Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

selina.liana
17. nov 2009

Matulik my kefkou, ale na zuby🙂 ale nepouziname ziadne pasty . Vzdy ked si ja umyvam dam jej kefkyva umyvam si aj ona

m.a.r.t.i.n.a
17. nov 2009

Krásne ránko.

Dneska bude Sebastianko celý deň u starkej a u tatina, takže mamina má koooopec času len a len na seba. 😎 😎 😎

Ináč u nás kefka ešte nefrčí, nechce ju ani "ochutnať", tie štetinky ho asi pichajú. Máme aj Curaprox baby aj takú z DMky a ani jedna neni mladému dobrá... 😖
Ale keď sa díva na mňa ako si tou svojou mydlím zuby, tak sa rehoce 😀

A ešte...HENRI má narodeninky až vo štvrtok 😉

Tak pekný štátny sviatok, užite si svojich rodinných príslušníkov a nech detičky poslúchajú. 😵

henri001
17. nov 2009

baby 😀 😀 😀 hlasi sa vasa nehanebnica 😅 🤐 😀
dakujem za prianicka , neva ze dopredu, ved som aj oslavovala dopredu 🙂 Bibka, ze ake crievko basnicke si vytiahla , dakujeeeeem 😵
Horalka Lasicova~Polnisova teba je skoda , mala by si mat vlastny BLOG 😀 😀 😀 cmuk a si zlatunka aj nazivo , nielen virtualne 😵 😵 😵

mihanka
17. nov 2009

ahojte.. 🙂
nehanebnica si sa navyvadzala podla foto... 😀
horalka, fakt nechces robit nieco so svojim zmyslom pre humor?? ja sa vzdy tak tesim na tvoje prispevky... 😀 😵

simon, moj synovec bol tiez taky, asi ked mal rok a pol, chodil so svagrinou na zachod, ked len vysla z miestnosti, to bol krik... postupne to odznelo, ale kazde deculko je ine... 😉 ja sa toho tiez bojim, lebo predsa len travime s deturencami vela vela casu, dakedy to take nebolo, od polroka sme boli v skolke, takze je to take normalne ze sme ich stred vesmiru.... 😉

mata, ty sa mas, ze cely den, mne by stacilo pol dna... 😉 cely by som asi nevydrzala...

bibka, v stredu ideme do diecezneho, nepridas sa? 🙂

bian, uz papate?

henri001
17. nov 2009

😎 ja by som vydrzala, ale pozerala by som si pri tom Henryho fotky 😀 😀 😀

selina.liana
17. nov 2009

Henry a kde su fotky z narodenin?

henri001
17. nov 2009

selinka na fb, ale az po 22 hej pozeraj 😀 😀 😀

margaretka08
17. nov 2009

ahojte mamičky môžem sa kvam pridať aj ja mam dievčatko ktore sa narodilo 18. octobra

bora8
17. nov 2009

ahojte kočky 😉

margaretka vitaj 🙂

seli - fakt tie fotky pozeraj až po 22,oo hod - niektoré sú hodne horúce 😀 😀 😀 ale môžem povedať, že takú super oslavu som nezažila už hoooodne dávno......

margaretka08
17. nov 2009

je tu aj niejaka mamička z novych zámkov?

bianca
17. nov 2009

margaretka vitaj a zaroven gratulujem k 11 tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lubka78
17. nov 2009

ahojte 😉
hlasim sa dobrovolne.....a hlasim, ze k nam stastne dorazila babka a zajtra si berie Filipa, tak do piatku mam o jedneho zbojnika menej 😉
horal...pekny prispevok 😀 som sa zasmiala 😉
a som si vsimla, ze bibka tak obcas chyti basnicke crevo.....tesime sa aj nabuduce 😵
a skoro som zabudla....margaretka vitaj..... ja som tiez z NZ 😉

margaretka08
17. nov 2009

ahoj bianka dakujem za privitanie

selina.liana
17. nov 2009

No baby do 22 som nevydrzala , uz som videla super super super to musela byt riadna oslava super

bibka333
18. nov 2009

ahojte tak u nas noc zase katastrofa ked bola malinke babo tak sme takto neponocovali ako teraz ale hadm to prejde za nejakých par ročkov 😉
Margaretka vitaj 🙂 medzi nami
Slavka to si myslela dnes tu stredu či až budúcu? 😵
Henri fotos supar aj zabavka ved sem tam si musime vyhodit z kopytka 🙂

katkaza
18. nov 2009

Ahojte
Ďakujem veľmi pekne za gratulácie k narodeniu malého 😉 Nestíham čítať dozadu a ani písať...vlastne teraz nestíham vôbec nič,ale hádam sa to u nás ustáli a vytvoríme nejaký režim.Teraz nerobím nič iné len kojím,lebo malý je stále hladný, ale neviem koľko to ešte takto vydržíme ☹
Nemáte nejaké tip& na tvorbu mlieka a na predlženie intervalov medzi kojeniami?Dnes ma nastrašili,že keď budem malému dávať mlieko za menej ako 2 hodiny,tak sa mu zmieša natrávené s novým a vyvolám mu reflux.Tak neviem... ☹

horalka777
18. nov 2009

katka to je blbost, materske sa moze kludne zmiesat 😉 to su nazory starej skoly, co ti vraveli 😠

Drzim palce, nech sa upravi rezim a skladam pred Tebou hlboku poklonu, ze to vobec zvladas 🙂 😔

horalka777
18. nov 2009

Vitam Margaretku 😵 Krasnu tmavooku dcerku mas 😵 A gratulujem k jej surodencovi v brusku 😵

simona161
18. nov 2009

Nestiham, nestiham, nestiham ☹ ale zdravim vsetkych, vitam Margaretku 🙂 ... a pre Katku - moja svokra kojila najmladsieho syna kazde 2 hodiny celych 24 hodin, mala papierik, kde mala napisane L a P, ako pravy a lavy prsnik a robila si ciarky ... vydrzala, upravilo sa to casom ... skus vydrzat, mas moj absolutny obdiv, ale to Ty uz vies 😉

horalka777
18. nov 2009

(najstastnejsia mamka v kraji: "BB robi haji haji!" 😀 )

m.a.r.t.i.n.a
18. nov 2009

AHOJ KOČKY !

KATKA: Gratulujem a prajem malého krpcovi vela zdravíčka a tebe vela mliečka. A obdivujem ťa aj ja....

MARGARÉTKA: Ahoj. Ja som Nitra, takže susedky 🙂

HORAL: Tak to rýchlo využi. 😀

Ja som dneska nabehala niekoľko kilometrov, necítim si nohy....Išla som doobeda so Sebkom v kočiari do mesta, poslať balík, kúpiť ovocie na odšťavovanie, potom sme boli dať topánky do opravy, to ubehla cca hoďka a pol a keď už som mala namierené domov, lebo čas obeda sa blížil a mamine začalo škŕkať v bruchu a bolo jej treba čury mury, tak malý zaspal... 😖 Takže som pokračovala v "prechádzke" po Nitre a prechádzali sme sa skoro 2 !! hodiny,lebo tolko spal.... Nemohla som s ním ísť ani do žiadneho obchoďáku, kde by som si sadla na čaj, lebo bol naobliekaný a keby som ho začala vyzlieka´t, zobudil by sa, takže som stískala nohy k sebe, nech sa nepočúram a šlapala som 🙄 😅

teraz konečne sedím s vyloženými nohami a Sebko vyhráva na elektronickom klavíri, čo sme dnes kúpili.... 😵

horalka777
18. nov 2009

Mati a uz si bola na tom zachode? Utekaaaaaj, vylozenie noh nepomoze 😀

m.a.r.t.i.n.a
18. nov 2009

Horal, ešte v bunde a čižmách 😀 Len Sebka som položila na zem a utekala som 🙂

phoebe003
18. nov 2009

Ahojky kočky, tak já ležím v posteli s chřipkou, prostě paráda, jsem zvědavá, kdy se z toho vykurýrujeme, přeskakuje to tu z jednoho na druhého...

Katkaza straaaašně mooooooooc gratuluju k maličkému 😵 Ale nějak mi chybí fotečky... Tak šup s nimi a pochlub se s chlapečkemmmmm

Margaretka vítám tě mezi oktobrovkama a taky gratuluju k těhulkování. Mrkla jsem do alba Ivanka je velká fešanda 🙂))

martiiii 😀 tak hlavní je, že jsi to stihla 🙂))

bibi u nás je to něco pdobného, ale ne s Adámkem, ten spinká celou noc jako andílek, zato Eliška strašní. Minimálně 1-2x se vzbudí, přelejzá z postele do postele, leze mi po hlavě, pak si chce číst a když konečně usne, tak mi zbývá 10-30minut do zazvonění budíku a hurááá vstávat jedeme do školky. Ela vždycky vyběhne z postele, natěšená na děti ve školce. Zato já mám co dělat abych se udržela na nohou. posledních pár týdnů je to běžná záležitost, takže držím pěstičky, aby malá co nejdříve zase spinkala klidně a celou noc...

m.a.r.t.i.n.a
18. nov 2009

PHOEBE: Prajeme rýchle uzdravenie... 🙂 😉 ...a posielaj bodíky ! 🙂

phoebe003
18. nov 2009

marti, posíám, posílám, neboj se nic...

bianca
18. nov 2009

KArol skore uzdravenie

inak decka som zabudla ze mi uz 3 tyzden spinkame krasne.No milacik uplny.Vcera dokonca od 20:30 do 8 do rana.Romantika.Len skoda ze aj maminka nehajala 😀 inak viete cim sa to asi stalo???Dali sme jej vankusik.Doma jej ho dal Peter ked sme dorazili k nasim a uspal ju na nom tak som jej ho uz nevitahovala a uz tam zostal.Teraz sa maximalne 1-3 x v noci zobudi ze sa nemoze otocit zasa na chrbatik tak otocime a hajame.3 tyzdne uz ziadne tlacenie sa s nami v posteli (klop klop klop)

bianca
18. nov 2009

ze jaka hrubica tu na mna kuka.Sorry bo ked som si to vsimlu uz i ja tak to je riadny masaker 😅

zofinecka
18. nov 2009

baf 😀

henri001
18. nov 2009

KATKAZA prosim ta okamzite si najdi laktacnu poradkynu ! mne pomohla velmi velmi a ten pocit sebavedomia a sucasne pokory vo mne zostal do dnes... Kto kto ti take hluposti narozpraval zase 😕 😠 na tvorbu mliecka nesmies predlzovat intervaly , praveze cim viac prilozis, tym viac mliecka sa ti zacne tvorit ...a ano strasili aj mna s prednym a zadnym a natravenym mlieckom a nekojit, lebo este nevytravilo ...mala som v tom zmatok a bal asom sa aj prdnut si ... priroda ti dala mliecko a to co mas je to spravne milecko, lebo ho mas ty pre svoje miminko ...bude sa ti tvorit viac pri kontakte s miminkom ...nicoho sa nebojkaj , bud kludnucka moja, zvladnes to vsetko , hlavne v seba musis verit ...prve tyzdne bude zaberak , ale uvidis, prejde to ...drzim ti palceky ...pi vela vela tekutin ...a drzjkaj sa 😵
Bianca tak krasdne hajkate ? waw 🙂
Mati ;DDD ja som sa minule ledva vtrepala do zachodu s kocikom :DDD uz mi to skoro stekalo 😀 😀 😀 maly cely obleceny , ciapka & spol 😅 chrnel 😀
Horal 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre