Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

matulik
2. okt 2009

...raaaanko.....henri,ze vraj prdelky.... 😅 😵 😀
mihanka,do cvokarne som zrela aj ja,urob mi fleka,ak ma nahodou predsa len predbehnes.....sme mali hroznu noc,rano o 5-tej som uz plakala spolu so synatorom,kruhy pod ocami,uz mi rastu kridelka,o chvilu asi umriem.. 🙄
lucka 😵 nasi nocny buntosici,tod vrazebna kombinacia.... 😠
... pozitivum dna,konecne sme prestali robit supermana a pri zliezani z postele ide hlava ako posledna.... 😎

matulik
2. okt 2009

....malicki oslavenci,krasne narodeninky..... 😵 😵 😵

alynka
2. okt 2009

...ja už odmietam upratovať... 😠

vyzerá u nás ako keby tu bomba spadla 😅 , len čo poskladám "pucle", tak Viki ich začne rozoberať...aj tak najobľúbenejšia hračka je nočník a je jej jedno či je prázdny. Ak náhodou ešte niečo obsahuje, tak šup vylejeme, to je jedno kam, a už je prázdny 😖 😖 😖
Najradšej aj tak papáme maminkine vlásky, sú chutnejšie ako čokoľvek iné...mňam mňam...

A ešte čo vieme

...Vikinka ukáž ako spinká baby...pekne si ľahne na bruško, nožičky má pod sebou a hlavičku na bok a povie tááááák...ale vydrží tak maximálne 3 sekundy...škoda ☹

btw...kostol...my sa tam chodíme najesť...občas aj spievame aj tancujeme, alebo trucujeme...keď je ticho, tak začne: Maaammi, maaammmiii...mňam,mňam...

katkaza
2. okt 2009

ahoj
ďakujeme za gratulácie 🙂 my od rána oslavujeme,sestra jej už dala kuchynku,tak nám malá varí kávu a je happy 🙂
zajtra ideme ešte s rodinou a v pondelok si asi otvoríme hračkárstvo 🙂
inak je ale malá mrzutko,lebo sa derú dolné dvojky,takže každú chvíľu strašný plač 🙂
Pozdravujeme našu spoluoslávenkyňu 😉
Stále my nejde do hlavy,ako rýchlo ten rok ubehol....minulý rok ubolená po sekcii a o mesiac znova 🙂

emaso
2. okt 2009

alynka 😀 nasi si tiez mylia omsu s piknikom,nevadi,aj tak nasavaju tu atmosferu....myslim 😅
a upratovanie....aj ja sa citim ako Syzifos,ale co uz,nikto to za mna nespravi...teda nie tak dobre 😅
pravdaze aj ja som chvilami zrela na psychofarmaka,ale som predsa silna zena-multimatka-tak to nejak zmaknem,neeeeee? 😎
a v noci aj my spime zle najnovsie 😠 som z toho na nervy tak robim ciapky 😀 ,je to dobre na nervy a je to praca ktoru mozem hockedy prerusit,podat dudu,otocit,zakryt a robim dalej....uz ich mam tusim 10 😅

bibka333
2. okt 2009

ahojte OSLAVENKYNIAM VSETKO NAJLEPSIE CMUK 🙂 🙂 🙂 aj nam sa to bliži 😉
Eliška dnes prvy krat povedala ako robi psiček hav hav som s nej hapy 🙂 a podkili sme sa buch do zarubne mame tam hrču ☹

simona161
2. okt 2009

ahojte, boli sme dva dni na cestach, docitam vsetko zajtra ... ale chcem este stihnut zagratulovat k 1. narodeninam Karolinke a Elinke, vsetko najlepsie Vam prajeme, budte zdrave a stastne 😉

henri001
3. okt 2009

Dneees maaaame narozeniny , a maaaameeee praaani jediny ...STESTI, ZRAAVI, STESTI, ZDRAVI a hlavne to ZDRAVI 😀 😀 😀 😀
Aj Yasminke Happy Birthday 😵
dakujem za moralnu podporu Evitke pri potahovani marcipanom 😀 😀 😀

mimusik
3. okt 2009

Ahojte, takže
k dnešným 1. narodeninkám srdečné blahoželanie posielame Henrymu 🙂 😵 a keďže sme tu včera neboli, tak dodatočne blahoželáme aj Elinke 🙂 a Karolínke 🙂 a predvčerajšiemu oslávencovi Adamkovi 🙂 . Všetkým detičkám len to najlepšie prajem, ńech sú hlavne zdravučké a ľúbené 😉 🙂 😵 HAPPY BIRTHDAY!!!!!!

lilyk
3. okt 2009

Henrymu prajeme vsetuuuuuuuuuuuuucko najsamlepsie k 1 rocku, hlavne vela zdravicka,stasticka a lasky 😵 😵 😵

mihanka
3. okt 2009

Henry laska nasa, vseeeeeeeeeeeeeetko naj naj najlepsejsie k prvym narodeninam a hlavne teda to zdravicko... 😵
aj Yaseminke krasne narodeniny, nech ste obaja zdravucki...

my sa dobre nemame, Simonke nieco je a nevieme co... aj vcera vecer veeeeeelmi plakala, nieco bolelo, aj dnes u nasich bola cely den velmi uplakana, od bolesti mi zaspala potom na pleci... ale potom bola zase vesela, aj teraz je zlata... najskor brusko a asi nas lizla crevna viroza... 😕

lilyk
3. okt 2009

Mihi skus ju chytit pri uskach ci ju nahodou nebolia, mozno prievan mozno vonku ale radsej dufam aby to uska neboli 😉

selina.liana
3. okt 2009

ahojte malému oslavencovi henrymu prajeme všetko len to najlepšieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

a dakujeme za gratulácie bože ten čas letí

matulik
3. okt 2009

Birthday Tickers

matulik
3. okt 2009

...to

matulik
3. okt 2009

...no pekne mi blbne laptop.... 😅 😠

😵 😵 😵 ...oktobrove zlaticka....len to naj,naj,naj...... 😵 😵 😵

lubik9
3. okt 2009

..vsetko najlepsie oslavencom 😵

bibka333
3. okt 2009

ahojky k 1 ročku Henrymu a Yaseminke všetko najlepšie nech vas obchadzaju všetky chorobky a nech ste zravi a štasní 🙂

Mihanka prajem Simonke nech ju všetko rychlo preboli . Eliška je cely tyžden nesvoja riadny mrzutko je s nej dnes sme boli u kamarata na gulaši tak tam bola celkom zlatunka išla z ruk do ruk tak asi preto lebo sa jej cele okolie naplno venavalo 😉 ale zaaspinkat sme zase nevedeli a zabudla som ju pochvalit kakame a cikame do nočnika a vždy sa pozrie čo urobi a maminka ju pochvali 🙂 pa prajem včetkym maminaka a detičkam prijemny vikend 🙂

matulik
3. okt 2009

...este jedno malicke prianie vsetkym nasim malickym oslavencom....v mojom albume.... 😵 😵 😵 😵

jej bibka vy ste ale sikulky....my sa nocnicka bojime,ale naplno je vyuzity ako hracka,plna auticok,alebo ako helma na hlave...no sme fakt fesi.... 😀
mrzutosi sme aj my,asi nam idu spodne dvojky 🙄 ...mimochodom cistite uz vasim drobcom tych par zubkov?
emasko 😵 klobuk dolu....a na com frciiiiis?na dobijacich baterkach? 😀 ja ledva zijem,ked maly buntosi....

tak krasny vecer...a oslavenci...pite s mierou.... 😀 😀 😀 😀

mihanka
3. okt 2009

lilyk aj uska sme skusali, potom ako uz mala zapal uska, tak sa snazim davat pozor, uska to nie su, myslela som ze bud zubky alebo brusko, dufam, ze nic horsie... ☹

bibka super, ze bola zlatunka, aj simi je uz dlhsie nesvoja...

a tiez som piekla tortu... teda korpusy som kupila, ale potahovala som 😵 zajtra ideme na oslavu kamaratovi... 🙂

mihanka
3. okt 2009

matulik, perfisny album... 😀 😀 skoda tvojho polrocneho vypadku, chybala si nam na stretnuti... 😉

matulik
3. okt 2009

mihanka... 😵 si mile zlaticko.... 😵
aj mne je luto,no mala som tazke obdobie a necela som vas tu deptat....a naviac ma stval net....asi byvam prilis na vychode,kde im nic nehovori servis do par dniiiii 😠 😠 😠som ja ale rozmaznana velkym mestom,co? 😅 😅

...dufam,ze mala Simonka bude zajtra na oslave fit a pekne to tam roztociiii 😀a postrehla som,ze sa delili nevesty...haaaaaa?my ceme taku,co v noci spiiiiii a pisa do nocnicka,nech nas vycvici..... 😀 😀 😀

question
3. okt 2009

ahojte ..dodatocne gratulejeme vsetkym ktory maju uz 1 rocik🙂a dnesnemu oslavencovi tiez samozrejme 😉 🙂 😉 cmuk cmuk cmuk...
inak aj ja chcem Amandu uz odstavit od MM.. MM pijeme vlastne len doobeda a a ked ideme spinkat cez den ale v noci niekolkokrat a uz to nezvladam..tak ideme na UM a uvidime co bude.. dnes sme mali Bebu a vypili sme 130 😉
ale v noci bude urcite este mm 😉 tiez neviem ktore UM kupit..ktore nie je sladke..neviem posudit...
inak aj my sme soplikovali,teda aj solikujeme a pomaly zacinam premyslat na party 😉

tilky
3. okt 2009

aj my sa pripájame všetko naj najlepšie princezne Yasminke a princovi Henrymu I. 🙂

to je vsjo sa mi nechce tapetovať som lenivá ako pes 😲

phoebe003
3. okt 2009

Všechno nejlepší malému princátku Henrymu 😵 😵 😵 😵 posíláme vééééélkou pusu a přejeme jak jinak jen a jen to nejlepší

a mimochodem aadmek rozšířil svojí slovní zásobu o nové slovíčko a to je "atoooooo" a znamená to auto 😀

phoebe003
3. okt 2009

všechno nejlepší taky malé princezničce Yasemince také všechno nejlepší a nejkrásnějšííí a vééélkou pusu

matulik
3. okt 2009

😕 a ja tu este strasiiiim...ze buu 😀

question,ja som skusila vsetky UM,ake len su....a ako-tak sme chvilku cmurkali Hami-hajaja,skus ho kostnut,chuti podobne sladko 😝 ako MM....
tilky 😵 ako sa ma maly bambusik....?vyzera na poriadneho zbojnika 😀 sa urcite nenudis...

no idem si ja natiahnut kosti,si to dnes zasluzia....a odkazujem vsetkym detickam,nech nechaju mamky konecne vyspat.....bruuuuuuu nocku 😔

matulik
4. okt 2009

....raaano,raaanko,ranicko......a nam svieti slniecko..... 😎 😎

mihanka
4. okt 2009

cafte...
matulik dohana... 😀 😀

mihanka
4. okt 2009

hurvinkovi Blanke vseeeeeeeeeetko naj naj naj k 1.rociku, nech si zdravucka a stastna a nech robis rodicom a vsetkym radost... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre