Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
23. apr 2010

my nocnik tiez neriesime, lebo ja ani neviem kedy kaka, a nie ze este kedy cika 😉
a cumel nepouzivame, zato palcek lavoruky to isti, aj ked uz to nie je tak casto ako predtym..nastastie...musim poklopat....hadam si uz v 18-tich nebude cmulat 😀
mihan...ja si pamatam, ze Filipovi som kupovala normalne v obchode slipy 92-ky...asi musis najst lepsi obchod 😉

emaso
23. apr 2010

jaaaj,lubka,nemaj strach,v 18 sa uz bude olizovat s babami tak nebude cas cmulat palec 😀 a to mas dobre ze uz pomaly odvyka od palceka,kamoskina dcerka nemala dudu vobec,ale palec v puse teda hej ani inak nezaspala,normalne ho mala taky skaredy rozcmulany,blekeke a nie a nie tym prestat,cumel zahodis,ale co s palcom 😅

horalka777
23. apr 2010

😀

no, v 18tich budu nase slniecka temperamentne stvarat onakvejsie kusky..

U nas kratko po zlikvidivani cumla zotrvacne cmulala, co jej v postielke prislo pod zub (aj moju ruku), ale nastastie ju to nebavilo. Teraz uz len mlaska pred spanim 😵

emaso
23. apr 2010

mne zas Ella miaga ruky pri zaspavani,obcas zahryzne 😠 najvacsia sranda je ked ich ukladam na obednajsi spanok obe naraz,musim lezat medzi nimi lebo kebyze su vedla seba tak furt do seba dubkaju a chichocu sa jak opice 😖 a ked Ella miaga tak aj Jasminka chce miagat tak tam lezim s vykrutenymi rukami jak zrazeny chodec 😝

mihanka
23. apr 2010

lubka, ja som bola asi v piatich obchodoch... 😖 a tie co boli 92jky vyzerali velmi velke.... ale zohnala bibka, malicke kraaasne, kupila v tescu a este aj zlacnene, 18-24mes a 2-3 roky a tie su supeeer... 😵 😵

ema, krasne zaspavanie... 😀

bibka333
23. apr 2010

ahojky
Jarkine výsledky z biopsie ma Helicobacter pylori
a celiakia sa nepotvrdila lebo je 4 mesiace na bezlepkovej a to mohlo skreslit výsledky ale na bezlepkovej strave pokračujeme a histologia sa bude opakovat o rok ma aj zápal žaludka tak sme navasovali tuhe antibiotká a z krvných testoch sú výsledky na celiakiu v stredovej forme a alergie máme za A4 je tam aj alergia na ražú aj pšeničnú muku , zeler ,mrkva, rajčiny zmes trav a vela inych ale tychto sa mame vyvarovat hlavne potravin 😒 .
No a čo som vam nepísala tak to ja som začala velmi krvácat s konečnika tak som naštivila velmi mileho dr a robil mi kolonoskopiu a mala som tam polypi a nejaku ranku + zápal , a pečenové testy velmi zvýšene a to neberem antkoncepciu a nepijem a pred odberom krvy som nebrala ani antibiotíká
na kontrole som ešte nebola tam mám ist až o 2týždne tak dufam že to bude ok

Slávka som rada že som vám urobila radost 🙂 🙂 🙂 Simonke posielame pusinky a vlastnre všetkym detičkom 🙂 🙂 🙂

bibka333
23. apr 2010

detičkám
dnes som riadne unavená ked sme sa vratili z BB tak sme s Eliškou boli von skoro do 20h aby tatik mohol buvat lebo bol po nočnej a nespal ani kus a išel do nočnej idem a ja do hajan pa

mihanka
25. apr 2010

dakujem Bibka fakt... 😵
my mame prvy vikend zo styroch bez tatinka... ale snad to zbehne rychlo... 🙂
zacali sme s odplienkovavanim nadobro aj cez den uz... v noci spime bez plienky uz dlhsie, zatial bez nehody, a dnes sme boli prvy den iba v gaturkach, aj prechadzky 2 sme zvladli... uzastna je ta moja sikovnica, vecer som jej gratulovala, sa tvarila jak najvacsia hrdinka... 😀 😵 😵

bianca
26. apr 2010

cafte decka

nam sa to ako serka ci co.Dnes sme skoncili u dr.Uz som sa zacinala zmierovat ze malej chraplavy hlasok ma vela docinenia s alergiou ale aj tak sme zasli k dr. dnes lebo to uz trva tyzden a sirup nezabral.Dr kuk do hrdielka a uz sa vypisovali recepty.Mala ma vraj hrdlo opuchnute a ja si teraz pripadam ako debil.Mam vycitky ze sme nesli skor.Som bola presvedcena ze tam budem za hysterku co lezie z deckom k dr aj ked nema teplotu a odchadzali sme nemocnatko.Vyfasovali sme dokonca aj rectodellt cipky keby sa jej zle dychalo.Dohodli sme sa ze to skusime bez ATB a poskusame homeo,fenistil a calciovy sirup.Len neviem ako to vsetko sklbime do kopy.Bude to masaker.Do nosu ma ATB kvapky.Vonku nic netecie ale vraj dolu hrdielko jej steka humus.Dokonca ani nepsika.Ja uz to fakt nechapem.Ale musim ju dnes vychavilit.Dnes skoro ziaden plac nebol.Iba ked na nu isla dr so spachtlou v ruke a chcela sa jej dobit do pusinky a potom ked prehmatavala uzliny.POcuvanie bolo v pohode takze zrejme zabralo to ze sme kupili decky fonendak a akoze pocuvame aj dvere od chladnicky

tot vse

emaso
26. apr 2010

bianca laryngitida 😕 no dufam ze ten rectodelt fakt nebudete potrebovat ked doteraz ste to zvladli viacmenej v poho 😒 ja som este vacsia hysterka,ja ho mam doma furt,zatial sme nikdy nepouzili,ale...

bianca
26. apr 2010

emus nie laryngitida to zrejme nebude.Nema teploty nic.Papa relativne pekne takze to asi nebude mat bolave.

ja som sa povodne tej svine bala lebo sama som koli tomu skoncila v mojich 15 mesiacoch v KE na ARO

bianca
27. apr 2010

och decka kruta noc za nami.Mala sa mi zacala okolo polnoci dusit.Som barzo vyspana ale rada ze je ok

horalka777
27. apr 2010

Bian, to z kasla...? Drzim palceky, neboj, kazda choroba raz skonci, aj ked vyzera nekonecne 😔

bianca
27. apr 2010

horal asi jej nastekalo s nosu a nevedela to dat von tak tu kuckala a ja som salela.Najhorsie na tom bolo ze som ju nemohla zobudil.Proste chcela hajat aj ked to s nou nabijalo.Hrozne.

horalka777
27. apr 2010

my sme si takym dusenim presli v januari. Tiez sla z choroby do choroby, jedno zmizlo, dalsie zacalo, ale pamatam sa, ze to dusenie bolo najhorsie 😝 ☹ ale klasika, matka a otyyyc to znasali este daleko horsie, ako mala slecna. Mali sme tiez nejake atb do nosa, to nakoniec pomohlo a ako prislo, tak vsetko odislo. Neboj, dobre bude.

bianca
27. apr 2010

no nasa prave vobec ziadne ine priznaky nemala okrem toho chrapotu a kazdi mi tvrdil ze to je alergia a basta.Teraz sa jej na dupe este aj dajake vodnate vyrazky objavili.Nechapem co sa deje

mihanka
27. apr 2010

bian, snad budete coskoro fit, ja som spala 3 hodiny... simi sa v noci 2x pocikala (co sa nestalo viac ako mesiac), a potom sa hodinu a pol este krutila a nemohla spat... aj vcera sa pocikala 2x po sebe na gauc, a strasne ma mrzi, ze som jej urobila trosku prednasku, som spravila chybu, dnes sa tiez rano pocikala, ale to uz som jej povedala ze nevadi... nasla som teraz po ranajkach konecne prvy ocny, druhy tiez uz riadne trci... konecne po mesiaci, co to mala opuchnute... ☹ okrem toho ma stale uz tyzden sopliky, nie vela, ale predsa je len troska prechladnuta, takze s nasim odplienkovavanim to az take slavne nie je, este predsa len ma cas a nie je ta spravna doba, dame dnes plienkove gaturky, ale budeme davat aj gatky... 🙂

luciabah
27. apr 2010

ahojote

takze my mame od nedele vecera perakutny zapal laveho ucha, nastastie bez zahnisania a len lave.ale aj tak mame ATB a aj lokalne, ale malinka je super, pekne spolupracuje s papanim liekov aj kvapkanim do ucha.

bia... na hrdielko skuste zabal... na vatu naliat olivovy olej a uviazat na hrdielko, nam velmi pomohlo. a samozrejme sme obviazani chodili vsetci a aj babiky a aj somarik, atd. atd. davali sme cez den, na noc som sa bala.

no a spanok... to ja uz dlhsie nepoznam, lebo mavame nocne mory a v pravidelnych intervaloch straaaaaasne placeme, dufam, ze z toho rychlo vyrastieme, aj ked ich mavam doteraz... 😒

zatial ahojte

bianca
27. apr 2010

luci zda sa ze homeo zabrali.Teda uspaval ju mangel lebo ja som sa odvazila ist do PL na nakup mlieka a plienok a vravel ze uz vobec nechrapcala.Uvidim rano

mihanka
28. apr 2010

Gretulka moja... furt mate nieco... skore vyzdravenie, ona je uz taka statocnica s tymi liekmi... 😔

ja som bola v noci prekvapena, Simi spinkala bez plienky a 2x sa vypytala v noci, tak sme serblikovali... 😵

mihanka
28. apr 2010

Tak jsem se vydal na urad, abych ziskal socialni davky pro sveho psa.
Pani u okenka mi rekla, ze to nejde, ze psi nemuzou davky dostat.
Tak jsem ji vysvetlil, ze muj pes je cerny, nezamestnany, liny a neumi
cesky. Byl nekolikrat napominan za sexualni obtezovani a ma plno potomku po
cele vesnici. Navic neplati dane, na zachod chodi do parku, obtezuje cizi
lidi, zebra, krade jidlo a ani netusi, kdo byl jeho otec...
Pani se jeste jednou podivala do papiru a v pondeli se mam stavit pro
penize.

bianca
28. apr 2010

😀

mihanka
28. apr 2010

namiesto tychto blbosti by som mala robit na projekte na Milu pre mamu (MPM dobuducna 😀 )... 😒

ale musim pochvalit Simonku, dnes bola prvy x u nas opatrovatelka (pozna uz Veroniku z hviezdicky, dava mi na nu pozor pocas kurzov), ale dnes bola prvy x u nas,lebo sme robili na MPM a bola totalne stastna, vooobec ma nepotrebovala, hrali sa krasne, Simi jej vseeetko poukazovala (dokonca lubrikacny gel z tehu cias) 😀 a ked som ich na obed odtrhla od hry, bol normalne nervy plac... 😅 tak jej dala Veronika este papat 🙂

bibka333
28. apr 2010

Slavka 🙂
Luci držkajte sa posielame Gretulke pusinky 🙂

andre
28. apr 2010

mihan, aj blbosťami je človek živý 😀
dnes mi to strčili na ulici do ruky MPM, nestihla som prečítať, a teraz je u m. v izbe, zajtra na to kuk 🙂

ale musím pochváliť mathyho, v sobotu bola u nás opatrovateľka (sestra z OV, pozná ju trochen, vidí tak 3x do roka), ale nebola u nás prvý krát ( čo je teda jedno, pretože m. ignoruje všetky pokusy o zblíženie, hlasným krikom a krútením hlavičky, neeee), m. jej všetko poukazoval (košelu, motýlik, gate, podkolienky, boty, traky, vestu, čo mal na sebe), a keď šiel spať ešte zamával a pusu poslal... a ona ho potom prekladala, otáčala, prikrývala (kým rodičia žúrovali ďalej na svadbe)
😀 😀 😀 :-
mihan, prepáč pls. ale mi to nedalo, som si požičala story 🙂 cmuky za to, dve 😵 😵

no a pointa je v tom, že m. chudáčik malý netušil že bol doma sám a "cudzou" tetou, lebo spinkal a ani nemrkol kým sme sa nevrátili... kebyže sa preberie to boli iné fukoty 😀

mihanka
2. máj 2010

Plagát míľa pre mamu s programom v bb nájdete tu:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=4072218&l...

🙂

luciabah
12. máj 2010

ahojte

tak my sa mame fajn, tesime sa na stretko, hlasime prichod v sobotu rano v zostave tatinko, maminka a margaretka.

inac sme o.k, posledne dva tyzdne mame zabavne v zmysle... gretulke sa rozvija schopnost hnevat 😀 😀 😀 ale jazycek sa rozvija veeeeeelmi pomalinky ☹
inak mame panicky strach z kupania ☹ a dnes vecer sa nechcela kupat, tak isla rovno do spalni a uz nemala plienku a zacala na pokrovcek cikat, zastavila ciku a presla na parkety a tam veeeeeeeeeeeeeeeeeeelka cika... no rozumcek, aspon nie vela na pokrovec, len cvrk.
inak zhaname topanky, fuuuuuuuuuuuuu, riadna makacka.

zatial ciao

mihanka
14. máj 2010

toto som dnes odkopirovala od annag...

Deti bez rozdielu či sú alebo nie sú dojčené, mávajú často obdobia nechutenstva, aj v roku, dvoch ... a ak mamička dojčí, tak mu tým pokrýva väčšinu dôležitých živín. Za nechutenstvom často býva nedostatok železa, pretože bábo príliš rýchlo rastie. Ak Ti to lekárka nekontrolovala, bolo by fajn skonzultovať to s ňou. Ak málo papá, tak sa snaž do nej dostať najmä mäso.

tilky
18. máj 2010

bože zlatíčka nepreložíte tie Bojnice nám ocino ťukol auto ma mrzí ☹ ale sa asi nedostaneme
fňuk fňuk ale čo už taký je život

janka_pn
22. máj 2010

cawte 🙂 . dievcata, mate skusenosti s febrilnymi krcmi? prave sme sa vratili z nemocnice...... fnuuuk, uz to nechcem zazit ☹ . a inak prajeme fajnove stretko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre