Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
19. apr 2009

mno jo,no,nikdo tu nejni,tak já si jdu umýt hlavu a ve 4 jdeme s pepsonkou do posilovny... 😵 se těšímmm,se trošku vybiju...

bianca
19. apr 2009

tak konecne sa mala najedla.Co najedla.Napchala.Taku davka by porazila aj kona.Dokonca za tym vypila aj 100ml caju a to sa nam teda vobec nestava.Mala som dnes ist za babami do roboty ale zrusila som to

andre
19. apr 2009

babof, robíme, ta si to predstav 😀 , však sa nedá zahanbiť keď už oli robí, tak sa pridal aj náš 😀
a dneska sa mi švihol aj naľavo, som mu naložila hračky všetky na kopu na ľavo a šla som do kuchyne poriešiť ryžu a od dverí som sa otočila, či je teda oki, a on ti bol na brušku, čuduj sa svete 😀 😀
no ale zas nemôžem povedať žeby ho to nejak vzrušovalo, robiť točky, asi tak len z dlhej chvíle to bolo 😉

andre
19. apr 2009

bia tak vidíš, hlad bol silnejší 😉
náš tak vrešťal pred pár dňami, cez deň, v noci, furt, a zúúúbky nikde 😠 ... ale zato prešlo to zo dňa na deň 🙂

bibka333
19. apr 2009

ahojte ja len na skok
ADAMKOVI VšETKO NAJLEPSIE 🙂

bianca
19. apr 2009

andre aj nasa tak zacinala a teraz je uz na posteli poobkladana lebo sa otaca ako sialena

phoebe003
19. apr 2009

bibi děkuju za adámka

evitkamalicka
19. apr 2009

fibi gratulacia Adamkovi 😵

bianca
19. apr 2009

deckaaaaaaaaaa prave zacina film ,,pasla kone na betone,,ja ho milujem

evitkamalicka
19. apr 2009

bia aj ja kukam 😀

bianca
19. apr 2009

Presovska stanica.Taka nostalgia.

phoebe003
19. apr 2009

evitka děkovala 😀 😵 😵 😵 😵

phoebe003
19. apr 2009

holkyyyyyy,všechny jste venku na sluníčku,co? 😖

bianca
19. apr 2009

karoooooooooooool ty studujes alebo si studovala por.asistenku ze?Kukni na toto.

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bianca
19. apr 2009

inak mame nove fotky

lilyk
19. apr 2009

Bianca mne z toho az zle prislo 😨 🤐 ...aj keby to bolo spravne, no teda 😒

martanko
19. apr 2009

bianca fotecky nadherne, Barca je uzasne jasidielko 😉 😀 a k tomu videu - ja som tiez rodila v Banovciach a mala som krasny porod a starali sa o nas ako v bavlnke a takuto otrasnu skusenost chvalabohu nemam

babof kuk album, nevesta moze byt? 😉 😀 😀 😀

bianca
19. apr 2009

lil mne sa az srdce zasatavilo ked som to videla

martanko dik.Mne uz z nej rohy rastuuuuuuuuuuuuuuuuuu Idem pozriet Adku

bianca
19. apr 2009

martanko jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej to kde ste zohnali taku super supravu.Mala je uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

martanko
19. apr 2009

bian v HM-ku, teda okrem ponoziek, tie su Tescove 😉 😀 😀 😀 😀

bianca
19. apr 2009

tak to si tam zajdem.Mala je nadherna

phoebe003
19. apr 2009

bianca kráásné fotečky,na odkaz jsem klikla,koukla,nelíbilo se mi to,ale pokud je dítě v pořádku,pak nevidím problém ačkoliv postoj sestry v daném okamžiku byl jednoznačně neadekvátní situaci.Takhle by se s dítětem,které je dostatečně vystresované po porodu jednat nemělo.ale podle jejíhogrifu,tota "sestra" měla v paži a věděla co dělá,myslím,že s tímhle postupem se na váhu dostalo víc dětí,než jen tahle maličká.pokud má ten tatínek nějakaou námytku,měl jí toříct rovnou po porodu jak to viděl a ne čekat na rady mamin z koníka.tohle by se myslím nelíbilo ani primáři odd.ale ted už je si myslím dost pozdě,akorád by se mu vysmáli,že čekal měsíc a půl,než něco udělal...Takže v téhle chvíly bych to už nechala být a brala to jen jako špatnou zkušenost.k dalšímu porodu bych si vybrala jinou porodnici... 😒

phoebe003
19. apr 2009

marti ten obleček je vááážně k sežránííí,malá je v něm kouzelnáááá

martanko
19. apr 2009

bian, fibi, dakujeme 🙂 vsetky nase oktobrovcatka su kuzelne a jedinecne

fibi tak zhruba to iste som napisala tomu tatinovi do fora aj ja, ze to mal riesit s primarom, ja som s tou porodnicou bola spokojna

phoebe003
19. apr 2009

martanko a tose tam do mne jedna ještě pustila,že jsem snad vrah nebo co.koukám motají se do toho nejvíce lidé,kteří nevědí která bije.už jsem toho pár odrodila a vím jak se má zacházets novorozencem.konec konců za rok končím školu....ale to je jedno.nebudu se rozčilovat,rozčílená jsem dostatečně už nněkolik dní a nějaká taková,která porodní sál viděla leda na videu mne nevytrhne z míry a nevyvrátí mi moje názory,z praxe jsem dostala plnej počet a pochavu,takže rodit umím. 😵 ale co chce tatínek řešit po dvou měsících?se mu primář vysměje... 😅

bianca
19. apr 2009

karol ale nasledky a mozu prejavit aj neskor.Teraz je dieta neurologicky-motoricky vo vyvoji.Uz mam za sebou neaky ten rok praxe a toto bol humus.Su hmaty pre fixaciu ale toto mi prislo ze sa len predvadzala aka je zrucna.

phoebe003
19. apr 2009

bianca mne se to taky tak zdálo.každopádně se s tím měl zaobírat okamžitě a ne po měcísi napsat na koníka cosio tom myslí maminky.jasně,že se to žádné nelíbí mne tuplem ne...ty jsi taky byla u pár porodů tuším,takže víš,jak se má s děckem zacházet.holčičku bych každopádně sledovala,ale nevím,nevím,zda po měsíci něco někdo udělá,max dostane napomenutí. 😒

flow333
autor
19. apr 2009

bia cau... vravis o tom krasuliakovom videu...uf az mi zle prislo 😢

phoebe003
19. apr 2009

bianca všimla jsi si,že ta jedna sestra měla prsteny na ruce??? 😠

phoebe003
19. apr 2009

nás na sál nepustili ani s naušnicema,natož s prstýnky... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre