Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
29. aug 2009

neni zac...teraz mi vy poradte aku farbu kociara

bora8
29. aug 2009

no mne sa páči tá farba, ktorá je v odkaze.....

henri001
29. aug 2009

ema drzime 🙂 daj foto potommm, a nie si konzerva , si matka 3 dzeci a sprdunk mas v kozi uz 😀
flow ta naco kocik naco transport bag...bee som mala az do lietadla a tam som im ho zlozila a dali ho dole spolu s kufrikami managerov , hned ako vychadzas z lietadla bee uz caka 😉

question
29. aug 2009

flow..to je pravda,ved ty mozes ist s kocikom az pri lietadlo,takze ti nepedluje kade tade s batozinou 😉
prave sme buvali spolu skoro 3 hodky 😝 😀

selina.liana
29. aug 2009

Flow j mam ten cierno zlaty stLe v Aute a je to superrrrr budes spokojna

selina.liana
29. aug 2009

Flow Len sa opytaj ci je v cene uz aj madlo.mne sa velmi pacil biely no ale ten by bol atale spinavy ,mna vysies Marlon plastenkou 150 a doobjednala som si slnecnik

selina.liana
29. aug 2009

fow mne sa pacil tento ale to by bol stale spinavy ,tak vyhral cierno zlaty a maximalna spokojnost http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

phoebe003
29. aug 2009

Seli, tak ten by se líbil i mne teda ten bílej. Ten je fakt moc hezkej,,,

henri001
29. aug 2009

baby ved neblaznite , fakt mam uz nalietane nieco s kocikom , CSA , Alitalia , Lot, Lufthansa...ziadny problem s bee az k lietadlu 😅

bora8
29. aug 2009

no ja nebláznim 🙂 letieť sa tento rok nechystám, leda tak vrtulníkom a tam určite malú brať nebudem 😀

flow333
autor
29. aug 2009

😀 😀 😀 ved vrtulnikom ani koc netreba....henuli ja viem, ze s kocom sa dostanes az k lietadlu, len par krat co som letela so znamou a malou stale jej nieco zaspinili abo ulomili...nechcem riskova pri mojom stasti 😀 a tak by mi bolo beecka veeeeeeeeeeeelmi luto... 😒
inak ten biely je super, ale viem si predstavit ako by vyzeral....aj toho ruzoveho sa bojim....2 varianta je rubin a este aj citron je fesi

selina.liana
29. aug 2009

Flow pisala som ti ip

selina.liana
29. aug 2009

Flow tak ktory????

phoebe003
29. aug 2009

Flow ale ty jsi to beečko v larionu s sebou neměla vid....ted si to tak vybavuju, jsem si ho chtěla omrknout...

flow333
autor
29. aug 2009

fibi, ne ne mala som jane...neviem si predstavit s nim chodzu po western city 😀 😀

phoebe003
29. aug 2009

Pročpk? vždyť je prý pohodlnej....

flow333
autor
29. aug 2009

on pohodlny je, ale po terene sa s nim zle jazdi,,,,male kolecka

phoebe003
29. aug 2009

aha, tak tj.No my máme akorát ten bebe confort jak do města, tak i do terénu a další kupovat nebudu...je úžasnej, pohodlnej, skladnej, lehkej zajímavej. Vše v jednom:o)

flow333
autor
29. aug 2009

to je....bol to aj moj favorit este v tehu, ale potom akosi manzel presadil jane...

phoebe003
29. aug 2009

holky kuk jak umíme tancovat...

https://www.youtube.com/watch?v=BeeWps8dtJ8

a to jsme se dneska naučili ještě dávat pusu. to natočím příště 😀

phoebe003
29. aug 2009

Flow tak oni jsou to oba super kočárky... 😵

flow333
autor
29. aug 2009

fibi je carovny...myslim Adamka a maminka tancovala asi s nim, ze? 😀 😀 😀

henri001
29. aug 2009

no tak teda Krasomila ti poviem uprimne, ze ty tak trosku vymyslas a proste chces novy kocar 😀 😀 😀
mne ani len papierik s menovkou nikde nezaspinili ...a bee som mala aj na horach v spindl/mlyne v snehu 😉 sak ale nepoviem nikomu a proste treba novy kocaaar ...a kup ruzovy 😵
fibi no drobec je mileny straasne srtrasne zlatunky 😵

tilky
29. aug 2009

ahojte

Henry sa nečuduj nabiješ ho energiou cez káble 😅 😅 a potom aby spinkalo no to asi nie
náš je tvrdý niekedy už o osmej a vstáva presne o šiestej ale v noci jedno krmenie mliečkom musí byť 😵

lubik9
29. aug 2009

ahojte mamky,ja len na skok,citim sa uz lepsie,ale radsej este nevysedavam za pc..dakujem,ze na mna myslite..rasto mi s timim velmi pomaha,tak si aspon oddychnem 😵
pozdravujem vas aj deticky..cmuk

phoebe003
29. aug 2009

flow přesně tak, tancovala jsem s ním:o) 😀 😀 😀 bych ho normálně umačkala a teď jak se naučila dávat pusinku, svojí ocintanou, tak bych ho rozzzzzzmačkala od láááásky

henri děkuju. Koukala jsem i na tvé videjko jak se malému včera nechtělo spinkat 😔 ale jinak taky by jsi mu mohla dát někdy večeři, aby nemusel okusovat kabely od PC 😀 😀 😀 😀 ne, si dělám srandu. Byl zlatý s tím chodítkem... 😵

tilky a ty malému dáváš UM, nebo stále odsáváš??? 😕

Lubiku, ať jsi už fit, hezky se vylež a bude OK

tilky
29. aug 2009

Phebs ako sme oslávili 13 mesiacov tak neodsávam dva razy za deň varíme UM už som nevládala

flow333
autor
29. aug 2009

Henri xixi si ma odhalila, ale ja som s beeckom spokojna nadmieru, je to srdcovka, to nic nenahradi....len keby si videla to western mesto....strkova zem, bee kolecka by boli zabotene 😀 😀 😀

phoebe003
29. aug 2009

tilky, tak to jsi to ale vydržela pěěěěkně dlouho... to máš mojí poklonu...

bibka333
29. aug 2009

ahojte flow si ty ale vymyšlaj 🙂
Henri maly šikovny 🙂
Tilky ty si tak dlho odsavala klobu dolu si velmi dobra maminka 🙂
Lubka dufam ze si uz zdrava 😉
Slavka sa zabava na svadbe a Simonka tam robila asi modnu prehlaidku 🙂
priala som foto tak kuk
Fibi neprihlasišmaleho do letsdance 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre