Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
26. apr 2009

fibi som rada ze si vylozila karty na stol , je to to naj co si mohla urobit , ..daj mu este sancu , ale nedaj sa opit kecami a nech dokaze ze to mysli s vami vazne 😉
simonke nasej mojkacke macickovej a vsetkym oslavencom gratulujeme 😵 😵 😵
baby 😅 my uz cas stojime v ohradke , ked sa drzime tyciek 😵
to bol hokej cooo 😨

henri001
26. apr 2009

( obcas ) 😅

phoebe003
26. apr 2009

henri i mne je lépe,ale.......

bianca šťastná to žena 😵 😵 😵

selina.liana
26. apr 2009

phoebe držím palce

mihanka
26. apr 2009

ahojte 😵
henri, dakujemeee... 😵 nase maciatko male 7 mesacne...
a gratulujemeee aj Alexovi... 😵 aj Natalke aj Danielkovi k polrociku... 😵

bora, parochna super 😉 ako taka mia s pulp... 😵 ale uprimne, ocakavala som fotku kamaratky... 😀 😀

evit, este foto... 😉

phoebs, drzit ti palce, nech bude akokolvek, aby si bola stastna... 😉

sme doma z chaty, stihla som oprat len 2 pracky, som total hotova aj z celej chaty... teda velmi som si to neuzila, kedze 30 ludi je 30 ludi, sice nie naraz, ale v sobotu asi hej, a nebyt par super kamaratov, tak nemam si ani kedy sadnut a najest... robil sa gulas, opekalo sa, bolo to super, vydrzala som hore len do 12 oba dni, aj by som dlhsie, ale blbla nam vysielacka, a nemal sa nikto k tomu byt pri spiacej simi ... 😀 ale inak spinkala tak ako domka, ziadny problem az na to, ze si vyzadovala pritomnost maminky alebo tatinka stale, kedze sa tam motalo kopec ludi, co nam stazovalo organizaciu... 😒 😖 okrem toho je z mm (kedze mamca jedla samu chatovu kvalitku) riadne zapecena a nevladze vytlacit tie bobky tvrde... dnes som stretla Lucku ked som utekala do lekarne, tak mi celkom fajn poradila, hoci stale nic, len tlaci bordova az s placom skoro... ☹ ☹

selina.liana
26. apr 2009

aj my prejeme oslávencom len to nj

mihan a čo ti poradila aj ás občas zapečie

bora8
26. apr 2009

no našu malú zapieklo dnes - tlačila celý deň až bytlačila jednu homolu - ale to je tým že mi včera zmrmlala z ruky banán..... ona ho potlačený vydličkou nechce -ale celý v kuse by ho zjedla hneď

my sme dnes celý deň tapetovali spáľňu - teda len jednu stenu - som si zmyslela a som moc spokojná... ale tapetovať s dvoma deťmi a jedným kocúrom je fakt na draka - kocúr prilepený k stene a jurko ku štetcu....

mihanka
26. apr 2009

selinka, poradila slivkovu alebo hruskovu hipku, hruskovu papala vcera a dnes... tak zajtra ma slivocku... a znovu teda gaia probio, a tiez poradila teplu prevarenu vodu... ale simi sa s flasou posledne dni len hra, trosku sa napije a potom sa jej paci zvuk ktory vydava ked ma v puse a v hrdle vodu... 😀 😖

selina.liana
26. apr 2009

mihan hruška nadúva nie?? slivkovu od hipp bio papáme a chutí nám

simona161
26. apr 2009

ahojte, dakujeme za gratulacie a tiez prajeme vsetko naj Simonke k 7. mesiacikom a Natalke a Danielkovi k polroku 🙂 my sme dnes boli takmer cely den vonku, tak teraz periem a idem este rychlo nieco vyzehlit a spat ... som moooc uchodena ...

mimusik
26. apr 2009

Ahojte maminky,
Mihanka - prajeme malej "mačičke" Simonke krásne 7. výmesačie 🙂 😵 a ostatným oslávencom samozrejme tiež 🙂
Tak to ti verím, že si grogy, toľká príprava + venovať sa hosťom, tak to dá zabrať. Ale oslava sa vydarila a všetci boli spokojní, nie 😉 ?
Bavíte sa o kakaní, tak my sme už 4 dni nič a cítiť, že ju už bruško omína, je nespokojná, mrzutá, budí sa zo sna..., tak už netrpezlivo čakam, kedy sa jej uľaví. S papaním bezo zmeny, dnes ani 1/4 lyžičky ☹ ani zeleninka, ani ovocie, proste nič. Jednoducho odmieta čokoľvek do pusy, okrem hračiek a vlastných ručičiek. My asi trhneme rekord a Simonka bude plne kojená do roka 😖.
S Kikou tiež bez zmeny, výsyp pretrváva, tak zajtra alergo, teda dúfam, že nás zoberie ako akútny prípad a nebudeme musieť čakať 2-3 mesiace.

mihanka
26. apr 2009

selinka, neviem ci hruska naduva, simi ani velmi nie... poprdkava normalne, len nevladze vytlacit ten bobok... ☹
simon, cerstvy vzduch da zabrat... 😉
mimus, vlastne mas pravdu, zabudla som napisat, ze dufam, ze boli vsetci spokojni, ale sranda bola, odporucam heliove baloniky... 😀 neskor vlozim dalsi simonkin zachvat smiechu, ked tancoval opity kamarat len pre nu... 😀
na to nepapanie... len tolko, ze aj mliecko papat z teba jej dalo zabrat naucit sa... je to zrejme tak aj s tuhou papou... kamaratka na chate malu tiez musi nahanat s papanim, zabavat ju, ma presne odsledovane reklamy, pocas ktorych do nej nahadze aspon par lyziciek... a mala ma rok... a je zdrava, sikovna... 😉
mrzi ma ta Kika, to je hrozne, ked sa jedna vycipka z problemov, zase druha nieco... ☹ ☹

lubka78
26. apr 2009

ahojte 😉
gratulujeme vsetkym oslavencom.....Simonke, Alexovi, Natalke a Danielkovi 😵 😵 😵
mimus....s Kikou ma to mrzi, hadam sa dozviete, co to je...aj ked to nebude take jednoduche a rychle...spominam si, ze kolega sa z nicoho nic takto vysypal a kedze si mysleli, ze je to z jedla...tak mal dietu...asi tyzden jedol len suchare a pod...cista voda a postupne zacal pridavat a samozrejme mu nic nezistili a odvtedy sa to nezopakovalo...tak nikto vlastne nevedel, z coho to bolo 😒
bora..to ste si teda dali 😉 ...urcite ste sa aj dobre pozabavali 😀 😵

lubka78
26. apr 2009

pozerate aj vy Lets dance?....ja som sa pred chvilou zabavala na Mokrom, aj ked ho osobne moc nemusim 😵

lubka78
26. apr 2009

phoebe...tak dufam, ze sa ti natolko ulavilo, aby si mohla pokracovat dalej 😉 je to tazke, ked to ide dolu vodou vo vztahu, ale v kazdom pripade hlavu hore, pozri na svoje pekne deticky a vykroc dalej tou spravnou nohou za svojim stastim 😵 urcite si urobila dobre, ze si stala na M nezavislou a ze robis maximum preto, aby si mala na to, co potrebujes 😉 a drzim palce
ja taketo stavy nepoznam....nastastie....my mame krasny vztah, aj ked nie vzdy bez burok, ale na vztah su vzdy dvaja a bez pevnych zakladov a budovania vztahu to jednoducho nejde 😵

lubka78
26. apr 2009

fuuuuuuuha, aka tapeta, to ste vsetky uz odkvecnute?

bora8
26. apr 2009

lubka - aj nasmiali aj nakričali - tak ako vždy u nás..... ale zvládli sme to, malý zaspal o 8,30 tak to je čo už povedať asi ho to zmohlo.....

a lets dance POZERÁM 😀

bora8
26. apr 2009

NARIADENIE

o pravidlách správania manželiek počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2009

§1

V čase od 24.04.2009 do 10.05.2009 je manžel absolútnym vládcom nad TV prijímačom a jeho diaľkovým ovládaním.
§2

Manželka sa v uvedenom čase mlčky venuje domácim prácam.

§3

Pred každým zápasom treba manželovi položiť k televíznemu kreslu prepravku vychladeného piva, pričom dôraz sa kladie na „vychladené"
§4

Manželke je prísne zakázané zdržiavať sa v televíznej miestnosti počas hry.

§5

Počas prestávky má manželka 15 minútové právo vstupu, aby mohla vyprázdniť popolníky a nahradiť prázdne nápojové fľaše chladenými plnými fľašami. V prípade záujmu sa podávajú rôzne pamlsky. Šuchotanie s obalmi je neprípustné. Verbálna komunikácia je zakázaná.

§6

Najneskôr 30 minút pred začiatkom zápasu treba manželovi predložiť s láskou pripravené jedlo. Aj v tomto čase má byť klapačka zavretá, aby manžel nebol rušený pri mentálnej príprave na nadchádzajúcu hru.

§7

Počas majstrovstiev sveta sa treba vyvarovať akejkoľvek činnosti slúžiacej na rozmnožovanie. Je zakázané nosiť oblečenie, ktoré by mohlo u manžela vyvolať túžbu po takejto činnosti.

§8

V prípade, že manžel veľkodušne dovolí manželke zhliadnuť na minútku, alebo dve, priebeh hry, musí sa táto zdržať akýchkoľvek prejavov a otázok, ktoré by prezradili jej nedostatočnú úroveň hokejovotechnického intelektu (napr.: Čo je to zakázané uvolnenie?). Okamžitým vykázaním z miestnosti sú ohodnotené poznámky typu: Ach, ten Jágr dnes vyzerá úžasne".

Tak teda milé manželky, ak sa budete riadiť týmito pravidlami správania, váš manžel vás odmení tým, že:

a) nerozleje pivo
b) nenatrúsi v okruhu 3 metrov okolo svojho trénerského (televízneho) kresla
c) pri spotrebe pokrmu uvedeného v §6 nebude neustále pripomínať kulinárske schopnosti svojej matky

lubka78
26. apr 2009

bora...to je jasne, ze podobne aktivity sa detom pacia a ze sa unavia to je len dobre, aspon nie je problem so zaspavanim 😉 my sme boli poobede vonku s kamoskou a jej detmi a Filip uz o 21,00 odkvecol, co nebyva tak casto zvykom 😉 ...horsie je, ze odkvecnu vsetci moji chlapi 😀 😀 😀

lubka78
26. apr 2009

bora...dobreeeee 😀 😀 😀

lubka78
26. apr 2009

ja padam do postele, kedze sichta zacina okolo 6,00.....dobru noc vsetkym 😉

luciabah
27. apr 2009

ahojte... ja som prva 😀

bora8
27. apr 2009

ahoj luci - druhá 🙂

luciabah
27. apr 2009

no my sme hore uz od piatej a vcera od pol siestej a to sme spinkanie posunuli na pol osmu... no zda sa mi, ze cim neskor do postele, tym skor je hore 😠 😅 a rano jej hovorim... zlatko este chvilocku a ona sa na mna len smeje 😀
dnes k nampride socialka... idu posudit stav tety, lebo sme poziadali o umiestnenie do hospicu, lebo nasi uz nevladzu sa o nu starat a ja uz tiez velmi nepomozem, kedze mame malicku a s tetou treba byt celu den a vsetko jej hovorit co ma robit a tak... takze som zvedava co povedia a ako rozhodnu

a kakanicko... to ze hruska naduva som sa aj ja bala, ale gretka ju ma rada a zatial bez problemov. a este som zabudla, bude to sice vyzerat nechutne, ale gretka ked tlaci, ja ju rychlo rozbalim a ked tlaci a hovienku trosku vykukne, tak mokrou vreckouvkou jej trosku akokeby vytiahnem... teda neviem to vysvetlit, ale niekedy je tvrda len ta spicka kaky, potom to ide bez problemov...tema kakania na rano 😅 😅 😅

luciabah
27. apr 2009

ahoj bori 😀

bora8
27. apr 2009

luci ako v práci? darí sa? lebo ja som bola zatial práci asi 5 dni a dalo sa.... naša slečna posledné dni v noci vymýšla.... vždy okolo druhej sa preberie a vypije skoro pol flašky vody.... už neviem čo s ňou potom ju musím hladkať aby zaspala.... ale za to potom o štvtej dostane mliečko a spí mi do 7,30 aspon niečo

mihanka
27. apr 2009

dobre rano...
luci s tetou drzim palce... a tema kakania nevadi, hlavne aby to simonke pomohlo, urobim, mne to nevadi, ja tiez ked vidim tak rozbalim a snazim sa pomoct ale ona vytlaci len "hlavicku" a stiahne pochvilke dnu, nemam ako chytit... 😅 uz ma velmi velmi podrazdenu ritulku, to hovienko nevladze vytlacit uz od vcera rana... ☹ ☹
a temu spinkania - hlavne urobte ako vam a Gretulke vyhovuje, ak to je horsie, tak sup o 7 buvi.. aj ja mam pocit, ze cim neskor unavena zaspi, tym skor sa zobudi... 😅 vcera sme ju dali uz o tristvrte, spinkala do minutky, o 10 som ju len prilozila, trosku cucla a spala celuuu noc, rano som ju o 5 prilozila na papanie a spinkala do pol 7 no naaaaaaaaadhera... 😵

bora8
27. apr 2009

kočky čo sa týka toho kakania - ak je to extrém - skúšali ste glycerínové čípky - rozrezať a aspoň štvrtku dať do konečníka? mne to dr. poradila keď mal problém jurko... chorzilo že bude musieť ísť do nemocnice.... a pomohlo...

mihanka
27. apr 2009

bora, dakujem hned jej idem dat... to mozem dat klasicky glycerinovy, co sme kupovali pre nas do porodnice?

mihanka
27. apr 2009

bora je tam napisane ze pre deti starsie ako 10rokov ☹ tak len stvrtku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre