Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
1. máj 2009

dobre ranko

dakujeme za gratulacie, vcera bol Adamko riadne mrzuty tak ani nebol nejako cas na kona, ale uz vieme preco, do rana mu vysli obidva horne zubky

ema tak to mate peknu vahu, my mame okolo 8400g

mihanka
1. máj 2009

eviit... grratulujeme zubacikovi 7 mesacnemu... 😉

my ani chyru ani slichu, ale velmi ani neviem, lebo pozriet si tam neda...

no a uniesli mi ju svokrovci kocikovat, co s casom? co idem robit?? nieco upeciem asi... 🙂

evitkamalicka
1. máj 2009

mihan dakujeme...my sme veru vcera vecer aj mali prvy raz riadnu teplotu a nevedeli sme preco

phoebe003
1. máj 2009

dobréranko mamulky,jaká byla noc?u nás pohoda.ted tady uklízím jak ds,protože má tchán dneska narozeniny a přijede nám nvštěva,tak jsem z toho happy.fakt. 😠 pak se ozvu mamky pápá

henri001
1. máj 2009

evitka gratulujeme 😵 a pridavame sa aj my 😵 😵 😵 zub cislo 5 je vonku , c 6 caka na prerazenie 😅 no to bude prdel, ma spodne rezaky, horne bocne rezaky - vyzeral jak upirik a teraz vysiel horny rezak a ma zdurene dasno hned vedla ...de je moje miminecko ...toto je upiiiir 😀 😀 😀
Mihi nevies co s casom ???sak vysivaj neaky vankusik 😀 😀 😀

evitkamalicka
1. máj 2009

henri dakujeme a gratulujeme aj my k dalsiemu zubku

flow333
autor
1. máj 2009

ahoj maminky...juj henri, ta ty mas uz muza, ne mimino... 😀 stoji, lozi, zuby...my nic.....bez zubu, bez plazenia, ....xixix

mihanka
1. máj 2009

simonka posiela ceresnovy boztek kazdemu, ale supermanovi Henrymu zvlast sladku... 😝 😵 🙂
henri, aspon som navarila fajny obedik... a trosku poupratovala, a vysila 4 macickove vankusiky... (to len akoze) 😀

henri001
1. máj 2009

mihi 😀 😀 😀
hovorim drahemu, ze reklamacia ...chcem miminko dalsie 😀 😀 😀

lilyk
1. máj 2009

ahojte 😉
Henri tak to vyzera ze budete mat vsetky zubky do 1 roka 😉 to je super. Moj Maju este stale nema vsetky 😅 chyvaju mu posledne stolicky.
Emaso Ellinka naaaadhernaaa 🙂 tusim musime pridat, my mame 8200g ale to sa nam asi nepodari kedze s mliekom sme kamarati neni.
Bianca maly pije z Aventu, su tam 4 dierky, presne na 6 mesiacov a ked chce tak tych 180 vypije za 5 minut 😠 a ked nechce tak s tym nic nenarobim. Skusala som aj iny cumel kde je len jeden velky otvor ale nechce 😖 Dnes som kupila ten magic cup, tam uz je sosacik a nie cumlik, Majko mi z toho pije, ide to tam super, tak uvidime 😉
Adamkovi prajeme vsetko naaaaaaaajsamlepsie, boze ze 7 mesiacov,ja si este pamatam vrieskajuce obdobie 😅 a samozrejme gratulujeme k zubku.
My sme stale bez zubkov ale ja cakam ze to bude cca 7,5 mesiac, kedze Majkovi takto vysli prve 😉

phoebe003
1. máj 2009

ahojky holky,gratuluju k zoubečkůmmmmmm 😉 my stááále nic.my máme pořád doma miminko 😵

phoebe003
1. máj 2009

tedaaaaaaaaaaa...tady to dneska fakt žije 😠 😠 😠

lilyk
1. máj 2009

phoebe asi vsetci mavaju, uz som pocula ze niekde v BA sa mava "ako na 1 Maja"😅

phoebe003
1. máj 2009

fakt????? tak to já asi půjdu taky někam zamávat 😀

lilyk
1. máj 2009

a mas mavatko, cervena, biela modra 😀
oki ja padam k detom, MM som povedala nech je s nimi 10 minut 😉

silvinka
1. máj 2009

Ahojte babule,dlho som tu nebola.idem sa postazovat :( sme s miskom v nemocke 4dni teplotuje cez 39 ale chory nie je ani zuby to nie su :( sme tu na pozorovani zatial nic nezistili:( som z toho smutna miesto dovolenky a oddychu s rodinkou mame pobyt v nemocke :(

phoebe003
1. máj 2009

silvinka jee,to je mi líto 😔 ,posíláme pusu a objetí a at je malej co nevidět fit 😉

bora8
1. máj 2009

silvi to fakt? to je mi ľúto...... a kde ste ? v ktorej nemocke???

silvinka
1. máj 2009

Bora v LM

bora8
1. máj 2009

tak tam to poznám 😒 (náš J. býva chorý raz za rok ale to vždy ked sme na dovolenke...) a je mi ťa moc ľúto...... a čo hovoria dr.? na čo to vizerá???? vírus? a luki a veve? kde sú???

silvinka
1. máj 2009

Ve je vyhadzana mysleli sme ze kiahne ale vraj ivba reakcia na nieco je s muzom a lu na chate ;( teraz tubol dr. vraj to vyzera na chripku al.pod virozu testy vysli na bakt.negat

sofia122
1. máj 2009

ahojte babenky budete pozerat hokej?

tilky
1. máj 2009

ahojte

tak mne sa tu moc nechce keď je tak pekne ale oneskorene všetkým gratulujeme ku všetkému / len nie k chorobám/ tým krpcom prajeme skoré uzdravenie 😵
my zuba ani jedného a miesto štvornožkovania cúvame dozadu ☹

bianca
1. máj 2009

hojte

tak zajtra sme mali ist domov ale nejdeme lebo mala ma chrbatik ako rasplu.Zasa je cela vysypana.Uz nevladzem.Ona sa sice tvari ze jej nic neni.A to bere uz dlho fenistil a striedavo sa to zlepsuje,jasa tesim a tak hop a sme na tom horsie ako na zaciatku

lil nasa ma tiez ten sosacik ale koza do toho fuka nie aby tahala 🙄 🙄 🙄 pojdem jej kupit neaky iny hrncek

silvi ti poviem ze ty mas radosti po kope.Chuda ty i deti

mihanka
1. máj 2009

silvinka, to mi je velmi luto... posielame misulkovi vela vela boztekov... 😉
sofia, ahoj, muz pozera, idem aj ja... 🙂

my zuby nic, tak neviem preco simi teplotovala 3 dni, a dnes ma take mierne cervene fliaciky po brusku a na chrbatiku a na krku.. ale nie su to nejake brutalne vyrazky, takze neviem, ci 6.choroba alebo som len paranoidna...

a tesim sa na miiiiiiiiiiiilu pre mamu.... prebieha sutaz o naj kolac, tak som poslala svoj recept... 😵 😵

tilky
1. máj 2009

Bia ozaj vy nejdete na stretko?

bianca
1. máj 2009

tilky nie lebo manzel pracuje

tilky
1. máj 2009

Mihi a už zdravší? my máme po tvári tiež niečo ako krupičku raz menej raz viac asi som niečo pojedla a mlieku to nezapasovalo ešte odsávam a lezie my to už na nervy mne v poslednej dobe toho lezie na nervy viac asi mám jarnú psychickú únavu čo na to pomáha.......

lilyk
1. máj 2009

Bianca, mojmu Majulovi trvalo pooool roka kym pochopil ze sa to nema len kusat 🙄 a Tomikovi som to dala dnes a pil 😕 sice len cucol par krat ale pochopil princip..no poviem ti bola som v soku 😉
Silvinka drzte sa a sup sup domkov 😉
Mihanka ta 6 choroba by mal byt jeden cerveny pupak mam pocit ak si dobre pamatam na hrudi....ale mozno sa to aj takto prejavilo....a inak tie virozy su momentlane vsade 😒

bianca
1. máj 2009

tilky asi aj ja mam lebo dnes som uz iba s principu unavena.Nic som nerobila a aj tak som ko

lil nasej ten cucak davam od 3 mesiacov ten zakladny biely a bud do to kuse alebo fuka a cez tu malu dierocku jej vsetko ide do tvare.No som pisala ze koza.Ked sa jej daco podari vytiahnut tak sa ksichti ako keby som jej dala ocot

inak nasa mala je este hore.Ked nejde spat o 20 hod tak je potom ako diva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre