Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

babofka
18. apr 2009

no my byvame v dome a okrem tej bitky, je u nas to iste, este dokoncujeme poschodie

babofka
18. apr 2009

a este nieco. u zpokracuje PRISON BREAK huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
18. apr 2009

PRISONA ja nemusim, ale tesim na MS v hokeji, hrame uz v piatok 24.4. o 20:15 s Madarskom 😀

simona161
18. apr 2009

ahojte, teda dnes to tu zilo... to je supeeer 🙂
a na hokej sa hrozne, hrozne tesim, tesim sa kazdy rok a ked skoncia majstrovstva uz sa tesim na dalsie a na olympiadu ... uz su sice prec tie casy, ked sme zapasy pozerali s MM a kamaratmi v krcme pri pive, ale aj tak sa tesim 😉

lubik9
18. apr 2009

pekny vecer maminky 😅

som rada,ze sa to tu prebralo k zivotu 😵 my sme dnes boli v madarsku na nakupoch a timinko to zvladol statocne,vobec neplakal,ani v aute,ako ma vo zvyku,ale pekne spinkal..no zlate dietatko 😵 😵 😵 😵 a zajtra zas ideme k svokrovcom na obed,tka zas nestihnem pc 😠 ale aspon nemusim varit 😀 😝

a na majstrovstva sa velmi tesim aj ja a tak ako aj simi velmi rada sledujem aj olympiadu..uz aby bola

evitkamalicka
18. apr 2009

ja tesim buduci rok na zimnu olympiadu na krasokorculovanie Pluscenkoooooooooo 😵

simona161
18. apr 2009

som sa zabudla na facebooku 😉 este ste tu niekto?

evitkamalicka
18. apr 2009

simi ja tu som, ale tiez som teraz aj na facebooku

simona161
18. apr 2009

ked mna tam tie kvizy celkom bavia 😀

lubik9
18. apr 2009

ja tu som a nie som na facebooku 😀 ale pomalicky idem kojit hladosa,nech ma dobru noc a spinka pekne do rana a ocka pustam na pc 😉

tak dobru noc vsetkym drobcom a hlavne aj maminkam..cmuuuuuk

evitkamalicka
18. apr 2009

simi no tie kvizy su dobre haluze

lubik dobru nocku

simona161
18. apr 2009

dobru chut, timinkovi a dobru nocku celej rodinke 😉
evit, jo, su fajn, podla jedneho z nich onedlho umriem, myslim, ze na stedry den v roku 2012 😀

evitkamalicka
18. apr 2009

simon ja som podla jedneho umrela 25. oktobra 2008, ha tak co tu robim, ze by zombie? 😲

simona161
18. apr 2009

aha, tak to uz je potom fakt haluz ...

evitkamalicka
18. apr 2009

no ale sranda musi byt

bianca
18. apr 2009

decka nasa teplotuje troska a nechce papat.Teraz uz spi.Zajtra som mala dohodnute rande s kamoskou po dlhom case.Dufam ze to uz su tie potvorske zuby

evitkamalicka
18. apr 2009

bia a vy este zubok nemate ziaden? no tak hadam uz coskoro nejaky ten vylezie

simona161
18. apr 2009

bian, snad ano ... Alex teplotu nemal, ani soplik, ani hnacky, nic ... a papal uplne normalne, dokonca by som povedala, ze este viac zacal teraz jest ... ale zato plakal cele dni a noci, tak nespokojne dieta si nevies predstavit ☹

evitkamalicka
18. apr 2009

nas v noci pohoda, ale cez den byva zo zubkov mrzuty a potom v noci je asi klud od unavy

bianca
18. apr 2009

zub nemame ale trapi ju to u z dlho

simona161
18. apr 2009

evit, nam tiez vyliezli az vcera ... a rovno dva naraz 😉 po 11 prerevanych dnoch a hlavne nociach

evitkamalicka
18. apr 2009

bia nas tak prvy trapil asi 2 mesiace kym sa uplne prerezal

bianca
18. apr 2009

inak nasa vypije asi pol flasky a potom zacne kusat do dudla tak strasne az mne trpnu zuby.Brrrrrrrrr tak sa hrame-odgrgnut-zohriat mlieko-trosku zje a znova

evitkamalicka
18. apr 2009

simon nam teraz idu horne obidva naraz, takze zabava

phoebe003
18. apr 2009

ahojky mamulenky,tak já jsem před chvilkoupřijela z práááce,byla jsem na celodenním školení,bylo to dobrý,ale tech informací bylo opravdu hooodně,takže si jdu napustit vanu a jdu vstřebávat fakta a další věcičky. 😀 nevím o co jse přišla,dočtu potději,dneska jsem tááááááááááááááááááááááááááááák nekutečně vytočená,že nemám chut ani dočítat,i když vás mám mooooooooooooooc ráda všechny.holky proč je všechno tak těžky? 😔 😨 😕

simona161
18. apr 2009

aj nas maly ich tam mal dlho v dasnach hmatatelne, ale vobec sa to nehlo, stale to bolo rovnake ... pred 5 dnami som si vsimla take ciarocky a vcera sa mu prerezali, teraz maju oba asi 2 mm 😉 inak my sme skusali cinknut klasickou nerezovou lyzickou a donedavna nic a predvcerom uz to pekne cinkalo 😉

evitkamalicka
18. apr 2009

fibi servus, ty uz pracujes?

simona161
18. apr 2009

evit, hadam adamkovi vylezu rychlo ... phoebe, ktoze ta vytocil?

evitkamalicka
18. apr 2009

zienky vypinam budu, uz mi ocicka blikaju...dobru noc vsetkym

simona161
18. apr 2009

bian, tak take krmenie nezavidim ... ale hadam vylezu zubky a bude dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre