Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lilyk
19. jún 2009

ahojte 😉
Simonke gratulujeme k prvemu zubku 🙂
baby moc som necitala dozadu, majka mam choreho uz cez 2 tyzdne tak som taka unavena a vystavena ze az...poslite aj mne pls do IP vase mena samozrejme kto chce 😉 nech si mozem pozriet fotecky od Henri...ja tiez zvedava 🙂 dakovala krasne.

phoebe003
19. jún 2009

henri my jsme zase měli odjezdovou story,to jsem ještě ani nepsala 😀

phoebe003
19. jún 2009

jo jinak koukám,že máme dneska přesně 8 měsícůůůůů,sakra to to ale letííí

bibka333
19. jún 2009

ahojky fibi ADAMKOVI VSETKO NAJLEPSIE POSIELAME VELA PUSINIEK 🙂 🙂 🙂 fotky nadherne
My sme dnes boli v meste s Jarkou na nakupi a pozriet kamošky bolo super prišli sme az o 19 h 🙂
henri Jarke som ukazala par fotiek a tiež sa my pytala či ste mali aj svadbu a že ste simpaticka rodinka 🙂 🙂 🙂
lilyk ip

bibka333
19. jún 2009

ahojky možem vam ukazat kamoškine trojičky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
boli sme aj pri nich su nadherne a maminka mi dala strašne vela energie ako sa snimi rozprava a ľuľka miluje ich je štastna aj ked vela finančne tažko ja viem ze to sme nepatri ale volako som sa chcela aj svami podelit

henri001
20. jún 2009

bibi no pekne su tam nasackovane 😀 to bude laaaasky 😵
krasne ranko maminky 🙂 my uz sme naspat v nasom casovom pasme, uz len o druhej sme sa chvilku hrajkali , ale rano sme vstali pekne 6:30 ...kasicka spapkana , mnam a teraz tu mrncime pri zablokovanych suflikoch 😀 😀 😀 sakris, ale teraz je vidno ako sme narastli v amerike , je taky vaaaacsiiii 😀 a presibanejsi ...milujeeeeem ho 😵 😵 😵

phoebe003
20. jún 2009

Dobré ranko mamulenky,jak jste dnes spaly?

bibi trojčátka jsou sladkýýýýýýýý všechny holčičky koukám,růženky růžové že kamarádce gratuluju a posílám spoustu energie 😵

henri to adámek mi tu za ten týden taky pěkně vyrostl a taky už zjistil od čeho jsou nohy a pěkně rychle se na ně staví 😀

bibka333
20. jún 2009

ahojte mamky som rada ze sa nehnevate su krasne a odkazem
Henry malej idem dnes varit ovsene vlocky tvo receptik ja som ich mala a som zvedava na Elišku čo na to povie .Tu je strašne počasie a my mame ist na gulaš s Adkoveho futbalu ☹ FIbi noc bola v pohode až na mm chrapal 😀

phoebe003
20. jún 2009

bibi chrápání nezávidím,já dnes měla celou postel jen sama pro sebe,rptože ten můj usnul v obýváku a nehodlal se odstěhovat do ložnice,tk jsem přes něj hodila deku a spal a ž do rána teda spíš do jedenácti dopoledne 😀 zato se mi nakvartýrovala do postele eliška i se svojí sbírkou plyšáků:oD 😀

bibka333
20. jún 2009

fibi na toto sa tesim najviac ked moja Eliska pride ku mne do postele aj z hrackamy a budeme sa spolu hrat 🙂 tesim

phoebe003
20. jún 2009

bibi,tak to se ani nemáš na co těšit.ono je to hezký,když si k tobě přijde lehnout,ale horší je,když si s sebou vezme své hračky a pak se otočíš a do zadnice se ti zapíchne Vinetou 😀

lilyk
20. jún 2009

ahojte 😉
u nas skaredo, zima a este aj prsiiiiii 😖
Henry fotecky uzasne ako vzdy 🙂

phoebe003
20. jún 2009

http://phoebe003.rajce.idnes.cz/Dovolena_Italie... hodila jsem další fotky od Pepsonky, tak mrkněte,tam už jsem občas vyfocená i jááááááá 😀

bibka333
20. jún 2009

fibi heske fotečky 🙂 my sme prišli s toho gulašu asi pred pol hodkou bolo super Eliška spinkala v kočiku a rodičia hrali futbal 😀 aj v daždi bolo my sme boli skryty pod tribunou idem kupkat malu a hajkat
Henry malej kaša chutila ešte aj zurila do mna ked som jeje ihned nedavala 🙂

phoebe003
20. jún 2009

kde jste?všechny se vyhříváte na sluníčku?

tilky
20. jún 2009

ahojte

fíbi tu sme len uspávame nám to teraz trváva aj hodinu zuby nikde ale nervozita riadna 😀 🙄

luciabah
20. jún 2009

ahojte, ja len narychlo.

phoebe pekne foto.
bibka... malinke su krasne

my od vcera teplotujeme, v noci sme sa o pol piatej dostali s teplotou nad 39, neviem presne kolko, lebo ked mi teplomer ukazoval 39,5 a stupal vyssie, tak uz som nemala nervy na ty hodnotu a vlastne uz bola nepodstatna a davali sme zabali, panadol sirup. cely den sme neklesli pod 37,7. teraz maminka chuda zhana ibuprofen sirup na prestriedanie s panadolom. ale inak je margaretka uzasna, placka len trosku, mojkame sa, dnes zaspinkala chudatko od unavy len tak na gauci na vankusi a ked klesne teplotka tak sa aj hrajkame. ale najviac ju potesilo let.s dance, ked mohla robit svoje tani tani 😀
a je tu zima ☹ ☹ ☹
zelam pekny vecer a posielam pusu kazdemu drobcekovi na licko

henri001
20. jún 2009

lucinka , prajeme skore uzdravenie...babulka malinka ..cmmmmuk

tilky
20. jún 2009

ahoj Lucka aj my želáme skoré uzdravenie chuďatko Grétka šup šup nech sste zdravučký
ahoj Henry pekné fotky na facebooku to ste boli krstiť v NY?

henri001
20. jún 2009

tilky ano, boli sme pozvany na narodeniny Dylanka ,Henryho bratranca... tak ked uz sme boli pokope sme to takto vymysleli 🙂
Luci daj si pohar cerveneho , to ta zahreje 😀 😀 😀
babulky, Bore ukradli tie krasne muskaty , chapete to ??? to je hruza aky blbci chodia po tejto zemi 😖

henri001
20. jún 2009

...zvaniiiii 😀 😀 😀

phoebe003
20. jún 2009

Ahojky holky,tak já hlasím,že je eliška nemocná.tak se přidávám do spolku,dneska jí propukla nějaká šeredná rýma.ani usnout mi chudátko nemohla. tak doufám,že všechna nemocná dítka budou brzo v pohodě a zdravéééééé

všem děkuju za pochvalu foteček:o)))

henri to fakt?lidi jsou fakt blbci 😠

phoebe003
20. jún 2009

zase sama? 😒

selina.liana
21. jún 2009

ahojte v utorok mám štátnice tak na mna myslite neviem či sa sem ešte dostatem. ahojteeeeeeeeeeeeeee

phoebe003
21. jún 2009

Dobré ránko mamulenky já dnes spala u elišky v pokojíčku pod její minipeřinkou,protože ona se nasáčkovala ke mne a sebrala mi mou peřinku,tak jsem docela rozlámaná z toho nocování,spala jsem stočená do klubíka,abych se pod tu peřnu alespoň trošku vešla... 😀

phoebe003
21. jún 2009

seli moooooooc držím pěstičky ať ti to dobře dopadne pac a pusu 😵

phoebe003
21. jún 2009

holky POZOR na autosedačky posílám odkaz http://tn.nova.cz/magazin/auta/bezpecnost-a-zak...

bianca
21. jún 2009

cus decka

mam za sebou prisernu noc

mam otazocku na maminy co pouzivaju avent kuzelne hrnceky.Ako umyvate tie sosaciky???

lilyk
21. jún 2009

ahojte 😉
Seli drzime palce 😉
Phoebe krasna fotka a Eliske prajeme rychle uzdravenie 😉
Luci a neboli ste u lekarky?...lebo zo zubov zevraj nebyvaju horcuky nad 38.
inak u nas by bolo aj fajn ale fuka hnusne studeny vietor 😖

phoebe003
21. jún 2009

bianca já to dávám do myčky a tma se to umyje krásně

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre