Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

matulik
30. sep 2009

cafte mamky a ich zlaticka 😵
...som vas normalne sebecky zanedbala,fuuuj ja.... 😠
takze poporiadku.....vsetkym detickam krasne narodeninky,nech su zdrave a rastu nam do kraaasy 🙂
no a nech si uziju narodeninovu tortu tak,ako my....vysprtali sme v nej poriadnu "dzuru" 😀 😀

som si vas troska precitala,...bibka az sa hanbim,ja sa snazim maleho odstavit...no musiiiiim....ma 6 zubkov a nevaha ich na mne pouzit.....auuuuuu 😖
...no a my si napriklad vieme pospat raz denne,aj to len polhodku.... 😠 ale enegrie ma vaic ako dost,zbojnidlo.... 😵
...krasny dnik,aj ked nam je uz pekne zimmmmma...

horalka777
30. sep 2009

Ema, vsetko naj naj naj 😵

horalka777
30. sep 2009

...a pripajam nieco na pobavenie - Blanka bojuje s formou na jej vlastnu tortu 😉

(Bibi, my od osmeho mesiaca ficime na Bebe, najprv na dvojke a teraz na trojke obycajnej. Mala si zvykla, no problem..)

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vi...

ahojteeee vsetci, do vikendu sa tu neukazem, tak sa miernite, nech stihnem v pondelok docitat 😅

emaso
30. sep 2009

baby diky ze ste si spomenuli 😵 no na tieto narodky tak skoro nezabudnem,vcera som ulozila Ellu na obednajsi spanok,po chvili uz hucal odposluch tak som ju sla kuknut a ona na bruchu a reve,tak som ju dvihla a taaaaaaaaaka sleha,obsah zaludka komplet von,tak som ju len bezradne drzala a cumela jak ogrcava postielku 😖 no to este nebolo vsetko,Ella mala sice este tochu rozhojdany zaludok a rano smradlavu kaku,ale dnes uz bola v podstate v norme,verdikt Dr.znel crevna viroza -asi som to na nas privolala 😝 no to najlepsie prislo este noci,zrazu mi bola strasnaaaaaa,prestrasnaaaaaa zima,mala som pocit ze ma boli vsetko vratane vlasov,triaska nenormalna,k tomu som umierala od strachu aby sa mala nepogrcala v spanku,ledva som sa s nou ano vytrepala k Dr.esteze to mam pod nosom,vypravila Samka do skoly,Jasminku pre istotu s mm na dvor k babke a my dve sme zalomili o 9-tej a keby nas o 12-tej nezobudil telefon tak spime neviem dokedy,ale zobudila som sa ako novy clovek,tak neviem co mi vlastne bolo...
cize ked to tak vezmem tak momentalne mam 33,vyzeram na 40 a citim sa na 60 co je pokrok oproti vcerajsku,to som sa citila na 100 😝

horalka videjko si zial nemozem pozriet,ale viem so Blanku zivo predstavit v akcii 😀 drzim palce nech sa oslava podari vam aj vsetkym co maju v plane oslavovat 🙂

matulik no ty to tu vazne flakas 😀 ale teda Kubko je riaaaaaadny chlapisko 😕 zlaty

lilyk ta de ta fotka?

mihanka
30. sep 2009

ahojte...
ema vsetko naj, asi aj na teba liezla crevoza, nastastie si ju asi vyspala...

dnes som meskala k nasim, a simi uz nechcela zaspat o pol 11, v pohode vydrzala do obeda, pekne sa napapala a po 12 zaspala a spinkala 2,5 hodkyyy, sice s jednou prestavkou, ale supeer... 😵
potom mamina do nej nacpala prvy x biely jogurt, potom do nej tlacila nektarinku, simonke chutilooo az urobila bleee a vseetko bolo na koberci... 😅 😖

blanka je supeeer...

matulik, no vitaj, ja som ta uz chcela vyradit z tabulky.. 😀 dufam ze ste zdravi... 🙂

katka, krabicove urcite este nie... ma nestiepene bielkoviny a robia detickam zle v brusku... niekto odporuca az od troch rokov, ale niekto hovori, ze do varenia ok... ale ja aj varene budem robit z um... 😉

phoebe003
30. sep 2009

Holky kdo chcete tak kuk

phoebe003
30. sep 2009

Holky kdo chcete tak kuk Máme doma Apače :D

https://www.youtube.com/watch?v=GRib-N5IjQA
luciakubista
30. sep 2009

ahoj babulky, tak ja sa snazim docitavat. Tak nam konecne vyliezol prvy zubok a hned na to i druhy,takze konecne rozsirujeme rady zubacov 😅 Inak to prebehlo docela v pohode,akurat mala hnacku 2 dni. Inak zatial chodime len s choditkom. A rozoberali ste spanok, tak Ela vstava okolo 6:30- 6:45 a verte,neverte spi len raz a to max 1,5 a to zaspi az najskor kolo 13hod. Aj ju prehovaram na dlhsie ,ale veru sa jej nechce. Vecer ju ukladam okolo pol 8 a v noci furt buntosime.
Inak furt kojime a teraz jak jej lezu zubky tak si pyta i cez den a vsetky moje predsavzatia o tom,jak pomaly prestanem kojit su prec 🙂 .Proste na to nemam zatial, furt dufam,ze jej prestane chutit samej. Ale dost ma znepokojuje,ze mi zacina liezt do tricka a ked jej poviem,ze to nesmie,tak sa zacne zlostit a kricat a revat a plakat☹ Tak snad je to len tymi zubkami. Inak som jej skusala davat umele mliecko vecer pred spanim,tak 2 dni sa tesila,velka sranda,dokonca i vypila nejaku 130,ale na treti den zistila,ze to veru nie je taka sranda a cicik nebude a veru mi nalozila. Sak mi aj patri, som ja ale macocha, vlastnemu decku odopriem mliecko. Takze nema niekto nejaky presny postup,ako postupovat pri odstavovani??? 😀 😀
Koniec tapety. Dobru noc.
A vsetko najlepsie vsetkym oslavencom, zajtra myslim Adamko od Evitky. cmuk

bibka333
30. sep 2009

ahojte
Ema všetko najlepšie 🙂
Horalka mne nejde to video ☹
Fibi maly je kuzelny 🙂 😀 🙂
Maminky tak dnes som jej skusila dat kašu o18 30h že možno bude chciet cicu no kulinček poudkala a dost tak som ju dala do postielky a ona zaspinkala teraz pred chvikou mrnkala tak sme kus pocucali a zase hajkame spi dobre rano oklo tej 4 4,30 sa kojime to sa nadudka dost 😉 a ako vidim každa s nas chce niečo ine mne je to tak luto ja si to vychutnavam ked vdim ako spokojne dudka ked dudka 😔 Matulik aj mna sem tam hryzne ale da sa to zvladnut 😉 čo pri synovi sa to nedalo zaver budem sa znažit kojit aspon v noci 😉 pa idem do hajan
Mimušik ja som mala taku super mast na bradavky od biolinu s lanolinom

mimusik
30. sep 2009

Ahojte,
Matulik - kde si sa tárala 🙂 ?
MIhan - %dakujem za sms, dnes mi to však nevyšlo. Zajtra chcem ísť na 9,00 pozrieť na vzorovú hudobnú hodinu, no o 10 mám gynďoša, tak zas bude frmol... Budúci týždeň už budeme mať po oslave, tak by som sa s tebou rada stretla 😉 a s ostatnými kočkami tiež.
Luciakubista - tak ja teda nemám guráž malú odstaviť, nechám to na ňu, do 2 rokov však asi najviac. No u teba je to predsa len iné, keď idete snažilkovať 😉
Bibka - muž mi dnes kúpil cicaderma, použila som zatiaľ len 1x. Tak uvidím, čo je to za zázrak... Dnes som totiž kojila len 2x, ako sa Simi prisala, po pár sekundách mi už z tade zas valila krv. Bože, takto som si to teda nepredstavovala, že skončíme s kojením ☹ 😢 . A tak stále dúfam a verím, že aspoň tá masť zaberie a zajtra už bude môcť aspoň čo-to vypiť. Simonka ešte nie je pripravená vzdať sa dobrovoľne cicíka a popravde ani ja nie 😔

bibka333
1. okt 2009

ahojky tak u nas noc nebola celkom v pohode ☹ ale kojili sme sa 2 krat 🙂 a rano jej davam cicu ona ihned hlavu na bok a plač 😢 som rada že aspon v noci
mimusik prajem skore zahojenie 🙂
baby čo idete dnes varit ja neviem poradte 😉

henri001
1. okt 2009

Krasne 1.narodeniny Adamkovi 😵 😵 😵
Lucikubi 😀 😀 😀 podla mna nemusis odstavovat, ved niektore maminky tuto otehotneli ked este kojili 😅
Mimusik.... 😨 au au , nech sa bobinko skoro zahoji...
Bibka, no vidis, v noci si jej dobra 😀 😀 😀 nebude to take zle s tym mlieckom 😉 ja som vcera robila rizotko s hribami , mnammmm 🙂
krasny den babulky 🙂

phoebe003
1. okt 2009

Ahojky kočky, přeju všem krásné dobré ránko... tak jsem Vás taknějak dočítala s tím kojením vám mooooooooc závidím, že ještě máte mlíčko, nám se úplně ztratilo na 6ti měsících, ačkoliv jsem papkala riccinus communis a pila čajíky na podporu kojení, prostě ho tam bylo málo a nikdy mne to nepřestane mrzet 😔 Ale na druhou stranu si říkám, že alepoň toho půl roku, některé maminky kojili ještě méně a Eliška - chudátko moje malé/velké byla kojená jen 3 měsíce 😔

horalka moc pěkné videjko 😵 malá se vyřádila 😀

jinak jsme dnes chtěly jít do zoo s Pepsonkou a Maruškou, ale malá je bohužel nemocná, tak půjdeme leda do kelu 😝 ☹ 😖 navíc je venku tak jako tak sychravo a zima....Tak toho využiju a trochu tady pouklízím, včera byl nějakej extra blbej den a doma jsem neudělala nic...

matulik
1. okt 2009

vsetky mamky zdar 😀
jaaaj,mihanka,nestras 😲 my sme tuuuuuuu,hoci troska zabudnutiiii 😵 sme mali hekticke leto,nehorazne nas trapili zubadla,chytili sme akehosi bacila,blee,do toho moj vodicak...svokrusa sem-tam zdvihla adrenalin... 😝 no super leto.....ale chodila som sa k vam rozptylit.....
momentalne samy cupitame,vieme sa postavit,vyliezt na postel,urobit supermana,ked z nej letime dole hlavou 😠 a steny v byte su kraaasne oskriabane... 😅 tolko sme stihli sa rok.... 😎
...a Adamcekovi krasny 1.rocik..... 😀 😀 😀 😀 cmuuuk

matulik
1. okt 2009

bibka 😵 hlavku hore....krasne dlho malicku kojis....Kubko cuca moje mliecko uz len v noci,aj to len raz,ale asi ho uz velmy nezasiti,valibuka jedneho,lebo sa casto budi a pocujem ako mu skvrka v brusku....chudatku.... ☹

evitkamalicka
1. okt 2009

dakujeme za gratulacie

phoebe003
1. okt 2009

všechno nejlepší Adámkovi cmuuuuk 😵

phoebe003
1. okt 2009

ahojky holkyyyyy, teď mne strašně rozesmála naše Eliška, Byla s Adámkem v pokojíčku a hráli si a najednou slyším Elu z pokoje jak říká " no fuuuuuuj Adameee to je ošklivý" tak se jí z obýváku ptám co se stalo 😎 a ona na mne " Mami pojď si toho Adama vzít, von strašně smrdí!!! asi udělal ňákej pořádnej bobek nebo co" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikaz
1. okt 2009

ahojte mamule....nas branko je uz chlap - uz tyzden sam chodí...... neviem sa na neho vynadívat aky je krasny ked sam bezi cez cely byt s rukami siroko od seba 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lilyk
1. okt 2009

ahojte 😉
Phoebe to nemalo chyby 😀 😀
Adamkovi prajeme vsetko najlepsie k 1 rocku 🙂
Emaso na teba stale myslim, fotky som spravila, len mi ich musi MM stiahnut do kompu 😉

phoebe003
1. okt 2009

Ahojky kočkyyyyy

lilyk jsem ráa, že jsem rozesmála :D 😵

jo a tady přidávám video, opět indiánujeme, ale tentokrát sámmmmm bez babičkyyyy

https://www.youtube.com/watch?v=l-cVVcE5cE0
matulik
1. okt 2009

cafffte 😕 kuk,no som sama...si aj zasluzim.... 😠

lucka,ja sa snazim drobca taktiez odstavit....no ved sa nenecham pozut....na zaciatku to malo podobny priebeh ako u vas....3 vecera sradnda, 😀 potom zistil,ze mama to mysli s tou umelou kozou vazne,a nastalo roodeo 😲 sunariky mu nechutia,pije normalne mliecko.....ja vieeeeeem,ale co mam robit.... 😝 😝 ale,este si sem-tam cucne,tak...z nostalgie..... 😅
inac phoebe 😀 deticky su uuuzasne,aj take vonave 😀
nikaz 😵 sikovne to deculko.... 😵
(no babule,aj ja som prvooktobrove zlllllaticko,hoci trocha starsie 😠 😀 )

matulik
1. okt 2009

phoebes...Adamcek je zlatusik 😵 mrkla som tvoje video...my sa zatial na take nechytame....ale vieme zapnut vezu... 😀 a v kostole na omsi tancujeme... 😅

lubik9
1. okt 2009

adamkovi vsetko najlepsie..cmuuk 😵
a aj tebe matulik 😉
fibi..aj timi robi indianov..ale nie tak,ze si bucha ruckou po ustockach,ale on si ju sucha z prava do lava a spat..na vymysly je proste hlavicka a vsetko sa snazi napodobnovat a opakovat 😀

horalka777
1. okt 2009

Adamko a matulik vsetko naj k narodeninam 🙂
Aj Blanka tancuje na omsi 😀

bibka333
2. okt 2009

AHOJKY TAK U NAS NOC V POHODE A ELISKA NEVIE INDIANA UčIME SA TO KAžDU CHVILKU A NEVI PRIST NA TO CO MA ROBIT ALE VEME VELA INICH VECI POSLAT PUSINKU,ZA KYVYT, DAT SERVUS, LOZIT HORE PO SCHODOCH, ZLIEST S POSTELE, UKAZAT HAVA , TIK TAK , ATD
ADAMKOVI VšETUčKO NAJLEPšIE CMUK
BB JA IDEM DO BB V PIATOK 9.10 TAK AK SA VAM DA DAJMENEJAKE STRETKO PA IDEME RANAJKOVAT

emaso
2. okt 2009

ahoj,tak my mame za sebou crevozu uz komplet family,samozrejme najviac umeral mm-nuz chlop 😀
vsetko naj oslavencom 🙂 joj teraz sa to tu uz rozbehne s oslavami
Ella na omsi tiez tancuje a Jasminka spieva Kukulienka de si bola,samozrejme na cely kostol a zasadne vtedy ked ostatni stichnu 😀
Ella tiez pekne opakuje co do nej hucime 🙂 okrem toho pochopila ze ak chce pri velkacoch prezit musi sa vediet pobit o hracky,vrieskat,skubat,sacat 😒

mihanka
2. okt 2009

ahojte
vseetko naj naj naj Elinke do Prahyj a Karolinke, nech ste zdraveeeeeeeeeeee dievcence a nech mate krasny narodeninovy den aj cely rok... 😵

my mame zly tyzden, dni ok, ale tie noci... maminka zavru do cvokarne zachvilku... 😖 😀

mimusik, pisala si annag?? nie je to sranda, nech ti poradi odbornicka co robit 😕 drzim ti velmi palce
vobec nie ste zle maminy ze chcete odstavit mimi od mliecka, rok je dost dlha doba...

nikaz gratulujem... 😵

simi uz teda spala dva dni len 1x hned po obede, celkom fajn... ked sa jej spytame ako sa vola, tak sičii sssssssssssssssss....

ja frcim upratat a na nakup

henri001
2. okt 2009

Cafte prdelky 😀
gratulejsn Elinke a Karoliiiinke k narodkaaaam 😵 😵 😵 cmukcmukcmuk
my korpusy napeceneeee , jeden pokazeny, ale nevadi, ideme opravit 😀 😀 😀
sakra, Henry neako kycha 😨 hadam este zajtrajsie na narodky bude fittt , poradte nieco ako to zastavittt 😕

phoebe003
2. okt 2009

dobré ránko mamky

Henri zkus teplý čajík s medem a citronemnám pomáhááááááá
a něco pro potěšení a prďolkům k narozeninkámmm

▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██
▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█
▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓██
▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█
█▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█
█▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█
▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█
▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████
▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre