Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

emaso
13. máj 2009

horal ja som ako dieta mala selest,aj moje krsniatko,vekom sa to upravilo 😉

bibi zabudla som pochvalit eli-kolko malo staci detom k stastiu,nie? 😉 my mame namontovanu do stropu v detskej,ale davam ju dole lebo inac by sme asi boli kazdy den na chirirgii 😅

phoebe dnes vynimocne ani ja nespim s detmi,lebo som si nakreslila oci,Samko ma vystupenie v skolke tak nech si nemyslia ze ma matku narkomanku 😀

horalka777
13. máj 2009

caf ema, dik za upokojenie 🙂

Najprv ked som si precitala, ze "nakreslila som si oci" - som si predstavila, ze si nakreslila Ele nad postielku velke mamine zavrete oci, akoze - som tu, spim s tebou bejby 😀

emaso
13. máj 2009

horalka,vidis,to ma nanapadlo 😀 ale to by som musela pridat aj umele ucho nech ma zaco potahovat 🙂 to mi inac robili vsetci traja,ze mi sulkali usi a Samko dokonca vyzadoval studene ucho 😀 😀 😀 a este ma radi oblizuju,je to normalne 😕 😅

phoebe003
13. máj 2009

ema,tak jako narkomanka vypadám i já,když se nenalíčím a občas si tak i připadám,když vstávám,utahaná,zelená,bez elánu a života 😝 ale pak přijde něco a straaašně mi to zvende náladu,

horalka777
13. máj 2009

kokso, ze studene ucho 😀 co si tie dzeci nevymyslia za uchylky 😅 ale taketo uchylky su podla mna uplne normalne. Ledazeby som uchyl ja 😉

phoebe003
13. máj 2009
sofia122
13. máj 2009

ahojte maminy moja sofinka uz druhy den ma hnacku moze to suvysiet so zubkami?
?

flow333
autor
13. máj 2009

mimusim dakujem....a pritom dnes nedava hlavu do kriva vobec.... 😀
zajtra jej nalozim a ak ona bude trvat na vysetreni, tak ok, ale inde, jej nedoverujem...

horalka777
13. máj 2009

sofi moze aj nemusi. U nas to suviselo 😉

lubik9
13. máj 2009

ahojte..tak som sa doma pytala manzela na fotenie a cakala som odpoved "NIE,ze jeto daleko"..ale na moje prekvapko je to celkom dobre naklonene foteniu..len ked to bude cez tyzden,tak musime s timim do BA vlakom a neviem,kde prespat a take...,lebo manzel je v praci a keby to bolo cez vikend,tak ideme vsetci (aj s brunom) autom..tak kedy to bude?..prosiiiim..cez viiiikend 😉

bora8
13. máj 2009

ahojte kočky už som doma z práce,,,,,, dúfam že ste toho moc nepopisali idem dočítať

mihanka
13. máj 2009

ahojte.. diky baby, prsnik ok... pomohli homeopatika, to som si ich len 2x dala... a teply obklad som mala stale, horucu vreckovku som menila kazdu hodku... 😵

horal, auto sme otvorili ako inak zlodejacky... tatovi sa to dnes nepodarilo opravit, mal rozobrate cele dvere... tak mam stale odomknute auto... sak ako inac ako susterova dcera chodim bosa... 😀

horal selest?? hadam to nie je vazne, asi som to aj ja mala... a s vahou si nerob starosti aj simik ma tolko... 😉

termin fotostretka by mi vyhovoval tiez cez vikend, ale zabudla som kedy sa da matovi... dam vediet vecer... 😵

selina.liana
13. máj 2009

mihan prišla ti????

selina.liana
13. máj 2009

aj my máme 7210g presne teraz vážená

selina.liana
13. máj 2009

horal neboj selest má vela detičiek to sa upraví

nikaz
13. máj 2009

ahojte mamule...dlho som tu nebola...... takze neviem ci ste uz rozoberali zubky...ako vas poznam tak isto.... nas maly zatial ziadne nema, ale dolne dasienko ma bolave....sobotu a nedelu teplotoval....a teraz je len taky naladovy....ale zubcek ziaden.... neviem, ci je to normalne, alebo radsej ist k lekarke.... vraj ak sa ten zubok nevie prerezat sam tak to nejako operativne riesia.... ake mate skusenosti? ja aj maly sme uz z toho ponocovania riadne unavení ☹

bibka333
13. máj 2009

ahojte všetkym dakujem za pochvalu lubik kupili sme v alltoyse a stala 9,98e
Horalka ak nema mala nijaku chybu na srdiečku tak z toho vyrastie Adrian mal silny šelest ale po operacii nema nič

lubik9
13. máj 2009

bibka..a ako ti tam mala vydrzi? nema tendenciu vypadnut?

mihanka
13. máj 2009

selinka, dakujem este raz, je nadherna... 😵 😵 😵 😵

nikaz, ahooooooooj... no davaj vahu, ci ste lepsi ako ellinka od emaso... 😀 zeby az taketo trable so zubkom?? ze rezat?? dufam, ze nie... drzime palce... na cele je maly Henry s 8 zubkami uz... 😵 😵 my tiez este ziaden zubok... 🙂

bibka333
13. máj 2009

lubik mae ju len druhy den ale dnes v nej bola asi pol hodku kym som riadila a varila a bola kludnučka

katkaza
13. máj 2009

ahojte
po strašnej noci a hroznom dni máme druhý zúbok...super 🙂 mala síce bola mrzutko,ale zvládla statočne...musím jej kúpiť nejaké bolestné.rozmýšlala som tiež nad tým puzzle kobercom či čo to máte všetky...pôjdem poobzerať
môk tatko tiež kúpil malej hojdačku...keď sa o tom bavíte,ale malá ju má úplne na háku...možno neskôr 😒
sofia moja mala hnačky asi pred mesiacom...tiež sme mysleli,že zúbky a ništ a keď sme prestali myslieť tak sa ukázali 😉

emaso
13. máj 2009

mihaaaan 😀 neutahuj si z nas,s nasou porodnou vahou snad bolo jasne ze ako polrocni nebudeme mat 6 kil 😀

dnes som mrtva muz,asi bliziaca sa mrcha to sposobuje 😖 idem lebedit k drahemu,nozky scu pomasirovat 🙂

ale ako sa poznam este nakuknem,bo by ma mrle zrali 😀

selina.liana
13. máj 2009

baby a kedy je foto stretko??? nech ho neorešvyhnem radšej mi napíšte IP

mihanka
13. máj 2009

ema... 😀 no proste svietite v tabulecke... 😀

selinka... a zvysok na fotostretko, nam by sa dalo 6.6-7.6 alebo 23.5, ale to sa neda silvinke... toho 7.6 sa vam da? - nedela?? 😵

bibka333
13. máj 2009

katkaza v tescu maju tie puzzle za 7 e chod sa kuknut aspon u nas 🙂
baby idem hajkat pa a dobru noc

flow333
autor
13. máj 2009

mamky drzte nam prosim palce rano o pol 8mej na to neuro...nech neni som ja na nervy ☹ ☹ ☹

bibka333
13. máj 2009

flow neboj mala bude ok a palce držkat budeme pa 🙂

lilyk
13. máj 2009

flow budeme 🙂

lubka78
14. máj 2009

dobre ranko 🙂
prva? 😅

lubka78
14. máj 2009

flow....tak dufam, ze vsetko dnes dobre dopadne 😉 .....aby zostala aj ovca cela aj vlk syty 😅 😀
my sme boli vcera na klbiky....uz je uplne vsetko OK a uz nemusime chodit na kontroly...sa tesiiiim 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre