Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

martanko
19. apr 2009

fibi to nech ta vobec netrapi, na web-stranke tej porodnice sa mamina stazovala, ze jej pocas porodu skocila sestra na brucho a roztrhla maternicu, ale to je hovadina, ja som teda laik, ale myslim, ze to by im tam vykrvacala na fleku, ja som to iste zazila pri Adamkovi, tiez som ho nemohla vytlacit a sestricka mi tlacila brucho kolko vladala, aby sa maly dostal von a som jej za to vdacna, i ked to neskutocne bolelo, isla som rodit, nevedela som, co ma caka, ale tolko mi bolo jasne, ze ma nebudu natierat vonnymi olejmi a potom zo mna hladko vyklzne ruzove babatko s maslou okolo krku 😉 ale ta sestra mohla byt fakt citlivejsia

bianca
19. apr 2009

flow ano.Do teraz mi je z toho n evolno

karol vsimla som si tam asi milion chyb.Ta co bola bez rukavic bola asi dr.....

bianca
19. apr 2009

martanko navykrvacala by.Teda za neaky cas ano ale nie hned a hovadina to byt nemusi hlavne ak bola aj po neakej operacii maternice tak je to hned

martanko
19. apr 2009

bian tak sa ospravedlnujem , ako hovorim, som len laik a zase som sa naucila nieco nove 😉 ale myslim, ze to by ju asi nepustili po styroch dnoch zdravu domov

phoebe003
19. apr 2009

bianca no nevím.ale ani dr by neměla mít na sále řetízek,rukavice a už v žádném případě by neměla být oblečená jen tak,ale ve sterilním krytí a v rukavicích.nás by s prstýnky a dlouhými nehty vyrazili hned... 😠 bylo tam plno chyb.máš pravdu...

phoebe003
19. apr 2009

špatně jsem to nasala rukavice mít musí 😠

bianca
19. apr 2009

martanko preco nie.Ved aj mna po cisarskom pustili na 5 den rano domov.To je skoro to iste az na to ze ona se jej to aasi blbo hojilo lebo to nebol cisty rez a roztrhane.Neviem ale ci je robili poto hysterektomiu alebo i ba zacili a papa

karol no prave ze nesmie.Povinny vybava-ruska,ciapka,sterilny empir,ster.rukavice

zakazane su prstene,naramky,velke nausnice(teraz zasa povolili hodinky)akekolvek umele nechty,dlhe nechty,nalakovane nechty

phoebe003
19. apr 2009

bianca to já vím,proto to nechááápu 😔

bianca
19. apr 2009

karol a preto by to mal niekto urcite vidiet.Ty este asi nevies aky pruser je pre akreditovanu nemocnicu take video ale ja som si akreditaciu presla a krv sme potili pred komisou a uz to nikdy nebude lepsie.Adity chodia ako splasene a stale sa robia rozne rebricky hodnotenia nemocnic a podla vysledkov dostavaju prachy.Je pravda ze na Slovesnku je to volnejsie

bianca
19. apr 2009

audity Slovensku

martanko
19. apr 2009

bianca uz si to presne nepamatam, ale dr. tam tej pacientke vysvetlila, ze maternicu jej nikto neposkodil a sestra sa jej len snazila pomoct vytlacit dietatko, no a ona sa stazovala, ze ju to strasne bolelo, tak si myslela, ze jej roztrhli maternicu ... v ziadnom pripade nechcem obhajovat sestru z toho videa, kazdemu citlivemu cloveku sa z toho urobi nevolno a mali to hned riesit, len ma mrzi, ze kazdy hned odsudi cele oddelenie aj nemocnicu a nikto sa nezaujima, kolkym zenam a babatkam tam pomohli aj pri velmi tazkych a kritickych porodoch

bianca
19. apr 2009

martanko no mna moja praca tak vycepovala ze zvladnem hocico to mi ver.Ja som to pochopila tak ze on neodsudil celu porodnicu.Hodil video malej na youtube a tam od prveho prispevku same horory.

luciabah
19. apr 2009

ahojte

ema... nadherne deticky mas, zlaticko, z kade mate tie nadherne satocky a samko ta kosela a ciapka... super... a baby su ako cez kopir 😀 😀 😀 😀 😀 😀

videjko som si pozrela, ale ako pisala phoebe, pokial nebude nejaky nasledok na miminku, tak asi ziskaju len opravedlnenie, ale aj to je daco.

a prstienky a hodinky... najviac sa mi paci, ako vsade na foto z porodu mam hodinky a prstene ale inak mamickam karham za to, ze to nenechali doma 😅

emaso
19. apr 2009

cafte 😉
tak ako ste prezili nedelu?dufam ze prijemne 😉 ,u nas bolo kraaaaasne,cele poobedie sme stravili u svokrovcov na zahrade,aj od varenia som dnes bola oslobodena 😵 skratka fajn den,hodila som aj par momentiek do albumceku

prajem dobru noc a krasne snicky,nech sa vam snivaju anjelicky 🙂

emaso
19. apr 2009

jej luci,ty si rychla 😀

bianca
19. apr 2009

luci hoj.

ema u nas to bol deeeeeees.idem pozriet foto a dobru nc

bianca
19. apr 2009

ema fotky standartne uzasne

emaso
19. apr 2009

bianca skeridielko Barca stadnartne neodolatelne 😉 usmievaveeeeee....to Ella standartne prerevala polovicu bdeleho stavu ☹ sme si zvykli,ved snad sa uz coskoro dozijeme usmievavehovecnenerumazgajucehonegrcajucehocezdenviacako15minutvpostielkespiaceho dievcatka 🙂

tak uz aj posta vybavena aj vsetko,mozem ist hajat,nech si aj polovicka posedi pred PC,pa

horalka777
19. apr 2009

jeeeeeeeeejeeeeeee, konecne tu vidim nezvestne tvare 😵 😵 😵 supeeeer

ema, krasneho sraca mas 😉 ja viem viem, nechytat pouze koukat 😎
a gratulujem k najdlhsiemu pridavnemu menu v poslednom prispevku 😅

...ale docitat to bola fuska 😝 ...uz tu asi nik nie je 😕

vsetkym zelam krasny start do noveho tyzdna, kedze uz mame tusim pondelok... prvaaaaa 😀
a dobru nocku a dobre ranko - dalsi den pred nami.
A horalka videla, ze to je dobreeeee 🙂

phoebe003
19. apr 2009

ahojky holky.

emaso,krááásné fotečky...ale teda přelouskat tě...hmmmmm 😅 něcomáloí jsem pochopilaaaaaaa,slovensky umím,ale tohle...tedaaaaa 😀

horalka já tu jsem a ještě tutak do dvou,tří do rána zůstanu...

bora8
20. apr 2009

dobré ráno a horlaka - druhá 😀 😀 😀
kočky videli ste flow????? ona ešte určite spí, ale flow ozvi sa mi - dáme tento týždeň ten obed v BA????

bianca
20. apr 2009

bre raaaaaaaaaaaano

bora8
20. apr 2009

ahoj bianca - no čo malá barča???? už lepšie???? 😉

bibka333
20. apr 2009

dobre ranko maminky noc nebola dobra mala sa budila s plačom asi aj
nam pojdu zubky budiček o 6 ale Jarka ma nechala pospat do 6 45 chcela byt s malou mam super detičky 🙂

bora8
20. apr 2009

bibka tak mi ich pošli - mne by sa také deti zišli 🙂 😵

andre
20. apr 2009

dobre ranko 🙂

najprv trocha radosti ... ema, no foto sú superné, tie komentáre detto 😀 😀 ... a bia, barča je neskutočná 😀 , ale neboj dojdeme aj do bohníc za tebou 😀

potom trocha sťažnosti... hrúúúúza noc dnes, nič som nespala, budil sa plakal, jak som ľahla, dal mi 10 min. a zas 🙄 ... nech vylezú tie potvory už 😠
a to včera bola paráda, celú noc prechrápkal, síce najprv do 5, potom do 6 a potom ešte do 8 😵 a predvčerom detto... no čo už, netreba mamku rozmaznávať spánkom 😀

a teraz ... no ako sa máte ? 😉

martanko
20. apr 2009

dobre ranko, ema, mas prekrasne deticky 🙂

horal, ty si na dovolenke, mas spat od osmej vecer do desat doobeda 🤐 😀 😀 😀 😀 !!!!

bibka, aj ja sa pisem do poradovnika na pozicanie Jarusky 😉 kolko beries za den? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibka333
20. apr 2009

baby fajn poviem jej a cenou sa dohodneme ved sme kamosky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
20. apr 2009

Dobre ranecko maminky

my noc fajn, len teraz rano nie a nie zaspat, ale uz nastastie zalomil a ja cakam na uja ktory nam pride namontovat nove zaluzie, lebo tie stare uz boli otrasne

bibka333
20. apr 2009

ahoj Evit ani moja mala este nespinka a to je hore od 6
baby pridem po obede lebo my kamoska doniesla ete maleho musi ist nieco vybavit tak sa ideme zahrat ozvem sa potom pa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre