Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
15. máj 2009

¨je jsem se špatně přepla koukámmm 😀

phoebe003
15. máj 2009

kdepak jste kočky? dneska je venku krááásně,asi vezmu adámka na procházku k rybníku se zjdeme podívat,třeba tam někoho potkáááme a já jdu ted naládovat pračku a trochu doa poklidit

mihanka
15. máj 2009

ahoj phoebs, ja som sa hrala so simonkou popri fb... dnes je take zlaticko 😵
horalka uz si prisla na to kde sa to da ulozit, takto naprogramovana simi sa mi paaaaci... 😀

evitkamalicka
15. máj 2009

baby robili ste uz niektora drobcom ovsenu kasu? ja chcem vyskusat na veceru, tak som zvedava

emaso
15. máj 2009

ahojte 😉

Mihan tak nech vam ten program vydrzi 😀 aj Ella je dnes dobrucka,len rano sa zlostila,lebo pospala dlhsie a bola taaaaaaka hladna a ked jej hovorim ze "Ella budes dobra? "tak ona zacala kyvat hlavou do stran a ze "le le le le"no znelo to ako "nie nie nie" 😀akoby rozumela,potvorka
mihan s FB to spravim asi tak ako ty,o mesiac skusim kuknut ci ma ocari,bo zatial mi to tam pripada jak Zenska rocenka s tymi stupidnymi testami 😀ale zas je to dobre ked clovek chce oprasit stare vztahy,to nepopieram,ale ja oprasovat nechcem 😔

flow vsetko naj princeznej 😉

evit normalne preplachnes vlocky a rozvaris,ja som robila v tom hrnci na zvaranie mlieka aby mi neprihorela,ale u velkacov uspech nemala,skusim dat Elle co ona na to 😉

mihanka
15. máj 2009

ema... ale dooooobre Ellinka rozumie... 😀 😀 presne to ma rozculovalo, samy kviz, ale teraz si ich uz obcas urobim 😅 mne okrem tych starych znamosti ide aj o to, ze mam tam velmi siroky okruh priatelov, takto viem o kazdom cosi, ako zije, co robi, bez toho aby sme si vypisovali, alebo volali, a tiez tam mam takych znamych a kamaratov, s ktorymi sa nestretavam a ked sa stretneme tak len prejdeme take bezne starosti a radosti, takto viem viac... 🙂

ja tiez este nie ovsenu kasu, henri neviem ci dava...

horalka777
15. máj 2009

ja som dnes obedovala opekany baklazan s cesnakom a chlebikom 😝
A mame za sebou vikendovy nakup, uff, raz sa ten kociar rozsype..
Blahozelam Sophie, nech sa na mna na stretavke potom nepozrie krivo 😉

mihan, my to sejvujeme do fotaku 😉 potom si s nou budeme pozerat, ked sa bude certit, ze - aha, aka vie byt Blanka aj dobra 😅

henri001
15. máj 2009

cafte,n akasu som odbornik, ja ju ranajkujem s drahym kazde rano 😀 Henry papka kasu uz mesiac , ale iba na ranajky , pripadne desiatu...mozes s pokracovacim mliekom , na 1 hrncek idu 3 lyzice polievkove , obcas dam trosku skorice , alebo vanilku ( hluzik povarim ) alebo nastruhane jablcko, ja som skusila so sojovym a suuuper ani dubka nikde 🙂

evitkamalicka
15. máj 2009

tak kasa sa podarila a popucila som mu do toho banan, mnamka to je 🙂

henri001
15. máj 2009

aby sme sa chapenzi, na 3 polievkove lyzice ovsenej kase a hrncek 'mlieka" alebo pol hrnceka mlieka a zbytok voda ... 😅

henri001
15. máj 2009

evuli s bananom ti mimi zje vsetko asi ....skus aj bez bananiku ako som pisala 😉

evitkamalicka
15. máj 2009

henri skusim 😉 ...ale ja by som to ciste asi tiez nezjedla

mihanka
15. máj 2009

henri, aj ja teda chcem, lebo mi v poslednej dobe velmi chutia musli na ranajky... 🙂 tak mi to popis prosiiiim este raz ako totalnemu blbeckovi laikovi... 😅 aby sme si boli na istom, su to obyc ovsene vlocky?? alebo kupena nejaka kasa pre mimi? to mozem dat ovsene vlocky klasicke aj simonke? do tohto sa teda vobec nevyznam, a rada sa poucim od takychto skusenych fajnsmejkrov... 😝 😀 😅

lubik9
15. máj 2009

ahojte..henri..odpovedz mihanke..aj ja som na to zvedava 😉

mamky,co kojite a babatka papaju uz obedik,tak za obedikom este kojite? davate uz aj desiatu-ovocie? ako vyzera vas celodenny jeddalnicek,teda kedy co papate a kolkokrat denne..

kaboca
15. máj 2009

ahojky...tak my sme u kamosky na nete...vobec mi doma nejde otvorit kona 😔 😔 😔 som z toho zufala, asi bude compik zavireny ☹
mame sa fajne, zacali sme papat zeleninku ..moc moc nam chuti a papanie z lyzicky nebol ziadny problem
v stredu sme boli na poradni, nase miery su 8750gr a 73cm
9.5. nam vysiel prvy zubok, lavy spodny ...a tlaci sa aj jeho bracek a horny bratranec..vsetko naraz...tento tyzden aj horsie spava v noci, tuto noc bol hore od desiatej do jednej kazdu pol hodku...uz s nim spim doobeda, inak neviem ako by som fungovala

dufam, ze spojazdnime dajak ten nas notebook a pridem medzi vas..paaaa a pekny vecer

selina.liana
15. máj 2009

henri aako s tou kašou??? akúúúúúú?,

phoebe003
15. máj 2009

nikdo tu není? 😢 😔

lubik9
15. máj 2009

fibi..som tu..cakam na kasu od henri 😝

phoebe003
15. máj 2009

lubik,tak to jo,no já jsem tu taky stááále 😔

lubik9
15. máj 2009

a ako sa mas? deticky uz spinkaju?

phoebe003
15. máj 2009

ela je u našich,adam už spí,manžel mi dělá naschvály,není doma,jsme se nehorázně pohádali,co pohádali,my jsme se poprali 😀 a mám se na houby... 😠

lubik9
15. máj 2009

co take ti vyviedol,potvora muzska??? 😠

phoebe003
15. máj 2009

lubiku IP

henri001
15. máj 2009

cafte prdelky moje 😀
tak aby vam to urcite chutilo (dospelakom) doporucujem vanilkove sojove mlieko 😀 😀 😀 no len sa nexichtite a skuste 😀 ale tu je normal recept pre vas, co pijete mlieko :
pre 2 velmi hladne osoby varim 12 lyziv pol. obycajne, praobycajne ovsene vlocky , 4 pohare mlieka (alebo 2 pohare mlieka, 2 pohare vody ...ale mlieko je chutnejsie ...hlavne sojove vanilkoveee 😀 ) 4 lyzice medu , skoricu , hrozienka , (pre obmenu, ked sa vam preje, mozte nastruhat jablcko asi polku ) a varis varis , ked zacne vriet pozor, treba miesat lebo to rado kypiiiii a miesas kym zhustne, ako sa ti paci
pre maleho davam iba sojove mliecko-1 pohar, 3 lyzice ovsene vlocky ,vanilku ( predavaju v takej sklenenej dozicke- mozno pouzit lusk viac krat) , niekedy skoricu - malinko , niekedy jablcko
staci takto ? 🙂

henri001
15. máj 2009

baby je to velmi zdrave a syte papanie , med a skorica a garantujem ze vam to bude velmi chutit 😉 a drobcekov ked na to naucite 😵 😵 😵 ked budu starsi supnete medik macikovy a budu na vjetvi 😅
no a ked tam supnete pre malinkych bananik ako evitka, tak ani nezistia ze jedli ovsene vlocky 😀
fibi srdiecko , dufam ze si mu dala co mu patrilo 😀 😀 😀

lubik9
15. máj 2009

henri..a to sojove mlieko - pre dospelakov je prasok,ci nejake tekute hotove sojove mlieko?
a pre drobca davas ake sojove mlieko? soja nie je alergen? 😕
tie vlocky sa rozvaria alebo to malemu nejak mixujes este?

henri001
15. máj 2009

este taky detail , ak by niekto naaaahodou dal to sojove mliecko, tak kupte s pridanymi vitaminami ( d-cko, kalcium ) nie to najlacnejsie , lebo chut sa lisi 😉

phoebe003
15. máj 2009

holky comyslíte,mám jít dosuperstar?už jsem tam jednou byla,ale vyrazili mne,že jsem byla přes počet.. 😀

henri001
15. máj 2009

lubik ano je alergen, treba skusit najprv , tak isto ako musis skusit ked davas drobcovi jogurt, aj kravske mlieko je alergen 🙂
sojove mlieko v ziadnom pripade susene 😉
malemu kupujeem jemne vlocky fy emco a nemixujem 🙂

lubik9
15. máj 2009

fibi..vyskusaj to 😉
henri..to davas malemu na ranajky? aj kojis este po tom/pred tym?a ake je to sojove mlieko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre