Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

gladriel
10. júl 2009

Ahojky holky konecne mam cas napisem a idem spat.Mam toho hodne muz je na tom dost zle takze sa rodicia striedaju pri malej a ja sa o neho snazims starat.je to uz o nervy uz nevladzem.
co sa tyka vanessky zubok ani jede3n ale za to stvornozkovanie ide dokonale uz nemame doma nic uchranene.iba za nou lietame .teraz spinka tak si uzivam a dufam ze vonka humbujk uz nie je mam totiz sluchatka a byvam blizko centra a mfiteatru takze ked je otvorene okno tak vsetko pocut akoby som tam bola.pekne ranko tym prvym a vsetkym babetkam ku zubkom spatne gratulujem aaj nasim lozivkom ku prvym krokom po stvornozky.posielam vsetkym drobcom pusku

selina.liana
11. júl 2009

Horal aj my Mame Len 7600g no co uz

selina.liana
11. júl 2009

Glad zlatko drz sa moja,drzim palce nech sa muzovi polepsi

phoebe003
11. júl 2009

Dobré ránko mamulenky, jaká byla noc? u nás paráda, adámek to zapíchnul a spal až do půl 9, takže super, akord se vzbudil v 1, když já jsem si šla lehnout, protože jsem omylem kopla do koše s plenkama a probudila ho, ale dastal dudlíka a zase to zalomil, brouček... a já už mám prádlo roztříděnéa první várka se mi pere, vůbec nemám šajn, co budu dneska vařit...

glad s manželem mne to moc mrzí, doufám, že se z toho co nevidět vylíže 😉 Gratuluju také malé k čtvornožkování, my stále jen housenkujeme 😀

a jinak přejeme všechno nelepší Elišce od žofinecky a Margaretce od Luciabah :o)

lilyk
11. júl 2009

ahojte 😉
Phoebe to mne sa kazdy druhy den stane, mozem si davat pozor ako chcem proste Tomina ked odchadzam z izby vzdy zobudim, tak som ho naucila zaspat sameho aby som odchadzala este ked nespi 😅
prajeme krasny wikend 🙂

gladriel
11. júl 2009

Holky dakuejm za podporu dnes som sama len z muzom.mala je u svokri tak ja zehlim.dnes to bolo razke malej sa od rana nepacilo ze sedi sama v stolicke a ze sa venujem ocinkovi.tak revala pol hodinu az sa zakuckavala az nevladala uz plakat potom ani za cert ju utist a k tomu asi z toho p;lacu ju zacalo boliet brusko takze na rad prisla rurka a potom mi uz zaspala.

phoebe003
11. júl 2009

Ahojky kočky,přidala jsem fotky na rajče, esou ještě setříděné, jsem líná se s tím teď piplat. už jsem vyprala několik praček,vyžehlila hordu prdla, dvakrát uklidila kuchyni a teď jsem si udělala kafe a jdu si trošku hrát v gimpu...

http://phoebe003.rajce.net/Adamek

andre
11. júl 2009

🙂 pekný víkend všetkým
včerajším fešandám lucke a amande... pekné výmesačie 😵 😵
a aj dnešným samoška aktuálne grétke aj eliške 😵 😵

glad, držím palce nech sa mm čím skôr z toho dostane 🙂 a aj tebe teda kooopec energie kým sa tak stane 😉

bibka333
11. júl 2009

ahojte my sme len pred chvilkou prisli z cierneho balogu bolo super 🙂 mal bola dobrunka aj si dva krat pospala čerstvy vzduch robi svoje 🙂videla som aj pana prezidenta 😵 a najlepši boli cigansky diabli 🙂
Margaretke a Eliške všeko naj k vymesačiu 🙂
Gladriel mm mi je luto že prajem skore uzdravenie 😉
Fibi krasne fotočky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
idem kupkat malu pa a prajem vsetkym prijemny zvyšok vikendu

gladriel
11. júl 2009

ahojte holky ktore ste zaregistrovane na facebooku kukni ak chctete videjka davam nejake foto

phoebe003
11. júl 2009

Ahojky kočky, tak já mám dneska hotovo, uklizeno, vycíděno, ubrusy čisté, záclony vyměněné, prostě mám ze sebe dneska radost...Jsem teda utahaná jako kůň, ale dojdu k Pepsonce a všechno ze mne spadne. Všem přeju pěkný zbytek soboty.

glad jak tě najdu na facebooku?

gladriel
11. júl 2009

v pravom hornom rohu je lhladat tam napis moje meno

phoebe003
11. júl 2009

glad promin, ale nějak si jména nepamatuju, spíš přesdívky z koníka.psala jsem ti na skype,najdi ty mne a já tě přidám

jinak tady je můj dnešní výtvor:o) http://phoebe003.rajce.idnes.cz/vytvory_gimp/#A...

lubka78
11. júl 2009

ahojte 😉
v prvom rade prajem vsetko naj naj Eliske a Margaretke 😉 😵
glad..tvojmu m prajeme skore uzdravenie 😉
phoebs..pekne fotocky 😉 a tvoj dnesny vytvor tiez 😵
tak vsetkym peknu nedelu a DOBRU NOC a PEKNE SNICKY 😉

phoebe003
12. júl 2009

první???? 😕 😨 dobré ránku přeju.. jaká byla noc? už mám prádlo v pračce a dávám si rohlíček se salámkemmmm a citronový čajík, dítka si hrajou v pokojíčku a vyvádí u toho, lépe si jich nevšímat...Eliška spinkala jako andílek, Adámek taky a vstávali jsme až v 8.00

phoebe003
12. júl 2009

to tady dneska budu celý den sama??? 😕 co je to za bordel? holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy, kdepak jste?

bibka333
12. júl 2009

fibi ahoj my sme spinkali vyborne mala v stala okolo 6 perbalila som ju dala cicu potom šup do postielky a ani neviem kedy sme zase zaspinkali a stali sme o 9 h 🙂 teraz mame siestu a mala spinka v kočiku za daku hodku pojdeme na pechadzku 🙂

flow333
autor
12. júl 2009

Zenichovi prajeme vsetko naj k vymesaciu 😀 😀 😀 cmuk

phoebe003
12. júl 2009

tady je dneska živo až hanba 😀 😝 😀

taky přejeme všechno nejlepší a nejkrásnější malému Oliverovi a Matymu

bibi, tak jste si pěkně pospinkaly, mne před chvilkou odešlanávštěva a druhá se sem nasáčkovala sotva jsem po té předešlé stihla uklidit... 😀 a teď jsem chtěla žehlit a mám po ptákách... 😀

andre
12. júl 2009

ženích ďakuje 😵 a mathy tak isto 😵
a olimu, samoška, gratulujeme k dnešnému nášmu výmesačiu 😵 😵

tilky
12. júl 2009

ahojte
tak všetkým oslávencom aj my želáme všetko najlepšie aj Mathymu
a Glad veľa pozitívnej energie 🤐

lilyk
12. júl 2009

ahojte 😉
Oslavencom prajeme vsetucko naj naj naj 🙂
ozaj a od vcera sa dokazeme postavit na nohy,zaujmave ze nie v svojej postielke ale v Majkovej a ma z toho nesmiernu radost,vzdy sa tak zarehoce az padne 😀

luciabah
12. júl 2009

ahojte

dufam ze vsetci prezili krasny vikend, my sme boli vcera na krste malej viki, kamaratovej dcerky a ja som si odniesla uzeh, takze dnes bolesti hlavy a zimnica a nas ocko v robote, ale ked uz bolo naozaj zle tak pomohli starki, na polhodinkuk postrazili a ja som sa dala doporiadku.

a nasa malinka 6. zuba kraska strasne zle zaspava. nevieme co sa deje, ci ju nieco boli alebo sa jej nieco zle sniva ale zaspinka a zacne strasne plakat a potok nie a nie zaspat. a dnes som ju nakoniec mojkala na rukach a ona zaspinkala... 1.krat lebo inak ma vzdy odtlaca ked ju mojkam na rukach a ma zaspinkat.

a stale mame nasich kamosov... sopliky... ja uz si zivot bez nich ani neviem predstavit 😅

zatial papa, idem zehlit a spat.

inak obdivujem vase miminka, my spime do 5. tej a to som rada a spavat uz chodime o 8., takze tak a cez den spinka 15 min. o deviatej a potom od pol jednej do tretej, takze aj ja si chcem raz pospat dlhsie ako do 5.tej.... pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc 😅

bibka333
12. júl 2009

luci aj to pride 😉 a vyspinkas sa 😉
Nasa Eliska ma nieco vyhodene pri ustočkach vyzera to ako exzem natierame Holtovym kremom dufam ze to prejde nic take nejedla co pretym nie ☹ a vie sa postavit sama v postielke a usmev od ucha k uchu 😀 včera sa sama otočila v hojdačke na kolena sa dala musime uz pozor davat 🙂
oslvencom vsetko naj nech mamkam len radost robia 🙂

lubka78
12. júl 2009

ahojte 😉
luci, neboooooj aj ty sa dockas 😵 najlepsie by bolo keby si ju o tej 5 k niekomu nasackovala 😅 a ten uzeh ☹ hlavne ze si uz v poriadku 😉 teda dufam, ze si
a prajeme vsetko naj, naj Mathymu a Oliverovi 🙂 😵

lubka78
12. júl 2009

a zabudla som, mame 5. zub 😉 😵 😵 😵
my sme cez vikend nic vynimocne nerobili, kedze sme stale doma 😉 u nas to v poslednom case vyzera ako po vybuchu hlavne v detskej, ale som si povedala, ze nebudem v kuse upratovat, tak to mame az vecer, nazeniem tam Filipa, on potom reve, ze mu nikto nepomaha a nakoniec to aj tak musime my upratat 😅 😉

lubka78
12. júl 2009

a zabudla som este pogratulovat vsetkym zubacom, stvornozkujucim, stavaniachtivym, sediacim,....detickam 😉 😵
vsetkym DOBRU NOC A PEKNE SNICKY 😉

simona161
12. júl 2009

ahojte, gratulujeme vsetkym oslavencom, ale aj ostatnym, co nieco nove vedia, dokazu a podobne 😉
u nas nove nic, furt sme v pohybe, hrat sa sam nechce, sediet nechce, furt len lezie a stoji a chodi ...
a co sa tyka spanku - luciabah, ved ja ti este mozem zavidiet 😀 Alex chodi spat okolo 21.30-22.00 a vstava okolo 06.00, niekedy aj pred 05.00, maximum pred 07.00 ... a cez den nespi niekedy vobec nic, niekedy 2x20-30 minut ... tento tyzden sa prvy krat stalo, ze cez den spal dve hodiny bez pat minut ... a to som povazovala za rekord 🙂
takze ja si obcas myslim, ze mam asi dieta z inej planety, ked to tu tak citam, kedy sa u Vas vstava, zaspava a podobne 😀

bibka333
13. júl 2009

dobre rano maminky prva 🙂

henri001
13. júl 2009

😀 😀 😀 Krasne ranko prdelky 😀 😀 😀
uz sme domenka, tak vas hadam docitam ked zajde slniecko 😉 dnes to vyzera na nadherny den 😵 cmuk cmuk vsetkym zlatickam malickym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre