Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
4. máj 2009

katka, ako ju mozes nosit na rukach? to ta obdivujem, ked si tehu ... ja som z nasho vystavena ... byva ti este zle?
lilyk, dufam, ze ho to prejde, lebo mne to kocikovanie s kamoskami chyba, kazdy den ich pozorujem z okna a je mi smutno ☹ ale odkedy som im parkrat zobudila deti (teda Alex svojim revom), tak s nimi uz nechodim ...

lilyk
4. máj 2009

Simi to mi je luto 😢 mne jedna baba v parku povedala ze jej maly tiez neznasal kocik az ked sa naucil chodit,co je divne tak si tam sadol a v 2 rokoch kupovali dalsi kocik co sa mu tak pacilo v nom zadok vyvazat 😀

lilyk
4. máj 2009

ja sa s vami lucim,idem k MM...dobru nocku 😉

katkaza
4. máj 2009

lylik ale ja našu aj posadím v kočíku a ju to nezaujíma 😒 ona potrebuje všetko vidieť zhora 🙂simi aj ja sa niekedy obdivujem...občas som taká unavená,že mi je do plaču 😝

simona161
4. máj 2009

ja obcas, ked vidim, ze je Alex fakt unaveny a trie si oci a mrnci, tak ho nalozim do tej autosedacky, sup s nim na kocik a u nas na dvore na dlazbe ho tak vytrasiem, ze zaspi ... potom robim frajera, prejdem 2x po ulici (kym sa nezobudi) a idem domov ... lebo my sme tu za exotov, lebo podla nasich susedov vsetky deti kocik miluju a ja si vymyslam a asi ho tyram, ked v nom vzdy reve 😖

simona161
4. máj 2009

katka, to ti verim, ja som si uz poplakala pre tu ignoraciu kocika a ohovaranie zo strany susedov, ze preco furt reve a potom pre tie dva tyzdne, co drobcovi isli prve dva zuby a uz som bola zufala z jeho placu ...

simona161
4. máj 2009

lilyk, dobru nocku aj vam doma 🙂

katkaza
4. máj 2009

no na susedov sa vykašli....ja už tiež nekočíkujem okolo panelákov...idem ku našim a tam sa prechádzame po dvore....veľa ľudí nepochopí,kým nezažije
ja keď mám nervy,vždy si vynadám,že mám zdravé bábo a veľa ľudí trápia iné problémy s detičkami...toto je fakt najmenej

emaso
4. máj 2009

no som stihla aj podprdu vydrazit 🙂

sim vies co je zaujimave,ja som vlacila Jasminku cele tehu bez problemov a to mala12kg,behala som za nou jak srnka na prechajde,taka som bola plna sily a energie ci co,az celkom ku koncu som fucala,inak v poho.to ked som dosla z porodnice domov normalne som nechapenzi,taka tazka sa mi zrazu zdala 😕

simona161
4. máj 2009

ja som tiez stastna, ze je Alex aky je, aj ked teda oddychu si pri nom fakt neuzijem 😀 ale tie dva tyzdne so zubami uz boli fakt moc, 3x denne sme sa chystali na pohotovost 😀 vy este nemate zubky?

katkaza
4. máj 2009

simi teraz som si spomenula...úplne od veci.keď som prišla z pôrodky,malá revala nonstop a ja som bola úplne ko,proste som sa bála každého nového dňa a povedali mi o tebe,že si už nespala 3 dni a neviem prečo ma potešilo,že v tom niesom sama 🙂

simona161
4. máj 2009

ema, pri tebe sa uz fakt zdrzim komentara 😀 tri decka a ty takyyyyyyyyy drobec, ja by som ta na rukach odniesla 😀 jasminka mala fakt 12 kg? kolko mala vtedy mesiacov? nechce sa mi to pocitat...

katkaza
4. máj 2009

nie a asi ani tak skoro nevudú,lebo žiadne zdurené ďasienka ani nič také som nevyzistila u nej...
no 12 kíl by som asi nezvládla,teraz tak akurát... 🙂

simona161
4. máj 2009

jo, katka, je to pravda, zo zaciatku to bolo este ovela horsie ako teraz, alex plakal nonstop a nespal vobec ani v noci ani cez den ... to dieta nedokazal nikto utisit a asi vies sama, kolko sil si mala po cisarskom ... a mne zostal doma pomahat MM a namiesto pomoci dostal hnisavu anginu, tak som v jednej izbe mala jeho a v druhej novorodenca, ktory neustale plakal ...

simona161
4. máj 2009

este mam odlozene papiere, kde som si pisala, kolko alex dokopy naspal za jeden den, raz to bolo od polnoci do cca 18.00 dohromady 1 hodina 57 minut myslim ... dnes uz netusim, ako som to vsetko prezila 😀

katkaza
4. máj 2009

no aj ja teraz občas premýšlam,ako som dokázala malú utišovať od siedmej do pol jednej v noci a ráno o šiestej žehliť prádlo.ja som bola ako stroj a teraz sa mi nechce nič 🙂
a dávaš niekedy malého niekomu postrážiť,laebo si s ním nonstop?

simona161
4. máj 2009

ja som tiez zehlievala aj o jednej po polnoci, ak nahodou maly zaspal ... s malym som takmer nonstop, najdlhsie som bola od neho asi 3 hodiny, to sme boli za babkou MM v nemocnici a potom na jej pohrebe ... ked si ideme nakupit, nechame ho u svokrovcov alebo u nasich, ale to su tiez cca 2-3 hodinky ... dlhsie som bez neho nebola

katkaza
4. máj 2009

no ja som bola bez malej celý deň,keď ju mala babka a zrazu som ani nevedela čo s časom 🙂
keď ju večer vidím v postielke spinkať,vyzerá ako anjelik a vtedy má všetko odpustené 🙂idem už do perín,už hodinu meškám a nevládzem.tak čavko 😉

simona161
4. máj 2009

ja tiez zboznujem ten pohlad, ked spi ... ja si len tak sadnem a kukam na neho, dam mu pusu a o par hodin zas ... utekaj, ja tiez pojdem spat ... dobru nocku

phoebe003
4. máj 2009

achojky kočky,tak já jsem prááávě dorazila home od pepsonky a jdu hají,pořád se mne drží tatáž depka a je mi smutno... 😒 kdy se toho konečně zbavímmmmm? 😔 😔

phoebe003
4. máj 2009

holky,tak tady něco pro zasmání

Zděšená matka vejde do pokoje a říká:"Tak tahle doma mluvit nikdo nebude.
Takže ihned běž za trest do svého pokoje a až se naučíš mluvit slušně, můžeš
se vrátit a hrát si dál se svým vláčkem!"
Po dvou hodinách syn vyjde ze svého pokoje a hraje si opět s vláčkem. Za
chvilku vlak zastaví a matka slyší: "Všem pasažérům, kteří vystupují,
připomínám, aby si nezapomněli vzít zavazadla. Chceme Vám poděkovat, že
jste
s námi cestovali a doufáme,že jste strávili příjemnou cestu."
Dáleslyší: "Těm, kteří právě nastupují, připomínáme,aby si malá zavazadla dali pod sedadlo.Pamatujte, prosím, že kouření není v tomto vlaku dovoleno. Přejeme Vám příjemnou cestuKdyž se matka souhlasně a spokojeně usmála, slyší, jak syn dodal:
"A těm, co jsou nasraný z dvouhodinového zpoždění,připomínám,že za to
může
ta kráva v kuchyni!"

phoebe003
4. máj 2009

tohle už asi znáte,ale kdyby přece někdo neznal

Transplantace mozku

V nemocnici, kde leží smrtelně nemocný, se shromáždí příbuzenstvo v čekárně.
Konečně k nim přistoupí ošetřující lékař, vypadá unavený a zarmouceně hovoří:
„Obávám se, že mám pro Vás zlou zprávu. Jedinou nadějí pro Vašeho milovaného je transplantace mozku. Je to riskantní operace a podle Julínkovy reformy budete muset za nový mozek zaplatit.“
Po prvém šoku se konečně jeden z příbuzenstva zeptá: “No a kolik takový mozek stojí?“
„500 000 Kč mozek mužský a 20 000 Kč mozek ženský.“
Nastává trapná situace. Muži v místnosti zadržují úšklebky a snaží se vyhnout ženským pohledům. Jeden muž nedokáže ovládnout zvědavost a zeptá se:
„A proč stojí mužský mozek 25x víc?“
Lékař se shovívavě usměje, nevinné otázce. „To jsou už běžné tržní ceny. Cena ženských mozků je nižší, protože na rozdíl od mužských, byly používané.“

phoebe003
4. máj 2009

teda,pravý poledne a tady chcíp pes...se mi nechce spáttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😠

mihanka
5. máj 2009

ahojte... 🙂
fajne ste si pokecali sim a katka... 😉 ste super maminky a ako pise katka, kto nezazije, nevie si predstavit, ani ja si neviem predstavit ze by simi nespala, alebo ze by nonstop revkala, hoci mame take chvilky a ja som aj z tej chvilky niekedy na prasky... a kocik sa jej uz paci, tri tyzdne trvalo kym si nan zvykla... 🙂

prajem vam krasny dnik, o 10 drzte palceky, a poobede frcime konecne na plavanie... 😵 😵

lilyk
5. máj 2009

dobre ranko 🙂
my sme vstavali o 7:20,celkom fajn, uz mame aj rekord o 6-tej,fuuuuj,musime uz tie zavesy namontovat,inak to nedopadne dobre..teda aspon pre mna.
A k vcerajsej debat, presne kto nezazije neuveri,ja ked vidim vrieskajuce dieta na ulici, pozriem kde je mama,ci sa nahodou nestratilo a idem dalej 😀
Emaso aj nas Majulo mal 12 kil, a tiez som si nevedela predstavit ako ho budem nosit a nosila som.to je len zvyk uvidite 😉
My sme sa prihlasili na plavanie, ale maju plno 😖 tak musime pockat.

mihanka
5. máj 2009

ahoj lilyk... ze o 7.20 to su nase najpozdnejsie rekordy... 😀 ale teraz musim povedat ze sa to znormalizovalo celkom a potiahne aj do 7, len dnes tato isiel do KE a nevybral si vecer veci, tak nas zobudil o 6,15... 😖

tema autosedacka...
aku mate? hlavne maminky s vacsimi detickami ake mate skusenosti s vasimi sedackami? od 9 do kolko kil??? vajko je uz male a hlavne je otocena dozadu, vcera som si ju musela dat na predne sedadlo, lebo nevidim ju ani ona mna...a ked reve, co je fuuurt v aute tieto dni (prave kvoli tomuto vsetkemu) tak nemam ako ratovat..

asi pojde tato do polska, oplati sa tam kupit?

lilyk
5. máj 2009

Mihanka ja mam Tomika tiez v predu, vzadu mi plakal a takto mu aspon hracky mozem dat, alebo vypadnuttu dudku do pusky a klop,klop, zatial mi v predu neplakal 😉
my mame maxi cosi a sme spokojni 😉
http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-autosedacky/...

babofka
5. máj 2009

ahojte,
ja som pocula, ze tie autosedacky Romer su dobre
a k tym topankam...nekupuju sa takym detickam, co este nechodia, ale len stoja a stvornozkuju tzv. capacky?

evitkamalicka
5. máj 2009

Ahoj kocky,

my tiez uz rozmyslame nad autosedackou ci 9-25kg alebo rovno 9-36kg...tatikovi vcera navrhli zmenu pracovnej doby a samozrejme ju prijal, takze bude chodit domkov skoro o 3 hodinky skor a budeme tak viac spolu a hlavne si nebude musiet brat za kazdym dovolenku ked budeme potrebovat nieco vybavit, tak tesiiiiime

lilyk
5. máj 2009

Evitka to je super 🙂 aj ja by som brala, poslem k vam MM po rady 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre