Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

emaso
18. okt 2009

henri same doooolezite veci riesime,neeeee 😀

no to mas nervy zo zeleza zlato a Henry vydrz jakuuuuu 😅

padaaaaam,papa

phoebe003
19. okt 2009

Ahojky holky, dnes skoro první koukám 😀 tak u nás noc nakonec byla celkem v pohodě, ačkoliv Adámek blbnul do půl 12té, plakal a nebylo mu vůbec dobře... dostal čípek do zadečku, namazla jsem mu nožičky a hrudníček ventilkou, vysála nosánek a nakonec usnul po 3 flaškách teplého čaje s medem. Taky ráno ta plínka podle toho vypadala... 😀 Ale jsem ráda, že mu je dobřeeeeeee

ema to máš pravdu 🙂 vzpomínalo se mi krááásně u skleničky vína s nohama na stole... Paráááááda 😅 A dneska už mám doma roční děťátko.... To to ale uteklo....

alynka
19. okt 2009

ahojky

v sobotu sme boli na nakupoch 😎 , takze uz mame fusak(emitex z babetkova), topánočky, už som bola z toho zufala som myslela že nekúpime 🙄 , lebo obchodníci sa akosi pozabudli a ešte k tomu máme maličkú nožičku tak s 19 bol ešte väčší problém, u baťu 19 ani neobjednávajú, ale nakoniec v poslednom obchode sme kúpili a aj celkom rozumná cena, lebo aj z tých cien, že 35 € mi bolo zle. Tiež sme ešte kúpili aj zateplené riflinky a aj na narodeninky stekajúceho a chodiaceho psíka

matulik
19. okt 2009

😵 😎 joj nadherne je ....dufam,ze aj u vas mamky.... 😵
alynka,no nabuduce sa pridam k tebe na tie nakupy....my sme boli s mangelom vcera v KE....posnorili sme tak troska po obchodoch,nic nekupili a nakoniec zaparkovali v Cinemaxe.... 😀 😀 😀

emas 😝 hroznove lizanky....zivotabudic pre deturence.....s 😀 ak z neho musia mat energgggi...ale furt lepsie ako choco.... 😉
...hoci,preco si troska neosladit nase ,sem-tam, nedocukrene dni...?. 😝 😠 no neee?

...pekny den ete raz.... 😵

selina.liana
19. okt 2009

phoebe adamkovi všetko naj naj prajem

evitkamalicka
19. okt 2009

nasmu menovcovi Adamkovi prajeme vsetko najsamlepsie 😵

phoebe003
19. okt 2009

děkujemeee 🙂

phoebe003
19. okt 2009

Ahojky holky, tak Vám řeknu, máme doma pěknou vzteklinku... Položím Adama na přebalovák a on mne tak čapne, že mám normálně modřiny, a pak začne vřískat jak pominutej, že jsem ho položila div nezapomíná dýchat... a tuhle mne manžel obvinil, že mám cucflek na krku, a ono to bylo od Adama jak mne štípnul...

mihanka
19. okt 2009

ahojte...
phoebs, Adamkovi k dnesnemu rociku zelame nech je hlavne zdravy a stastny a nech ti robi radost, no obcas si este do nas rypnu aj kopnu tie nase deturence, v puberte to bude asi horsie... 😅

alynka
19. okt 2009

Ja som dnes dávala spinkat Vikinku, spievala som jej uspavanku a ona ze nieeeeeee, potom mi zatvárala ústa rukou a nakoniec mi strčila cumeľ do pusy, že už buď tichooooo.. 😀 😀 😀 😀

lilyk
19. okt 2009

Alynka 😀
Adamkovi prajeme vseeeeetko najlepsie k prvemu rocku, hlavne vela zdravicka a pohody 🙂

henri001
19. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Alynkaaaa 😀 😀 😀 😀 😀
Adamcekovi malickemu posielame pusinky k narodeninkam 😵

mihanka
19. okt 2009

Alynka... 😀 😀
mne niekedy simi robi nonono ked zaspava... 😀 😀 a cumel mi dava ked vstane, neviem ako jej mam vysvetlit, ze ja mozem kludne spat este aj dalsie dve hodiny bez cumlu... 😀

lubik9
19. okt 2009

fibs..adamkovi prajeme vsetko najlepsie 😵
ostatnych pozdravujem a idem spinkat..dobru noc 😉

horalka777
20. okt 2009

ahojte konecne 😅

vsetkym novym jednorocniatkam VELKU PUSU a gratulacie, zmeskala som, ale chyba nebola v mojom prijimaci 😕 😵 😵 😵

Tak my sme od minulej stredy reklamovali, ze nejde net a ked sa nam vcera konecne zacali serioznejsie venovat, tak sme sa dohodli na dnes ze pridu a pozru sa na strechu. Ked som potom zlozila, o polhodinu naskocil z nicoho nic net, akoby sa nechumelilo. Tak tam zasa musim dnes volat, ze uz nemusia chodit 😠 no, prelietavejsi net asi nema nik 😠

tak som si konecne pozrela aj ja zaznam 😀
Inak to s tymi "chlapcami" - ja som tam vravela ze - aha, sak aj oringle mam, aj tiene som si dala na viecka, ale za tie "psie usi" na hrudi nemooooozem, proste uz nekojim... 😝 😀 ale kamera ma vtedy nebrala 😠 No ale teda s vysledkom u bab spokojna nie som... 😖 podla mna je to esemeskovy podvod, som sa podozvedala aj veci z predminulej serie 😝 😝 😝 no radsej nevediet a verit, ze je to fer..A osobne by som pre sutaziacich dala vekovu hranicu od 18, teraz akurat znicia dalsich pubertakov prehnanou popularitou 😒

vdaka za linky na fusaky a otepovaky, musim aj ja nieco poriesit, alebo aspon usit...

Ja ked spievam malej vecer uspavanku, tak ona do toho cely cas recni tou svojou hebrejcinou. No proste doma nie som za hviezdu 😀 (aj ked v nedelu vecer ma doma vitala snura cez celu izbu a tam navesane papiere ze "vitaj doma celebrita" - MM sa na vikendovej "materskej" asi nudil 😅 tymto mu srdecne a uprimne dakujem za opustak a hybaaaaj naspat do "dovolenkovania" 😉

luciabah
20. okt 2009

ahojte

horalka... vitaj domaaaaaaaaaaaaa 😉

my dnes po kontrole u dr., mala revala ako pavian len videla cakaren ( sa jej nedivim po skusenostiach na krcnom), ockovat nas neockovali, lebo zaba nad nami stale vitazi. a ked sme prisli domov, tak sa starka pyta... co si robila u doktorky... a gretka otvorila usta a ze .... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... no klamarka mala 😀

a kupili sme cizmicky, zateplene nohavice, uz len fusak, a sme na zimu pripravene.

lilyk
20. okt 2009

ahojte 😉
Horalka aj my sme ta videli 😵 bola si kraaaasna, hned som ta ukazovala MM 😀
a inak mne sa nepacilo ze postupila ta Paulina...to ja len tak od temy 😝

lilyk
20. okt 2009

baby kolegyni sa dnes narodil syn,prave som dostala sms,ja maaam po celom tele zimomriavky 😵 normalne som z toho hotovaaa 😀

luciabah
20. okt 2009

lilyk... pravidla su uplne zle, lebo slovenski chlapci vobec nevedia spievat zato baby su omnoho lepsie ci slovenske a censke ani nehovorim, no a istvancova... mne sa nepaci

matulik
20. okt 2009

horalka.... 😵 ty jedna....mas moju poklonu za talent aj skromnost....tajnostkarka..... 😀 😵

lilyk,jaj taky pocit som mala aj ja,ked sa kamoske narodil chlapcek... 😵 ako pises...zimmmmmozriavky.... 😵
lucka...moja rec....aspon ze horalka tam notila,ona stala za to,celebritka jedna..... 😀

...inac mame hnusnucke pocasie,ale idem vysrcit aspon nos vonku kym neprsi,potom ma rovno trafi 😠

alynka
20. okt 2009

horalka...ty si naša hviezda 😎 😎

Dnešné uspávanie... Vikinka uspáva svoju Baby, prepustila jej svoju autosedačku aj nový fusačik...

tu je videjko..http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/vide...

lilyk
20. okt 2009

bohovskaaa 😀 🙂

horalka777
20. okt 2009

alynka, zlata je 😵

phoebe003
21. okt 2009

Ahojky holky, nějak nestíhám, facebook a koníka, jsem nemocná, takže paráda, čekám, kdy to chytne Adámek. Eliška je v Liberci u našich, tak mám alepoň o jednu radost/starost mémě 😀

Všem děkujeme za gratulace, Adámkovi jsem vyřídila i pusinky 😉

Alynka Viki je super malá chůva, a to v té autosedačce bylo dítě, nebo panenka???

alynka
21. okt 2009

phoebs to je moja skoro štvrťstoročná bábika 😀 😀 😀 😀

bianca
21. okt 2009

hojte kocky

dnesne zazitky zub story je na facebooku.UZ sa mi to neche prepisovat

aly Vikca je veeeeeeelmi sikovna.Som si bez dovolenia dovolila prekliknut aj na druhe video a ta stolicka ma dostala.Nasa je podobny horolezec.Hrozne.Inak u nas v BJ mali u Bati najmensiu 20 a mi sme nakniec kupili 21 lebo mam pocit ze ked dam malej pancusky a hrub.ponozky tak jej bude 20 mala.I ked no teraz ma papucky 19-tky a su ako lode.Fakt sa asi neda orientovat podla cislovania

horal no bola si super ale to som uz pisala

karol vsetko naj Adamkovi.Strasne to leti...

lil ja ked vidim babo tak mi aj slza ukapne.Skoda ze sa uz nemozem vyhovorit na hormony

alynka
21. okt 2009

Prosím, prosím zahlasujte za naše Zlatíčko roka...Ďakujeme 🙂

http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...
http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

Hlasovať môžete aj viackrát, ale len raz za hodinu...hlasuje sa do 29, čiže ak dáte každý deň jeden hlas tak bude supeeeer. Pls, Pls 🤐 🤐 🤐

andre
21. okt 2009

halooo, je tu ktosi ? 🙂

bianca
21. okt 2009

jaaaaaaaa

andre
21. okt 2009

jéééé 🙂 ahoj bia, bia ... a prdla mi baterka 😠

suuuuper

skusim dať nabiť k synovi a keď sa nepreberie tak poň dojdem ešte, tak vydržaj 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre