Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
11. apr 2009

henri... krasnu foto v pase... 😵

mimus ahoooj... 😵
asi po 13ty x 😀 tu pripajam link... ale vsak v tejto teme som este nie... 😀
http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...

isla som presne podla tohoto... teraz uz nie, kedze som nezohnala take zeleninky co by sa mi pacili... teraz uz kombinujem kadejako a pridavam vzdy po troch dnoch novu zeleninku... navarene mam viac a mam to zmrazene v nadobkach, kde sa robia ladove kocky, takze len vyberam kocky a je to strasne super...
dnes ide byt teda ta ryza s cuketkou, tatino kupil... bataty som kupila v europe... (len v skratke, ponaaahlam)

selinka, bataty su sladke zemiaky, chutia lepsie detickam...

🙂

selina.liana
11. apr 2009

ahojky holky,tady fibí,,tak se vám hlásím od selinky...dorazila jsem o den později,ale dorazila,to je hlavní no ne??? 😀

bibka333
11. apr 2009

ahojte ja len na skok dakujem za odpovede a Mihanka nebudem sa stresovat ze sa neotocame 😉 Fibi tak ta vitam na Slovemsku idem krmit malu a utekam do kostola papa
Henri krasny zajačik ušiačik 😀

phoebe003
11. apr 2009

ahojky holky,tak seli uspává yasemin,adámek už mi spinkáááá sedím na baalkoně a řikám si,jak je to tu superrrrrrrrr

bibi dekuju za pťivítání,už jsem tu od pátku,ale bourali jsme a nejelo autíííííííčko,tak proto jsem k seli dorazilla až dnes 😵

jdu vás trošku dočíst at vím,o co jsem pťišla...

bora8
11. apr 2009

ahoj karol, dúfam že nebolo nič vážne.... 😕

flow333
autor
11. apr 2009

fibi, co sa stalo, kde ste havarovali???dufam, ze ste OK...
😒

selina.liana
11. apr 2009

ahojky holky.nic vážného,jen táta jel jako šílenec po D1 mľl tam asi 150km/h a pťed námi jeden takovej prudce zabrzdil,táta se mu lepil na zadek a tak jsme do nľj dvakrát narazili,máme trochu pokroucené a pomačkané plechy na čumáku,ale jinak v pohode.žádný vľtší problémmmmmm 😵

henri001
11. apr 2009

fiiiibiiiiiii to mi odlahlo ze sa nic vazne nestalo..davaj na seba pozoooor 😕
kocky, mne niekto tiez vymenil miminko...my sme dnes cez den spali iba 20 minut 🙄 som mrtvolka 😅
sklanam sa hlboko pred Simi ...

flow333
autor
11. apr 2009

joj fibi, som si vydychla...tatkovi daj nabuduce po hlave tak zo zadneho sedadla 😀 😀 😀

ja mam miminko fesandindu zato 😎 dnes pekne vstala o pol9tej papali sme, potom sedela a tvarila sa ako intelektualka v lehatku a sledovala ako maminka vari masko na smotane..potom sme sli von asi o pol12tej do 13tej.to nam zatial babinka uvarila masko zemiak a mrkvicku...papanie, no akosi nesmakovalo...ale vypila za tym len110ml mlieka, takze asi zasytilo...vyrazili sme po obchodoch zhanat darcek tatkovi, lebo zajtra ma 30rokov...dnes prieskum a zajtra na ostro...on chce super bomba tenisovu raketu, tak som mu aj vybrela ale to len taky doplnkovy dar...na 30 raketu 😀 😀 😀 hlany dar este nie je uplne vybraty...no dalej o pol6tej papanie, no akosi nebola hladna od obeda...po tych nakupoch inak nespala vsetko chcela vidiet..mala pozorovatelka 😀 ale bola poklad ako stale,,,,ona neplace 😎 tak o 6tej zaspala zmorena nakupmi...a 9tej vstala, kupanie papanie a 21.30 lahla a dam jej pusku a vypnem baterku 😀 😀 😀 😀 😀 zaspi na povel...tot nas den 😀 😀 😀

selina.liana
12. apr 2009

ahojte

flowno zlatú to máš malú ked je atká dobrá aj my sme fajn ale ce den toho moc nenaspíme a v noci sa budíme 🙄 , flow moja malá ma rovnakú košieľku ako tvoja v tom klobúčiku 😉

henri001
12. apr 2009

ahojte 🙂
flow, aj my obcas mavame take krasne dni , moj maly tiez rad nakupuje a tvari sa pri tom akoby tomu rozumel 😅 , ale uz mam na ho fintu, ked chcem, aby sa mu nieco akoze velmi pacilo, tak si rozpustim vlasy a urobim taku akoze otocku a on sa zacne nahlas smiat a kmita nozickami v kociku - a ja ze , vidis tatinko, paci sa mu to, kupime 😀 😀 😀 no ale vcera 😕 ja chcem dneska haji , flow daj navod ako vypnut baterku😅 😀
dnes mu dam to papkanie prve , skoda ze tu neni tatinko nas...
majte dnes krasny dnik...papa

babofka
12. apr 2009

ahojte
flow, waw, to existuje ??? take dokonale dieta? 😀 to u nas nehrozi 😅
my sme dnes sami doma, tak asi vyrazime niekde do mesta na prechadzku a tam skusim pohladat ten vypinac na baterku. 😎

mihanka
12. apr 2009

ahojte... 🙂
henri vcera boli nasi mali snubenci asi prepojeni... 😀 spala ale len 2x po 45min... nic moc, v noci klasika, rano klasika od pol 6 do pol 7 hore, ale potom este do 8 buvala... 😵
straaaasne vela rozprava 😀

flow a co pekne tatovi okrem rakety? 😵

babof,andre vsetko naj naj Oliverovi a Mathymu k polrociku 🙂 😵

flow333
autor
12. apr 2009

ahoj mamky,,,tak moja puska nie je dokonala, ale je zlatunka...baterky sa vypinaju v pupiku 😀 😀 😀 vecer fuknete do pupika a vypne sa 😀 😀 😀

tak co tatovi okrem rakety netusim, ale mam jeden napad, len neviem ci to je dobre....niekto je zastancom zlata abo tak na vyrocia...on sperky nemusi a tie retiazky co mal stratil 😎 takze nema vyznam...
myslela som na digitalny ramik na foto...mam vyhliadnuty aj taky s hudbou, ze pod foto hra mp3...a ponatahujem mu tam foto...nase...od detstva......po Sophinku aj s nejakymi peknymi mp3, co poviete? moze to byt? 😝 😕

phoebe003
12. apr 2009

dobré ranko mamulenky,jaká byla noc?u nás to bylo úúúplnľ superrrrrr,seli tu má nľjakou super dobrou zonu na spaní,usnula jsem jako dťevo a ani jsem neslyšela adama,když v pôl 7 vstával...no hustý,seli mne msela vzbudit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubik9
12. apr 2009

ahojte mamky..ani som vam nestihla zapriat pekne sviatky..tak to napravam a prajem,aby ste mali krasne sviatky plne slniecka 😵

mathymu a olimu prajem vsetko NAJ k polrocku 🙂

my sme dnes mali asi zatial najhorsiu noc 😠 ..timinko,co spinka celu noc stale sa zobudil o 2.20 na brusko,plakal a cumel nezaberal,tak ho manzel hojdal na fitlopte,to bol klud,ale ked ho zlozil do postielky,zas rev,tak som ho vzala prebalit,potom k nam do postele,ale nezabalo,tak zas nasledovala fitlopta a ta ho asi po pol hodine zmohla,co bolo uz okolo 4 rano a potom spal do 6tej,potom papal a spal len do pol 8,co on zvykne az do 9tej ☹ ..tak som kvalitne nevyspata 😔

ale inak sa tesim,lebo uz mame doma poskladanu veeeeelku (150x150) ohradku,tak konecne mozem to sidielko nechat aj chvilu bez dozoru 😵 😀

inak chodime stale vonku,na vylety do prirody kade-tade,tak ked bude cas,tak pridam nove fotecky,len nejak nestiham..

...takze asi tolko,ako sa mame a co nove 😀

question
12. apr 2009

ahojte,my sme uy spat na slovensku a vam poviem som sa nevedla dockat...som uuplne hotova kazducky den niekolkohodive tury(najviac po obchodoch 😝 )ale uz ma to aj prestalo na konci bavit..zato nakupene mam pre malu na mraky toho.. ste ma mali vidiet v tych obchodoch 😀 😀 😀 ale mala to sialenstvo celkom dobre zvladla,len ma uuplne poprehadzovany rytmus,taky hala bala,tak nam bude trvat kym sa dostanem do normalu...tatino za nami pride uz v piatok a uz nas neopusti 😀 😀 😀
a dnes som sa vytesovla z toho krasneho pocasia..to je ale rozdiel 😉
juuj a aby som nezabudla vsetko naj oslavencom..

babofka
12. apr 2009

jeeej, oli dakuje 😀
a matymu prajeme vsetko naj, nech pekne spinka a poslucha mamu 😉

bibka333
12. apr 2009

Milostiplné a požehnané Veľkonočné sviatky, hojnosť zdravia, šťastia a lásky Vám praje Bibka s rodinou
oslavencom vsetko najlepsie 🙂
Flow ja si mysli ze ten darcek moze byt mne by sa to pacilo 🙂

phoebe003
12. apr 2009

ahojky maminy,dnes je tu nejak mrrrrrtvo.coto,coto?venku krásne svítí sluníčko,dneska bylo perfektnľ počasíčko...my jsme byly se seli ve meste a no fotbale,zápas zkončil remízou....cestou domu jsme si daly zmrzlinku a jak nám bodla v tom vedru....superrr,doma jsme vykoupaly díítka,adámek hned usnul,yasmínku musela seli uspávat,ale už taky spinkááááááá,ale jak jsme se nasmály,když jsme daly obe deti na postel a oni si tam spolu povídali a tak,máme spoustu fotek,tak potom pridáme do alba.ani se mi domu nechce...jak je tu superrrrrrrrrrrr.

phoebe003
12. apr 2009

i my se pripojujeme ke gratulaciii všem oslvencummmmm

zabavka
12. apr 2009

ahojte babule...na chvíločku vám tu vtrhnem 😀
mohli by ste sa tu zaregistrovat http://www.klikacka.sk/registracia/?odporucatel... vás to nič nestojí a mne tým pomožete 😉 😉 😉

mimusik
12. apr 2009

Ahojte mamulky,
na margo spánku... tak my sme dnes cez deň spali ukážkovo - 2 hodky doobeda (prechádzka) a 2 hodky poobede (tiež prechádzka). Asi sa presťahujeme do stanu, keď jej tak vyhovuje čerstvý vzduch 😅
Mihan - ten link o papaní poznám, už sme sa o ňom naposledy aj bavili, len som chcela vedieť, či niektorá neskúšate inak 😉 dnes sme 2.x papali zemiačik a spapala 1/2 😵 som šťastná 😵 , lebo predtým ho nechcela a ani mrkvu...
Lubik - super, že chodíte do prírody 🙂 Aj my sa zajtra chystáme tak na 1/2 dňa. Ešte vyčkáme raňajších kupačov a potom frčíme 🙂
Henri - aj u nás sa zvyknú vyskytnúť také pol hodinové spánky, takže viem, že je to riadna fuška... možno len Henry nemal svoj deň 😉
Phoebe - a na ako dlho si u Seli?
A gratulujem polročným detičkám 🙂 😵

luciabah
12. apr 2009

ahojte

vsetkym polrocnym detickam zelam vseeeeeeeeeeeetko najkrajsie.
aj my dakujeme za prianie a sice my sme jej darcek nedali, ona nam dala... prerezal sa jej zubok 😀 😀 😀

a dnes sme papkali zemiacik s hraskom... a taaaaaaaaaak prdkame 😀

zelam peknu nocku

flow333
autor
12. apr 2009

Mathew zeniiiiiiiich nas najkrajsi......Sophinka ti posiela pusinky k polrocku...cmuk cmuk....nepisala ti skor, boli sme na chate..... 😀

flow333
autor
12. apr 2009

bibka, tak zakupila som a natahujem foto... 😀 😀 😀

phoebe003
12. apr 2009

mimusi k uterý jedu domu,ješte nevim kdy,ale jedu v utery,to je jiste

silvinka
12. apr 2009

ahojte zlaticka , pozriteeeee my sedime 🙂 http://www.facebook.com/photo.php?pid=327127&l=...

andre
13. apr 2009

mathew ďakuje gratulantom 😵 😵 a slečnám za pusinky 😵
a želá dobré ránko všetkým a praje spolubojovníkovi olimu peknú polročnicu 😵 😵

tak a teraz mamina, nech sa posťažuje, lebože nespím a nespím 🙄 a kričím a zlostím sa a nič mi neni dosť dobré 😠 ... ale zato ma milujúúúú 😀 😀

pekný slniečkový dníček 😵

bibka333
13. apr 2009

ahoj mamini prajem prijemny den
Silvinka maly je zlatučky 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre