Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
16. jún 2009

Katuska gratulujem k pohybom a zaroven zavidim.

nasa je na 4 vyse mesiaca a stale skoro ziaden pohyb do predu.Iba sa pohojdava a akurat ide do zadu.Uz sme jej kupili aj chranice na kolienka.Je to troska lepsie ale aj tak.Inak uz sedi pekne ale sama sa este neposadi

bianca
16. jún 2009

a ani zubaky nemame ziadne.Som zvedava kedy sa to rozbehne

mihanka
16. jún 2009

flow... supeer... sikula mala... 😵 simi si este nesadla, hoci tiez uz tak dava nozky, aj sa jej podarilo posunut, ale skor ju to rozculuje, ze to nejde podla jej predstav... 😅

bian, tiez pekne sedi simi aj ju davam, hoci primarka na fro zakazuje... nesadat, nestavat... 😠

zato usta sa jej nezavru, momentalne 4 dni vrci ako auto, kazde 3 sekundy utieram sliny... 😝 🙂

bianca
16. jún 2009

mihan nasa len stat a stat.Strasne.Ale co z nou?Ked chcem vidiet neaky film tak ju necham chvilku pohopkat.Inak niekedy sa deti oblozili vankusmi a sedeli uz najneckor od pol roka.

lilyk
16. jún 2009

o tom rezani som ani ja nepocula ale pocula som ze prve zubky vysli okolo 1 roka 😉
aj my sme hodili fotecku na styroch 😉
oslavencom gratulujeme 🙂

lubka78
16. jún 2009

mihan,flow...gratulujeme k postaveniu na 4, urcite sa rozbehnu coskoro aj dopredu, len deticky kym na to pridu, chvilu to potrva 😉

lubka78
16. jún 2009

lilyk...krasna fotka 😉 a super, ze ste uz aj vy na 4 😉
flow...mala mi pripada na tej fotke uz taka velka 😵

ja o nasom zbojnikovi radsej ani nepisem, lebo ma ide trafit po com vsetkom ide...od otvarania suflikov (tie sme uz zalepili), valania kvetov, vyprazdnovania stolika a samozrejme vsade sa musi postavit 😅 😉 tak mozte byt radi, ze este vam drobci tak nelietaju kade tade 😅

flow333
autor
16. jún 2009

som na nu hrda, tak krasne sa rozbehla...nic, nic, nic a teraz v priebehu 2 tyzdnov vsetko naraz....mozem si hlavu o stenu byt, ze som ju nedavala na brusko....ale co, no prvomatka 😀 pri druhom budem mudrejsia 😀 😀 😀 kedy to ale bude...mozno by sme boli uz aj dalej, ale nevadi, ziadne mimco nic nezameska, za rok budu vsetky na rovnako 😀 😀 😀

lubka ona je velka...to pyzamko co ma na sebe je na 6-9 mesiacov a vidis ako ma nohavice?? 😀 tristvrtove pumpky 😀 8730g a 75cm

lilyk
16. jún 2009

aj ja aj ja som pozerala ze ci dobre vidim aka je velkaaaa 🙂

lilyk
16. jún 2009

Lubka dakujeme 😉

flow333
autor
16. jún 2009

dlha je....hlavne nohy ma dlhe 😀 😀 😀

phoebe003
16. jún 2009

holky slyšela jsem báááječnej vtip:

zásadní otázka: KDY BUDE V ČESKU DOBŘE?

Když vdova po Čunkovi přijde za Topolánkem do basy, aby se ho zeptala, kdo zastřelil Paroubka a Bursíka na Klausově pohřbu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

flow333
autor
16. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

krasomila.... 😀

fibs, som si najprv musela dat do suvisu, ze kto je kto a az tak som sa zasmiala 😀 😀 😀 😀 😀

flow333
autor
16. jún 2009

musim sa pochvalit, od MM som dostala na narodeniny mininotebook.....je nadherny

http://www.it-online.sk/lenovo-ideapad-s10e-ns9...

lilyk
16. jún 2009

phoebe 😀

flow333
autor
16. jún 2009

mihan inak v akom stave je stretko????kolko nas bude???? ja sa uz tak na vas tesim.... 😀

phoebe003
16. jún 2009

flow krásný kočárek,malá je princezna moc jí to tam sluší,koukám už i na slovensku letí " HELLO KITTY" já tu kočku osobně moc nemám ráda,ale všechny děti ji milujou i eliška si z Itálie přivezla klobouček s HELLO KITTY 😝 😀 a notebook je taky mooooc superrrrrr

bibka333
16. jún 2009

ahojte maminky flow mala je naozaj šikovnica šikovna a velka
Mimusik kedy budu fotky s prijmania 😉
fibi video na kolotočoch super 🙂 🙂 🙂 pripomenula si my dovolenku pred troma rokmi ked sme boi aj my v itali a naštivili sme zabavny park Mirabilandia 🙂 🙂 🙂
mihi daj my vediet kedy planujete stretko BB aby som mohla prist a spoznat vas aj na živo 🙂
baby poradte my ja som volaka mučna a nervozna serka ma mm a starsie deti ani nehovorim Jarka ta ide mat asi 3 na vysvecku a Adko ma vôbec nepočuva ☹

selina.liana
16. jún 2009

flow ja som ho dostala od mm na vianoce a je super acer mám 😉

selina.liana
16. jún 2009

mihan nestrašte s prerezávaním dasienok aj my sme bez zubov

henri001
16. jún 2009

flow aj my s Henrym sa tesime 😵 😵 😵
tolko som mala casu dopozerat 😅 uz zase musim vratit notebook 😒 tesim sa ako vas docitam ked prideme domov , pusinkujem vas vsetky 😵 😵 😵

bianca
16. jún 2009

strasne sa tesim na piatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook

phoebe003
16. jún 2009

ahojky holky

bianca co bude v pátek??? 😕 teda pokud to není tajemství

henri jste na slovensku?

bianca
16. jún 2009

Karol konecne sme sa dohodli so Smardikom na stretku tak som strasna rada ze ich konecne uvidim.Len dufam ze sa nic nepotento ☹

mihanka
16. jún 2009

ahojte...
henri, tesiiiiiiime... 😵
bian, super ze mate stretko, pofotte sa... 😵 a to je fakt, deticky sa obkladali vankusmi a nedaj ju sediet alebo stat, ved by mraucala cely den... 😒

flow, stretko tak ako je v tabulke v oktobrovkach, idem teda popozerat aj ja fotky, uz sme davno nedali do pc...
pc krasny vase velicenstvo... 😀 😉

flow333
autor
16. jún 2009

fibs Henri je v New Yorku.....v Americe.... 😀 😀 😀

mihanka
16. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
my sme pridali foto z guliciek... 😵

selina.liana
16. jún 2009

babule tak my už vstávame o 106 už ani sedieť nič posadí sa vstane pustí sa padne na riťku a dokola, ale loziť po štyroh nevieme len cúvať 😉

phoebe003
16. jún 2009

bianca tak to jotak držím pěstičky,aby se sraz vydařil:o)))

flow wawwww v new yorku aj ja chcemmmmmmmm 😉

seli bud ráda,že alespoň něco dělá,adam se sotva otáčí 😀

flow333
autor
17. jún 2009

ahoj mamky, to nemyslite vazne, ze je 12hod prec a som tu prva????? 😒 😒 😒 co sa deje?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre