😅

mihanka
9. jún 2009

henri, a sup nejake videjko ako ste pobaleni, ako maly prelieza kufre, nech uz zavidime uuplne... 😀 😀

evitkamalicka
9. jún 2009

ahoj mamky 🙂

mihanka
9. jún 2009

a zdravim vsetkych tapetarov... ja sa nevzdam a aj ked na fb obchendujete vsetky a tu ziadna, mk nezomrie... 😀 😠

mihanka
9. jún 2009

Krasomile vsetko naaaaaj k 8 mesiacikom, nech je zdrava, nech krasne cvici a ako sa jej paci v novom beecku? 😵

lubka78
9. jún 2009

DOBRE RANKO 😉
normalne nechapem, ale moje deti este spia...teda Filip este spi a Misko uz znova spi....zas rano budicek asi o 5,45..vlastne ani presne neviem, kedy to bolo 😉
a mame novinku.....1.ZUBOK JE VONKU 🙂 😵 takze aj my sa uz radime medzi zubakov zubatych 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre