Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

selina.liana
23. apr 2009

j sa teray nemožem od male ani vzdialiť, najlepšia je na rukách

henri001
23. apr 2009

lubik helmu nepouzijem, pretoze si maly nebude davat pozor ... 😉 ale diiiiiky zs typ, ja som to videla uz v obchode 😀

lubik9
23. apr 2009

henri..neni zac 😉

tak ja idem..dobru noc mamkam a drobcekom..nech pekne celu noc spinkaju

henri001
23. apr 2009

bruuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

mihanka
23. apr 2009

henriiii... stiiham???
ste takiii sikovniii... 😵 😵 skoda toho sedenia... ale nauci sa... mne to pride tvrde na puzzliach ked sa drcne hlavinkou... ☹
to je super s tym ponorom... 😵
aj my papame tiez tak v noci... a coze... 😅 nejako vydrzime... a s tym nervozkom je to podla mna kvoli strave... aj simonka bola prve prikrmove dva tyzdne taka... a ty si si usila budu na seba s tym papanim bananika uz... 😉 aj preto zrejme nespapa sklicko... to je jedno ze je to sklicko, ale je to zeleninka, nem sladkeee... nem chutiii...

henri001
23. apr 2009

mihi stihas...my papkame bataty, zemiaky , brokolicku , ovsenu kasu ( nie instantnu, normal ako papam ja , jemnu bio) mrkva nam nemchuti , avokado,hrusku a bananik ...ten je za odmenu , ze je taky sikulak 😀 myslim ze v pohode zatial obmiename toto ...a myslim ze nam to bohate staci , je to pekne vyvazene 😉 sklicko je moc tekute, mozno tie dalsie nie su tak s prepacenim rozsrackovane 😀

mihanka
23. apr 2009

juuuuuu, tak mi odpisala pani zlataa z larionu, ze staci zaloha, ktoru sme zozbierali... 😵 😵
takze pockam este na simon, mimusik a lubik a poslem peniazky... 😵 😵 480eur... tiez je oboznamena s tym, ze ak niekto zalohu zaplati, a nepride, ze mu neprepadne, ale si to nejako vykompenzujeme, ja zalohu vratim dotycnej maminke a o to menej zaplatime za pobyt... 😉
a psiky len domove... takze lubik je Bruno domovy?? 😕

dobruuuu... 😉

flow333
autor
23. apr 2009

jeeeeeeeeeej mihan...tesiiiiiim sa.... 😀 😀 😀 bruno je bytovy, to je este mensie ako domovy... 😀 😀 😀 😀 nas je postelovy a gaucovy 😀 😀 😀

luciabah
23. apr 2009

henri, ani nam nechutia sklicka, ktore su velmi tekute, lebo ja som jej od zaciatku jedenicko len roztlacala vidlickou a miesala s troskou mliecka al. prevarenej vody.
my sme skusali aj papaju, melonik a mnamkyyyyy. jablcko jej chuti len niekedy, napr dnes s rozmrvenym keksikom
dobru nocku a posielame jedno ukusnutie od gretky

flow333
autor
23. apr 2009

dobru mamkam aj chrobacikom

henri001
23. apr 2009

a podotykam ze kasu nicim nesladim 😀 a mrkvu zje tiez ale tvari sa lahko znechutene 😀 ani spolu zo zemiakom nic moc, ale lepsie 😝

bibka333
23. apr 2009

ahojte pridala som foto a fibi tu prvu do polrocnych poprosim 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Henri ty si ma dnes rozplakala ked som zbadala obalku a ano len na navštevy Dakujem 🙂

horalka777
23. apr 2009

ahojte

gratulujem polrocnym, tocivym, zubatym, lezucim, bohatym (tak auto sme zatial este nezdedili 😅 )...

lubik, toto presne stvara Blanka, my na nu len cumime a pomaly rozmyslame, akoze to vsetky tie zasuvky zabezpecime 😝 nieeeee, nech este nevstava, telo vrtke, ale rozumu pobiedne. Dnes som ju len len zachytila, chystala sa skocit hlavicku z postele 😕 neviem neviem, ci nebudem musiet tu prilbu pouzit na dieta ja, ona je uplne salena, odkedy zistila, co je pohyb 😀

babyyyy, posielajte mihanke zalohyyyyyyyy, cas sa krati a chceme to lacnejsie, no nieeee???

mihanka
23. apr 2009

henri, nemyslela som tym ze strava je zla, ale ze je to zataz na brusko tak ci onak... aj ked sa zacina pomalicky a postupne, hovienko stuhlo, ako ho vytlacit??? 😀
a je to pravda, tie sklicka su nechutne... 😀 ja som tam potom pridala mrkvicku, alebo nieco tuhsie... 😉

a fakt dobru... 🙂

horalka777
23. apr 2009

aha, tak dodatok neplati 😅

bibka333
23. apr 2009

slavka foto parda a larion som velmi rada ze to staci 🙂

horalka777
23. apr 2009

bibi, Eliska je strasne zlataaa 😵 a konecne je tu niekto lahsi, ako Blanka 😉

bibka333
23. apr 2009

horal dakujem a Eliska mala porodnu vahu 2300 tak ja som hrda aku ma teraz a to sme len čisto kojeny 🙂

horalka777
23. apr 2009

no ved, taki co nenarastli raz tolko oproti porodnej vahe, taki sme len my 😒 no a co, hlavne ze je mala zdrava a raz vas aj tak predbehne, staci zdedit mamkine geeeny 😎

henri001
23. apr 2009

bibka 😵 😵 😵 sak budu mat nieco nove urco, kludne noste aj do kostola 😀
horalka mi hovor 😕 mama mi vravi stale, hlavne nehikaj pri nom a tvar sa ze to je normalne 😨 😨 😨 ale fakt kamikaze...napis ked nieco vymyslis 😀
flow princezna dobru nocku, vase velicenstvo 😀 😵
a mihi, do mna mozes kludne natvrdo 😀 sak sme one, chapeme ...ale s bananom som to neprepiskla dobreeeee 😠 😀 keby si ho videla by si povedala ze s takym saskom sa ani divadlo neda zahrat 😀 😀 😀 ( vies tie take mini bananiky -baby ci ako sa volaju..) a hec hec my nesladime ani mliecnym cukrom 🙂 preto ma za odmenu bananik...a mame take pekne sulceky v plienke a ked tlaci tak je cerveny a nahlas tlaci 😀 😀 😀
luci my sa chystame na papaju ale nebola zrelaaa 😝 ako dlho testujes ? ja dam malu lyzicku a cakam 2 hodky ci je reakcia , ak nie, davam...

bora8
23. apr 2009

ahoj holky - práve som prišla z práce, ale jedno pozitívum z toho plynie - máme nový kočík 😀

horalka777
23. apr 2009

henri, no zatlct vsetky spodne skrinky a zasuvky na par mesiacov klincami a oblozit duchnami je asi blbost, co? Ale zda sa mi, ze to jedine by malo efekt.
Inak my mame siroke pole z puzzli bez ohradky a Blanka sa po polozeni nan snazi okamzite z neho zdrhnut a ist do nepreskumanych teritorii: pod postele, pod stolicky, stoly... a cim viac prekazok v ceste, tym dychtivejsie cez ne. Len jej oci zasvietia a uz sa hadze cez balik plienok, podlieza autosedacku a vacsinou zapikuje dakde hlavou 😝 posledny tyzden zacala byt ako turbo diesel 😅

...a to co stvara v postielke, ani radsej nekomentujem. Ta sa raz prizabije. Foto nehadzem, nestiham fotit, robim dcerenke zive mantinely 😀

horalka777
23. apr 2009

cauko bora, no teda, mam to ja pracovitu svatku 🙂

bora8
23. apr 2009

no ale zase mám teraz až do 4.mája voľno

horalka777
23. apr 2009

no aj ja asi tak, ale mozno 4.maja 2010 😎 minimalne

bibka333
23. apr 2009

eliska je nabuvana pise tu somnou 🙂

henri001
23. apr 2009

ja chcem dalsie, tak ja asi 4.maja 2013 😀 😀 😀

horalka777
23. apr 2009

idem sa pridat k mojej spiacej princeznej, spapala vecer plnu davku kase, tak snad este par hodin potiahne 😵 a ja s nou.

pridavam sa k reportazam o pocasi, Banovce n.B., keby vas zaujimalo...:

Tma ako vo vreci,
asi tiez od veci.
Hlavne, ze spia dzeci!
Dam asi 2 deci..

horalka777
23. apr 2009

Henri, no ved vravim, ze minimalne, nevidis ten skryty podtext? 😀

henri001
23. apr 2009

horalka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty Rasto Pisko 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre