Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
20. máj 2009

mihanka krasne si to vysvetlila.Inak dobre probiotikum.Daj si este banan a budes ok.Ja som si povedala ze prestanem jest sladke a normalne trpim ako kon.Este som si dala dnes granko ale ani som ho nedopila.Dajaku jahodovu cokoladku by to chcelo.Joooooooooooooooj

mihanka
20. máj 2009

bian, to spapa fajne... simi nic... tak 20ml dnes zjedla... 😖 co uz...

mihanka
20. máj 2009

bian, nemozem banan, lebo uz teraz simi kaka bobky... ☹

bianca
20. máj 2009

mihanka jaj ty dojcis.Mna zasa ide banan zabit.Mam nanho alergiu divoku.Male na stastie nerobi nic

mihanka
20. máj 2009

zvladla som to... 😀
dala som aj kocik party s mimusikom, saty pre simonku ma od simonky...

inak simi sa uz 2 dni pohupuje na styroch sikula moja... 😵

question
20. máj 2009

ahojte..bia diky za radu,to som si potrebovala zistit,ci vlocky obsahuju lepok..tak s nimi este chvilu pockam 🙂
a mozno predsa len dam tu fujtajbl kasu sladku presladku..ked nemam na vyber...
a ze vynechat cokoladu a to sa aj da???? 😅
a co to foto stretko halooooo.ja by som isla bud vikend do blavy..tak bude ci nebude,..halooooooo

bianca
20. máj 2009

ques ja davam sem tam ryzovu s jablkovu ale bananovu od hami a ta nie je az taka sladka.Podla mna babatka po 7 mes.uz asi mozu skusat lepok.Ja som dala malej keksik po ukon.6 mes a az potom som si krava precitala ze tam je muka.Nic malej nebolo a snad ani nebude.Teraz papame uz iba ryzove a kukuricne chrumky

mihanka
20. máj 2009

mne dr uz radila dat aj pol piskotky, ja som chcela este pockat, ale dnes mi mirka povedala, ze dojciacim detom by sa mal zaviest lepok skor, ze neskor to moze byt uz problem neviem preco... 😉
mne sa tie ovsene vlocky az taky problem nezdaju... vyskusat trosku, aj s tym sojovym mlieckom, alebo s um... 🙂

phoebe003
20. máj 2009

Ahojky holky,tak já jsem akorád přijela domů z práce.jsem zničená jak nikdy.boty mne tlačí a vůbec...teda vy jste toho popsaly zase jednou... 😵

bora8
20. máj 2009

fíbí..... dôverne poznám a to som sa dnes obliekla za kočku - že čierne šaty a sandálky na opätku.... uprosila som kolegu nech ma hodí domov..... 😀 hold už nemám tréning 😀
nejde mi vybrať čočka.... takže jedno oko mám zelené a druhé šedé.... inak dosť špekulujemnad fialkovými šošovkami.......

bora8
20. máj 2009

inak naša malinká slečinka konečne zaspala..... ale už sa snaží dať na štyri ..... 😵 😵 😵 tak sa mooooc vytešujem, len mi je ľúto že nie som pri nej aby som tie pokroky videla sama..... a Jurko už behá na bicykli jedna radosť 😵 😵 😵 dostal dnes za to tooooľko pusiniek a aj čokoládu 😀 (hádajte čo si cenil viac 😀 )

phoebe003
20. máj 2009

bora taky jsem se dnes oblékla za "kočku" minisukýnka a bílá košilka,taky botky na podpatečku a ted mám parádně otlačené paty.ty nosíš zabarvené čočky?taky jsem nad tí přemýšlela,ale nějak jsem se k tomu ještě nedostala.co to obnáší????

phoebe003
20. máj 2009

boraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kam jsi mi zmizelaaaaaaa???? 😢 😕

bora8
20. máj 2009

už som tu.... ja mám veľmi mierne dioptrie - a zobrala som si trojmesačné balenie čočiek a stálo ma to pred rokom nejakých 800,- Sk - ale ja ich nenosievam každý deň i keď by som mala - keď ráno nestíham tak ich nemám.... 😉

phoebe003
20. máj 2009

tak to jo.no já brýle nenosím vůbec,ale vždycky jsem chtěla mít jinou barvu očí 😀

phoebe003
20. máj 2009

No jdu něco dělat,než půjdu pryč.mějte se tu pápálálá

bibka333
20. máj 2009

ahoj baby mala asi pribrala malo mame 6325g minuly mesiac som ju važila pri kamoske a važila 6200g mm my hovori že to bola ina vaha ale ja sa bojim či sa snou niečo nedeje som s toho zufala dokine som nič nehovorila ona ju zas vychvalila že je ukažkove dietatko

luciabah
20. máj 2009

ahojte

tak my sa mame fajn, aj ked malinka nervaci, je to maly zurivcek, ked sa jej nieco nepaci, da to pekne hlasno najavo. dnes na obed velmi zle spala a tak sice som mala iny plan / chcela som a potrebovala som ist do mesta/ tak som vedla nej lezala a hodinu som robila psssssssssssssssssssssssssssss, a ked som prestala tak otvorene oci. ale vecer krasne zaspala, dnes uspaval matko a uspal krasne. a na obed sme varili ryzu s brokolicou a cuketou. chutilo jej.

a k vyzivkam... ococie akekolkvek , jablcko, hrusku, slivku a to v roznej forme... narajbane, vyziva od mojej maminky alebo kupena. maskove tiez lubi, ale davame max. 2 krat do tyzdna. do ust neda kupenu brokolicovu vyzivu, ale ked uvarim mnamka spapana. a na druhej strane, vyzivku cestoviny s cuketou od hippu spapka ze nestiham ani lyzicky naberat a ked jej to uvarim, tak neotvori ani usta.

papa

luciabah
20. máj 2009

bibka, neporovnavaj vahu z rozlicnych vazeni. kolko mala pred mesiacom pri dr., kolko podla jej merani pribrala? ja som raz vazila u zuzky / sestra/ a margaretka mala o 400g viacej ako u dr o tyzden na to.

phoebe003
20. máj 2009

ahojky holky.bibka nedělej si starosti,eliška měla na půl roce zrovna jako tvoje malá .jinak já jsem si vzala paralen,je mi nějak všelijak a jdu zalehnout.nvíc nemám na nic náladu.mějte se krááásně pac a pusu drobečkům

mimusik
20. máj 2009

Ahojte maminky,
Mihanka - ešte raz veľmi pekne ďakujem za šatky, sú jej perfektnéééé, taká kočica rozkošná je v nich... no veď oni sú krásne samé o sebe 🙂 A dúfam, že je ti už lepšie s brušinom 😉

K tomu lepku a k zavádzaniu potravím s jeho obsahom citujem: "Výskumy posledných rokov ukázali, že nemá zmysel odkladať podávanie lepku až po 8.-9. mesiaci života, riziko alergie a celiakie je menšie, ak sa malé množstvo lepku zavádza už okolo 6. mesiaca a určite ešte v období, kedy mamička dojćí (sušienka do ovocia, občasná obilná kaša)". Zdroj: Môj 1. jedálniček - základné zásady výživy detí od narodenia do 6 rokov.

Škoda len, že som túto info nenašla skôr, neboli by sme otálali... no neva, dnes sme po 1. okúsili ovsené vločky s karfiolom 🙂

Luci, no našsa malá zatiaľ jednoznačne preferuje domácu stravu, nakúpila som v dm kadečo a zatiaľ sa na ponúknuté mňamky nechytila, tak ich asi budem rozdávať 😅

Bora - tak ako pracujúca mamina, si už zamestnaná na plný úväzok? A verím, že ti je smutno, ja som dnes bola od malej na 1 hodku a bolo mi strašne moc... som na nej závislá

Henri - ach jaj tie choroby, odsávaj a odsávaj, isto sa mu už čoskoro polepší, chorôbke malej zlatej 😔

Bian - aj nám viacej chutí mäsko a zeleninka, ale spapáme aj ovocie

bibka333
20. máj 2009

ja Lucka toto som chcela vediet či sa to mohlo stat ulavilo sa my DAKUJEM 🙂
fibi tak si chod lahnut a oddychni si ja idem tieš do hajan pa

mimusik
20. máj 2009

Bibka, najlepšie je naozaj vážiť na 1 váhe. Ja zajtra idem za kamoškou, má digi váhu, tak skúsim odvážiť Simi po 2 mesiacoch... som hrozne zvedavá čo za čísla tam na mňa budú kukať - hádam, hádam 8,5 kg 😵
A pardon za siahodlhý predchádzajúci príspevok 😉

mimusik
20. máj 2009

Bia - k tým sladkostiam, môžte mi zakázaž čokoľvek, ale 1 malinkatú sladkosť denne mi nikto nezakáže 😀 Závislosť je závislosť a tejto tu sa nechcem zbaviť 😝 Ale aspoň že už konečne nevyjedám v noci po kojení, ešte by to chcelo 90 dňovku a vidieť svojich povodnych 60 - 63 kg 😵, za slobodna dokonca 58 😀

mimusik
20. máj 2009

Ozaj, a ešte k tomu mäsku, dávate ho 6x do týždňa a 1x žĺtok? My sme dnes nedali, bo sa mi zdalo, že prestávka nezaškodí.

Ques - na teba som zabudla, my by sme do BA bud. víkend šli, Seli vraj tiež, tak sme zatiaľ 3 - kto sa pridá 🙂 ?

lubka78
20. máj 2009

ahojte
my tiez mozme bud vikend BA, tak sa pridavam...a kedy v sobotu alebo nedelu?
bibka....s tou vahou si nerob starosti, po 1. tie vahy nevazia uplne presne a po 2.kojene deti priemerne priberu v 5. a 6.mesiaci 35-55g za tyzden, takze ste uplne v pohode 😉

selina.liana
21. máj 2009

baby víkend je super len v nedelu lebo v sobotu nemám ako prísť tak 31??? a sis o nás vie???

lubka78
21. máj 2009

dobre ranko
seli...kvoli mne moze byt aj v nedelu 😉 a silvinka navrhla termin 30.- 31.5. ale asi jej nikto nepisal, lebo sme neboli dohodnute 😉

evitkamalicka
21. máj 2009

Dobre ranko mamky

bora8
21. máj 2009

ahojte kočky🙂, ako sa mi máte???? ja dnes idem troška neskôr z domu do práce tak som vás aspoň dočítala.... Lucka už spí a Jurko pozerá Jetix - čo sa týka tej stravy - Lucka papá všetky príkrmy - radosť ju kŕmiť, ale neznáša ovocné predsnídavky..... ona radšej do ruky banán alebo kus jablčka - tie sladké mi nechce - pluje ich.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre