Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mimusik
24. jún 2009

Ideme papať, tak si prajem dobrú noc 😅 😀

simona161
24. jún 2009

henri, u nas to s prvym mama bolo hrozne mile, ja som mu to opakovala do omrzenia, ze nech povie mama, mama, mama a on furt baba, baba, baba ... tak som ho nechala tak ... a potom sedel uprostred puzzle a odrazu len mamam, mamam, mama a pytal sa na ruky, no zlaty bol ... a odvtedy je to tak u nas, ked je vsetko ok, tak je baba, babo, haf ... a ked je zle, tak je mama 😉
a tiez idem spat, vsetkym chorobkam drzim palce, nech su rychlo ok a uplne vsetkym prajem pokojnu noc 🙂

question
24. jún 2009

mimus ja casto varim tak,zemi to zostane,taksup do chladnicky a na druhy den zohrievamlen v horucej vode 😉
juuj aj ja sa tsakujem namama,ale asi si este pockam 😉 o to viac ma to potesi 😉

simona161
24. jún 2009

mne ked zostane navarene, rovno to supnem do mrazaku v chladnicke a zohrejem v teplej vode na druhy den, v pripade, ze sa moc ponahlam aj v mikrovlnke, ale to nerada robim ...

simona161
24. jún 2009

ozaj, mimus, my mame doma aj tie HERO BABY PREBIOTIKUM, ale tam je zase myslim med, tak radsej skusim az neskor... ja mam alergiu na pele stromov a trav (mimo ine) a med mi niekedy neurobi nic a niekedy mi je z neho uplne hrozne, takze radsej ho skusim dat krpcovi az neskor ... teraz si dam chvilku pauzu od skusania, lebo ma to dost vydesilo minule ... on snad nemal ani milimeter pokozky bez pupakov ... ☹

selina.liana
25. jún 2009

ahohjte tak mám to za sebou ale pedagogiku som nespravila no čo už, najviac ma henvá to že poobede nespravili 4 ale za to že boli posledný tak im to dali u nas nespravili 3 no som smutná ☹

lubka78
25. jún 2009

DOBRE RANKO 😉
DAKUJEM za psychicku podporu 😵
my sme mali celkom pokojnu noc, noooooo lepsia ako minula, akurat mu zas vystupila teplota urcite aj nad 39, ale hned som dala sirup, tak aj celkom dobre spal 😉 a mame stastie, lebo sa vobec neskriabe, asi preto ze ho kojim (dr.sa cudovala, ze vobec dostal kiahne, lebo kojene deti by nemali, kedze dostavaju protilatky od matky) 😉 pri tom mnozstve vyrazok co ma na tele, by som ho ani neustrazila 😒

jedlo skladujem v chladnicke max. 2 dni a zohrievam ho v horucom vodnom kupeli 🙂

lubka78
25. jún 2009

seli ☹

mihanka
25. jún 2009

ahojte...
lubka, drzkajte sa... mozno sa pytam hlupo, ale preco su kiahne nebezpecne? nie je horsie ked ich dostane starsie dieta alebo dospelak? 😕

ja varim cca 3 davky, jedna do chladnicky na druhy den, zohrievam v horucej vode, alebo mikrovlnke a 3.davku davam do mrazaku...

selinka a opravak budes mat kedy? 😔

ja davam piskotky sunarky ale len obcas do ovocia... a tam je tusim vsetko...

henri, MAMAMAMAMA radsej sa pochvalte, kolko zubkov uz mate... 😵

bianca
25. jún 2009

ahojte.Ja varim vzdy na 3 dni a do 24 hodin to musi spapat.Chapete ze?

Seli to je mi luto ale spravis a bude dobre.Sesterka toho nespravila viac a vsetko opravila a uz je odpromovana

andre
25. jún 2009

ahoj maminy 🙂
akosi mi nevychádza ozvať sa 😖 , ale aspoň kus dočítavam nech som kus v obraze...choručkým drobíkom rýchlo veľa zdravíčka prajeme, držíme palec nech to rýchlo pominie
a všetkým pokrokovým šikovníkom gratulujeme 😵 aj zubadlíkom novým čo pribúdajú a pribúdajú a pribúdajú 😵 😵

henri001
25. jún 2009

😀 😀 😀 ahaaa tak teraz mi doslo ze najprv to musim Henryho ucit 😀 😀 😀 😀 on sam hovori ojeee ojee alebo neeiiii ...tak idem na to , ho umamujem k zblazneniu 😀 ale nie 😉
krasny den mamulky 😵
seli nemboj , titul bude 😎

babofka
25. jún 2009

ahojte
sikovne deticky 🙂
lubka, na druhej strane je dobre, ze to ma takyto razny priebeh, lebo oliver mal velmi lahky (len asi 20 pupakov a ziadne teploty) a hrozi, ze nebude mat dozivotnu imunitu a dostane to znovu 😖 o par mesiaocv ideme zistovat protilatky a uvidi sa. vy si to takto odkrutite raz a budete mat pokoj 😉 a on bol vtedy skoro plne kojeny, takze to, ze to kojene dieta nemoze dostat je mytus.
pekny den 🙂

andre
25. jún 2009

babooof, ahoooj, poteš ma troška ako ste ďaleko ? ja chytám depky a nariekam mm, že to neeeeeniiiiii dobréééé 😅

seli, to dáš, nič neboj, držíme palec všetky a teda to tým pádom ani inak nejde 😝 😉 🙂

lubka, aj ja želám drobíkovi nech sa skoro uzdraví 😔 🙂 🙂

lubka78
25. jún 2009

baby DAKUJEME....dnes to vyzera o nieco lepsie, uz nie je taky umrncany, aj vyrazky sa celkom pekne stahuju a konecne sme dosli do stadia, ze sa mu vytvaraju chrasticky 😉
mihan...v podstate to nie je velky rozdiel, ci to ma mensie dieta alebo vacsie....ide o priebeh, u niekoho je to par vyrazok, u niekoho cely vysyp aj s teplotami ako u nas 😒 ale vzdy je to lepsie ked to ma dieta ako dospely, lebo u dospelych to ma dost zly priebeh a zle to znasaju, zvycajne okrem vyrazok mavaju aj 40 teploty a to je pre dospeleho dost zle ☹
babof...no ja sa tym uspokojujem, ze to bude mat za sebou, len sa bojim aby mu nezostali jazvicky, ale utesujem sa, ze je maly a koza ma velku schopnost regeneracie..... 🙂

babofka
25. jún 2009

andre, haha 😀
my sme tak daleko, ze sa pretacame , lezime na brusku alebo chrbatiku a jediny pokrok, ze ked je na brusku, tak sa vie tocit okolo svojej osi (ako hodinky). ale inac nist. podla mna je to ok. ich cas este len pride 😉
a mrncime a spime a papame vselijako a jedujeme sa a taaaak 😀
a vy ako?

babofka
25. jún 2009

lubka, nezostanu jazvicky, neboj. take male mimca sa ani neskrabu, myslim. tie prve vyrazky boli u nas tusim najvacsie, z jednej ma este stale chrasticku a to uz je odvtedy vyse mesiaca.

mihanka
25. jún 2009

lubka, tak som si aj myslela... no nech ste co najskor fit... 😉

gratulujeme dnes Barborke, a Boriskovi k 9 mesiacikom a Tomaskovi k 8 mesiacikom... 😵 😵

babofka
25. jún 2009

fsecko naj oslavencom
ved za chvilu budu mat tortu s jednou svieckou 😵 😵 😵
to byva super foto story a konci sa vacsinou placom ( ked deti chcu vyskusat prstikmi, ze co to tak pekne svieti 🙂 )

mimusik
25. jún 2009

AHojte, aj my gratulujeme oslávencom 🙂 a ako inak, chorôbkam prajeme veľa síl pri uzdravovaní 😉

No na to zohrievanie príkrmov som sa pýtala preto, lebo aj ja zohrievam vo vodnom kúpeli, no všade sa píše, že pokrm by sa mal vždy prevariť! kvôli baktériam, ktoré sa v ňom množia a var ich zabíja. Preto ma to vydesilo, že dokelu, ešte jej uškodím, keď to budem iba prihrievať.

lubka78
25. jún 2009

babof...len preto sa bojim, ze par pluzgierikov sa mu zodralo pod pazuskou a pod plienkou, ale robia sa mu tam chrasticky, tak dufam, ze tam nebude mat nic a neskriabe sa, to je pravda a tie prve vyrazky ma take obrovske, jednu ma taku na cele a teraz sa mu tam az urobila cela chrasta 😉
mimus...to som nepocula, ze by sa malo jedlo pre mimi vzdy prevarit 😒
aj ja som uz nad tym rozmyslala, ze za chvilu budu mat jednu sviecku na torte....ako ten cas leti 🙂
a gratulujeme oslavencom k dnesnemu sviatku....Barborke, Boriskovi a Tomaskovi 😵 😵 😵

babofka
25. jún 2009

no ja tiez neprevaram, len zohrievam 😕
pokial je to jedlo v chladnicke den.....
asi netreba drzat deti v uplne sterilnom prostredi. a pomalicky 'kolonizovat'.

flow333
autor
25. jún 2009

oslavenci blahozelaaaaaaame....

no kiahne,pruser, lebo ja som nemala, tak dufam, ze ked mala dostane, tak, ze to v zdravi prezijem 😒

nocka u nas bola hrozna....asi 20x som ju otacala, lebo zo sna sa mrvi, kruti, a dre si dasienka, poobede nevie vobec spat taka je mrzutko ☹ ale aj tak to znasa statocne 😎

mimusik
25. jún 2009

Seli - správne som tušila, že cez víkend sa chystá voľačo v Bojniciach - rozpávkový zámok 😵 Kukla som počiasie, no nevyzerá to dobre, stále dážď až do pondelka, no asi by sme aj tak šli, veď sňáď nebude pršať celý deň a budeme môcť kuk aj ZOO

mimusik
25. jún 2009

Lubka, no píšu tak, ale ko hovorím, ja tiež len prihrievam... A ako je to teraz tými kiahňami, tiež ich malému potieraš tekutým púdrom? A je super, že sa neškriabe, inak by si ho nemohla spustiť z očí ani na sekunku.

Flow - nič neboj, oveľa horšie by bolo, keby si ich dostala v tehu

mimusik
25. jún 2009

Ako čítam, tak aj vaše mimi majú problém s poobedňajším spánkom... my tiež. Doobeda 1,5 hodky a poobede sa nijak nevie uložiť, skúšala som aj postieľku doma, keď sme nešli spať do kočíka a je to jedno. Včera napr. spala od poobede len 20 min.

mihanka
25. jún 2009

flow, my podobne ako vy... tiez poobede vobec nechce zaspat... ale noc ako vzdy, par x hore... rano s nami v posteli, ale to sa prehadzujeee, mece okolo seba, to sa moc nevyspim... 😅

mimus, idete do bojnic? 😵 ako sa ma Kika?

lubka78
25. jún 2009

mimus..my sme boli v sobotu v Bojniciach a do zamku sa nam nepodarilo dostat, lebo tam bolo milion ludi 😅 tak ked sa tam vyberiete, tak drzim palce, nech tam necakate dlho 😉, my sme nakoniec isli do ZOO, aj ked trochu prsalo a bolo super 😉
babof..a co si davala malemu na tie vyrazky? lebo som citala, ze uz neodporucaju na kiahne tekuty puder aj dr. a lekarnicka mi to potvrdili, lebo ze sa predlzuje doba hojenia...tak som kupila na odporucanie ALOE FIRST a ALOE VERA GELLY a tym ho natieram, tak som zvedava ako rychlo sa mu to zahoji 😉 a davam mu kvapky Fenistil

mimusik
25. jún 2009

MIhanka - no chceli by sme v sobotu, už sme raz na tom boli a bolo skveléééé 😵 Tak by sme chceli Kike urobiť radosť 😉 ... NO a Kika mala včera aj predvčerom krízu, písala mi smutné sms, ako jej je smutno a nech po ňu prídeme, tak ma to zobralo. Nedá sa jej moc volať, blbý signál a navyše jej včera triedna zhabala MT, tak s ňou nie som v kontakte už vôbec. Ak sa mi s Kikou nepodarí nejakým spôsobom spojiť dnes doobeda, tak už asi vybuchnem od zlosti, že čo sú to za móresy 😠 No hold, je to po 1.x čo je takto dlho preč a bolo mi jasné, že to pre ňu nebude ľahké. No ona taaak strašne tam chcela ísť....

bianca
25. jún 2009

jej decka dikes.Ja som konecne malej narvala na ucho stratenu nausnicu.horor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre