Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
20. júl 2009

dobre rano mamky ja mam dnes doma taky maly tabor mam 5 deti 3 moje a 2 požičane 😀 tak sa im idem venovat ak budem moc tak nakukne
Eliška je zlatičko len 1 krat cez noc hore 🙂

bianca
20. júl 2009

hoj

u nas bola hrozna noc.Mala mi asi do 4 rana splakavala zo spanku v postielke.Som hotova

phoebe003
20. júl 2009

Dobré ránko kočky a koťat, jaká byla noc? u nás f pohodě, akorád adam je teď nějakej ukňučenej. nevím, co mu chybí. obvykle bejvá touhle dobou ještě v postýlce a hraje si s kolotočem atp, a dneska vřeští jak pominutej. nevím, jestli ten horní zoubek dělá neplechu a takhle ho neznám 😔 😒 jinak dneska mi v 11 h přivezou balíkáři kočárek, tak se těšímmm jak malý dítě na bombon.. a odpoledne přijde Pepsonka s Maruškou, tak si budou holky hrát. mějte se kočky, já jdu něco dělat, bo tady toho mám hodně.

simona161
20. júl 2009

ahojte,
bian, u nas je toto kazdu noc od minuleho pondelka ☹ lampicka nepomohla, caj, vyzliect, nic ... cez den ok a noc preplace a mrvi sa a toci ... ja ho po par hodinach zoberiem ku sebe, lebo sa mi nechce vstavat a furt mu pchat dudel a tisit ho ... a potom uz nespim vobec, lebo on cestuje, kope, otaca sa a mrnci a mrnci ... a ked nechcem aby spadol z postele, tak radsej pri nom iba sedim ... u vas mozno bude novy zubok, u nas neviem ☹

bianca
20. júl 2009

simi presne ako pises.Cestuje po postielke,place - pridem,ani oci neotvori len jej vytiahnem dudlik,dam vodu,cucne,da so sama dudlik a takto sa to opakovalo.Rano sa tvarila akoby nic a ja zbita jak pes

bianca
20. júl 2009

simi mozes mi poslat este raz odkaz na to co kupil malemu bracho na chodenie???

simona161
20. júl 2009

bian, snad ich to prejde, lebo je to hrozne unavne a mm som musela poslat spat inde, lebo to uz sa fakt nedalo ☹
ten link pohladam

simona161
20. júl 2009

je to na stranke 207 ... kukni

bianca
20. júl 2009

simi no prave ze MM prichadza o 23 a odhadza o 5 rano kazducky den.Dnes ma ale nasral lebo ked sa lano lucil tak som povedala ze som hotova a on ze ,,preco?,, ze on vraj nic nepocul

simona161
20. júl 2009

bian, aj mna sa mm opyta, ako sme spali a pritom spi s nami ... teda dnes musel odist... ale dovtedy tiez nic nepocul ...
nasla si ten link?

lilyk
20. júl 2009

Bianca to je normalka 😀 vsak oni spia celuuuuuu noc bez prebudenia...ja uz ani neviem kedy som tak naposledy spala 😝 ..a este rano doda aky je unaveny 😀

bianca
20. júl 2009

simi hej nasla.Musim popozerat ci sa to predava aj tu a ked to nebude moc drahe tak kupim lebo mi z nej vlasy zlezu

bibka333
20. júl 2009

ahojte mala dnes vstala o 6 40h a teraz nie anie zaspat beha po postielke pridem dam ju do polohy ležmo a ona za chvilku zase hore a chce sa jej spinkat lebo je mrzutko 😉

luciakubista
20. júl 2009

Ahoj vsetkym, som tu po dlhej dobe, tak uz ani neviem co Vam napisat 😀 dufam,ze ste vsetci v poriadku. Budem sa snazit prispievat castejsie,ale my s Elou furt niekde trajdame a vecer padam na hubu 😅 a do toho mame plny dom navstev. Inak zuby nemame, plazime a stvornozkujeme, kecame jak o zivot, furt kojime, nic ine nechceme pit, v noci sa budime, skoro rano vstavame a pekne papame 😅 😅 😅 😅 to len v skratke co u nas nove 😀 Inak baby kosicke, ked budete robit nejake stretko, my sme v KE od 25.7.-8.8. a potom od 18.8.-28.8. a medzitym ten Larion 😀 😀 😀

bianca
20. júl 2009

bibka ja to uz u nas so spankom ani neskusam.Vzdala som to.Skor ako o 14 ju do postielky nedostanem a aj to bude pod natlakom

luci keby ste dohodli stretko po 4.8. tak by som mozno dorazila aj ja konecne

katkaza
20. júl 2009

ahojte
musím sa vám posťažovať...od včera ráno malá hnačkuje,plače skoro nonstop a v noci sme viac ako dve hodiny tíšili na rukách a zobudili asi celé mesto,lezie jej horná trojka...no nechápem,akým spôsobom nám teraz tie zuby idú,ale za dva týždne 5 zubov mi príde celkom dosť 😒
lilyk ja ju vodím za ruky,lebo ona sa postaví hocikde a hocikedy a keď jej nepodám ruku je schopná sa aj sama vybrať....ja som ešte nepočula o tom,že to je pre deti nejak škodlivé a to vypučené bruško sa mi zdá,že má každé malé dieťa...
bianca čo chceš kupovať?to "vodítko" čo má simi?dá sa to aj u nás zohnať?

bianca
20. júl 2009

katus no nikde som to zatial na nete nenasla.Vyhadzuje mi to iba zahr.stranky ale bola by to super vec

lilyk
20. júl 2009

Kati na tu hnacku skus kupit v lekarni "Kulisek" a o tom chodeni...kazdy si spravi co chce co mu vyhovuje a vyhovuje dietatku..nam osobne neurologicka zakazala vodit za ruky koli tomu tomu a atd...... 😉

bianca
20. júl 2009

lil ale Kulisek ti nezastavi hnacku.To je len rehydratacny roztok

kati uvar ryzu a bud rozmixuj a daj malej alebo len tu vodu z toho ak ti bude chciet pit.Skus aj banan ale kazdopadne keby to bolo horsie tak chod k dr.Pravdepodobne to bude od zubku

lilyk
20. júl 2009

to fakt?..no to som nevedela....no u nas jednoznacne boduje...ked mal Majko hnacku..to uz viac krat a taku fest...mal aj rotavirusovu a hned sme dali, okamzite prestala, u nas fakt funguje proti hnacke dokonca lepsie resp.rychlejsie ako smecta.

bianca
20. júl 2009

lil tam je strasne vela iontov a organizmus zavodni super.MY sme to davali vzdy pri hnackach a zvracaniach.Nebolo nad neho v ciernom caji ale ten deticky nemozu

lilyk
20. júl 2009

Bi no prave citam ten letak..ale malo by to tak fungovat,je tam napisane ze je urceny aj pri hnackovych ochoreniach.....hmmm no neviem ale u nas funguje najlepsie 😉

bianca
20. júl 2009
lilyk
20. júl 2009

Tomino hore tak ideme na prechadzku..juuuj dufam ze to stihneme vyzera to na dazd 😒

lubka78
20. júl 2009

ahojte 😉
bia...take obycajne popruhy maju aj tu
http://www.predeti.sk/?idmenu=186
najdes to ako detske popruhy

bianca
20. júl 2009

lubka obyc maju aj u nas v obchode ale tie co ma Simca su uplne bomba

lubka78
20. júl 2009

bia...tak to som ani ja ine nenasla, iba na zahranicnych strankach 😉

phoebe003
20. júl 2009

holkyyyyyy už mám doma novej kočáááárek, je superrrrr, úúúžasnej a dokonalej, jsem nadšená, Adámek si v něm hned poseděl, poležel, vypadal spokojeně do auta se mi vejde jedne báseň,žádné sundavání sedaček atp, no prostě je to bomba... 😉 😵

geveva
20. júl 2009

ahojky kájo

katkaaalex
20. júl 2009

simona161, kedy oslavujete meniny? My mame tiez Alexa ale v kalendary je len Alexander a Alexej tak rozhodli sme sa, ze na Alexandra.

Baby ako sa robia zabaly? Alex ma od vcera teplotu stale okolo 38, davala som mu Vibrucol homeop. cipky a teraz pred hodinou Nurofen, inek mu nic nieje- nekasle a ani sopliky nema len ta teplota nas trapi 😢
Vo stvrtok mame ist na Slovensko tak dufam, ze bude o.k.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre