Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
7. jún 2009

ahojte mamky Silvi fotočky pekne aj Mišulko fešačik 🙂
My sme sa dnes boli prechadzke v meste a inak taka nedelna pohodička . 🙂

mihanka
7. jún 2009

ahojte..
baby flakate to tu... ☹ chvalte svoje miminka, seba, podme, vsak sa tesim ze si vas po dni a pol precitam, pripadne pozriem fotocky, videjka a potesim sa a tu dohromady 10 prispevkov... ☹ 😠 😢

aky ste mali vikend? co ste porabali?

dakujem za podporu, ja som optimista, maminka bojuje, len vcera to na mna nejako dolahlo... dnes sme boli u nasich cely den, bolo super, Simonka je bezzube vykrikovadlo, celkom dobre papa, som stastna ked zje nejaku tu stovecku... 😵

silvinka, Misulko je taky zlaty macko usko... 😵

mihanka
7. jún 2009

ozaj, niekto tu minule spominal baby sign, nevenovala som moc tomu pozornost, ale kamaratka ma presvedcila, ze sa mam do toho pustit, kedze simi rozumie uz mnohym slovickam, tak som do toho trosku zabrdla, len si musim o tom asi viac precitat...
mate nejaky dobry link, alebo nieco? alebo ak to niekto skusate, ake mate skusenosti? co si o tom myslite??

luciabah
7. jún 2009

ahojky babenky

ja len rychlo, lebo varim, mihus, ja som videla relaciu o tom a doporucuju az od 8 mesiacov a neskor, viem,z e ukazkova hodina bola aj v mc hviezdicka, ale ci to robia, to neviem. a mne sa to tiez paci, ale sa obavam, ze potom zacnu deticky neskor rozpravat, lebo ono posunkami ukaze, a ty pochopis a nie je nutene povedat. ale ma to aj vyhody, to urcite.

mimusik
7. jún 2009

Ahojte,
aj ja len na skok, mam este povinnosti...
Mihanka - boze, tak velmi vam prajem, aby sa maminke polepsilo, nech nema bolesti, nech zije aspon ako taky normalny zivot i ked bez liekov a doktorov to uz asi nepojde. Ale stale je nadej, ze to bude dobre, proste musi.
K tomu znakovaniu, ja som proti, neviem sice, ake su s tym skusenosti co sa tyka prechodu neskor na hovorovu rec. Myslim si tiez, ze dietatko sa moze dost oneskorit v rozpravani, a to by som nechcela. Ja chcem, aby Simi so mnou zacala pomalicky komunikovat hned ako to bude v jej silach. Tot moj nazor 😉

luciabah
7. jún 2009

ahoj mimusik... presne, mne sa tiez na jednej strane paci, ze dietatko to vie ukazat, ale ja sa tiez obavam, ci sa neoneskori v rozpravani, lebo je to ako ked ukaze prstekom na hodiny a namiesto toho, aby sa rodic spytal co to je, tak rodic povie, ano hodiny... takze nic ho nenuti rozpravat.

my sme boli od piatku v lucenci, takze vikend som prezila, od zajtra som doma sama, nasi idu do turecka, matko sluzi a teta ide do sukromneho hospicu na dva tyzdne a mne dali na stol kopu papierov, ktore mam potvrdit... sa tesim... a este jedna novinka... je nam mala autosedacka, hlavicka na rovno zakoncena s koncom autosedacky... takze ideme kupovat novu, ale musime ist do obchodu vyskusat, ktora gretke sadne najlepsie

a mame novy cas zobudzania sa... pol stvrtej... usmev od ucha k uchu... potom ku mne do postele a robim psssssssssssssss do piatej a potom uz nepomaha 😀

mimusik
7. jún 2009

Luci, mo v tomto sme sa zhodli, ja urco ostanem pri klasike a budeme sa so Simonkou pekne ucit rozpravat spolu... Ufff, tak ta asi cakaju perne chvile, ked ides byt sama. Nasa vstava teraz medzi 6,00 - 6,30, no ja som hore uz ovela skor, najneskor o 5 sa uz velmi mechli v postielke, tak ju nakojim, supnem k sebe, no ja uz nezaspim, mooooc bojim o nu a tak ju tulkam, pusinkujem a pozorujem ako pekne buvinka . 🙂

mihanka
7. jún 2009

aj moja prva reakcia bola, ze potom asi babo nechce rozpravat... ale nie je to tak, lebo vacsinou si tak znakuju len s maminkou... zvysok nerozumie...
a nebolo by lucka pekne, kebyze uz za par tyzdnov ti Gretulka ukaze, ze jej vadi, ze nema svetielko? alebo ze je smadna, alebo ze sa chce potulit? 🙂 ale ja sa tu niekedy traaapim nad nasim vstavanim o 5 😅
tak ta hadam pridem cez tyzden potesit... 😵
mimus, my mame tiez simi pri sebe, tiez obcas nemozem uz spat, ale niekedy je to silnejsie, a niekedy by som aj chcela ale sa neda, ked ma simi kope do nosa... 😀

luciabah
7. jún 2009

mihus ved to je ta druha stranka... teda pozitivna, ze mi ukaze co potrebuje a co jej vadi... takze neviem...
mimusik... ja sa aj tesim ze budem sama, lebo nas je v dome tolko, ze clovek niekedy nema sancu byt sam ani na zachode 😅 a jedna maminka od nas mi stale povie, ze ked idem kocikovat, nech ju zavolam a ja som taka rada ze som sama s gretkou a mam klud a ticho a mozgove zavity vypnute 😀

luciabah
7. jún 2009

mihus kludne pridi, ale v stredu sme slubene ku kamaratke a zajtra ideme zaviest tetu, a v utorok urady... ale to vsetko doobeda, poobede som volna 😀

lubka78
7. jún 2009

ahojte 😉
silvi...kraaasne fotocky Misulkove 😉
mihan..ja by som dnes aj pisala, ale akosi sa to tu nedalo, neslo pripisat odpoved 😒 a drzime mamke palceky, aspon takto na dialku 😉
my sme na tom uz celkom dobre, Filip sa dostava pomaly do starych kolaji tak je super 😵
a dakujeme za povzbudive slova 😉

lubka78
7. jún 2009

este som chcela k tomu znakovaniu...citala som o tom aj som videla nejaky dokument a vraj sa dieta vobec neoneskori v rozpravani 😉 ...ked sa dieta to nauci povedat, tak to povie a kym nie, tak znakuje....tolko som zaregistrovala 😵
a idem do postele..tak dobru noc a PEKNE SNICKY 😉

selina.liana
8. jún 2009

mimus znakovanie je super ked si dá malá palček do pusy je smadná a je to fajn že to viem pokial som nebola na znakovaní tak som jej ho len vyberala teraz jej dám flašku je po probléme 😉

henri001
8. jún 2009

Ahojte Babulky...
pripravujem periem zehlim bojim vymyslam nakupujem ...cestovna horucka v plnom prude 😅 😕 😝
ja som sa na znakovku chystala ako tehu a teraz neako stale mam cas 😅 ale som za ...rada sa priucim ak niektora z vas poradi co a ako 😉
ja uz videa nepridam ..po mne potopa 😕 najblizsie budu fotecky az z krstiniek 🙂 krasny den maminky...

mihanka
8. jún 2009

ahojte... 🙂
lubka, tak sa ospravedlnujem, nevedela som ze mk strajkoval... 😅

henri, juuuu, ved vam sa to krati, kedy odlietate? idete priamo praha-ny?? 😵
aka potopa? ziadna potopa, mas supermana doma a to mame nechat bez komentara? 😕 🙂 niektore miminka su tu nadpriemer, ine priemer a tu aj par tyzdnov robi rozdiel... 😉 ja sa tesim z Henryho, je uzastny... 🙂

idem sa obsmietat po byte dalej... 😉

henri001
8. jún 2009

Mihanka moja, uz len zajtra sme domenka a streda rano fffflllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiii priamo 😎 Henuli mi robi radost 😵 ale ziadne mamamamama nehrozi u nas 🙂 a co Simonka smejkova ? ako sa ma ? uz sa zacala potulovat po bytiku , alebo peeeruuuje na styroch a smejka sa ? 🙂

bibka333
8. jún 2009

ahojte mamky Henri len natačaj maleho my sme mali sneho videoshow Adrianko ho ukazoval aj kamošovy že aky je šikulko 🙂 😀 🙂prajem prijemnu dovolenku a naj krstinky 🙂
Znakovanie ma tiež zaujalo 🙂Len tu nic nedost myslim literaturu. ☹
Selinka moja ma prstek v ustočkach a ked jej dam pit tak len hryzie do flašky a napije sa možno 10 ml niekedy ani to nie .Babenky ako vam piju vase babulatka.
Lubka som rada že Filipko je ok 🙂
Mimusik kde su fotočky s prijmania? 😉

mihanka
8. jún 2009

henri juuuuuuuuuuuuu... uzite si to teda, nech Henry dobre znasa let... 😵 Simonka hovori mam alebo ham, a je to urcite cielene... 😀 este len peeruje... 🙂 v sobotu bol prvy pad z gauca, celkovo bol v sobotu uplakany, padaci, udieraci den zly pre vsetkych ale uz bola aj nedela a je pondelok, takze je ok... 🙂

bibka, napodobne, simi za den vypije maximalne 50ml... priemer je tak 20ml-30ml... aj teraz sa tu hra s flaskou a strieka na seba... 😅 a straaaaaaasne vykrikuje, je to mala tigrica... 😀

mozno chce tym prstom v ustach ukazat nieco ine... 😉

emaso
8. jún 2009

henri ty co furt riesis 😕 😀 len pekne pridavaj videjka,sa pokochame a my mamicky nelezunov si zaroven vychutname ze este nemusime byt furt v strehu co si nas drobec stiahne na hlavu a tak 😀 aj ja by som daco pridala,ale nevem to 😔

emaso
8. jún 2009

my vypijeme kolko da,Ella by snad stiahla aj 200 ale nedovolim,lebo potom blivenzi 😝

lilyk
8. jún 2009

ahojte 😉
mam Majka choreho tak sa mi moc nechce pisat....no moj Tomik nevypije nic, vsak naco, mama lyzickuj,na flaske sa rozculuje, ozuzle a dovi dopo....Majko tiez do roka len kotulal flasu pred sebou 😀 a ked mal rok aj 3 mesiace konecne zacal pit.

flow333
autor
8. jún 2009

henri, tu uz ten NY????

lubka78
8. jún 2009

AHOJTE 😉
lilyk..tak drzim palce, nech ste rychlo zdravucki 😉 😵
henri...tak bal a nestresuj, natacaj videjka, posielaj a nevymyslaj 😉 ....a budeme na vas mysliet, aby ste zvladli let bez problemov a hlavne kraaaaaaaaaasne krstinky 🙂 😵
co sa tyka cmulania palca, Misko si cmula, ale nie je hladny ani smadny....vacsinou je unaveny 😉 a pitie z flasky u nas velmi nehrozi, to ma skor na hranie, obhryzka a oblieva sa 😅

emaso
8. jún 2009

lil co mate?dajaka viroza?nech ste rychlo fit 😉 a teda mas fakt bozsku trpezlivost s tym lyzickovanim,klobuk dole 😕

my sme uz pili aj s poharika so sosakom-Elle je to jedno,jen at teceeeeeee 😀

lubka78
8. jún 2009

em...tal ella je super, ze aj so sosacikom jej to ide 😉

babofka
8. jún 2009

ahojte
baby, davate krpcom ryzu? a ako? len uvarite alebo aj mixujete? ja som to skusila pasirovat, ale aby aspon polovica presla, musela by som chodit minimalne mesiac do posilky 😅
henri&family stastnu cestu. ne, ze sa bude henry pliest letuskam pod nohy a pozerat im pod sukne😉

horalka777
8. jún 2009

ahojte, docitam vas asi az niekedy na dochodku, ak dovtedy kon nechcipne 😎

ja som od vcera vecera doma, relativne ok, v sobotu idem na kontrolu, zasa mi bude Dr merat sliznicu maternice, lebo rastie aj ked rast vobec nema 😖

Vsetky vas srdecne zdravim, idem davat dalej byt do pucu po tyzdennom hospodareni mojho slamenneho vdovca 😀

babofka
8. jún 2009

ahoj horalka,
drzim palec, nech si maternica da povedat 😉
a nepomohlo by dalsie dieta 🙂

luciabah
8. jún 2009

ahojte

horalka, drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo a aby sa sliznica unormalnila.
my sme dnes ostali same vo velkom dome, doobeda sme boli zaniest tetu do hospicu, a nasi isli teraz o pol piatej po sofi a sup na letisko. a nas tatinko sluzi, takze mi je nejak smutno, keby som neodsavala mliecko tak sa asi opijem ☹ 😔
ale dost pochmurnej nalady, caka ma tu krasna kopa zehlenia, pozametat schody, dat prat a do polnoci daleko a aj na zajtra mam krasne plany, takze sa ani nenazdam a nasi sa vratia z dovolenky, teta z hospicu a bude zase plny dom.
mihus... bude v piatok stretko? uz by som konecne prisla, v piatok min. tyzden som sa chystala a uz sme boli s gretkou oblecene a ocino dobehol, ze ci moze ist so mnou do mesta, no com som mala povedat, ked sa stary chlap che ist spacirovat do mesta a kupit si nieco nove, aby bol fesny 😀 😀 😀
zelam pekny vecer... ahojte

lilyk
8. jún 2009

emaso ziadnu virozu poriadneo bacila Maju chytil a nasa bohovska lekarka ho nechala v horucke tyzden vsak nech sa trapi tak dnes dostal konecne atb...to uz je na umretie,krava jedna nemam slov 😖 ...no ale ja sprosta, skusali sme skolku tak uz som aj skoncila...neva stavaju sa aj horsie veci..len dufam ze Tomik nechytil, co moc neverim....v piatok nam zacina plavanie 😢 ..MM uz ma 37,5 tak to vidim zle 😒
no s lyzickovanim mi nic ine neostava,co uz 😉
a dakujeme za podporu 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre