Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

emaso
13. júl 2009

ahojte 😉 luci ty to vies taaaaak pekne napisat,ze uz mi Ella ani nepripada ako polienko,ale ako motoricky normalna 😀 ale tak zas my sme tazki,aktualne 10,5 kg 😅 tak sa jej ani necudujem,kto by jej prekladal tie sunky 😀 bozinku ony je len vtedy spokojna ked daco zuje,dnes odjedla aj z Plus jedneho dna 🤐

ale povodne som chcela o inom,dnes som sa zastavila v praci a dozvedela som sa od sefky sokujucu novinku,ze vraj v dohladnom case sa mam chystat na nastup 😕 😕 😕 som v soku a nevem co robit 😔 o pracu by som nerada prist,ale ani baby nechcem opustit 😒 ....som z toho rozladena 😝

dodatocne gratulujeme vsetkym co nieco slavia,vymesacie,nove pokroky atd,atd,som na vas hrda na vsetky zabky oktobrove 🙂

joj a marhulky aj my mozme,aj malinky aj ostatne dobroty co sa na babkinej plantazi urodili,mnamky

emaso
13. júl 2009

a Kubikovi setko naj naj k rociku,pekne to oslavte 🙂

mihanka
13. júl 2009

ahojte,
vsetko naj Kubkovi 😵
aj ostatnym vymesacnikom...

nestiham... a nechce sa mi.... 😉

dobruuu... 😉

lubka78
13. júl 2009

ja tu takto neskor chcem popriat vsetko naj naj Jakubkovi k prvemu rociku, nech robi vsetkym okolo radost a co najmenej starosti 😉 😵 😵 😵
henri...to video je supeeeer 😉 a dovolenku v dobrom zavidim 😵
ema..to ti verim...fuuu, ja si to neviem predstavit teraz odist do prace 😒
DOBRU NOC A PEKNE SNICKY 😉

tilky
14. júl 2009

Dobré ránko

všetkým vám chceme z celého srdca poďakovať za gratulácie tak Kubík zvládol svoj prvý rok relatívne v zdraví
nemala som včera čas sem ani kuknúť ocino nám doniesol dva bedne marhúľ
a každý deň v tomto týždni beháme po nejakých kontrolách dnes máme ročnú u našej
takže ešte raz všetkým ďakujeme

babofka
14. júl 2009

jeeej 😅 , kubkovi vsetko naj k narodeninam. hlavne vela zdravicka.
tilky, potom zaves narodeninove foto 🙂

bibka333
14. júl 2009

dobre rano maminky my noc hroza plackala neviem co jej bolo asi 1 hodku plač a nie a nie utišit rano sme stali o7 45 dnes ti vyzera na pekny den tak asi sa pojdeme potarat 🙂

viki08
14. júl 2009

ahojte..
nasa poradna ako 9mesacna mala 9010g a75cm
vieme mama , tata, papa , ukazat ako sa ma, aka narastie, no no..a vela blaboceme..
a vieme uz spravit prve 4kroky bez drzania.. 😎
a zubu ani jedneho 😅

a gratulujeme vsetky sikovnokom, oslavencom , zubkacom a vsetkym perfektnym maminkam k tomu ake su sikovne a nenahraditelne pre svoje milovane dietko.. 🙂 😉

evitkamalicka
14. júl 2009

ahoj mamky...ako sa mate s detickami? vsetkym oslavencom gratulujeme

phoebe003
14. júl 2009

Dobré ránko mamulenky u nás noc v pohodě, Děti spinkali krásně.

Henri a jak bylo na plavbě? 😉

phoebe003
14. júl 2009

Lubka všechno nejlepší Timimu:o) 😉

flow333
autor
14. júl 2009

Timinkovi vsetko naj naj.... 😀 😀 😀

nikaz
14. júl 2009

cafte mamule.... ja sa musim pochvalit aj vam..... v marci k nam pribudne doma dalsie slniecko 😵 😵 😵

babofka
14. júl 2009

gratulujem !!! 🙂 nech pekne rastiete

bianca
14. júl 2009

nikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

lubka78
14. júl 2009

nikaz...GRATULUJEME 😉
Timinkovi vsetko naj, naj k 9 mesiacikom 😉
my sme sa prave vratili z poradne 8-mesacnej...vazime 8270g 🙂
bibka...aj Misko ma zachvaty placu v noci, ale u nas to bude urcite zubami, lebo sa mu prerezava horna dvojka 😒
evit..po dlhsom case ta tu zas vidim 😉 mame sa uz celkom fajn, konecne sme boli po vyse 3 tyzdnoch na kratsej prechadzke 😉
viki..pekna vaha 🙂

lubka78
14. júl 2009

pozeram, ze vonku pekne, tak preto tu asi nikde nikoho 😉
deti momentalne spia, tak mam chvilu cas 😉

babofka
14. júl 2009

baby, mam technicku otazku 😅 vy v tych velkych teplach byvate vonku? a kde? dajte nejaky tip. mne sa zda strasny hic.

flow333
autor
14. júl 2009

babof...ja ked je tak teplo nechodim, idem doobedu, kym nie je horuco a potom az po piatej.....

ale zajtra ideme do madarska na kupko....sa tak tesiiiiiiiiiiiim 😀

lubka78
14. júl 2009

babof...sice teraz sme nikam nechodili, ale s Filipom som zvykla chodievat do materskeho centra prave ked boli take horucavy 😉

horalka777
14. júl 2009

fiha, dalsia tehulka, a Kubik ma uz rok 😕 😵 GRATULUJEM aj vsetkym dalsim, ktorych nestiham ani citat...
... mala by som sem castejsie chodit, ale teraz nestiiiham, drzte palce na Pohodu, nech to nezorieme, teraz uz budeme nonstop cvicit, ozvem sa v pondelok, ako to cele dopadlo 🙂

andre
14. júl 2009

nazdarte maminy 🙂

nikaz suuuuper, gratulujem 😵 😵 😵

flow, a kamže do MR ? aj my sa chystáme len nemám odvahu zatím, skúsili sme len 2x zatiaľ kupko v KE 😅

lucka, díky za infošku, potešila 😀 😀

mihanka
14. júl 2009

ahojte...
ja tiez nestiham...
gratulujeeeem nikaz, uuzastne... 😵 😵 drzim palce...

my von chodime, ale snazim sa to obmedzovat, dnes bol aj plac, ani zaspat... ved chuda v takom teple... 😖 ale nedalo sa inak... ale inak ideme von rano, cez den sme doma a po poobednajsom spanku von... u nasich je to ine, sme von casto, v tieni, kupe sa vo vanicke...
a dnes sme boli na kupalisku na sliaci, uuuzastna voda, ale magal sa s nou mm, lebo mrcha je mrcha a sesternicinu dceru je u nas na prazdninach, tak mame celkovo bohaty program, ale mala je super, stara sa o simonku, je to uzastna pomoc... 😵

lilyk
14. júl 2009

ahojte 😉
Kubkovi dodatocne prajeme vsetko naj k 1 rocku 🙂
tak my von chodime,musime nakupit, takze to robim tak ze ked sa zobudi o 13:30 okolo 14:00 padame na hodku von ponatierany az za usami 😀 a ja pridem total opaleny a Tomik ako stena 😀 my mame skor problem aby mi znova nezaspal, taky bol aj Maju ich to teplo total dostane.
Dnes sme boli na klbikoch, ze oki doki, prisli sme dosr... 😀 a ako dvojnasobna mama som zabudla plienku 😨 tak sme isli tak krasne domov 😝

luciabah
14. júl 2009

ahojte

takze my von chodime rano o pol osmej na nakup do obchodiku, potom dnu na papanie alebo papanie v trave vonku na dvore a potom okolo pol jedenastej dnu. no a von tak okolo pol stvrtej, vacsinou az o stvrtej.

a babof, aj moj matko ide na pohodu 😉 ale on sa ide zabavat, to zase bude v nedelu vonat 😝 😀 😝

a inak nemame nic nove, len mna vsetko boli, klby, svaly, hlava... no proste stara zenska do srotu

zatial papa

luciabah
14. júl 2009

lilyk... a co ste vcera papali, aky bol zavan okolo vas 😀 😅 😀

lilyk
14. júl 2009

Lucka zavan bol, este mi dr hovori ze kludne si ho prebalte, tak som rovno nechcela povedat ze nemam plienku, tak vravim ze ale ne vsak mi to zvladneme pred ambulanciou 😀 a on ze kludne mi sem doneste tu plienku...tak som este dodala ze tu si zoberieme von 😀
Ja som s Majkom mala obdobie ked sme chodili olovrantovat na zmrzlinu,lebo tam videl elektricky inak by mi doma papal aj hodku...tak ja zmrzlinu a Majko ovocie 😀

henri001
14. júl 2009

lilyk ja sa z teba pocvargam raz 😀 😀 😀
ja som dnes dala do pozoru rodinu , isli sme na velky nakup do makra , babka mi mala pomahat , dedo mal strazit maleho pred obchodom , desiata zbalena, plienky tiez, maleho som nakojila v aute a sup sup podme , aby sme boli co najskor doma ...no a pri vstupe som zistila, ze makro karta doma 🙄 hlavne ze som este mamu zvozila po ceste, ze zabudla doma zoznam na nakup 😀 😀 😀
my v poslednom case papame bud postojacky alebo vobec 😖
nikaz gratulujemeeee 😵 😵 😵

emaso
14. júl 2009

ahojte 😉

nikaz gratulujem,maly bude fajny bodygard pre babo,taky statny 😉 a sak hod dake foto,please

lilyk no ty sa furt vynajdes 🙂 my sme dnes kakali asi 7x 😕 neviem co to ma byt,mozno marhule zauradovali,dufam ze zajtra budeme zas v norme 😒

my sme von prakticky cely den,no dnes uplne,vonku sme spali,papali,kupali sa ,prebalovali,hrali sa,prezliekali,len Jasminka spala vo vnutri cez obed,ja tieto pobyty u svokrovcov napodiv zvladam dobre,obcas mam sice pocit zesa mi vyhadzu vyrazky z nich,ale co nespravim pre stastie deti,zeeeeeeeeee....a zajtra sa mozno hodim po dlhom case do plaviek bo vyzeram jak prechod pre chodcov-xsicht a ruky tmavsie-brusisko a stehniska biele-lytka a chodidla tmavsie-na chrbte haky-baky podla ramienok na trikach 😝 😝 😝

lilyk
14. júl 2009

Henri to u mna normalka ze niekoho zvozim a potom zistim ze som nieco vyviedla aj ja 😀 ...ale to uz klopim usi smerom dole 😝
Em ze 7 krat to uz co je 😀 a prechod pre chodcov nema chyby tiez 😀
no ja to jedenie u nasich deti vidim ako ze im vnucujem nejaku trapnu aktivitu menom jedenie 😖 u nas to je niekedy az tak zle ze 1 hracka vydrzi na jednu lyzicku 🤐 potom ho prestane bavit,hodi ju na zem a zacne sa jedovat,tak rychle hladam dalsiu hracku a sup lyzicka do pusky...no keby nas niekto videl jak z rozpravky A je to 😝 a ked nahodou dam tu istu hracku do ruky...ze do ruky to som zle napisala, pan kral si to preveri ocami a zacne sa jedovat sposobom ci to fakt myslim vazne dva krat ta ista hracka 😀 ...no uz mam z toho prdel ale na zaciatku som myslela ze ma slak trafi 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre