Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bora8
27. apr 2009

áno presne ten len ho predel na polku alebo ešte lepšie na štvrtku

bibka333
27. apr 2009

ahojte mne nevadi tema kakanie ja som len rada aspon sa dozviem co nas caka 😉
Fibi neboj sa ty to všetko zvladneš si super mamina a nejdem to uz rozoberat Lubka to napisala vistižne 🙂
Včerajši gulaš ok naštevy boli do 20 30 hod ale ten bordek deti behali obute tak sa to navlačilo ale od rana som riadila tak je to tu už upratane mala spinka tak som sa prišla odreagovat 🙂

question
27. apr 2009

ahojte mamule..sme prisli od doki...boli sme dat krvicku kvoli alergii,tak teraz musim 2 tyzdne cakat..
inak ani my sme teraz dva dni nekakali,bo sme zacali s prikrmami...pockat... volaco tu smrdiii.idem skontrolovat 😉 a dodatocne vsetko naj simonke a dalsim oslavencom 😉

luciabah
27. apr 2009

ahojky mihus

no skus dat trosku toho glycerinoveho, aj ked je pisane ze nie je vhodny pre deti, ale troska nezaskodi ako pise bora. a neda sa ti ta spicka ked tlaci nejako odlupnut?

bori, v praci dobre,len moja prim. niekedy nalozi na cloveka viacej ako unesie. ale zatial zvladam. len ucit sa mi nechce, ale nejako sa musim dokopat. ja som v praci kazdy stvrtok ale min. som bola len 2 hodinky, lebo nemal kto byt s gretkou, lebo ocino bol lyzovat.

mihus a diky za tetu, som zvedava ako to zhodnoti socialka, lebo oni su ako z marsu ... niekedy 😠

luciabah
27. apr 2009

bibka... my mame gulas v piatok, matko ma oslavu...len neviem, ako mu upeciem tortu, teda kedy, lebo kazdy den mame nieco na plane...ale ozdoby som uz kupila 😀

luciabah
27. apr 2009

lucim sa, bambulka sa zobudila...papa

bianca
27. apr 2009

hojte

mihan nasa mala presne taky problem pred asi 3 tyzdbami.Aj si potom ritulku natrhla ked ta koobasa konecne vyliezla ale bol to des.Nam pomohla jablk.vyziva(to vy asi este nepapate)fenykl.caj a na koniec uz som nevedela co tak som skusila teplomer a slo to ale tej bolesti.Mam pocit ze ma od vtedy aj hemoroid

kaboca
27. apr 2009

ahojcek...ledva som vas nasla po takom dlhom case 🙂 🙂 ako sa mate??? my sme vcera mali 1/2 rocka 😵 😵 u nas vsetko ok, az na to spanie ☹ 😠 😠 😀 vstava mi velmi casto v noci a trosku je aj nervoznejsi, mozno zubky...dnes zaciname mrkvicku 😵 😵

mali ste to stretko v KE 14.4.??

bibka333
27. apr 2009

ahoj kaboca vy uz idete na mrkvičku a kojite sa ?

kaboca
27. apr 2009

ahoj bibi..ano, este nemam? vsak od 6mes sa ma zacat, nie? 😅

bibka333
27. apr 2009

ja budem pirkmovat tak o 2 tyzdne pisu ze až okolo 7 mesiaca sa ma začat ak sa dietatko čisto koji ja som Jarku prikrmovala skor ale Adrianka som kojila čisto 9 mesiacou ale aj zo zdravotnych dovodou

kaboca
27. apr 2009

bibi ja uz zacnem pomalicky, mne sa zda, ze mu uz moje mliecko nestaci...je to uz valibuk, pred mesiacom mal 8kg ....casto sa mi uz aj v noci budi...dnes mu dam len dve lyzicky

mimusik
27. apr 2009

Ahojte,
Luci, nech to s tou tetou teda dopadne najlepšie ako môže, pre ňu aj pre vás.
MIhan - slivka by Simonke naozaj mohla pomocť, aj ja by som dala, no zatiaľ nemôžme
Bibka - aj my sme začali prikrmovať v podstate až od 7. mesiaca (kvôli alergiam,...), no keby sme boli možno o čosi skor, tak by papala. Dnes máme opäť zemiak+broko, tak som zvedavá
Kaboc - danko je riadny valibuk, aj ja predpokladám, že naša už má nejakých 8 kg. Pojdeme sa prevážiť niekedy budúci týždeň
A kakanie - my už tiež nie do každej plienky, ale každý 3. - 4. deň a to potom stojí za to, prezliekame kompletne
Som ako na ihlách, naši sú u dr., tak čakám, s čím prídu.

mihanka
27. apr 2009

baby dakujem za rady, bian, presne tak, ja sa strasne bojim ze sa jej to tam posramoti a ja by som to najradsej vykakala za nu... 😢 papala len surove jablcko zatial, vyzivku mame uvarenu domacu, tak skusim aj tu dat... dnes som dala tie slivky, caj musim kupit feniklovy, mame len granulkovy aj ten uz davno nepila, radsej davam vodicku...
luci, neda sa odlupnut trosku skusam odlupnut vatovou tycinkou, ale sposobujem jej len trapenie... 😢

kaboc, gratulujeme polrocnemu Dankovi... aj Simonka sa velmi casto budila, papala kazde 2 hodiny v noci, alebo vstala len tak... Henri vravi, ze mimi sa zacina velmi navazovat na maminku, a ja si myslim ze sa k tomu pridava aj to, ze mliecko prestava stacit... 😉 takze kludne s mrkvickou zacni... 😉

phoebe003
27. apr 2009

dobré ranko mamulenky.jaká byla noc???u mne děs.sice adámek spinkal celounoc,ale eliška spala s námi v posteli,takže životnho prostoru jsem měla minimum... 😒 a milionkrát jsem byla vzhůru.co je tady novééého???

bibka333
27. apr 2009

fibi ahoj rozoberame prikrmi slavka a ty si kedy zacala prikrmovat

kaboca
27. apr 2009

mihi dakujeeeeme...a uz sa ti tak casto Simonka nebudi? davas jej okrem kojo aj nieco ine na noc? inak bude pravda co hovori henri s tym navazovanim sa na maminku..on sa zobudi casto aj len tak 😀 urobi par krat cuc a spinka dalej dve hodky a potom sa uz zobudi papat.. 🙂 ale neviem, ci som ho na to nenaucila ja 😅 😅 spominate ako som sa stazovala ze spinka cez den 40min?? no, tak to je aj teraz...ale po 40min sturim cici a spinka dalej este takych 30-40min...asi nie bars dobra taktika, cooo? ale ja som rada, ze mam trosku casu pre seba (ehm...no, pre seba ako pre seba...varit, zehlit, upratovat atd )

mihanka
27. apr 2009

bibka, presne ked mala polroka, a velmi pomalicky, stale spapa velmi malo, len zo 2x zjedla takmer cely poharik od hipp, inak tak tretinku az polovicu... a dopapa mlieckom... a na desiatu davam uz ovocie, zacala som po 4 tyzdnoch aj to dopapa mlieckom a pri tom zaspinka... 😉

phoebe003
27. apr 2009

bibi.já už přikrmuju jakože zeleninou a ovocem asi měsíc,ale jinak nutrilonem jsem začala dokrmovat po dvou měsících,protože mu moje mléko nestačilo... 😒

bibka333
27. apr 2009

slavka dakujem ja zacnem mozno na buduci tyzden ale pisala som annag a ona ze sa moze od polroka ale ak ma v rodine niekto alergiie tak az po 7 m moja Jarka ma alergie a atopicky ekzem tak asi este vydrzim jej stači mm ona je moj ciciačik 🙂

bibka333
27. apr 2009

fii dakujem a čo robkaž ja som na nete dnes nevarim mame ešte gulaš a mala tu posiluje dviha hrazdičku

lubik9
27. apr 2009

ahojte mamky..tak ja som uz zufala 😔 timinko mi od malicka prespal celu noc,papal vecer o 21.30 a potom az rano o 6.00 a aj to som ho musela budit,ale potom sa uz naucil sam a vstaval medzi 6-6.30 a papal kazde 3 hodiny..a teraz,posledne asi 2tyzdne sa mi budi v noci okolo 2-3..najprv som si myslela,ze su to zubky,lebo si vsetko agresivne pcha do ustociek (aj ked dva spodne uz ma vonku),ale teraz zacinam pochybovat,ci to nie je,ze mu moje mliecko nestaci ☹ ..a tak neviem,ci ho mam kojit aj v noci,ked sa zobudi alebo radsej dat na noc kasu..Dr. mi vravela,ze nech ho nekojim a dam kasu,lebo,ze mamky co v noci kojili sa snazia deti oducit papat v noci a ja nech ho nezacnem teraz ucit v noci papat,ked doteraz bol taky poslusny..tak ja uz neviem..kojit v noci,ci nekojit??? prosim poradte mi

kaboca
27. apr 2009

zobudil sa ...ideme sa hrajkat a potom varit mrkef.. 😉

phoebe003
27. apr 2009

bibi já jsem na sebe akorád napleskala omítku a pojedu s dětma ke kamarádce.musím se jít obléknout,nevím teda co si vezmu na sebe,ale jdu vyrabovat skříně... 😀 jinak i my máme oběd ze včerejška sekanou a já mám ještě od našich výýýbornej hovězí guláááášek s knedlíkem,tak ten si dám večer a zbytek prdnu do mrazáááku 😉

mihanka
27. apr 2009

kaboc, neviem, ja tiez robim veci co by som nemala, ale ked si tym pomozeme a pomozes mu aby spinkal a ste tak spokojni, tak si z toho hlavu nerob... 😉 ano simi uz spi lepsie, aj ked sa budi v noci pravidelne kazde 2,5 - tri hodky, obcas sa stane, ze potiahne do 5 rano ako dnes... aj to som ju budila, ale to je ozaj rarita, kludne moze papat aj v noci, mne to nevadi, aspon sa tym udrzuje laktacia... 😉
bibka, daj na annag, je naozaj sikulka... 😉

mihanka
27. apr 2009

lubik, prave sme to tu rozoberali, trosku docitaj... 😉
a s tym ma henri pravdu, ze sa deti navazuju, teraz sme boli na chate a simi musela mat maminku stale na dohlad, pripadne na rukach, ked bolo viac ludi, alebo aspon ocinka... 😉

kaboc drzim palec, potom foto...

phoebs, gulasik mnamka, my mame este z chaty, ale mam deficit sladkeho tak za tym budem mat svokrine pyrohy z mrazaku... 😵

kaboca
27. apr 2009

lubik ahoj mne toto tiez dr. poradila....dala som asi 3 alebo 4 krat kasu (nie celu davku)..bolo to rovnake ale co bolo najhorise, nevykakal sa mi z nej...normalne klobasky tlacil..tak som prestala a kojim ked sa zobudi, niekedy aj kazde 2 hodky...a tak ako pise mihan tym sa udrzuje laktacia... 🙂

bianca
27. apr 2009

lubik a nemoze mu byt houco a nie je smadny?Neskusala si mu dat iba vodu v noci?

lubik9
27. apr 2009

bia..dnesnu noc som mu doniesla vodu vo flaske,tak si raz potiahol a mal z toho kusatko,ale je pravda,ze on flasku velmi nemusi,aj ked tomu nerozumiem,lebo predvcerom vecer potiahol 30ml vody z flase..ale na lyzicke som mu v noci neskusala dat..ale myslim si,ze horucoe mu nie je...
no tak mi to asi tak vychadza,ze ho budem kojit aj v noci,ked sa zobudi..lebo s tou kasou zatial velmi stotoznena nie som..aj ked neviem,ci urobim dobre a neusijme len na seba budu,ze sa mi bude v noci vkuse budit..ale ked bude pekne spinkat potom,tak to ja vyzdrzim 😉

lubik9
27. apr 2009

dnes mal 3.den mrkvu a spraskal celu misku-1celu mrkvu a este by si aj dal 😀 uvidime,ako mu zajtra bude chutit zemiak
po akom case ste pridali na desiatu aj ovocie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre