Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

viki08
18. apr 2009

ja viem , ze som asi velmi zvedava, ale preco je henri taka stastna? aj ja chcem byt 😀 teda nechcem ja uz som 😅 🙂

mihanka
18. apr 2009

evitka, ema, dakujem vam, aj ja som stastna, ze moj vylev padol na urodnu podu, velmi som sa potesila
evit, dufam, ze si vyvetrala dnes... 😀 😀 a veeeeeelmi ma tesi pocet a obsah dnesnych tvojich prispevkov... 😵 inak uprimne, mne sa pacila velmi ta tmava fotka co si mala v pase predtym, kde mas maleho v naruci... 😉
a my sedime ako ellinka, niekedy par sekund, niekedy aj minutu a potom sa zvali ale dlho sediet opretu ju nedavam na dlho, len pri papani a na rukach...

andre, sme pysne na tatina, gol dava v kazdom zapase, ani dnes nesklamal... 😵
bibka, hrava pri Bille na Okruznej miniligu... 😉

katkaza, zalohu posli uz, lebo dobre spravy ti zarucujem... 😀 a sme radi, ze urazena nie si... 😀

henri, ta ja som nestastna, ked si ty nestastna a som rada, ze si stastna, bo aj ja som stastna... 😀

viki, gratulujeme, mas ip... sup udaje do tabulky... 😉

evitkamalicka
18. apr 2009

mihan hej aj mne sa viac paci ta povodna fotka, toto bol len pokus o foto 😅

andre
18. apr 2009

nazdarte, vonku sme boli, necítim nožičky, ale dali sme aj prestávočky (na pivečko 🙂 )
mihan, a odmena bude ? si niesla nugetkovú štrúdličku ? 😵
evit, však vidíš že vieš písať čo robíš a nerobíš 😀 , napr. foto si robila... haaaa
viki tak gratulace aj ku vám 😵 , to musíš hlásiť také veci 😎
henri, no zahlásiš že si šťastná a odpadneš ?? 😀 od šťastia 😀

evitkamalicka
18. apr 2009

andre vidis to ma nenapadlo, a hned som to porusila 😅

evitkamalicka
18. apr 2009

na tej fotke mam strasne predlzenu hlavu jak tekvica

geveva
18. apr 2009

ahojte všem

tak už čekám doma natěšená zda jel manžel dobře vyhlídnout nové naše auto nebude to takové na co jsme zvyklý ale cos e dá dělat pojištovny plní málo a my jezdit potřebujemem
no jo

mihanka
18. apr 2009

andre, kdeze strudla, po velkej noci?? 😅 😝

idem trochen pobrusakovat, dlho nebolo CVICIIMMEEE... hoci ja cvicim takmer kazdy den, ale uz nie tak intenzivne ako predtym... 🤐

geveva
18. apr 2009

mih jen vydrž já sem už zlenivěl tak musím začít znova a to je těžší ještě víc

evitkamalicka
18. apr 2009

heh mihan brusaky, tie ja teda nemusim, snazim sa chudnut inac a som vdacna za kazdy zhodeny gram

henri001
18. apr 2009

helou evrybody 😀
ja som dnes zase zacala cvicit 😀 35 minut a jedna sekunda na steperi aj to len preto, ze som nestihla zoskocit na presne 35:00 😝 a cvicim rano, ked maleho okolo deviatej ukladam spat, aby som cvicila nalacno...ale ako mi skrrrrrka v bruchu 😀 😀 😀
a nasla som na seba fintu fn , ked ma chyta ta sladkostova mania urobim si kapucino so skoricou a fungiruje uz druhy den 😅
mihanka gligli 😵 😵
ideme plavat a potom kinoooo (doma 😅 ) krasny vecer vsetkym oktobrovkam 😵 😵 😵

viki08
18. apr 2009

prave nam odisla navsteva a sme pozvani na svadbu 🙂 tak malej musim kupit nejaku robu 😀 evit co sa nosi , ty mas asi najvacsi prehlad , nie 😉 😀

evitkamalicka
18. apr 2009

henri a ako to ide s cvicenim? uz si dala dole nejake to kilecko?

evitkamalicka
18. apr 2009

viki je to rozne, ale teraz skor letia kratke satky aspon co mam ja skusenosti

viki08
18. apr 2009

tak asi poriesime nieco kratke obe.. 😀
no dobru noc sa lucime , lebo mala nas uz ide zozrat , taka je zla.. tak nech mate peknu dlhu a pokojnu noc 😅 🙂 papapa

evitkamalicka
18. apr 2009

viki pa pa a dobru noc

henri001
18. apr 2009

evi kilecka uz odisli, zostali este 2-3 ale to si nahovaram ze koly kojeniu 😀 😀 😀 ja furt bojujem s tymi drzakmy a brusinom , ale uz ma to teplo vyhecovalo, lebo plavky som uz mala na zahrade 😅 ale uz sa to rysuje zvnutra , vonku to bude vidiet neskor 😀 😀 😀 papa

evitkamalicka
18. apr 2009

tak drzaky by som ja brala, ja mam tam hore pristavaciu plochu, ale mam velky zadok a siroke boky no

lilyk
18. apr 2009

Evit ale mne sa ta fotka fakt lubi..aj ked s Adamkom to je o inom 🙂 a ze tekvica....tak potom sa pridavam do klubu tekvic 😀

evitkamalicka
18. apr 2009

lilyk musim tam hodit nejaku inu foto bo aj muz povedal ze je hrozna

emaso
18. apr 2009

noooo,my tu mame ohnostroooj 😕 😕 😕 super,Ella sa urcite zobudi,len cakam kedy zaprasti odposluch 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

emaso
18. apr 2009

akoze ohnostroj v aprili,preco,naco????????

babofka
18. apr 2009

mozno niekto v sobranciach oslavuje narodky 😀

mihanka
18. apr 2009

no zacvicene, simik dnes zaspavala dlhsie, neva... uz buva... no darmo ja cvicim, kdeze steper, ja denne zvladnem 200 schodov, niekedy s kocikom, niekedy s mojim 7kg zivym zavazim, vecer uz len brusaky a zadok, +vzdy nieco ine k tomu, ale co mi je to platne, ked ja sa potom este trosku napapam, jablcko, piskotky, jogurtik, milacik alebo kolacik a tie kolaciky su cely den, ved dnes som mala ranajky do postele rozteky so sunkou a syrom a nugetu.... henri, finty nezaberaju, niekto tu poznamenal, ze najlepsie je pokuseniu podlahnut, tak ja podlahnem aj niekolko x za den... 😀

tekvica aj mna pobavila... 😀

a podobne, uz nam frci kino... 😀 tak dobruu...

ema, to je povelkonocne... 😉 😅

babofka
18. apr 2009

u nas ani ohnostroj nemusi byt, my mame hluk priamo v dome 😖 mam pocit, ze nic ine nerobim, len ukazujem, ze stisit decibely 😅

emaso
18. apr 2009

babofka no bud narodky,alebo aj na svadbach vraj byva,tu nedaleko mame taku restikutak asi odtial to ide,normalne ma cuklo ked to odpalili 😅

emaso
18. apr 2009

a Elli to nezobudilo,cuduj sa svete,hlavne ze inokedy jej vadi aj ked klipnem vieckom 😕

babofka
18. apr 2009

a ella spinka? to potesi, ked konecne zaspi a zrazu....

evitkamalicka
18. apr 2009

no my mame nad nami tiez super susedov, cely rok nic nerobia len vrtaju, buchaju, buraju a biju sa 😅

babofka
18. apr 2009

ze low battery...a ja nevladzem zapojit kabel 😅
dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre