Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
17. apr 2009

babule nic sa nedeje , vsetko po starom...dalsia indicia bude v Larione 😀 😀 😀

question
17. apr 2009

sim no ved som pozerala ze kto sima to pridal,ale uz chnaaaaapem 😉
henri co pushapka zauradovala a bude mimi 😉 😝 😀

bora8
17. apr 2009

henri a kedy to čakáš - aký máš tt? 😀

bora8
17. apr 2009

len aby som vás nemýlila píšem z práce 😎

bibka333
17. apr 2009

ahojte tak gatulujem k zubkom
Henri nebudu dvojičky 😀 😀
Bora pozor na šefa 🙂

bora8
17. apr 2009

práve sedí iproti mne 😀

bibka333
17. apr 2009

tak nech ti nenakukne na pc 😀 😀 😀

bora8
17. apr 2009

nemá šancu rieši dôležitejšie veci 😀 teda aspoň dúfam

question
17. apr 2009

bora a ty co mas nocnu????

bianca
17. apr 2009

bora sak ty tiez 😀

bibka333
17. apr 2009

taj je fajn nedovol mu nakukat 🙂

bora8
17. apr 2009

sa snažím 😀 už zmizol a asi za chvílu aj ja - mám na hlave tú čiernu paruku a je to hrúúúúúza normálne som sa zľakla - po roku ju mať na hlave
nemám nočnú - to len normálne robím

bibka333
17. apr 2009

bora to mysliš čiaplu daj foto chcem ta videt 🙂

bianca
17. apr 2009

bora ja som stale nevidela tu skaredu kamaratku 😀 😀 😀 hod foto aspon seba

bibka333
17. apr 2009

baby ide haji dobru noc

phoebe003
17. apr 2009

čauky holky,tak jsem tááááááááááááááááááááák nas...á,že bych normálně rrrrrrrrrrrrrrrr.zakousla. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 každýho 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 chlapa.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .bych se na to vykvajzla. 😠 to je jedno.zítra jedu na školení,nevím co si vezmu na sebe,takže jdu vybrat šatník,abych věděla.přeju všem dobrounoc.pusu drobečkůmmmmmmmmmmmm 😵

sakra 😠

martanko
17. apr 2009

fibi neeehnevaj sa, robia sa z toho vrasky a boli srdiecko ...

phoebe003
17. apr 2009

martanko.pravda srdíčko mne bolí asi nejvíc. na vrásky mám krém 😀 ale co s tím srdíčkem? 😔 😔 😔 znám přesnou diagnozu:otevřená zlomenina srdečního svalu 😔 😢 😀 ale co,nějak bylo,nějak bude.nechám to být...ted se jdu vykoupat a jdu so postele,at jsem zítra schopná vstřebávat informace. 😔

phoebe003
17. apr 2009

tak jsem vysprchovaná a jdu hají.ale se mi chce. 😠 😝

všem přeju krááásnou dobrou sladkou noc... 😵

geveva
18. apr 2009

dobré ráníčko sluníčka dnesak budeme asi slunit jen v srdíčkách je venku pěkně hnusně a je tam je 5 stupnů

ty jo kájo vy jste tu byli včera tak dlouho jo

my pjedeme dopoledne za mamkou a pak nakoupit

bolí mě opět ty zuby tak se léčím že kloktám trochu slivovice na otupění 😀

bianca
18. apr 2009

bre rano

u nas 15°C a slnecno preslnecno

luciabah
18. apr 2009

dobre ranko.... u nas slniecko vykuka a jedno sa tu na mna skeri zo zeme 😀
zelam vsetkym pekny den 🙂

bora8
18. apr 2009

dobré ráno - u nás krásne slnečno ale nevyspato - domov som prišla 6,30 a deti mi nedajú spať 🙄 ja im asi zalepím ústa páskou..... furt kecajú..... idem skúsiť uspať malú a jurka poslem s tatom na nákupy - pá

bibka333
18. apr 2009

dobre ranko tu pod mrakom a slniečko Eliska spinkala do 7 hod 🙂

bibka333
18. apr 2009

bora tak nikim nerušeny spanok prajem 😉

bianca
18. apr 2009

borus ja by som ich postrazila.Skoda ze si tak dalekooo

bora8
18. apr 2009

kočky dík, ešte zabijem tú hnusnú muchu čo tu lieta - malú som udrndala a chlapi šli na nákupy - a teším sa do postele - aspoň hodinku prosím..... obed je zo včera a to že nie je povysávané mám momentálne v paži..... pá

geveva
18. apr 2009

teda holky tady bylo do čtvrkta nádherně na tričko a ai horka tak ted je tu 5 stupnů a leje jako z konve a je fakt větrno

závidím vám ale aspon se zalije zahrádka

mihanka
18. apr 2009

bora dobruu... 😉
a zvysok dobreee... 😀

nejak sa mi nechce tvarit dnes ze sa nic nedeje tuto... ☹ mne je jasne ze nas je vela a ze nemozeme byt kazda kazdej sympaticka a rozumiet si, myslim ze uz sa pozname dost dlho, sice niektore nie live, ale za ten viac ako rok ste si mohli zvyknut, kto ako komunikuje a co si komu ako mozeme dovolit napisat... niekto je uprimnejsi a napise narovinu, niekto sa opyta slusne, alebo obklukou a niekto cusii... ak sa vas nieco dotkne, tak to napiste normalne, veci sa vedia normalne vysvetlit, neurazajme sa, chodim sem preto, lebo hoci viem na nete najst kopec informacii, aby som dokazala dat Simonke to najlepsie, ale tu sme uz kamaratky a kazda mame ine metody, ine skusenosti, zivotne aj s miminkami... ja som o tomto tu rozpravala vcera muzovi, on chodi na podobny chat (o sporte) a taketo trenice a tahanice tam nemaju... tak nerobme zo seba slepice... 🤐
ema, som rada, ze sa pomaly zapajas... 😉
martinka, dufam, ze sa nic nedeje a coskoro prides... si super maminka, silna zienka, nie kazdy by sa dokazal povzniest ako ty a dufam, ze medzi nami sa odreagujes...
bian, dufam, ze male torpedo ti dovoli prist za den aspon raz a ozvat sa, ked ta zhaname, lebo mne ked sa kamaratka neozve dlhsie, tak sa bojim ci je vsetko ok s nou... bian a kde si vlastne teraz? pisala som ti smsku, baby ta cakali na stretku v ke? 😕
evit, mozno treba pisat aj cosi viac, ako len prispiet vetou "dobre ranko" a potom napisat nieco, co asi tusis ze vyprovokuje burlivu diskusiu a potom sa urazit a nedat si vysvetlit... nikto ta neobvinuje ze si zla mamina... sa mi dnes s tebou snivalo, boli sme na nejakej ubytovni, byvala si vedla v izbe, Adamko bol taka zlata gulka, a pytala som sa ta na prikrmi, ze ci davas ovocie doobeda a jogurtik poobede a ty si mi hovorila ze ano ale ze vetras len raz za dva tyzdne... 😀 😀

dufam, ze sa neurazite, ja sa vlastne ospravedlnujem, ak sa vas nieco dotklo, sice to tak neznie...

a teraz to tu nepisem preto, aby som vyvolavala dalsie hadky, hoci viem, ze reagovat sa bude asi burlivo, ale ja nas naozaj povazujem za jednu super babsku partiu, velmi sa na vas tesim na stretku, a chcem aby to tu fungovalo bez hadok a teatralnych odchodov z konika... mam vas rada a sme tu pre nase deticky, ktore su take krasne, vychutnavajme si ich, lebo zachvilku budeme riesit co si obliect, aby sme na stuzkovej nasich ratolesti vyzerali ako k svetu maminky... 😀 😉

mihanka
18. apr 2009

prajeme vseeetko naj naj Brankovi k polrociku... 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre