Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
21. okt 2009

nasla som dalsi zub...

luciabah
22. okt 2009

ahojte

tak trosku to tu pospalo ako to pocasie vonku
ky nemame nic nove, trapime sa so zubkami ako vacsina, gretka zacina byt trucovita, maznava a maminka zacina byt na smrt unavena, obkukavam darceky na vianoce a tak.
posielame virtualne pusinky

henri001
22. okt 2009

ahojte 🙂
my tiez nic nove , okrem zubov a toho, ze nechceme poriadne papat 😨 ale cecok musi byt 😕 tak krasne papkal a teraz...ani kasickove veci, nic ☹

mihanka
22. okt 2009

ahojte,
ani my nic nove, alebo hej? 😅
drzim palce henri, nech sa rozpapa, ak trapia zubky, to moze byt aj z toho, simi tiez vcera nechutilo, dnes spenat, to ma rada, tak hadam sa napapa... 🙂

ozaj selinka si sa pytala na bielkoviny... ja si to vysvetlujem tak, ze v brusku sa bielkoviny rozkladaju pomocou urcitych enzymov, a kedze male deti nemaju traviacu sustavu tak vyvinutu ako dospelaci, tak sa tie bielkoviny nedokazu rozlozit a vznika v brusku taky tvaroh alebo ako to nazvat a zatazuje im to pecen, oblicky a mozu byt z toho velke zdravotne tazkosti... umele mlieka obsahuju bielkoviny uz rozstiepene uplne alebo ciastocne...
tu je to aj trosku popisane... aj o sojovom mliecku tam je nieco... viac sa mi dohladavat nechcelo.. 😉
http://www.casopismamina.sk/mamina/zivotosprava...

bianca
22. okt 2009

hej davajte namety na via.darceky.Vsetko co som mala v hlave uz dostala takze....

luciabah
22. okt 2009

bia... tak k nam jezisko donesie kocik pre babiky, lego duplo, farmu little people, stan a potom oblecko rovnake ako pre sofi a neviem co este...teda neviem co kupia svokrovci a matkova sestra / z ich strany sa kupuju darceky take ako ma rada katka, nie co zaujima gretku ☹ a preto mame jednu plnu skatulu hraciek, ktore sa nam nepacia/

lubik9
22. okt 2009

ahojte
henri..aj timi uz asi mesiac strjkuje s jedlom..on bol velikansky papakac,ked hockto daco jedol,musel aj on cosi papat..drzal sa hesla,co je na lyzicke to je dobre a papa sa..a teraz sa s lyzickou velmi nekamarati..najradsej by jedol chrumky,chlebik a keksik 😠 ..tak bojujeme 😔 raz je to lepsie a raz horsie

inak mame nove 2zubky..stolicky..dole 1 a hore 1..tak je kvalitne mrzuty

a tesim sa na namety na darceky 😉

a neviem komu rocne miery,tak pisem sem (po dnesnej poradni).. 9510g a 83cm 😵

horalka777
22. okt 2009

baby ja uz len tak od veci - dakujem za vsetky gratulacie takto suhrnne, ale fakt si ich nezasluzim 😔 😅

my a Vianoce - ja by som strasne chcela vyrobit Blanke male babkove divadielko, aby to malo normalne kulisy, oponu a tak... ale to su take plany, ked nie teraz, tak o rok 🙂 ...a nejake drobnosti, zdedili sme kopu hraciek do piesku, tak ich vyumyvame a pobalime asi kazdu extra do ozdobneho papiera, BB bude mat zazitok z trhania papiera 😀 ...ked sa zamyslim, ani poriadnu baaabu nema, tak mozno dostane jednu na maznanie, taka je teraz tuliva, tak to ideme rozvijat 😵 ...ale mozno dostane nieco uplne ine 🙂

Ja som dnes doobeda stravila "pracovne", boli sme cosi nahravat a Blanku mala zatial jedna moja kolegyna, ked som ju prisla vyzdvihnut, tak sme sa s kolegynou zakecali a mala zatial vynurala ovladac na TV (novinka, z domu nepozna) a nez sme sa nazdali, kompletne im preprogramovala satelit 😀

henri001
23. okt 2009

Ahojte 🙂
idem sa pochvalit, Hnery vcera na vecer zjedol mamine strapacky 😀 , nechcel nic z detskej misky , ani jeho lyzickou ( skusala som mu ich prelozit aby papkal sam ) ani odo mna, jedol jedine od babky ! tak to mi vysvetlite kam toto speje 😅 dnes som mu akoze nedala kasu , jedla som ja sama a prisiel si vypytat 😀 😀 😀 som rada, lebo celu noc sme zase boli ako prisavky neodlucitelne 😀 😀 😀
Horalka ved kup malej na vianoce dialkove , predavaju aj len tak , bez televizora 😀 😉
lubi , aky je Timi vysoky , my mame 75 cm 🙂
Luci prosim ta ake duplo budete kupovat, ja som nasla len take ze od 3 r 😖 hod prosim link ...ta farma je uzasnaaa, naozaj mame ju zopar mesiacov a kazdy kazducky den sa s nou Henry hra ...a ja sa tiez nenudim , ky m vecer najdem vsetky zvieratka po dome 😀 😀 😀
nam uz zacal viiikend 😵 😵 😵 tatinko je s namiiiii....a mam novinku , na bebe tv je taka rozpravka, kde je take mimino s cumlom na celu obrazovku a Henry pri nej strasne place 😨 ani ked ho drzim nepomaha ...no toto co maju za skryty kod v tej rozpravke neviem, ale normalne slzy jak hrachy 😕 prepiname dost casto na JimJAM 🙂
majte sa krasne , papa

henri001
23. okt 2009

😀 😀 😀 😀 Hnery 😀 😀 😀 😀 sak jasneeee 😀 😀 😀

phoebe003
23. okt 2009

Ahojky kočky, Přejeme všechno nejlepší a nejkrásnější Miškovi a Elišce 😵 😵 😵 😵 pusinkyyyyyyy :o* :o*

jinak nám žádné nové zoubky nevylezly, pořád jsme na svých 3 jedničkách 🙂 Ale zato chodíme za jednu ruku, umíme "uklidit" mamince skříně, stáhnout přehoz z postele, vyrabovat zásuvky se ségřinýma ponožkama, kočce umíme pocuchatt nervy a psům vyluxovat misky se žrádlem (se suchým, konzervu dáváme až když Adam spí.... raději 😀 ) pokud je maminka moc pomalá, dokážeme se i vykoupat v misce s vodou popřípadě si sundat plenku a trošku vytřít... 😠 😀 😀 😀 Ale i tak je to moje mimííííííííí 😀 😀 😀

Henri s típ jídlem je to u nás odobné... Jednou sní všechno, po druhé nechce talířek a lžičku ani vidět Ale to mi dělala i Eliška, takže se to urovná po nějaké době... 😵

lubik9
23. okt 2009

henri..aka je to farma so zviratkami..hod prosim link 😉
a tu je link na duplo lego..je ho tam dost od 2-5 rokov (to len ako napr,ze je aj od 2 rokov..pre henri 🙂 ):
http://www.legacik.sk/legacik/katalog/lega&id=38
ja som timimu prestahovala duplo od nasich este po mojich bratoch..tak jedno uz mame a budeme casom dokupovat,ked ho to bude bavit..ale inak je to super..ja som vyrastala s legom,zdedili moji bratia a dokupovalo sa stale..este je u nasich a ked sa vysype na zem,tak nie je v izbe kam stupit,tolko ho tam je 😀

horalka777
23. okt 2009

Eliska a Misulo, dnes to poriadne roztocte, ale nevytocte pri tom rodicov 😉 Vsetko naj 😵

Prajem vsetkym pekny vikend, my balime, ideme vikendovat do Teplic (tych Trencianskych), v pondelok zasa sadnem na modreho kona 🙂

horalka777
23. okt 2009

P.S. Dnes som naratala 11 zubov... 😕
P.S.2 Blanka dnes oprala v pracke kocky aj noviny, tesim sa, ked tam raz vlezie osobne..
P.S.3 Uz tu nie som 😎

mihanka
23. okt 2009

ahojte...

mihanka
23. okt 2009

super prispevok, sorry... 😀
vsetko naj Eliske aj Misulkovi k prvemu rociku 🙂

henri aj u nas to tak bolo s tym miminom, tiez sa jej to nepacilo, ale teraz po nej vykrikuje, ze baaaaaba... tiez casto uz pozerame aj jimjam...

gratulujem k zubacom... 😉 aj ostatnym sikovnikom 🙂

my sme dnes boli prvy x na cviceni s deculami, supeeeeeeer... 😵

luciabah
23. okt 2009

ahojte

henri... skus kuku sem... http://www.kdosihraje.cz/duplo/sety/?limit=30&p=3

a este ... http://www.morelega.cz/duplo-21/?osCsid=624voe9...

my chceme kupit nejaky zakladny box plus farmu mladatka alebo zoo mladatka a postupne dokupovat, lebo teraz sa hra s legom po nas a to su pre nu este malinke kocky. farmu a vsetko k tomu od little people ma sofi a ked sme tam tak sa gretka od toho nevie odtrhnut.

no a k darcekom... zabudla som... knizky, knizky a knizky... tie mi lubime 😀

bianca
23. okt 2009

cau tak decka darcek vybrany.Zrejme sa bude kupovat kuchynka...Barca by mozno radsej autodielnu ale 😀

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26349923&tab=0

flow333
autor
23. okt 2009

tak my musime nakupit plno kniziek, tie su nasou domenou...potom puzzle, to rada sklada, a nejaka baby born...kociar dostala na narodeniny od krstnej, tak origos baby do toho...a asi trojkolku, na odrazadle sa uz akosi nudime 😀

phoebe003
24. okt 2009

Ahojte kočky, dnes jsem tu první??? coto, coto???

no já se Vám sem jdu pochlubit, Adámek včera udělal historický první půlkrok sám 😀 😀 😀 takže za chvilku mi tu bude běhattttttt, se toho děsím, protože mu nestačím už teď 😀

bibka333
24. okt 2009

ahojte konečne sa ozyvam mali sme pokazene pc ☹
DAKUJEME ZA gratlacie oslava ide byt zajtra ocko musi ist dnes do prace včera sme boli s kamoškami na kavičke bolo super mala chodila po celej kaviarničke 🙂 s napisom na bodikoch Mám 1 rok 🙂 a idem sa pochvalit mala spava v noci budime sa len raz a to okolo 3 4 ame mliecko a hajkame vačšinou do7 - 7 30 h 🙂 idem vas kusok dočitat pa vsetkym prajem prijemny vikend
MISKOVI VSETKO NAJ K 1 rocku cmuk 🙂

bianca
24. okt 2009

hojte.Som od vcera vytocena koli facebooku

dnes som sa rozhodla ze vezme priserku 1x von po vlastnych ... ked tak poponesiem.Ona je hrozne ale fakt hrozne opatrna.Idem na nakup lebo maju u nas v zlave vyzivky a kedze konecne papame aj to tak idem na zasoby.A este idem moje drahe dieta pochvalit ze papa krasna konecne aj jogurtiky a ,,pribinaky.Vcera som jej dala dajaky novy Kostici svacinka a nestihla som ani ochutnat ako jej chutilo.Je s vitaminom D co sa podla mna hodi ked uz nemame vigantol.Ale na zimu budeme zasa papat aj Vigantol.Co Vam hovorili dr.? Nam kazala v zime davat

selina.liana
24. okt 2009

bia ja dávam vigantol stále či je zima či leto

luciabah
24. okt 2009

bia... vigantol do 2 rokov

a my tu dnes mame strasny cirkus ... od stvrtka je tu sestra s detmi a ja uz nevladzem 😝

bibka333
24. okt 2009

tak som vas dočitala tak vigantol do 2 rokoch prave som dovolala s kamoškou a pytala sa ma či davam aj že ano mam tak dam 🙂
Bianka nechcem dobrdzat neni skoro na kuchynku ? Jarka sa hrala tak 3-4 rokoch a vyhrala sa 🙂 a lego to je dobry napad take zvieratka super .My sme sa s mm dohodli naa teplakovej s menom ,kočik ale taky pruteny maly ,knižku to ma najradšej ona prelistuje pokuka to je jeje a vydrži aj 15 min 🙂 sedkat lebo inaš sa nezastavy beha všade 🙂
Všetkym ktorym sme nevinšovali tak posielame pusinky nech ste zdrave a štastne detičky cmuk ,cmuk ,cmuk

simona161
24. okt 2009

ahojte, v prvom rade sa ospravedlnujem vsetkym oslavencom, ze sme nezagratulovali ☹ mrzi ma to, vsetkym samozrejme prajeme len to najlepsie, zdravicko, lasku ... ja sporadicky docitavam, ale prispievat fakt nestiham ... snad, ked dojde mm domov, tak bude trosku viac casu ...
Alex uz cez den vacsinou nespi vobec, niekedy si pospi jeden krat na maximalne hodinku ... ale nie je mrzuty, ani unaveny, funguje normalne, beha, vyvadza, vsetko rozhadzuje, pohoda ... ta unavena a mrzuta byvam skor ja 😉
zubkov ma 12, tak teraz dufam, ze bude chvilku klud, kym pojde dalsia varka ...
my davame vigantol stale, dr. povedal, ze do 2 rokov nepretrzite ...
tak asi tolko ... na vianoce dostane bruder vyklapac a lego duplo zvieratka a knizku a viac neviem, mozno nic viac, len oblecenie, pretoze ho aj tak ziadne hracky nebavia, nevydrzi sediet ani par sekund ... jedine, pri com posedi su knizky, obcas hra na xilofone, ci xylofone (fuj, neviem, ako to ma byt spravne) a inak vacsinou iba lieta a pripadne vozi v auticku hracky do smetneho kosa ...
tak som si trosku potapetovala, zdravim vsetky maminky a deticky ... ja zase dojdem 😉

bibka333
24. okt 2009

Vikrorke od Alinky vsetko naj k 1 ročku posielame pusinky 🙂

matulik
24. okt 2009

cavelko 😎 ha uz je tma,nikde nikoho....halooo 😲 😵
Kubinko si zo mna robil srandu,skusal kolko vydrzim a tak cez den nespal...dnes konecne pospinal,lascicka malicka 😵 😵
my zubky neratame,viem len o prednych 8-mich,ktore mam nonstop otlacene na lici,ruke a kde zastihne hryznut.... 😀 ale waaaaw,ze 11,ci 12,no neviem,neviem,tak do puberty to hadam stihneme..... 😠

babenky,dobre ze pisete ohladom vigantolu,ihned kapem dalej....ma doka presvedcila,ze rok a dost.... 😠 😖

juuuuj a Vianoce....huraaaa 😀 😀 lego znie dobre...to bude bordellllllll 😀 😀 ale co mne neda spat,je toto...http://www.worker.sk/1353/.....a mozno sa zmestim aj ja,a to bude smyky-smaky... 😀 😀

a hanba mi,zanedbavam oslavencov...tak happpppppy narodeninky zlaticka,nech rastiete do krasy....a ste zdraviiiiiii 😵 😵 😵

A simam,same tv-hviezdy sa nam tu mnozia... 😵 super 😵 aaa moja milovana superNova prave zaspala v uzasne krolomnej polohe na gauci.... 😀 😀 och oj,tatovia 😀

....tak mamulky,tod vsio,,,,krasny vikendik,,,,

matulik
24. okt 2009

jooooj sa mi to pototo...sorky... http://www.worker.sk/1353/

alynka
25. okt 2009

Dnes tu je akosi pusto ☹ ☹ ☹ ☹

Ďakujeme za gratulácie 🤐 🤐 🤐

Ročné miery ešte nevieme, ale nebude to viac ako 8kg, a 75 cm. My sme také špagetárky 😀 😀 😀 , cez deň papkáme málo ale v noci by pila vždy. Furt len mňam, mňam, mňam.

Včera sme sa naučili nové slovo...balóóón...a teraz ho furt opakujeme ...aj v kostole, lebo jeden chlapček tam akurát mal balón

Pirpájame aj nejaké to foto
http://www.facebook.com/album.php?aid=9608&id=1...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre