Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
8. júl 2009

ahojte...
andre, mna to inac aj napadlo v noci, ci to nie je alergia na lieky, lebo si to kombinovala, ale som zabudla napisat... hlavne nech je to uz za vami... 😉

my ideme na veceru... tesiiiiiiim... 😵

bibka333
8. júl 2009

Mihanka uži si to 🙂 baby mala je podarena uz sa jej viac krat podarilo posunut 🙂

andre
8. júl 2009

mihan, pekné výročie trojkové a krásny večer vo dvojke 😉 .... a gratulece k šťastnému manželstvu 😵 😵

bibka zááávidím normálka 😵 náš furt len ako palacinka leží, keď posunúť tak zadkom hore, hlavou po podlahe a s náležitým krikom do toho 🙂

andre
8. júl 2009

ps: no na pohotovosti mi povedali kombinujte a potom aj naša dr. že kombinujte 😠 ... tak sme dokombinovali kvalitné vyrážky 😠 😠 ... hádam len toto to bolo

bibka333
8. júl 2009

andre pride to ani sa nenazdaš ja som dnes videla na plavani 7 mesačne dievčatko štvornožkovat tak rychlo že mamka za nou nestačila 😀 idem žehlit mam tu kopu striedame sa s Jarkou ona žehli Eliškine vecia ja im pa 🙂

bora8
8. júl 2009

čaute kočky..... tak andré dočítam, ale ako vidím, tak stále sú problémy

našej slečne už konečne idú zúbky..... 😒 jedovitá je ako 100 čertov, ale už stojí..... a teraz ako objavila že môže stáť tak sa stavia ku všetkému, inak schodík zvláda bez problémov.... zatial nechodí ale počítam že to dlho nepotrvá.....

lilyk
8. júl 2009

moj si zacal robit zo mna preliezku,samoska ked sa dostane az na hlavu zacne sa jedovat ze dalej nejde 😀 ...to robil aj Majulo ale ooovela neskor.
Nam vyrazil aj druhy zub, zatial sa drzime..klop.klop 😉

katkaza
8. júl 2009

ahojte
andre je mi vás úprimne ľuto...dúfam,že už je trošku lepšie ☹
my sme teraz momentálne doma všetci chorí...soplíme,kýchame a kašleme.malej sa navyše rozhodli výjsť všetky zuby naraz,takže sa ozaj nenudíme.zlá je ako čert 😒
ale naučila sa sama pekne posadiť a postaviť...a dokonca urobila dva štvorkové kroky,tak sa teším 🙂

luciabah
8. júl 2009

ahojte

andre, tak vy ste mali naozaj prudky pribeh 6. choroby. a k vyrazkam... my sme mali podobne ako popisujes... cervene machule, ktore sa zlievali a k tomu vysrazka a bolo to vsade, na tvaricke, na telicku... vsade.
ci je to alergia... no mne sa nezda, lebo sa vysyp objavil pri poklese teploty a nie hned ako si zacala kombinovat lieky. ale hlavne ze sa vam polepsuje.

inak sa nezlaknite , ak vam budu chciet pri 6. chorobe dat ATB, ale to pri takom silnom pribehu ako mal mathy, lebo vacsinou potom nasadne aj nejake bakteria na to oslabene telicko. ale to by museli byt potom aj ine priznaky... kasel, silny soplik a tak.

my zaspavame hrozne zle, chce byt krizom cez postel a mat vylozene nohy, ale ked zaspi, tie spadnu a zobudi sa na to a takto dookola az napokon chyti po hodine hystericky rev a zaspi od unavy a nohy ako v tureckom sede. a mame opat laryngitidu, ale to uz ma nejak nevzrusuje, lebo my vzdy nieco mame... ach ta imunita

luciabah
8. júl 2009

a blahozelam mihus k vyrociu a super manzelikovi 😉

flow333
autor
8. júl 2009

no ahoj andre, chvala bohu uz bude dobre, neboj,,,,co sa divis, ze atb mu chceli dat...ved nam chcela len tak dat lieky na epilepsiu, ne??? 😎 inak uz sme 4zubec, chodi popri vsetkom ako drak....

mamky uz sa na vas tesim velmi na ten larion...joj ved to je uz zachvilku, len drzme deti v rezervacii, nech sme vsetci zdravi...
mihanka moja blahozelaaaaaaaam, uzite si pekne vyrocie...

nasla som temu majovky 2008 znovu tehulky 😉 my tiez zalozime???? 😀 😀 😀

flow333
autor
9. júl 2009

posledna a prva???? 😒 no mamky, halo, kde ste? vonku vyzera byt celkom pekne, takze ideme rychle na prechajdu, kym sa to nezmeni.... a nechapem preco mi zmazali foto...

lilyk
9. júl 2009

ahojte 😉
dnes je krasne, tesim lebo ideme plavat.
Lucka Tomino od narodenia spaval s podlozenymi nohami resp.vylozenymi na vankusi, akonahle padli dole spustil plac a tak dokola, teraz uz tak nespava asi mesiac a tiez sa prevali krizom cez postel a vylozi si nohy na palicky pan kral 😀 ale uz teraz ked mu padnu nevadi ale predtym no hruuuuuza.

simona161
9. júl 2009

ahojte, u nas je hnusne zamracene, boli ma hlava a nic sa mi nechce ... esteze drobec spi 😉
flow, fotku ti zmazali, lebo na nej bola krasomila a nie ty ... podla pravidiel nesmie byt fotka iba dietata, zvieratka, a podobne, musis tam byt ty, pripadne s dietatom, ale nie dieta samostatne ... aj tak som sa divila, ze ti ju nejako dlho nechali 😉

oktobrovky2008
9. júl 2009

Dobré dopoledne mamulenky, jaká byla noc? u nás pohoda,Adámek spinkal jak andílek, Eliška spala semnou v posteli,pořád jsem byla bez peřiny, napláclá na MM,protože Ela se roztahovala a nato, jak je malá, teda zabrala 3/4 postele a ještě mne zvládla parádně okopat... 😀

phoebe003
9. júl 2009

sakra, neví proč, ale každou chvíly mi koník skočí na sk... 😒 tak se omlouvám za příspěvek pod oktobrovkama 😠

babofka
9. júl 2009

ahojte
diki za gratulacie 😉
andre a maty ma kedy meniny? 😀 alebo si vyberie datum on? prajeme (ale uz fakt 🙂 ) skore uzdravenie. a aj vsetkym ostatnym chorym detickam.
MM nas ide na vikend vyvencit na liptov. tak sa tesim na stromy a zvieratka a ziadne varenie a upratovanie...
majte sa

phoebe003
9. júl 2009

jinak flow všechno nejlepší Sophince

phoebe003
9. júl 2009

no a protože v tom mám trošku bordel, tak samozřejmě gratulujeme i všem osatním ať už slaví a oslavují cokoliv.o) 😉

katarinkad
9. júl 2009

Pekne ranko 😉

flow, to je drzost, zmazat ti foto 😠 ...ty si tam nemala svadobnu?

Blahozelame Sophie k dnesnemu vyrociu! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Pocasie: u nas dnes kraaaasne slnecno, priam horuco, a ani mracka na oblohe. 😎

andre
9. júl 2009

lucka vďaka, ten výsyp vyrážkový bol vraj neprimeraný tak preto to riešili cez kožnú a infekčné (to už ale pozde), a teraz čítam že ste to mali tiež také hrozné, podľa testov čo mu robili tak nemal baktérie, preto som nechcela ATB mu dať, hlavne nie na základe kožnej dr.

flow, krasomile k výýýmesačiu gratulujeme, pusinku od ženícha odložíme do sejfu zatím 😀

babof, zrejme na matúša, mm riešil meno a aj meninky náležite, tak asi tak bude 😀

počko máme ako flow, prechajdu ako v karanténe, žiiiaaadnuuu, ale však sa dočkáme no nie ? 🙂, ak na to príde, dúfam, že nebudem zavretá niekde z neho, protivnýýýýýý je že hanba 😠

luciabah
9. júl 2009

ahojte, tak ja pisem z prace, zatial sa to da, ale uz by som sa chcela aj vycikat 😀

andre, to je dobre, ze si povedala, ze nie ATB, u vas nebol dovod. ale myslela som to tak, ye ak by niekto mal tak tazky priebeh ako vy a mathym a do toho by sa pridruzuli este nieco, tak mozno budu chciet nasadit ATB.u nas dr. v ambulancii vysetruje hned CRP, co je fajn a dobry ukazovatel, ci sa jedne o bakterialne a ci virusove ochorenie.

no a gretulka...potom som jej nozky zlozila ale ako nahle sa zobudila tak krizom a sup hore vylozit.

a teraz vedla na ambulancii place dietatko... je to ORL ambulancia 😔 ☹ 😒 😢 chuuuuudatko

phoebe003
9. júl 2009

Ahojky kočky, házím odkaz na jednu z dnešních foteček sourozenců,mých láásenek, tak kdo chce, kuk https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

phoebe003
9. júl 2009

http://phoebe003.rajce.idnes.cz/Sourozenci/ tady je zbytek fotek z rajčete:o)))

lubka78
9. júl 2009

ahojte 😉
mam jednu prosbu...neviete o nejakom prijemnom hoteli alebo penzione niekde v tatrach, hlavne s ktorym mate dobre skusenosti...chceli by sme ist aspon na par dni niekam do hor, kedze sa na inu dovolenku nechystame 😉
a Sophinke vsetko naj naj k dnesnemu sviatku 😵

lilyk
9. júl 2009

Phoebe kraaaasne 😵 u nas sa tiez za vlasy tahaaaa,aj za papucku, za tricko proste za vsetko 😀
Sophi vsetucko naj prajeme 😉

simona161
9. júl 2009

ahojte, sophinke vsetko naj prajeme 🙂
lubka, moji rodicia boli vlani v jednom penzione a vyzeral moc dobre, boli spokojni, ja sa popytam, ale najskor az dnes vecer, mali by poobede okolo 16.00 dojst oni aj svokrovci ...
dam potom vediet... fuha, u nas uz zase leje ☹ to je dnes den 😢

simona161
9. júl 2009

andre, a nebudete mat tie meninky skor na Mateja ako na Matusa? Ono je to kazde inokedy 😉
u nas je to tiez sranda, lebo Alex ma meniny s Alexejom v januari a nie s Alexandrom vo februari ...
phoebe, pekne deticky mas 🙂

flow333
autor
9. júl 2009

ahoj maminky, dakujeme za gratulacie....

inak Andre, aj krasomila je tak protivna, ze hruza...proste zacina to obdobie, ze si idu nieco vynucovat a ked to nedostane, alebo jej vezmem to co ma, tak spusti hystericky rev, az pisti...a zacne sa zaklanat do zadu, ale tak, ze celou silou sa hodi ...zahne hlavu a hadze sa....no hruza..toto odsudzujem ked vidim v odchodoch nevystate deti, co sa hadzu o zem...ja jej dam toto robit, vcera som na nu nakricala, tak stichla a pocuvala a vstupila si do svedomia, som jej pocedala, ze take nono robia len zle deti a nie princezne... 😀 😀 😀 takze uz zacinaju vychovne hodiny...dakujeme za schovany cmuk, potom nas zavalia, ked vylezu vsetky z trezoru 😀 😀 😀

pocasie sa uz zhorsuje, cierne mraky na obzore, bojim sa ist pesi niekam, ze zmokneme...vidim to na prechadzku po nakupnom centre 😀 😀 😀

simona161
9. júl 2009

andre, flow, u nas je to s poslusnostou rovnake ☹ hystericky rev, hadzanie sa dozadu, normalne az buchanie si hlavickou, pripadne kvakanie ma, hryzenie, on so mnou normalne bojuje, ze kto z koho ... moji rodicia hovoria, ze ja som takto hystercila a hadzala sa o zem, ked som mala 2-3 roky ... ale tie nase deti maju 9 mesiacov 😖 a mne krik nepomoze, on zacne kricat este viac ... nie plakat, kricat, uplne vrieskat ... ja uz cakam jak na spasenie, kedy sa vrati mm z Nemecka, ak by mal pred nim vacsi respekt, lebo predo mnou nema absolutne ziadny 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre