Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
27. nov 2009

bibka ja som nevedela ake darceky pre malu a teraz mam toho nad hlavu

sanky...knizky...babiku /ale omylom som nasla darceky od babky a tam uz jedna baba bola/ a este notebook plastovy

my stihame este aj meniny a to uz mame kupenu drevenu stavebnicu

inak kauza kostol.My chodit nemozme.Speci izbu nemame a aj keby bola tak je to zbytocne.Mala s ludmi spieva,ked hraje organ tancuje.Samo ze nebude na jednom mieste.Ani stat ,ani sediet ani na rukach.Len pochodovat a najlepsie fararovi asistovat.Nemam podmienky na to lebo naz knaz a ani veriaci niesu taky benevolentni ako v meste na detskej omsi.Stare baby len driemu v lavici a po kostole ohovaraju...no des.Minule u nas bola omsa venovana birmovancom a bol u nas pastoracny knaz tak sme to riskli.Bol super lenze sme museli po case ist do chodbicky lebo princezna (vtedy este nechodila) zdrhala stvornozky tahat ludi za gate.Samo ze sa jej v chodbicke nepacilo tak sa postavila o sklenene dvere a cely cas trieskala o sklo ze chce ist tam...nasledne roztrhala pap.vreckovku asi na milion kuskov a zdemolovala uhladnu ale inak hroznu nastenku.Vam poviem ze sme boli spoteni az na riti ale babka s nou hrdo kracala na krizik a prababka uronila slzu od dojatia z lavice...

bora8
27. nov 2009

ahoj kočky - no čo sa týka darčekov, tak ja malej kupujem malý drevený kočík a do toho handrovú bábiku 🙂, potom dostane kocky - také látkové čo sa skladajú jedna do druhej a končíme..... úplne to stačí..... 😉 možno ešte knižku nejakú-----

bibka333
27. nov 2009

bianca tak dnes bola Eliška celú omšu živá behal po kostole ,vaľa sa po zemi,chcela ist po schodoch na chor v detskej miestnosti buchala na sklo že aj ona je tam nech ju farár vidi no pot mi tiekol všade 😉 anjelik moj už spinká
Bora a ja som chcela ten drevený- prutený koči ale dostala taký plastový na narodeniny tak jeden stačí 😉 ja tiež nechcem veľa ale starké mi dali eurače že mám niečo kupit oni nevedia čo 🙂 a to ani ja lebo hračiek u nás dost 🙂
idem anjelik mrnka pa a dobrú noc maminky

luciabah
27. nov 2009

ahojte

phoebe... je mi velmi luto, treba vela vela sil. raz mi nasa sestricka povedala, ze pan boh naklada na plecia tolko, kolko clovek unesie... a bolo to vtedy, ked tiez bohuzial prisla o babetko v 21tt po amniocenteze a snazila sa 12 rokov. ale potom otehotnela hned po troch mesiacoch, lebo vlastne ani neverili a ani nemysleli na to ze moze otehotniet a teraz sa tesia z 2 mesacnej dcerky... tak drzim palceky nech aj u vas sa to skonci pohladom na male klbko v postielke

nasa margaretka je uz zdravsia, nemusime brat tbl... inak niekedy dr. vobec nemyslia na to, ze ako dostanem do rocneho dietata tabletku 😅 a uz mame za sebou aj par zachvatov zurivosti a hadzanie sa o zem. ale inak je poklad, nase male lubiatko.
a bola som bez nej 1x dlhsie ako 24 hod a aj ona bez mna a dnes ked zaspava tak jej hovorim ze dnes bude maminka spat doma, budeme spolu a tak krasne prikyvla, za ano ano.

a ochorenia.... super pocasicko pre virusy a ma byt takto do januara, tak sa tesim co este chytime 😒

luciabah
27. nov 2009

bibka.... my sme kupili duplo lego a dostane kocik a farmu od little people. a dreveny kocik sa paci aj mne, ale u nas kupili kocik nasi starki a nechcela som aby dali tak vela koruniek, aj ked su tie drevene nadherne.
no a samozrejme oblecko rovnake ako sofi.. to chcela hlavne sofi aby boli ako dvojicky 😀

horalka777
28. nov 2009

bian, ja sa uchlamem od smiechu, ten tvoj opis zazitkov z kostola je supeeeer 😀 Pozname pozname, aj pot cicerkom lejuci sa po chrbte, aj nahanacky, aj asistenciu fararovi 🙂 No ale nas je pomerne benevolentny nastastie, proste ma rad deti a ak babky zazeraju, tak ich sfukne, ze aj Jezis povedal - Nechajte malickych prist ku mne. Tuto vetu mam prichystanu, keby mal niekto nieco proti 😀

a uz tu nie som... 🤐 😔
ostanym dobre rano
H&H prajem krasne meniny 😉

mihanka
28. nov 2009

ahojte,
phoebs... ☹

my sme uz same... ☹ simi to ale ocividne nevadi... 🙂 my bojujeme pri kvapkani atb do ociek, hadam sa tam nieco aj dostane...
ale krasne nadherne spinka uz 3 dni napapa sa na obed a spi 2,5 hodiny, ale ticho, nic som nepovedala, dnes sme u svokrovcov, ktovie ako bude spat tam...

Henri vsetko najsamplepsie a neviem ci aj maly Henri oslavuje meniny dnes... 🙂

mihanka
28. nov 2009

tak oslavuje... 🙂

phoebe003
28. nov 2009

Ahojky kočky.

Henri všechno nejlepšejší oběma 😵 ♥ ty srdíčka jsou moc hezký žejo.... 😀 ♥

selina.liana
28. nov 2009

Henri vsetko naj naj

bianca
28. nov 2009

vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mame vyliezacia obdobie.Nevladzem.Kuk FB.Jedna fotka z mnoha krkolomnch zazitkov dnes

lilyk
28. nov 2009

ahojte 😉
mne Tomino teraz spi, MM isiel s Majkom von pokial nepadne tma a ja vegetim 😉
Bianca ja uz toho vyliezania mam po krk, vcera mi vyliezol z postele az na okno, doslova stal na parapete a drzal sa ruciek okna, az mi zle prislo a on pysne hviiiizdal 😀 az sa triasol od uzasu aka paraadicka sa mu podarila 😖 ...ja uz neviem co s nim asi ho prihlasim na horolezectvo inak to nevidim 😝
Henry-i maju meninky?.......prajeme obom vsetuuucko najsamlepsie hlavne veeeeeeeeeeeeeela zdravicka 🙂
inak mame stale len 4 zuby, ten ocak je stale vnutri 😠
story z kostola sa mi paaaacili 😀

tilky
28. nov 2009

ahojte

tak my zase prechladnutý horúčku nemáme ale ten kašeľ akoby fajčil 20 denne je mi z toho ☹
ani nepapáme riadne no nečudo keď mu hliny plnia bruško no škoda rečí

ty Bia mi máme chalana ale toto sme ešte neskúšali neviem či mu to mám úkázať čo robí Barča

bianca
28. nov 2009

decka dnes to je na maslu.Mozete mi prostim napisat ako udrzujete doma poriadok?Ja uz nevladzem.KAzdy den robim tie iste veci donekonecne a stale tu je bordel ze sa neda chodit.Ja na jednom konci upracem a tajfun na druhej strane prehadze este viac nez bolo predtym

simona161
28. nov 2009

ahojte, vidim, ze choroby sa mnozia ☹ je taky cas, radsej nech uz mrzne, bolo by toho menej ... prajem vsetkym deturencom aj rodicom samozrejme, nech su rychlo fit 🙂
aj u nas sa trenuju horolezecke kusky - na stolicku, na stol, na gavc, na postel, hore schodmi ... a najhorsie je, ze uz sa mu podarilo takmer vyliezt von aj z klasickej drevennej postielky, zaprel si nohy o tie drevenne palicky a liezol von ☹
inak sa nam prerezava zub c. 16, takze noci klasika - plac zo spanku, hadzanie sa o vsetko bez zobudenia, cestovanie po posteli ... cez den tiez nalada striedavo-oblacno, ale nevadi, vydrzime ... uz len zopar a potom sa zacnu kazit 😀
phoebe, ak tu budes, a ak budes pridavat foto do toho albumu nasich 1-rocnych deticiek, tak poprosim tuto:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=553119&l=...
dakujem 😉

simona161
28. nov 2009

ja nechceeeem tuto, preco mi to blbne????????
ja chcem inu ... no nic, dam ju sem na MK, toto uz snad bude fungovat ...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

bibka333
29. nov 2009

dobre ranko máme 6 zubkou 🙂 2 hore a 4 dole tento posledny sme zbadali dnes noc u nas umrnkana 😒
Simon Alex ja tam užasný
Biancka ja už Eliškine hračky neupratujem máme ich pocelom byte ked spi tak to upracem ale ked vstane ani 5 min a je všetko naspat Barborka je riadná expertka 🙂
Tilky rýchlo sa uzdravte Kubkovi posielame pusinky
Dnes ideme do kostola do Brezna tak som zvedavá čo tam ide Eliška porobit tam detskú miesnost nemajú

bibka333
29. nov 2009

Henry mal tiežvčera meniny princčiatku na tvoj nošte posielame sladký božtek 🙂

bianca
29. nov 2009

decka asi explodujem od smiechu.Barca si na seba natiahla moju podprdu s velkostou F a pochoduje ti po izbe.Ma to ako padak

simona161
29. nov 2009

phoebe, ano, dakujem 🙂 bian, to by chcelo foto 😀 bibka, gratulujeme k novemu zubku 😉

lubik9
29. nov 2009

ahojte maminy

choruckym prajem skore uzdravenie...a nech sa tie choroby uz nemnozia

oslavencom detickam,maminkam,ale aj oteckom prajem vsetko najlepsie a uzite si oslavy

u nas asi nie je nic nove,akurat noci su stale zle..konci u nas v posteli a stale sa mrvi,toci,vytlaca nas..tie ocne zuby su ale potvory 😠

luciabah
29. nov 2009

ahojte

lubik, aj u nas to tak bolo cca ked mala 8-9 m, nakoniec sme ju prestali aj do posielky davat, lebo to bol len plac a aj tak skoncila u nas v postely, potom sme odstranili bocnicu z posielky a spinkanie sa zlepsilo a teraz ma cca 1 tyzden svoju novu postel a nespinka medzi nami a vsetci sme spokojni

mihus... ked budeme zdravucki, tak vas prideme pozriet aby ste neboli samucke 😉

bian... a kde je foto

henri... prepac ze oneskorene... posielame pusinku k meninam

idem zehlit ☹

lubik9
29. nov 2009

luci..a tu postel ma pri vasej prisunutu,ci vo svojej izbicke? nebojis sa,ze ti z nej v noci spadne?

simona161
29. nov 2009

lubik, suhlasim - ocne zuby su potvory 😢 😢 😢 Alexovi uz ide posledny nastastie, ale je to hroza, tie noci su strasne a dnes bol uplakany aj cely den ... uz som aj zabudla ake to je, ked babatko cely den place ... a vcerajsia noc na zaplakanie ... zase precestovana cela postel, plac zo spanku, kopanie do mna, esteze mm je prec a som tam len ja a Alex ... strasne je teraz utrapeny ☹ uz nech je ten blby zub vonku ... cele noci sa budim na jeho plac a bojim sa, aby mi nespadol, lebo uz niekolkokrat som ho nasla pri mojich nohach, len tak-tak a bol by na zemi ☹ a to je este zapnuty v spacom vaku a cestuje ...

lubik9
29. nov 2009

simi..u vas aspon uz posledny lezie von..u nas idu horne,ale este ich nevidno vonku,ale pod dasienkom je jeden ako pod ladom,tak ho vidno a druhy este ani tak nevidno,len tam ma kopec ako tatry 😠 ...joooj,nech uz su vsetky vonku...

simona161
29. nov 2009

lubik, ale poviem ti, ze vsetky styri sme si odtrpeli ... najhorsie zo vsetkych doteraz ... ☹ a hlavne sa mi zda, ze uz sa to hrozne dlho vlecie ... tiez mu isli horne dva viacmenej naraz, potom jeden spodny a teraz ten posledny ... porovnatelne to bolo hadam len s uplne prvymi dvoma zubkami, to bolo tiez hruza a toto no fuuuuj, chuda dieta ...

luciabah
29. nov 2009

lubi... z troch stran ma bocnice a stvrta je prirazena ku mojej strane. my mame 2 izby + kuchyna + kupelka, wc, a takze spinka s nami, lebo wc male, kupelka tiez a do kuchyne ju spat nedam, lebo nam za noc pokresli celu podlahu 😀

henri001
29. nov 2009

ahojte babulky 😉
spolusucitim so zubacikovymi problemikami 😔
ako viete z fb, my sme mali horucky vysoke necele 2 dni ...myslela som ze zubky, lebo dasienka mal opuchnute , prstek v pusine ...ale akosi som v pomykove, vcera som nasla malinkemu take fliaciky v okoli pupku tam kde mava plienku a na chrbatiku smerom ku krku , myslela som ze z potu , lebo vecer sa blaznil .... ale dnes som sa pozerala lepsie a ma ich tam cely den ...nie su vystupene , ked sa dotknem zmiznu ...moze to byt znova 6 choroba 😕 😨
kludnu nocku , cmuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre