Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bora8
15. apr 2009

fíbí tebe vždy odpustím 😉 a nemáš sa za čo sopravedlnovať 🙂

question
15. apr 2009

lubik a nemas foto???
inak ja som teraz dala malu na vahu a ze 8kg 😕 😅 😕 😅 😕 😅 somzvedava kolko to bude naozaj na buduci tyzden na poradni 😉

lubka78
15. apr 2009

foto nejake mam, ale neviem stiahnut, lebo nie som doma...ked dojdeme domov, tak urcite pridam a mozno baby pridaju tiez 😉

phoebe003
15. apr 2009

bora 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵

andre
15. apr 2009

lubi a dokedy ste v ke ?

flow333
autor
15. apr 2009

ja pridam foto vecer 😀 😀 myslim zo stretka KE

flow333
autor
15. apr 2009

andre pozerala si tie linky?

luciabah
15. apr 2009

phoebe... aj my poprosime... vlozis nam fotocku

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

miery nemame, poradna bude az 17. maja a vahu doma nemame... ale sme dlhy ako dva tyzdne pred vyplatou a tazky ako klatik 😀

lubik9
15. apr 2009
lubik9
15. apr 2009

inak co sa tyka cestovania autom..tak to sa timimu odmalicka nepacilo,ale len preto,ze je v autosedacke priputany..aj ked sa to ciastocne zlepsilo,ale nie je to este ono,takze uplne chapem mamky,co im deticky v aute prevrestia celu cestu..u nas to tak hrozne bolo len par-krat,ale stale s nim musim sediat vzadu a sama s nim nemozem ist autom nikam..stale ho musim niecim zabavat..ale uz bolo aj tak,ze vrestal celu cestu a nezaberalo nic,ani cumel,ani tlieskanie,spievanie..az som ho vzala na ruky,ale uz nezabralo ani to a bolo jedno,ci je v autosedacke alebo na rukach 😔 ..bolo to hrozne 🙄 a v aute spat nechce vobec..spal asi len 3x..timi proste nema rad,ked je priputany..ani lehatko,ani jedacia stolicka a bala som sa sportiaku,ale zvlada ho fajn..ale ked je uz dlho tam a je vyspaty,tak chce mat aktivny pohyb a nebavi ho to v kociku

luciabah
15. apr 2009

mihus... zabudla som... ty si lepis na stenu kvietocky a simonka sa chcela pripojit... a tak robila to najlepsie co vedela 😀 😀 😀 😀
pekna foto zo stretka... kocice z kosic

simona161
15. apr 2009

musim ist krmit, ale jednu vec musim napisat - fotecky zo stretka kraaasne, zavidim vam ... a hlboka a este hlbsia poklona pred lubkou, ktora ma v kociku filipka aj miska, mas moju uctu, dve male deti naraz zabavit a este ked si predstavim kocik, tak musim fakt kapitulovat 😉 je super, ze su v kociku spokojni ... a uz fakt idem krmit, nech zase nie je moc rusno u nas 😀

lubik9
15. apr 2009

pridala som fotecku pre henri 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

konecne sa mi podarilo odfotit zubky,aj ked ich ma uz vyse mesiaca 😀

lubka78
15. apr 2009

andre..v KE sme do soboty..sice este nevieme ci presne v KE alebo v okoli
sim...dakujem 😵 😵 😵 ....ked mal Filip asi 1,5roka, tak sme ho mali problem udrzat v kociku...a teraz pomaly bez kocika ani nemozme nikam ist 😉
lubik....super fotka sa ti podarila 😉 ...krasne zubadielko

ked ste tu tak rozoberali autosedacku...Misko ma tiez problem vydrzat v autosedacke, hlavne ked je vyspaty...aj cesta do KE bola trochu horsia, niekolkokrat sme kvoli nemu stali...a ked raz spusti svoj rev...tak koniec ☹

horalka777
15. apr 2009

ahojte, mam za sebou dalsie posedenie u zubara 😝 esteze mi tam dnes pustal Beatles 😎 malu zatial varovala kolegyna, ktora ma 2 synov a vraj dostali s muzom velku chut mat este dcerku a jej muz ze vraj - opytaj sa jej, ako sa to robi 😀 no, kebych ja vedela 😅

lubka78
15. apr 2009

ideme na chvilu von, kym je dobre pocasie....zatial pa 😉
horal...tak to by ste mohli aj nam poradit ako sa to robi 😀 😀 😀

horalka777
15. apr 2009

Lubka, no, ako by som ti to... kvietocek sa nahne ku kvietocku....v podstate celkom ako sa robia chlapci... skratka a dobre... a na konci toho snazenia je na prekvapenie vsetkych dievcatko 😀 😀 😀

horalka777
15. apr 2009

babofka, dobre som a nasmiala na trpezlivom pradle 😉 to nase by si s nim rozumelo 😀

horalka777
15. apr 2009

ozaj, kukla som vase nove fotky (Gretka, Alex, stretko....) paraaaaada 😵

horalka777
15. apr 2009

...cim by som to tu este vytapetovala... 😅

oktobrovky2008
15. apr 2009

ahojky kočky,tak jsem doma z posilovny a paráda,krááásně jsem se vybila,vyplavila ze sebe vztek,i když ten ze mne asi opadne až večerrrr

luci tady něco pro tebe https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

luciabah
15. apr 2009

phoebe... si zlaticko... pusinka na licko 😀 😵

luciabah
15. apr 2009

a este som zabudla, bola som dnes v meste a nahodou som stretla mimusik a mihanku a ake kocky a tie ich simonky... nadherne a ako krasne spinkali a to nase kukadlo ani macik, aj ked bola straaaaaaaasne unavena, ale spat nie a nie. zaspala mi az okolo pol piatej a spala 25 min., ale ked neprsi aspon kvapka 😀 😀 😀.

phoebe003
15. apr 2009

přidáno pár fotek ze slovenskaaa https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

phoebe003
15. apr 2009

lucíííí 😵

phoebe003
15. apr 2009

ještě jsem přidala jednu,musela jsem je trošku smrsknout do jedné,protože kapacita alb je poněkud nízkáááááá 😅

phoebe003
15. apr 2009

no tak kde jste kdo???já jdu za chvililiiiin kukoupat a tu nikdoooo 😔

bora8
15. apr 2009

ahoooj karol, ja som tu 🙂 prečo si musela vycvičiť zlosť????? veď dúfam že u nás na sr ti bolo fajn 😉 inak fotky Yasminky a Adámka sú 😵 😵 😵

phoebe003
15. apr 2009

bora právě že naslovensku bylo PERFEKTNĚ spousta zábavy,prostě SUPERRRRRRRRR ale doma jsou zase ty samé problémy,vždyt víš,psala jsem ti předtím IP... 😔

phoebe003
15. apr 2009

a děkujeme za pochvalu fotekkkk,za všechnomůžou aktéři,čili Adámeka Yaseminka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre