Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bora8
23. aug 2009

ahojte, hlásim príchod domov.... po ceste nám vyliezol druhý zub, tak si viete predstaviť tú cestu.... 😎 stáli sme kvôli pokakaniu v každom druhom meste, ale nič to hlavne že je to za nami - dočítam vás neskôr, musím kúpať a vybalovať 😉

andre
23. aug 2009

tili, teším sa na tie ďalšie, od m. slávky, od silvinky a ostatných čo cvakali tými super foťákmi

bora tak musí aj ona prísť domov s niečim novým, okrem zážitkov 😀 😀 ... šikovnica to je 😉

tilky
23. aug 2009

tak my sme šťastní že sme tam boli aj keby za posledný peniaz m 😅
máme už aj popraté Jakub sa doma o druhej najedol a zalomil na 3 hodinky zobudil sa o 18,00 hod taký posr..... až no ale teraz na spánok vôbec nevýzerá
my sme sa ešte so Slávkou,Mirkou a Ľubkou z NZ zastavili na Táloch

emaso
23. aug 2009

baby sem s dalsimi fotkami nech sa kocham 😉tolko fesakov a fesandiciek pokope to sa len tak nevidi 🙂 my dnes nudaaaaaa,ceeeeeeely den doma 😝 😝 😝 ,lialo jak z krhly,poobede prisla navsteva,inac ziadne vzruso 😒

henri001
23. aug 2009

ja tu tiez furt klikam a cakame s Henrym na foto, bo Mathy je coraz krajsi, ale je o chlap 😀 😀 😀 my sceme baby 😀

bibka333
23. aug 2009

jej andre super foto 🙂 😀 🙂

evitkamalicka
23. aug 2009

bibka Eliske gratulka k 10 mesiacikom

selina.liana
23. aug 2009

Baby fotky super

henri mne maly Mathy pripomína tvojho henriho moc sa podobajú aspoň mne sa tak zdá

henri001
23. aug 2009

seli ,no sak aj do neho som 😵 😵 😵 kockossss 😀

bora8
23. aug 2009

až na to, že henry je žihadlo a mathy je strašný vegeťák 😀

lubik9
23. aug 2009

caute maminy
dakujem vam vsetkym za krasne straveny vikend a najvacsia vdaka mihanke za celu organizaciu 😵

my sme prisli domov nieco pred 19tou,lebo sme boli este na strbskom plese,ale pocasie bolo onicom 😠 tak snad sa mi zajtra pri tom mojom sidielku podari pridat fotecky 😉

lubik9
23. aug 2009

..a zabudla som....lubi..tvojmu filipkovi prajeme vsetko najlepsie k meninkam 😉

mihanka
23. aug 2009

ahojte...
boooze ved ste ma rozslzili... 😅 😅

ja vam dakujem ze sa vam pacilo a ze mi dakujete... 😵 😵 ja som stastna ze sme sa tak ztmelili a boli sme naozaj spolu... dost ma prekvapilo, ze ste na mna isli s otazkami "co ideme robit" 😀 ale narychlo sa vymysleli super vyletiky... 😵 skoda ze prsalo vecer, mali sme si opekat... a teda nemohli sme sa fotit rano vonku, co uberie na kvalite fotociek ale inak su super... 😉

a teda za bodynka dakujeme hlavne Henri, ktora svoju zalohu obetovala na tento ucel... 😉
no a tie bodynka nie je problem urobit aj pre ostatne oktobrovcata, jedno bodynko s nazehlenim vyjde okolo 3eur... kludne dam spravit aj ostatnym a poslem...
😉
bora, gratulujeme k zubku... 😵 ja viem co je to stat kazdych 10 minut kvoli smradu v aute... 😀

a idem na tie fotky... 😖

selina.liana
23. aug 2009

Borus to neviem henryho som videla v akcii na videu ale methyo nie. No Henry robí riaden vietor okolo seba 😉

mihanka
23. aug 2009

a hamba nam... negratulovali sme Filipkovi k meninam... 😖 o to srdecnejsie takto... 😉

tiez ma dnes 10 mesiacov Misulko aj Eliska.. . 😉

selina.liana
23. aug 2009

Mihan ja si prosím body.

selina.liana
23. aug 2009

Všetko najjjjjj oslavencom

bianca
23. aug 2009

mihan ty mas neakeho znameho na tie bodynka?Nedalo by sa spravit babatkam s 1 na prve narodeniny?

mihanka
23. aug 2009

bian... nemam znameho, nakupila som bodynka v tescu, tam su nejlacnejsie, len uz nemali cisto biele, tak som musela aj tie s tou minipotlacou, vyrobila som to na pc a dala som to nazehlit... 😉
takze da sa vyrobit akekolvek, mozme aj s fotkami... len to bude drahsie, lebo cena nazehlovacky je 99sk za A4, tychto sa mi zmestilo 6... 😉

bora8
23. aug 2009

Mihanka, baby majú pravdu, si skvelá organizátorka a obdivujem ťa, že si to zvládla až do konca 😵 , lebo ja som mala zmätok v tom kto je prihlásený a kto odhlásený, medzi tým rezervovaný...... ja na takéto organizovania nie som, tak ešte raz VEĽKÁ VĎAKA si naše SLNIEČKO. a nielen to že si to zorganizovala, ale mala si aj prehľad - čo kde a ako robiť..... 😉

ospravedlňujem sa všetkým oslávencom, ale ja si fakt nepamätám kedy má kto aké výmesačie a nie to meninky, tak dodatočne všetko najsamlepšie 😉 😵 😵 😵

PS: pamätám si na 100% len moju Lucku a Amandu - lebo sú narodené v jeden deň, ale aj to si občas spomeniem až na ďalší deň 😀 😀 😀

phoebe003
23. aug 2009

ahojky holky, tak ditko uz mi spinka, jen mala Vanesska jeste kouka nna bebe tv. a pak pujdeme dat vinko a povzpominat na ten wsuper vyletik. Bodynka jsou fakt superrrrrrrr to byl uplne nejlepsi napad a teda samozrejme dekujeme i HENRI a vsem ostatnim vrele doporucuju aby na priste dorazili....

bianca
23. aug 2009

mihan jaaaaaaaaaj ja vobec neviem kde by sa to dalo u nas nazehlit 😨

lubka78
23. aug 2009

ahojte 😉
my sme dorazili domov okolo 17,00...celkom v pohode...obidvaja chrapali v aute 🙂
musim povedat, ze to bol super vikend....naozaj skvele, kolko sa nas tam zislo a bolo tam kopec srandy a vobec sme sa nenudili 😉 😀 😀 😀 a vyletiky a perfektne deticky, kazde ine a fantasticke 😵
a prechadzka na Taloch s bystricankami bola perfektnym zakoncenim vyletu 🙂 😵
mihan...asi uz budes mat stikutku ale musim to napisat "DAKUJEME" 😵
a dakujem za Filipka, rano odovzdam 😵
a prajeme vsetko naj oslavencom Miskovi a Eliske 😉

bora8
23. aug 2009

inak tu je zopár fotiek od nás, ale fakt len zopár, lebo my klasicky zabúdame fotiť a teraz tam bolo toľko foťákov a fotografov, že mi to pripadalo zbytočné - tak čakáme na fotky od Vás 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=11313&id=...

bianca
23. aug 2009

apropo decka u Vas sa uz spi?Nasa ma asi testuje ako dlho nestratim aj tu poslednu energiu.Je hode od 13 hod a zatial to na spanok evyzera.Uz som skusila vsetko az na kolisanie.To uz nechcem.PO dlhej dobe mame zasa problem so zaspavanim ale mozno sa nebude budit v noci

bibka333
23. aug 2009

babenky moje fotky vsetky nadherne mne je tak luto ze sme neboli ☹ slzičkujem za vami no ale na buduce hadam určite prideme aj ked človek mieni a život meni a Bystricanky urobte prosim vas nejake stretko aby som vas mohla spoznat osobne a bodynka si jedny prosim dakujem pa idem hajkat

bianca
23. aug 2009

aj ja chcem ak sa ti Slavi bude chciet este vybavovat a zhanat. 😅

bibka333
23. aug 2009

zabudla som dakujeme za vinsovacky a Miskovi od Silvinky posielame pusinky na desat mesiacikov 🙂
zajtr idem sEliskou k dokine ten hlasok sa mi nepaci a vecer nechcela papat cicu baby ja sa bojim ze skončime z kojenim nechce ma kus potaha a potom plač ☹ 😔

question
23. aug 2009

ahojte kocky... aj my sme prezili cestu ok a ani sme nemuseli kazdu chvilu stat kvoli kaku 😉 😝 my sme sa pototo az vo vani 😉
super vylet normalne som oddychnuta..teda at na tie noci a spanky 😉 mala postel..co uz 😝
fotecky dame aj my dokopy a hodim na FB..
by som chodila na stretka aj kazdy tyzden 😉 alebo budem skromna,tak raz za mesiac 😉
mihan supr supr..len ako som povedala..nabuduce megafon 😉
mame vsetci sikovne deturence..a krajsie jedno ako druhe..aj ked Amanda je najsisatejsia 😀 😝 😀 😔
tak kedy bude druhe kolo???? 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre