Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
21. jan 2010

lubka my sa mame fajn, chodime, vymyslame, uz spime na valende a inac taky normal

andre
21. jan 2010

ahojky 🙂
koho tu máme ?

bora8
22. jan 2010

no toto, tu to fakt zakapína..... 😖 baby tak čo s tou stretávkou, akosi je to tu bez reakcie.....

question
22. jan 2010

nazdar nazdar.. aho evit..
bora tusim sme sa zatial ozvali len my s mihankou 😉 kde ste vsetkyyyyyyyy 😝 😝 😝

m.a.r.t.i.n.a
22. jan 2010

Ahojte 😵

...my sme boli v Klokančeku a hneď jak sme došli sme vychrneli. Ja sa k stretávke zatiaľ nevyjadrujem...Je to ešte skoro...

luciabah
22. jan 2010

ahojte

tak sa po dlhsom case ozyvame.
mame sa fajn, prezili sme dalsi zapal priedusiek, ale ona je pokladik, v dospelosti budem musiet na nu davat pozor, lebo na lieky hovori mnaaaaaaaaaaaaaaaaam a chcela by ich papat permanentne... usta ako vrata, ked vidi sirupcek...

a hura, mame tu sniezik, neviem kto sa tesi viacej, ci ja alebo gretka. zajtra ideme na donovaly, sa tesim ako male dieta. a gretula kebz mohla tak v nom lezi od rana do vecera.
a mame za sebou aj 1. uraz... rozbita pera, odrata brada...teda ako angelina... bolli sme u kamaratky a mala sa vozila na ich odrazadle a takto to skoncilo. inak mame doma strasne, ale strasne tvrdohlave dietatko, ktora na mna vrci ako havko, ked nema po voli. a vieme par novych slovicok, ale najradsej keciame zo spanku 😀

my by sme radi na stretavku, ale ako pise matka je to este strasne daleko aj ked chapem, ze treba nieco pohladat, zaistit.

lilyk
22. jan 2010

ja sa o padoch ani nevyjadrujem, kazdy den novy a novy, vcera sa nam spravila hrca cez polku cela, farby sa striedali jak na kolotoci, krvicka mu tiekla z vrchnej vnutornej pery este aj kuk maska sa nam z pery ulomil, a hovorit neskac, nevyskakuj, nevyliezaj, no nooooooooo nema zmysel 😝
inak sme sa nejak rozbehli so zubami, mame 8 a tlaci sa nam druha stolicka, no som v soku 😝
a do tesca uz asi nebudeme chodit, ked vidi to pojazdne auticko, tak krici cez Tesco hac hac hac! a dava mi to normalne prikazom hac hac! 😀 😀

bibka333
22. jan 2010

Ahojte stretavka može byt ja sa pridam dufam že nam do toho nič zle nepride
Eliška je riadny šinter vylezie kam chce poradi si vyhadzuje všetko dnes si zmyslele že maminke urobi poriadok v kuchynskej linke tak mi to všetko povyhadzala potom sa tam celá stričila kontrolovala či tam niečo nie je rosypané a potom sme to spolu ukladali ale vačinou ona mamina jeje to len pomahala 🙂 🙂 🙂 🙂
a u nas pady ani nehovorim
A u nas viroza stale utoči mm včera dnes Adrianko 😒 ☹ 😠

lubik9
22. jan 2010

ahojte maminy

prosim vas o radu:

nasla som si na nete golfac,co sa mi paci a navyse sa da skombinovat s vanickou a vajickom od x-landra,co mame nas kocik x1..co by sme vyuzili pri 2.babatku na taky rychly presun niekam,ze nemusime trepat konstrukciu x1..co sa mi velmi paci...ale ma to jeden hacik...vazi az 11kg..inak by som s nim bola spokojna...prosim poradte mi,ci to nie je blbost ist do toho,ci nebude velmi tazky a aj ine komenty uvitam...dakujem

a tu je link: http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/kociky/inz...

mihanka
22. jan 2010

ahojte...
luci, to mi je luto, ze ste zas chorobkovali... my len trosku soplikujeme, ale nic vazne...
tiez keciame o dusu...

lubik, ja som kupila peg perego golfac, iny sa mi nezda a aj tak to nie je taka pohoda soferovat ako nomad, ten som jednou rukou tlacila a telefonovala 😀 toto sa tak jednoducho neovlada... 😖

ved prave s tym stretkom, ze nikomu sa nechce dat do kalendara tak velmi dopredu ako priorita stretko... a po skusenostiach minuly rok ja moc na to chut nemam prave kvoli tomuto... mozeme to spravit aj tak, ze najdeme nejaky velky hotel alebo penzion a kazdy si to tam zarezervuje sam... podla toho sa bude ale odrazat aj cena, ked nepojdeme ako skupina...
tak ak sa vam chce, dajte sem par linkov na ubytovanie, co vas zaujme, ze by bolo fajn... a oblast neviem, ja som v strede slovenska, mne je vsade ist ok... horsie je to s kosicami, alebo s cr... tak nech sa dohodnu na oblasti tieto maminky... 😉

luciabah
22. jan 2010

lubik... na golfac je to dost vela 11kg, aspon podla mna. a ad puky... od padu nasej gretky na tom inom odrazadle, nedam nan dopustit / p.s. myslim ze tie dvojkolesove su este pre nich velke/. nie preto, &e by bolo nekvalitne, ale bolo dost siroke, malinka mala problem aj sa odrazat a potom ked schadzala dole... paaaaaaaaaaaaaad

question
23. jan 2010

lubik na golfac je 11 kg straaaasne vea..ved golfacma byt uz len tak ako ze..ja som este ani ziaden nehladala,tak ak uz kocky mate pokupene,skuste poradit..
Slavka, skusim aj ja popozerat nejake ubytko,ale urcite to nebude trvat 1 den🙂budem hladat niekde v okoli Bojnic 😝 -podla mna by tam stretkobolo faaaajn,tolko deti po kope a tolko zieratiek 😉 na vychod uplne by som sa moc netlacila presne kvoli babam z ciech... 😉 ja by som navrhla tak maj jun...
inak kolko sme platili za izbu na poslednej stretavke? aby som si vedela urobit obraz co hladat..
luci..zapal priedusiek..zlaticko tak nech uz mate chorobky prec.. a tabletky ze mnam... 😅 😅 😅

question
23. jan 2010

teeeeda tusim mrzne nie len vonku,ale aj tu 😉

lubik9
23. jan 2010

ahojte..nestiham 😖 ..dakujem za rady a poprosim este o jednu...aj 8 kg je vela na golfac?

henri001
24. jan 2010

cafte ..nestiham 😖 ... je 2 kg za 2 tyzdne malo alebo vela ked chudnes ?

henri001
24. jan 2010

😀 😀 😀 😀 to byl takovej fooorek 😀 😀 😀
lubi hlavne by si mala ten kocik chytit nazivo do ruky , potom ucitis co je vela a co akurat , nem 😕 😀 😀 to som ti poradila co 😀
jaj babulky uz sa nam to krati , v sobotu odchadzame daleko daleko na dlho dlho a periem a planujem a nervoskujem a tesikujem 😨 😝 😀 😒 a cvicim aby sa mi vsetko tak netraaaslo ...neako tie pernicky predsa len zostali na mne 😀 mnam ale dobreee boli tento rok zase 😀 snazim sa co vymysliet do lietadla, a v noci som si vymyslela ze nam kupim taky prenosny dvd prehravac do lietadla a tak a momentalne zhanam dvdcka detske , tak ak nahodou nieco zaujimave mate moznost zohnat, nahrat, prehrat , bola by som vam vdacna...zatial mam gummy bear a slubene casti Barneyho z jimjamu 😅
stretko niekde v bojniciach superrrrr 😵 a urcite pred letom , maj sa mi velmo luuubi 🙂
*****HORALKA nasa Hepibrrrzdej *******nech si zdravucka, stastna a veselaaaaa a nech sa ti splni vies co 😀 one co len chces 😀 😀 😀 a aj ja scem 😀 😀 😀
LUCI aj mne sa paci ten vas puki , napis viac o nom , kde si ho kupila a aky rozmer treba , dakujem pekne 😉
ja neviem ci budem este kupovat neaky kocik , mne ten bee vyhovuje , tak pokial sa tam zmesti ...
Lilyk j atu cakam na neake rady na vychovu chlapcov od teba , lebo uz aj drahy ma upozornuje ze maleho furt okrikujem 😖 tak ale sak on je jak sebevrah niekedy ☹ co mam robit...ze odved jeho pozoernost na nieco ine nempomaaaaaha 😀
cmuk vam a peknu nedelu 😉

lubik9
24. jan 2010

henri..no nepomohla si mi,lebo to je cez net..ale aj tak dik 😉

a na stretko sa aj my tesime..bojnice mozu byt,je tam pekne 😵

horalka..vsetko NAJLEPSIE (pamatam,si to z min.roka,ze ste spolu s timim 🙂 )

lilyk
24. jan 2010

sebevrah tak to je to spravne slovo pre Tomina tiez 😀 Majula som volala self-destructible baby, ten si zase usi trhal, vlasy trhal atd 😀
a ze vychova, ja mam dojem ze najmladsi vychovava celu rodinu...dnes Tomino dovliekol Majkove papuce a pokial si ich Majko neobul tak na ne pozeral a vykrikoval sposobom ze obut obut 😅
my sme soplikovy, prave sme vygrckali sopliky tak padam 😉

selina.liana
24. jan 2010

Henri my v aute pozerame teletabies neviem ako sa to pise a to ju bavi mam4 DVD a Mia mao ale ta jej moc nejde , mozem napalit ak chces.

m.a.r.t.i.n.a
24. jan 2010

😵 AHOJTE ! 😵

LUBI: Henri má v tomto pravdu, treba "naživo" vyskúšať, vbehni do obchodu a uvidíš... 😉

HENRI: Ja som odborník na chudnutie, chudnem celý život 😀 a ako expert ti vravím, že čo týždeň, to kilčo dole je absolútne f porádku a práveže takto by to malo aj najzdravšie ísť 🙂

HORAL: Tak aj tuto. VŠETKO NAJ NAJ NAJ ! 🙂

Inak v Nitre je dneska kráásne, slniečko svieti, snehu ešte dosť, akurát zima riadna.
Včera sme mali oslavu /Sebkove meniny/, tak bolo veselo, dostal super trojkolku, bubon /mame na nervy/ a velmi sa z toho tešil 🙂

question
24. jan 2010

henri a kam idete ? zasa za mlaku na nejaky mesiac??? 😉 😉
kocky Amandu este telka nejako netoto,takze s rozpravkami neporadim 😀
ja mam dnes pyzamovy den,som nevyliezla z pyzama 😅 ale kupel by sa uz zisiel 😝 😝 😝
horal vsetko naaaaaaaaaj 😉

a maj na stretko by mohol byt fajn 😉 ..teda okrem 9.5 😉

mihanka
24. jan 2010

ahojte...
ja som u nasich, dnes bola simi nejaka cudna, umrnkana, cudne spala nespala...
tiez som neplanovala kupovat kocik, ale vadilo mi na nomade, ze je taky otvoreny, ze ked simi zaspi, tak tam na nu fuci a nema tam spacie intimco, ako je v golfacoch... ako som pisala plico je supeeer spratne, lahsie, je krajsi, aj nanoznik sa mi viac paci, odopina sa predne madlo na oboch stranach... lepsie sa mi nosi po schodoch - v jednej ruke simi, v druhej kocik...horsie je to hore, predsa len ak este aj nejaky nakup, tak to ma neba... nepaci sa mi na nom, ze sa neda kormidlovat jednou rukou... inak je super...myslim ak je niekto maximalne spokojny so sportakom, tak golfku nepotrebuje...

vsetko naj horalka aj tu...

Timinkovi vseeeeeeeeeeetko naj naj k meninam... 😵 😵

Bojnice... supeeeeeeeeeeeer... 🙂 maj - je mi to jedno... moze byt... 😵
minuly rok bol kandidat aj tento penzion, boli tam augustovky 07...

http://www.maxim-penzion.sk/index.cfm?NewLangua...

ale skusime pozriet nieco s bazenom teda...

minuly rok sme platili cca 15 eur za osobu na noc... myslim...

luciabah
24. jan 2010

ahojte, bojnice... suhlasime, aj maj je super ... a aj ja som hladala...

www.penzionbojnice.sk

henri... stastnu cestu a davajte na seba pozor.

mihus... nasa gretul posledne dni nespava v noci asi tak 2-š hodinky, len mrnka a mrnka a ked sa jej spytam, ci si prosi papat, tak ano a potom zacne strasne plakat, ze jej chcem dat mliecko...vobec neviem co s nou

bianca
25. jan 2010

ahojte maminecky

tak u nas konecne nastal den D a dnes to definititvne v Ostrave balime.Este nas caka rano par uradov,potom napakovaz auto,odovzdat kluce od bytu a ideme.Teda dufam.Stala sa nam totiz taka nemila vec koli ktorej tu teras sedim od 1:30 a spat pojdem az vecer.Vysvetlenie podam neskor

bora8
25. jan 2010

ahojte kočky, tak mne by bojnice teda vyhovovali tam by mohlo byť fakt pekne len neviem či nájdeme aj hotel s bazénom v rpijateľných cenách

bainca - šť&stnú cestu do nového domova 😉

horal - všetko najlepšie k narodeninám od nás všetkých 🙂

henri - šťastnú cestu do ďalekých krajín,, neviem kedy idete - či ti stihnem poslať nejaké rozprávky, ale u nás na malú zaberá Rušeň tomáš a spol.... Kravička Conie, Hellou Kitti, potom miluje červený traktúrek - tam sú zvieratká ..... 😉 ale všetko to nájdeš aj na internete ak sa ponáhlaš tak si to môžeš stiahnuť i keď to asi nebude v tej kvalite - ak máš ale záujem a stíhaš to tak ti to večer napálim a pošlem - my máme široký výber rozprávok o Jurka, ale neviem či by to malý vnímal, inak niektoré máme aj v polštine - ak by si mala záujem 😉 /nie že by sme niekto vedeli po poľsky, ale tie kupované tam majú aj možnosť voľby jazyka a bola tam/ 😉

horalka777
25. jan 2010

Ahojte kocky a kotatka 🙂

Par dni som tu nebola, ale uz som vas konecne docitala 🙂

Mne sa stretko velmi pacilo, ale kedze leto bude u nas trosku terminovo zamotane, tiez je pre mna skoro sa vyjadrit... Ale ak by sa islo niekedy v maji, u mna by bola vacsia sanca sa zucastnit, ale ako sa vravi, nikdy nehovor nikdy 🙂

Ja som s Blankou stale chora, BB ma atb, mala diagnostikovany silny zapal priedusiek, tak sme si uzili. Uz je lepsie, ale kasle stale...

Dakujem vsetkym za priania 😵 Ste zlate..

question
25. jan 2010

cafte kocky, som rada ze Bojnie sa ujali,uz len teda najst nieco..

mihan ten penizion vyzera celkom fajn, sa mi paci to posedenie vonku..

luci, tento tiez vyzera fajn,ale neviem zda sa mi podla foto taky malilinkaty..ale ved tam asi aj tak nebudeme travit vela casu..

co sa tyka bazena,to bol len naaaavrh🙂 😝 ale cenovo by sa to asi dost vysplhalo, uvidime 😉

ja si mylim,ze maj by moholbyt fajn,lebo predpokladam,ze cez leto sa uz viacere chystaju po dovolenkach a tak by to bolo dost tazke zorganizovat..

ale nie ten vikend kde je 9.5 pleeeease 😉
horal kam sa chystas tulat po lete,ked uz teraz vies ze to mas hekticke?ci pracovne uz budes zarezavat?

bora8
25. jan 2010

quest ale mne sa ten návrh páčil.... 😉 mne je to jedno kedy - teda teraz nemám nič naplánované..... a ten máj je super....

selina.liana
25. jan 2010

baby bojnice ??? Super to mam na skok🙂

selina.liana
25. jan 2010

question ani nas telka doma nebavi, ale v aute pozera.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre