Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

viki08
20. apr 2009

no ideme prcka okupkat a ulozit, tak dobru noc vsetkym... 🙂

bora8
20. apr 2009

luci - dakujem neprosím - takých poznám - je ich strašne mooooc a majú častý výskyt 😀

phoebe003
20. apr 2009

lucia,já ti k tomu dárcovství taky přidám jednoho takového a zdarma i vyžehlené košile,ne jenom treýrky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

henri001
20. apr 2009

baby ja kupim od vas tie vyzehkene veci 😀 😀 😀
viki , krasne silna je Vikinka , urcite uz bude liezt , ak nie chodit 😵

henri001
20. apr 2009

lucinka , mozno tvoj Matko proste ziarli na malu a vynucuje si viac pozornosti, vydrz zlatinko , to prejde a bude ti znova oporou 🙂

babofka
20. apr 2009

moj muz len po porode podotkol: "a teraz som u teba na tretom mieste, najprv oli, potom ty a potom ja 😀 "

bora8
20. apr 2009

no ja som s týmto problém nemala, mm naše deti miluje a zbožnuje a dá sa povedať že si veľmi rýchlo zvykol a prispôsobil - ale.... zase má iné muchy... no čo už nikto nie sme bez chyby....

babofka
20. apr 2009

bora, napodobne 😉

katkaza
20. apr 2009

ahoj
viki sa mi nechce veriť,že patríte s malou k októbrovkam...a ja sa vytešujem,že sa malá začala konečne pretáčať 🙂

phoebe003
20. apr 2009

😢

emaso
20. apr 2009

viki,cumim jak puk 😕 akoze my tu na oktobrovom chvoste....som nechcela riesit a zas riesim,porovnavam...kym my poriesime otacanie zvysok uz sedi,kym my sadneme zvysok odkraca asi 😔 😅 kym nam vyleze zub podaktore oktobrovcata sa uz budu pysit kompletnym chrupom 😀 priznam sa bez mucenia ze zavidim,ale len a len v dobrom 😉

emaso
20. apr 2009

phoebe? 😕

lubik9
20. apr 2009

ahojte maminky..ja este docitavam ak ed citam vcerajsie preberanie zubkov.tak ja sa chcem tiez postazovat..timi ma uz 2 zubky vyse mesiaca a pol a teraz asi tyzden je na nevydrzanie..teda cez den je OK,ale v noci nevie spinkat 😔 on mi stale prespal celu noc a teraz sa budi a place,place ko keby aj zo sna,teda ma zavrete ocka,kruti sa a place..je hore takto aj 2hodky v noci a ja som uz zufala,co mu je..mozu to byt zubky,aj ked cez den je vpohode a nic mu nie je???

phoebe003
20. apr 2009

ema 😢

phoebe003
20. apr 2009

bez komentáře..... 😢

jinakmy se takyteprve otáčíme a to jen na jeden bok.

emaso
20. apr 2009

lubik no mozu byt aj zubky,aj nie,sesterkina mala to robila do 11-tich mesiacov,normalne sa pospiacky postavila v postielke a revalaaaaaaa,revalaaaaaaa 😒

emaso
20. apr 2009

phoeb nesmutni,k tebe to nepasuje nijakovsky 😒

phoebe003
20. apr 2009

emaso,taky si řikám,ale ..... to je jedno...

emaso
20. apr 2009

daj si sampus ako ja 😉 len pre objasnenie niesom alkoholicka,ale drahy ma meniny 😀 tak pososavam potroske a popri tom krmim spinosaura 😀 😀 😀 -ja raz z toho Sama umrem co odo mna vyzaduje

katkaza
20. apr 2009

baby ja malej prognózujem zuby od jej 6tich týždňov,keď začala sliniť,už mala aj všelijaké bodky na ďasienkach a nič nevychádza tak neviem 😒

emaso
20. apr 2009

katka no raz vylezu,avsak nevieme dna ani hodiny 😀

phoebe003
20. apr 2009

ahojky kati,tak jak se daří těhulko??? 😵

mihanka
20. apr 2009

dobry vecer maminky... 😉
luci, to bol zufaly vykrik... nechces sa vystazovat viac? ja mojho nedam ani za to vyzehlene pradlo... 😀

ema, vobec neporovnavaj, ved ellinka je najmladsia, simonka medzi najstarsimi a zuby nema tiez, otaca sa len ked sa jej chce 😉 ale stale sa smejka, je zdrava 😉

nemame sa velmi dobre, lebo v stredu pochovavame manzelovu starku, ale uz sa dlho trapila, a je to pre nu vykupenie, takze nic tragicke, ale je nam smutno... som stastna ze sme ju stihli ist pozriet do ruzomberka aj so simi... ☹

katkaza
20. apr 2009

mihanka ma mrzi ☹
phoebe...pol dňa nad záchodovou misou ale inak super 🙂 a ešte som zabudla dodať,že už zasa nezapnem žiadne nohavice,tak som musela opať vytiahnuť svoje "sexi" tehu oblečko.dúfam,že priberiem aspoň tých 25 ako pri Karolínke 🙂
zuby vylezú tipujem za dva mesiace a ja som už skoro minula ten Calgel 🙂

phoebe003
20. apr 2009

mihanka,to je smutné 😔 😔 😔

kati nezávidím ti to upřímě,ale dej si do pasu,kolikátý jsi už tt,nevíme o tobě nicccccc 😒

katkaza
20. apr 2009

phoebe dám si,keď sa rozhodnem,či čakám chlapca alebo dievčatko 🙂 som 11 tt

emaso
20. apr 2009

katkaaaaaa ale to moze byt dlho tajomstvoooooo,ci pipik ci nie 🙂 niekedy az do porodu 😀

inac Ella mi pokasliava,vraj to moze byt z toho debilneho refluxu,fasa,dufam ze neskoncime s astmou ☹

mihanka ☹ co k tomu dodat,vzdy je smutne ked niekto blizky odchadza

luciabah
20. apr 2009

mihus, je mi luto, ale ako pises, radsej nech sa netrapi. a u nas sa hovori, jeden odide, druhy pride. mozno sa pridas ku katke.

katka, ako pise ema, to moze byt do porodu. keby sme neboli na genetike, tak do porodu by sme nevedeli, co cakame.

ema... prezrad, z kade mate satocky... aj ja potrebujem dvojmo pre sofi a gretku a ty mas vzdy bambulky pekne zladene.

idem zehlit/ aby som pribalila aj ozehlene pyzamo 😀 /, este nakuknem.

katkaza
20. apr 2009

emaso ja som aj pri malej chcela veľké prekvapenie...no a vydržala som to tajiť asi dve hodiny 🙂 a to som si povedala,že sa aj ja nechám prekvapiť...
naša malá je chorá stále...jeden týždeň soplíky,potom kašel a,týždeň prestávka a zasa odznova ☹ja už ani nikomu nehovorím,že malá je chorá,lebo si niekto môže myslieť,že trpím nejakým komplexom alebo čo...

mihanka
20. apr 2009

dakujem vam

luci, no zase dnes vecer nic nebude, si ma odstrasila 😀

simonka tiez pokasliava ale nasilu, ked si chce poprdiet, vtedy jej vzdy ujde, tak si nasla sposob ako sa vyprdiet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre