Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

tilky
11. máj 2009

ahojte

tak sme tu dávno neboli chceme aspoň v rýchlosti všetkých pozdraviť a oslávencom popriať všetko najlepšie 🙂

andre
11. máj 2009

dobre ranko 🙂

mihan prosím ťa a ako ju uspávaš cez deň ? ja musím drobca hojdať na lopte a potom zložiť do lehátka a potom po 30 min. sa preberie, oči pomlčky a znova, von z lehátka, lopta, do lehátka... keď ho zložím do postieľky preberie sa, spí tam len keď je mega K.O. 😅
som rozmýšľala aj nad tými "návštevami" čo si teraz písala, že si robila v noci

mihanka
11. máj 2009

andre, simi spi alebo zaspava pravidelne cez den, rano okolo pol 10 - 10, bud na ciciku uz zaspi, alebo potom dam do postielky, ona zamrnci, vyberiem ju, ulozi si hlavu na plece a zaspi, potom dam do postielky a tiez sa niekedy zobudi za polhodku, ale vyberiem, ulozi sa na plece a zaspi, alebo len pohladkam a zaspi znovu, proste kontrola ci som tam... 🤐 😀 poobede zaspava v kociku, okolo pol 2 - 2, teraz sa jej to razne posunulo, lebo chodime plavat na 13.30 takze zaspi az v aute o 14.40... 😀 a vynechala podvecerne polhodinove schrupnutie...a tiez sa niekedy v kociku preberie po 40minutach, ale este zaspi... samoska ze su aj vynimky obcas...
a vecer sa tulime spolu s tatinkom v nasej posteli a presne o 8 prideme ku postielke, poviem jej aha simi, kde mas postielku, skontroluje ci je ustlane 😀 ulozi si hlavu na plece a zaspi...

no a kazdu noc sa zobudi nad ranom a ma zivu dvojhodinovku a ja som z toho riadne na nervy uz, starke mi hovoria, ze oni si tym presli tiez, tak musim vydrzat, ale mne ide v noci porazit z toho, mne nevadi pravidelne vstavanie kazde 3 hodiny na papanie, ale toto jej ponocovanie je pre mna najhorsie zo vsetkeho...takze chce to klud, pevne presvedcenie, ze miminku nerobis zle, ale musi sa proste naucit spinkat, v tej knihe sa to vola kontrolovany plac, ze v pravidelnych intervaloch 3minuty-5minut-7 minut tam ides ukludnis babo po svojom a zase odides... ale ja som bola po 2 minutach, lebo nechcem aby sa pozvracala alebo aby plakala viac... normal ju vyberiem a ked si nechce ulozit hlavku na plece, tak ide najviac po 2 minutach zase do postielky...

mihanka
11. máj 2009

prepacte za roman, sa to zle cita asi... 😅

ale kazde babo je individualne, kazda sme ina, takze co funguje u nas, u ineho nezaberie a naopak... 😉

bianca
11. máj 2009

cus

bracho isiel do ciny a nasledne do tibetu.Cestuju komplikovane na vlastnu past.Momentalne su asi na ceste s Londyna

mihanka
11. máj 2009

bian, neboj vrati sa s krasnymi zazitkami... 😉

ja frcim k nasim... krasny den... 😉

andre
11. máj 2009

mihan, super román, ďakujem 🙂 mne sa to dobre číta 😉
mne zatiaľ spáva niečo doobeda, niečo poobede, ale bohviečo to neni, a zasa na loptu ho nechcem učiť a na lehátkoto by som si dala teda 😖 ... aj som si hovorila že vydržím a od zajtra do postieľky a hotovo, ale on nezaspí tak že by chcel, to keď je nervný a nič nezaberá tak viem že chce spať, ale môže byť akokoľvek hotový ani za svet nezaspí, kým ho nevezmem 😅
ten čas na spánok si jej naádvkovala, alebo si sama vybrala ?

bia no paráda teda, má odvahu tvoj bracho 😉

bianca
11. máj 2009

andre nasa haja sama v postielke ale niekdey ju treba uhojdat v lehatku.Ked ma vela podnetov okolo seba tak sa nevie ukludnit.Nasa tiez zaspava okolo tej 10 hodiny,potom poobede okolo 14 a potom az vecer klasika.U nas je to uspech lebo mi nespala cez den skoro vobec.Cim je starsia a sije so sebou ako 100 certov tak sa unavy

evitkamalicka
11. máj 2009

ahoj maminky

phoebe003
11. máj 2009
horalka777
11. máj 2009

ahojte, co sa tu za posledne 4 dni stalo? Ja to pri mojom torpede malom nedocitam 🙂

flow333
autor
11. máj 2009

ahoj maminecky, tak z toho FB mam riadny hokej....
andre myslim, ze nabuduce dame stretko niekde kde je wifi a mi to vysvetlis, bo nemchapem... 😀
a k tomu zaspavaniu...podobne ako mihan...doobedu si vyslovene vyzaduje spanok....vstane okolo 8mej, kym sa pomuckame, prebalime, prezlecieme je 9 a to papame...asi hodinku si posedi v lehatku, kym postielam a potom vyslovene sedi ako bez zaujmu a to uz viem, ze je cas ist do poszielky...v lehatku uz nezaspi....vstane tak o 12tej a to ma zase sleduje ako varim...o jednej papanicko a potom von...no to je otazne, niekedy zaspi a niekedy celepoobede nic....ak ano tak mi nespi po papani o 5tej a ak nespi, tak kupeme skor aj papa nie po 4hodinach a uz ma nocny spanok....cize od tej 8mej do rana... a samozrejme potom ma este aktivity ako, penovy koberec, jumpero, povozit sa v aute...atd....
koniec monologu 😀

a dakujeme vsetkym maminkam ku gratulaciam k 7ke....

inak bratranec v BA mali termin 3ho maja...cize uz su tyzden po termine...no neviem, neviem, kedy chce ten maly drobcek vyliezt 😀 😀 😀

a k vcerajsej 7ke blahozelame Lucinke.... 😀

silvinka
11. máj 2009

ahojte 🙂 zdravim vsetkych spehov a donasacov a tiez oktobrove zlaticka

tak ma napadlo dnes ze uz som si dlho nerobila reklamu 🙂 baby pedpokladam ze uz krasne sedime co tak hodit fotostretko ? 🙂)))))))

silvinka
11. máj 2009

nemam sancu vas docitat dozadu , teraz sme mali brutal obdobie :( s miskom sme skoncili v nemocke na pozorovani mal tyzden 40tky teploty a vsetky vysetrenia boli negativne :( ale on je bojovnik a uz je dobreakurat ze nam ten pobyt uuuuplne dokaslal akotaky rezim

no snad na neho nabehneme lebo zasa dve prebdene noci a mam dost , dnes si chrobacik povedal ze budicek ma byt len co vyleze slnko tak som od 5 do 8 pocuvala v postielke blabotanie, plac, ochkanie krochkanie

co dokazu nove nase zlaticka ?

misi sa uz 2x postavil ale nohy ma este drevene a ako rychlo vstal aj rychlo padol 🙂))))))

andre
11. máj 2009

zlatko ani ja nemchápem, to len tak vyzerá, šak som z toho normálne nervózna ešte hoďku potom čo vypnem stroj 😀 😀
a to slečnu zložíš do postieľky a ona odpadne ?
😕

andre
11. máj 2009

silvi no miši je šikovník šikovný 😉 ani nemocka ho nezložila a pekne sa postaví 🙂
náš si nesadne ani omylom 😅 on sa všeobecne nerád mýli 😀 😀

evitkamalicka
11. máj 2009

my tiez nesedime...sice stvornozkujeme, ale sadnut si nesadneme

flow333
autor
11. máj 2009

adi no odpadne....teraz ano...myslim doobedu aj pred nockou.... cez den nie...to vseiako

silvinka
11. máj 2009

hmmmm to faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak 😕 no tak pridem reklamovat fotenie teda este neskor ked budeme vsetci sediet 🙂))))))))))))

andre no na maleho henryho nemame ten uz aj dancuje 🙂)))

flow333
autor
11. máj 2009

my sedime ale sama si nesadne

phoebe003
11. máj 2009

achojky mamulenky,jak se daří?jaká byla noc?já jsemvečer šla spát kolem půlnoci,ale mám pocit,jako bych spala půl hodiny,totál nevyspalá.stupidní sny, k tomu eliška s námi v posteli,ve 4 ráno adámek,mno iideální,ted jsemdopila kafe a myslím,že si zajdu udělat ještě jedno,protože jsem jak praštěná,oči mne pálí,za krkem mne bolí,o zádech ani nemluvě. 😝

flow333
autor
11. máj 2009

fibi citim sa podobne....zaspala som po lets dance rozhodnuti, zase som sa rozculila, ze to nie je o tanci a jasne, ze som nevedela zaspat...debilna sutaz nespravodliva 😒

phoebe003
11. máj 2009

holky a přestante se tady vychloubat,jak máte šikovné dítka,mám z toho mindráky,všechny tu sedí,lezou ba některé už dokonce stojí a adámek se ani na bříško nepřetočí 😅

phoebe003
11. máj 2009

flow u vás běžé lets dance?já jsem to nesledovala kdž totuběželo,takže anipořádně nevím,která bije,ale nejraději bychsi zalezla do peřin a spala až do středy večer... 😀

bianca
11. máj 2009

decka nazdar

malej sme kupili minule v PL krasneho hracieho zlteho medveda a ta snurka co sa natahuje mu lezie presne s prde...no sranda

bianca
11. máj 2009

flow a kto vypadol???

karol tancuje u nas Iveta Bartosova

phoebe003
11. máj 2009

bianca jooooo?vida já moc na TV nekoukám,raději mám internet a filmečky na něm.jediné na co se koukám je Ordince v růžové zahradě,ale i tusleduju na internetu,prtoože mne nebaví být závislá načasu vysílání

bianca
11. máj 2009

karol ano

decka to fakt vypadla Zora?Nechapem.Ja ju osobne moc nemusim ale...

silvinka
11. máj 2009

bia tiez som pozerala ze zora vypadla, rovnako ju moc nemusim ale podla mna vypadla nepravom tancovala urcite lepsie ako tuma a myslela som ze pojde do finale ....

flow333
autor
11. máj 2009

bia ano vypadla zora,,,,ako cloveka ju moc nemusim, afektovana pinda...ale tanecne bola skvela, krasne dopnute nohy, prepracovana praca ruk, plasticke telo...proste sportovkyna...a nie ako favorizovana adela....drevo na parkete s neogabanymi pahylmi...proste otras a uvidite vyhra to....proste nie je to o tanci... ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre