Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

viki08
16. apr 2009

ahojte dobre ranko..
noc ako vzdy, bleeeeeeeeee..
adkami mne sa to nezda malo.. my budeme mat 7 mesiacov a sme ju vazili na domacej vahe a asi ma 7 kg, a je fajnova buchticka a ziadna vychrtlinka.. ja by som to na tvojom mieste az tak vazne nebrala.. kasli na nich 😀

question
16. apr 2009

andre jasne...ved mu to ma trvat cca 20 hodin..teraz je niekde v strede 😝 😝
adkami... veeeru v tehu ziadne vysetrenia a teraz to prehanaju..ved to su kraaasne miery..a ze kilo za mesiac..to tazko teraz...tolko mozno v prve mesiace a aj to len velmi dobremu papacovi tolko mozu ratat -ako mojej Amande 😝

mihanka
16. apr 2009

quest, aj my sme sa tak plavili, napakovany, az isla oktavka prasknut... 😀

adkami, presne, ziadna starostlivost o tehulky a teraz mas tabulkove dieta, ale podla anglickych odchovanych deti na junk foodoch je podvizivene... netrap sa vobec, inak kamaratka zije v irl ale detsku dr ma tu na slovensku, lebo tiez to je tak isto... 😖 inak v polroku maju mat miminka dvojnasobok porodnej vahy a v roku trojnasobok porodnej vahy... 😉

super, tesim, este ale posielajte baby zalohy, aby bolo co poslat... 😉

flow... priiiiideeem... 😵 😵

bianca co je s tebou?? ☹

ja frcim k nasim... kraaaaaaaaaaasny den.. 😵

andre
16. apr 2009

veru bia, na skype som ju videla a ništ 😖 , ani neprinde ☹

viki08
16. apr 2009

babulky pozrite mame novu foto v albume 😀 😎

adkami
16. apr 2009

no to ano akoze dvojnasobok vahy nema...ale narodil sa z 3720g a ma 7300g tak nam chyba nejakych tych 100gramikov...ja neviem ale uz mi povedala ze ak nepriberie tak nas posle na vysetrenia a pod. tiez som nechapala...ved su aj ovela mensie deturence tak neviem co ma plasili....no to ano aj s tymi tehulkami je to tak...je to tu ceeeeeelkom ine...
aj ja mam dr. na svk tiez som k nej chodila a prave pred 4tyzdnami som bola maleho vazit a mal 6870g a teraz ma o 410g viac....tak to nie je zle si myslim...
inak a vraj deti od pol roka maju jest podla nich uz tvrdy syr toasty z maslom a pod. je to somarina prvej triedy....ale tak dakujem za info...tiez som si myslela ze to bude somarina...ved papa akurat ze by mohol viacej mliecka...vypije tak max180ml...ale tak nedonutim ho viacej....
on je dieta zive...pretaca sa mi hore dole uz dobre dva mesiace..a teraz uz stvornozkuje...myslim teda hodi sa na kolienka a kyve sa hore dole...proste on v jednom kuse nieco so sebou robi.... 🙂

question
16. apr 2009

miha my sme uz jednu plnu oktavku na SK doniesli so mnou a ze teraz je to asi detto 😝
my pojdmee dnes s Matou na agrac na vystavu..nejake kvetinky ci co potom poreferujem

flow333
autor
16. apr 2009

andre...dam dam, len drahy odlozil kabel od fotaku a nevie kde 😀 ani foto zo stretka nemozem natiahnut

mihan tesime sa....cmuk 😀

adkami, tak nestresuj, klud, rob si dalej po svojom, pretoze mas babatko, ktore prospieva a je zdrave a jedno pribera rychlejsie ine pomalsie a kilo za mesiac ke podla mna vela.... 😢 😢 😢 to je nerealne....ved to by sme mali potom mat 10kg deti uz... 😒 😒 😒 blud...nemas mu dat hamburger a colu aby Dominik rychlejsie nabral 😀 😀 😀 .

question
16. apr 2009

viki a vy uz taaakto nastojaka??? paaanecku 😉
tak ako pise flow..dam fish a chips a nezabudni na hole nozicky 😉

phoebe003
16. apr 2009

bré ranko kočky a kotátka?jaká byla noc?u nás paráda,adámek sladce spinkal až do půl 7 ,nadlábnul se a ještě mi spinká...

phoebe003
16. apr 2009

mihanka bianca včera přijela ze sk a řikala,že toho má dost,že je alá jak čertík,ale až bude mít čásek,tak se tunajisto objeví 😵

horalka777
16. apr 2009

ahoj fiiibiii 🙂

horalka777
16. apr 2009

neprovokujte s tymi spachtosmi, u nas bola dnes noc otrassss... Hlavne ze Blanka sa zobudila takto 😵 a jej maaaati asi takto: 🙄 Vecer zaspala asi na osmy pokus okolo pol 11 a potom bola hore o 12, 3, 4:30, 6:15, 7:30... Takze - kto chce so mnou byvat v pivnici Larionu? 😀

bibka333
16. apr 2009

ahojte len teraz som sa dostala na pc včera sme boli v BB a večer som zaspala na gauči
všetky fotečky nadherne 🙂 🙂 🙂
Henri dakujem ale nerob si starosti mne je len luto lebo v nej bola peknučka

bibka333
16. apr 2009

mihanka a dokedy treba zaplatit zalohu
horalka aj my sme spali v pohode 🙂

phoebe003
16. apr 2009

horalka achooojkyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

horalka777
16. apr 2009

bibka, pridavas sa k provokaterkam? 😠 😀 Nevadiiiiii 😎

mihanka, zaloha poslana, inak potvrdzujem, ze ideme len 1+1, manzel podobne akcie sabotuje. Co uz s nim, aj tak ho lubime 😉

fiii 😵

phoebe003
16. apr 2009

jeee holky,venku je taaaaaaaaaaaaaak krááásně,jdu si ven vytáhnout žehličku a pkno a jdu žehlit pěkně na sluníííčko,chytat bronzzzzz 😵

phoebe003
16. apr 2009

a tady elinka, když šla večer spinkat https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

flow333
autor
16. apr 2009

mihan zaloha poslana....2+1 😀 tesim tesim...my sme spinkali 20.00 - 9.10 😀 😀 😀 my budeme v larione na streche 😀

bora8
16. apr 2009

flow teba a tvoju princeznú dváam stále za príklad našej Lucke a Jurkovi - a nič 😠 ja neviem také príkladné dieťa som ešte nevidela - normálne som zvedavá na stretnutie na živo - či to náhodou nemáš nejakú robotickú bábiku ..... a pekne si ju naprogramuješ a je to..... 😀

phoebe003
16. apr 2009

chjo,chjo.je tu nekdooooo?

bora8
16. apr 2009

fíbí ja ale už sa chystám do mesta, lebo musím zobrať jurka zo škôlky, kúpiť mu nejaké sandálky, zrušiť účet v banke.....

phoebe003
16. apr 2009

bora proč rušíš účet v bance?

bora8
16. apr 2009

no mám dva účty a ten jeden vôbec neužívam, len tam platím poplatky - tak je mi zbytočný

babofka
16. apr 2009

ahojte
horal, aj my mame teraz taky vselijaky spanok a vecer byva strasnyyy plac, idu mu zuby (dufam, ze to nebude trvat mesiac), zacala som mu davat chamomilu a zda sa, ze trocha zabera
u nas mrkvicka stale nic moc, tvari sa hrozne, ale uz aspon negrcame, dnes sme zjedli az 2 lyzicky 🙂
phoebs, hodis nam, dopolrocnych babatiek tuto foto:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
dakujem
no a stymi mierami...my mame 6.5 kg 😅 a nikto nestresuje (ale porodna bola 2.7)

phoebe003
16. apr 2009

aha,tak to jo,já jsem si akorád hrála s internetovým bankovnictvím,přehazovala jsem trvalé příkazy a rušila staré příkazy.teda ale v tom aby se prase vyznalo 😀

phoebe003
16. apr 2009

babofka už se na tom pracuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre