Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
25. máj 2009

fibi... 😨 fukam jej to na dialku... a tebe zelam pevne nervy 😔

..a ked to prehrmi, vypni si Caps Lock 😉

lubka78
25. máj 2009

phoebs....tak fukam a fukam, nech to nie je zlomene 😢 a posielame jej pusinky, nech ju to neboli 😔

kata.jan
25. máj 2009

přeji ať je to nanejvýš naražené.

lilyk
25. máj 2009

tak ako to vidim, my sa tusim jediny budem valat na stretku 😕 Tominko nesedi ani nevala ziadne sudy, otocit sa otoci, ale zeby mu to trhalo zily tak to v ziadnom pripade, tak ja ho dam teda oktobrovcatkam na rucicky aby sme sa mohli aj my odfotit...len poprosim nepustat na zem 😀
phoebe dufam ze nic vazne..drzime palceky 😉

kata.jan
25. máj 2009

Kubík se začal přetáčet díky rehbkům, na které musíme chodit už od třetího měsíce.

flow333
autor
25. máj 2009

inak mamky...viete koho som porotila v bratislave? Maslaka z panelaku...inak jan kolenik... 😀 😀 vedela som, ze tancoval kedysi a ked som ho zbadala myslim si, jej prisiel pozriet na sutaz a ked nastupil na parket v sutaznom skoro som odpadla... 😀 😀

bibka333
25. máj 2009

Fibi malej Elišinke posielame uzdravujuce pusinky dufam že to nebude nič važne
baby ktore chodite plavat mate aj čiapočky ked sa potapaju? lebo naša Eliška ma velmi malu hlavičku na nu nejdem kupit čapičku 🙂
a za chyby sa ospravedlnujem 😒

phoebe003
25. máj 2009

Ahojky holky,tak jsme doma,byl adobrá sranda,teda ani ne sranda,jako spíš blbá shoda náhod. Eliška to zlomené díkybohu nemá,jen má pod nehtem pořádnou štěnici,takže dr říkal,že jí nehet jednoznačně sleze dolů a pak má strženou kůžu n bříšku,ale zlomené to není.uff,ale co byla sranda. 😅 přijela jsem z chirurgie domů k našim pro gps-ku(zítra jed do prahy na vlasy na ty rastacopánky) a tam moje mamka,sedí na gauči a všechno kolem od krve,tak jsem se lekla co se stalo. no když šla do ložnice pro klíče,tak překračovala tátův stroj na cvičení (takovej ten total gym,nebo co) no a špatně došlápla a neudržela rovnováhu a loktem rozbila okno,takže celou ruku pořezanou,pak chytla balanc,postavila se a když se ohlédla,tak se vysypal i zbytek skla a zařízlo se jíto do nohy,takže jsem naložila ji a jela jsem s ní na chirurgii,tam na mne dr koukal jak z jara,co tam dělám,řikám,že mu vedu maminku prej co jsme dělali,že nejdříve dcera,pak matka,řikám mu, že se pomalu ale jistě snažím vyvraždit celou rodinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže eliška má prst zavázanej,maka má 2 stehy a všude je pomalovaná zelenou barvou,prostě byl dneska paráádní den 😀 😅

a všem moc děkuju,že nám držely palce 😵 holky jste zlatíčka

mihanka
25. máj 2009

ahojte...
phoebs, ako mala?? drzime palceky, to je strasna bolest a musi to znasat dietatko ☹
bibka, nie my ciapocky nepotrebujeme 😉
flow a ako tancuje?

kata.jan aj my sme cvicievali, tiez napredovala simi vdaka tomu... 😵 aj ked proste niektore miminka napreduju ovela rychlejsie... 😵

my sme dnes boli v zahrade u tilky... jakubko bol trochen mrzutik, asi mu idu zubiky, ale inak bolo fajne, u nich je pod stromom taaaaaaaak dobre... 😵

mihanka
25. máj 2009

phoebs, kym som pisala tak ty si odoslala romanik...
tak nech sa tvoj lazaret da co najskor dokopy... 😉

bianca
25. máj 2009

karol no vesele ste to dnes mali.Inak Novikov co je s nim mamka pomalovana fajne susi.Ja som ho v robote zboznovala ale u nas ho uz zakazali

selina.liana
25. máj 2009

baby tak ako stretko píšte kto príde dohodnime čas a či v sobotu alebo v nedelu??? mne to je vlastne jedno spíme zo soboty na nedelu v ba tak mi o je jedno dajte mi vedieť nech informujem sissssssssssssssss

question
25. máj 2009

cafte..juuuj seli uz sa tu rozpravalo o sobote,tak to musi byt sobota..ja som kvoli tomu zmenila plany a oslava bude az v nedelu..takze baby sobota,jasne? a dufam,ze az poobede 😉

lubka78
25. máj 2009

ahojte 🙂
seli, ques....no pre nas by bolo uplne najidealnejsie sobota poobede..len neviem presne kedy....cesta do Ba nam trva asi 1,5hod. tak povedzme od druhej poobede kedykolvek...ale vyjadrite sa vy kedy presne 😕 a kde to vlastne bude, bolo tu viac navrhov..co vlastne vyhralo?

question
25. máj 2009

lubka aj mne by to vyhovovalo az po 14-..bo do 12 je mm v praci...a cesta tak hodku..teda podla toho aj ze kde v ba..bo my ba nenznaaaaaaame 😉

lubka78
25. máj 2009

viem, ze bol navrh do botanickej...ideme tam alebo k Silvinke?

flow333
autor
25. máj 2009

mihan celkom slusne....aj sme nadviazali konverzaciu...xixi

lubka78
25. máj 2009

flow...no vidis, to su teda znamosti 😉 😵 😀 ...a este aj konverzacia 😉 ...normalne ti vsetky zavidime 😀

selina.liana
26. máj 2009

question aj ja idem do ba v sobotu švagor oslavuje a ideme do madarska na obed tak kludne to môže byť aj nedela 😉 , ale ak to bude sobota ok len sa budem musieť ponáhlať áno k sis ideme

selina.liana
26. máj 2009

question no o 14 už budem musieať byť preč ak to má byť sobota tak okolo 10-11 a,nenecháme to predsa len na nedelu 😅

selina.liana
26. máj 2009

PROSíM prosím nedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

question
26. máj 2009

dobre ranko..seli neblazni ja som len kvoli tomu presunula moju oslavu 30tky na nedelu😉 ale ak to date na rano,tak asi aj tak nebudem moct prist....bo myslim,ze chceli prist aj ine baby mimo blavy,a myslin,ze keby to bolo tak skoro,tak sa nepodari prist...

question
26. máj 2009

a inak babule co davate drobatkam ma na veceru????kasu? a ak ano aku??? poradteeeeee ja zatial nemliecne,ale uz mi dochadza mliecko z mrazaku a neviem,co poooooom..ci mam kupit umele alebo co 😅

mimusik
26. máj 2009

Ahojte 🙂
Zlatej, milej, usmievkavej a dobručkej, dnes 8-mesačnej SIMONKE od Mihanky prajeme všetko najanajnajnajlepšie 😵 🙂 😵
Keď mi Simi zaspí, prídem vás dočítať a dohodnúť sa s kočkami na stretko do BA 😉

question
26. máj 2009

simi vsetko naaaaaajj 😉

lilyk
26. máj 2009

ahojte,
my vstavali o 7-mej, akurat noc nebola az taka supis,Tomik sa krutil, dokonca aj na brusku spal, tak som ho otacala v jednom kuse.
Ques,ja davam oboje, ja v tom nevidim rozdiel, len tak pre moje info: vie niekto aky je v tom rozdiel, ja to totiz nechapem, v mliecnej kasi je uz mlieko a preto sa zaraba s vodou ( tym padom ja to chapem ze stoji o polovicu viacej) a v nemliecnej mlieko nieje, tak treba pridat vodu a tym padom stoji menej 😕 a dikes za vysvetlivky 😉

lilyk
26. máj 2009

Simonke prajeme vsetucko naj naj naj k 8 mesiacikom 🙂

lilyk
26. máj 2009

trochu som to pomylila .....,"v nemliecnej mlieko nieje tak treba pridat mlieko" 😉

question
26. máj 2009

lilyk myslim ze do nemliecnej si mozes dat mliecko ake ty chces..ci uz svoje mm a v mliecnej kde sa dava voda e mlieko ktore si nevyberies... teda neviem vlastne ake mlieko tam je..ale mne doki povedala,ze malej urcite zatial nemliecne,kedze sa mi par krat vyhadzala...

lilyk
26. máj 2009

ques dik, aaaha 😉 ..no ja som pocula ze tam je kravske mlieko...nielen v kasiach ale aj v UM..neviem co je na tom pravdy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre