Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
23. jún 2009

Ahojky holky,tak jsme doma z poradny,adámek je kus chlapa váží 8500g a měří 74cm 😀 no je skoro stejně velkej jako Eliška,jinak dr říkala,že pokud se do měsíce nezačne otáčet,tak nás pošle na rehabilitace. 😢

lilyk
23. jún 2009

ahojte 😉
my sme sa vratili z plavania, u nas prsiiiii od vcera 😒 😒 .
Btw my sme stale na styroch, kupeme dopredu dozadu, a vobec sa mu nechce do predu ist, skor vystrci zadocek a ako keby sa chcel postavit ci co 😅 ...a tiez hovorime Mama ale to uz asi mesiac a hlavne ked sa rozculuje 😅
no idem uspavat a potom nieco sup do bruska 😀

lubik9
23. jún 2009

fibi..adamek ma krasne miery 😵
a este sa netoci? 😕 nepisala si,ze ked si bola na dovci,tak sa zacal tocit? 🤐

phoebe003
23. jún 2009

lilyk tak to jsou na tom naši kluci stejně adam taky vykřikuje " mammm,mammm mammma" hlavně když se rozčiluje a především když á hlad... 😀 jinak u nás taky neskutečně prší 😒

phoebe003
23. jún 2009

lubik,začal,ale nedotočí se sám 😒 párkrát se mu to povedlo samotnému,ale od té doby zase nic moc.neví co s tou rukou 😠

lubik9
23. jún 2009

fibs..neboooj..on na to pride,co s tou ruckou..to sa tak zacina a potom sa to rozbehne 😉

phoebe003
23. jún 2009

lubik,no to doufám,ale říkám si,když už se mu to párkrát povedlo,tak snad to nebyla jen náhoda ☹

phoebe003
23. jún 2009

jeee sakra holky,mne zmoklo práááádlo venku 😢 😠

lilyk
23. jún 2009

phoebe mojej kamoske sa tiez otocil do polky uz to vyzeralo ze sa dotoci a nic, to mal 10 mesiacov a vsetko je teraz oki doki a ziadna rehabka 😉

phoebe003
23. jún 2009

lilyk,no doufám,že to zvládne,protože dojíždět s ním ještě 2x týdně do lípy na rehabilitace se mi nechce... 😒

phoebe003
23. jún 2009

holkyyy,kdepak jsteee? já jsem strašně nachcípaná 😢 asi půjdu někam pojít do houštin 😖

bibka333
23. jún 2009

ahojt nam rano nešil net mame dnes 8 mesiačikov a Miškovi od Silvinky vsetko najlepšie k 8 mesiačoikom :-

bibka333
23. jún 2009

zabludil k nam počitačovy škriatok 😀

phoebe003
23. jún 2009

gratulace oslavencůmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵

phoebe003
23. jún 2009

no nikdo tady nejní,takže jdu do postele trochu se prospat a snad mi pak bude líp...dám si horký čaj a nejraději bych elišku a adama vyexpedovala k babičkám a pořádně se vyspala a vyléčila se.chjo...

lilyk
23. jún 2009

oslavencom prajeme vsetucko naj naj naj 🙂

bibka333
23. jún 2009

babenky Eliška ma zvyšenu teplotu a boli ju uško na olovrant nechcela papat a večer pri kojeni bol nepokojna a ked som ju chytila za uško tak plač ☹

phoebe003
23. jún 2009

ahojky holky,tak já jdu zapadnout do postele,dám si na dobrou noc paralen a kapičky a půjdu to zalomit.bibi mohlo jí do ouška nafoukat,může tam mít zánět,nebo vodu z koupání,zajdi s ní k dr ať se jí tam podívá,zánět středního ucha je dost nepříjemný a nevíc bolestivý...měla jsem ho několikrát... 😒

mihanka
24. jún 2009

ahojte. vsetko naj naj vcerajsim oslavencom... 😵

noc nic moc... 🙂
prajem krasny uprsany aprilovy den, frcim k nasim... 😉

mihanka
24. jún 2009
lilyk
24. jún 2009

😀 😀
ahojte

flow333
autor
24. jún 2009

ahoj mamky, akurat sme sa vratili z kontroly na rehabke...tak pani doktorka povedala, ze hlavicka do strany je tam stale ale, ze uzcite to nie je zachvatove, lebo take deticky zaostavaju v motorickom vyvoji a myrobime vlastne uz vsetko....takze povedala, ze je to velmi sikovnee dievcatko a, ze to bude emocneho charakteru, ze kazdy prezivame inak a ona sa prejavuje takto, ze ak po cviceni nedochadzalo k zhorseniu stavu, tak to epilepsia urcite nie je... 😀 😀 takze mam vynimocne dieta, ktore ma zlozvyk s akym sa este nikto nestretol a ze ako bude rast urcite to bude ustupovat, ze to je mile detske prezivanie....tot verdikt lekarky 😅 cvicenie sme ukoncili...ale ze ked sa mi podari vramci hry ju mam pridrzat v tej polohe ale zas ju nijak netrapit...

pocasie hnus, dazd, zima, sedime doma 😠 😠 😠

bianca
24. jún 2009

ahojte.Moj chrbat a pracka nadalej v prdely.Vonku hnusne ale aj tak ma nieco od vcera strasne rozosmieva.Peter mi vcera hovoril story zo zivota jeho kolegu a ich maleho......Milanko povedz auto....auto.Milanko povedz bus.....bus.Milanko povedz autobus.....haťapu

flow to je fajn ze je to v poriadku.Mala je sikovna

question
24. jún 2009

ahojte babulky
som to tu trochen flakala tento mesiac 😅 😅 😅 horal chybala som ti? 😉
ale ved len dva dni mi trvalo,kym so docitala 😝 flow,super,ze to neni epilepsia ko ti uuuzasna doki povedala 😉
8 mes a 1 tyzden naporadni 8430 g a 73 cm,tzn ze o 5 kg viac ako pri narodeni,skoro presne 😉 mame vonku tri zubale,a tlacia sa dalsie,posledne dni uz kooonecne aj stvornozkujeme,doteraz sme chodili ako tulen 😝 😀,mama sa nam nechce zato tato tato nam ide 😉papanie nammoc nechuti a vlastne ja somzufala co varit a ako 😉v noci stale cuckame 2krat za noc..zabudla som na nieco?
jaaaj
phoebe..super dovolenka uuuprimne zavidim,kukla som fotecky, 😉
henri fuuha s tym odletom nic moc,ale potom ste si to uzivali,maly bol krasny aj s maminkou a ocinkom 😉
horal..juuujnebudes uz cicikovat,ale aspon sa das dokopy...
a gratulujem vsetkym chodiacim babatkom..ja si vychutnavam,ze nas to este lne caka..ale ja si rada pockam,neponahlam sa 😉

lilyk
24. jún 2009

Flow super super 🙂
hatapu 😀

simona161
24. jún 2009

ahojte, nestiham reagovat na vsetko, maly sa prave po zobudil po svojom uzasne dlhotrvajucom spanku, tak som iba docitala 😉
ale hatapu ma u mna sto bodov 😀

henri001
24. jún 2009

hatapu 😀 😀 😀 kok*t 😀 😀 😀 ake krasne rano 😀 😀 😀

phoebe003
24. jún 2009

Dobré ranko, tak já pčikám a kašlu a smrkám kudy chodím,je to docela zábava.děti se mi vyexpedovat nepodařilotak si asi hnedtak do postele nelehnu 😒

mihanka to je opravdu hezký titultek 😀 chudák chlap s tímhle jménem.nechtěla bych být jeho manželka 😀 😀 😀 😀 😀

question,teda,vyčerpávající,ale vše vystihující příspěvek,abych tovzala popořadě: Amanda je jen o 70g a 1cm menší než náš adámek,parádní míry,gratuluju k zoubečkům a čtvernožkování 😀 a neboj,máma se brzo naučí taky,adam říká mammmmammm mammmma když se rozčiluje a když má hlad.jinak vyluzujeme zvuky jako je eee, aaa, bleee a chrrrrr 😀 😀 😀

tak a já jdu vařit.pápápáááá

phoebe003
24. jún 2009

bianca "Haťapu" nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 šikulka ten Milanko 😀

phoebe003
24. jún 2009

flow to je superrr,gratuluju,jen tak dál 😵 😉 😵 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre