Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
28. aug 2009

ano viem byt neprijemna , a som rada ze ma tu niekto pri tom vzdy nacapa ...sak ja sa mam stale tak super ze ja nic ine nepotrebujem iba pekne zdrbkat a zrovnat
ja som pri pisani nemyslela ziadnu hrubku ....ale proste ta predstava hovna ma dostala a nikto nic ine dlho nedodal a ta pre mna tema na "umretie " tu bola na stranke ako posledny prispevok ...
Mimi je mi to velmi luto, neviem ako by som si s tym ja poradila ☹ prosim napis co a ako aby sme vedeli keby sa nam ostatnym nieco podobne stalo ...krpec zatial papka vsetko , klop klop
Bianca kralovna je super ...dufam ze usko uz lepsie ...majte sa krasne ...asi mi uz tie dni bez mileho lezu riadne na mozog tak radsej ziadne prispevky kym nebude oneee 😀

flow333
autor
28. aug 2009

tutumutu 😀 😀 😀 xixi
mimusik aj my teraz vymyslame s jedlom, nechce varene iba sklicka

luciabah
28. aug 2009

ahojte

takze.... po poriadku....
emaso... krasna dlhana a vahu nepis, lebo my tolko nebudeme mat ani v 1. roku 😅 ale ste krasni
mihus... pekne sa zabavte
tilky... zajtra bude vsetko o.k. a vyorani budu ostatni 😀 😀 😀 hlavne ked im nad hlavou zahucia tie stiacky 😠
bia... tak barborka je take mudrucke cistotne dievcatko, ved nestaci dieta umyt len raz do mesiaca 😉
henri... mas krasneho synceka, na reci kasli a prosim, neumri nam, bude smutno bez teba ☹
mimusik... ako davas malej papanie... nasa bambulka najradsej papa sama... myslim sama do ustociek pecivo, sama lyzicku alebo ked sa to da chytit do rucky, napr. cestovinku alebo zemiacik, tak lyzica leti na 100 metrov a papa sa prstami. tak skus takto povymyslat, lebo nasa gretka tiez nechce papat ani najoblubenejsie jedlo, pokial nema lyzicu sama v ruke

a ostatne ktore som nespomenula, aj tak na vas myslim 😉

luciabah
28. aug 2009

a este moja dnesna historka... isla som dat zapisat gretku do pasu a teta hovori... ale vy mate neplatny pas, musite si vybavit novy.
ja: cooooooooooooooooo, ved my zajtra cestujeme
teta: coooooooooooooooo, nemozete

no som to ja za mamu, popleta a tak je gretka zapisana u matka.... no uz ho tam nemozem nechat a vratit sa bez neho, lebo by som musela nechat aj gretulku a tu ja luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubim.... ale aj nas tata, takze nenecham tam nikoho

mimusik
28. aug 2009

Henri - ďakujem, keď sa mi podarí do nej niečo "rozumné" dostať a vrátime sa k pôvodným stravovacím návykom, tak dám vedieť. Ja som toto u Kiky nepoznala, ona vždy bola a aj je riadny papkáč, jedlo sa jej bojí 😅 Preto je toto pre mňa nová neznáma situácia, v ktorej si neviem dať rady a ktorá ma v celku dosť trápi. Dúfam však, že to je len dočasné a keď vykukne 1. zúbok, tak už bude zas OK. My sa snažíme stravovať pestro a preto sa nechcem len tak uspokojiť so Simonkinou jednotvárnou stravou... Uprimne závidím, že tak pekne papkáte, nech vám to zostane 😉

luciabah
28. aug 2009

mimusik... ja som zabudla ze ste bez zubka, mozno ju bolia dasienka a preto nechce papat. nam ked sa ma prerazat zubok, tak v ten den nepapa vobec nic, iba cucka mliecko a potom zase papame vsetko a mliecko ee. tak aj teraz posledne 3 dni a zub je vonku.
tak to neviem poradit, a ked potriete dasienka napr. gelikom proti boleniu dasienok... my mame babydent

luciabah
28. aug 2009

a chcela som napisat ze aj nasho tata lubim

a tak si tu tapetujem a idem spat
papa

mimusik
28. aug 2009

Flow - aj naša v Larione spapala sklíčka, som sa čudovala, lebo doposiaľ chcela len varené. Tak je mm dnes nakúpil a skúsime zajtra ponúknuť tie overené.
Luci - no ja ju kŕmim, sama papá iba pečivko, ale vyskúšam tak ako robíš ty a potom odfotím kuchyňu 😅
A ďakujem za všetky rady, ktoré vás napadnú, vyskúšam, čo sa bude

bora8
28. aug 2009

rady dám rada akékoľvek ale len cez víkend a budem vám liezť dobre na nervy 😎 zajtra vás dočítam a možno mi aj dopne.....

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :
how idem spať..... 😉

mimusik
28. aug 2009

Luci, my nepotierame ďasienka žiadnym gélikom... ach jaj tie zúbky, asi ju to fakt bolí, no ona spapá iba keď je jedlo rozmixované úplne na kašu, podávam jej ho plastovou lyžičkou, čiže ona iba otvorí pusku a prehltne.
A dobrú noc ti prajem 😉

Henri, manželíka máš o chvíľu doma, tak ešte vydrrrrrrrž 😅

alynka
28. aug 2009

Ahojky 😅

mimusik: my sme tiež taký papkáči a špagetkári. Tiež nechceme papkať hoci zubov už máme 5(aspoň čo vidím). Predtým bojkotovala aj moje mliečko cez deň, ale teraz aspoň že toto papká. Za posledný mesiac sme pribrali len 60 g, nemáme ani 7300g a meriame ešte stále len 71 cm. No možno chce byť modelka.
Chudokrvná je určite a aj železo berieme. Ešte nás doki posiela na gastro, tak uvidíme aké budú vysledky a čo nám zistia. Už teraz sa toho bojím.

Ak z Vás niekto má skúsenosti s gastro, tak prosím napíšte čo tam bolo.

mimusik
28. aug 2009

Aly - na gastre vám zrejme budú robiť asi sono, neviem, nemám chvalabohu skúsenosť. A detičkám, keď sa upraví krvný obraz, tak sa vraj zvykne vrátiť aj chuť do jedla.

phoebe003
28. aug 2009

holky nevím, jak jste na tom, ale vytvořila jsem skupinu MK a jeho Oktobrovky 2008 tak neváhejte a přidejte se http://www.facebook.com/pages/edit/picture.php?...

question
28. aug 2009

ahojte kocky...
mih..zabavte sa na svadbe 😉
mimus... asi by ste potrebovali aby vas Amanda zabavala,co? 😉 ale kto bde zabavat ju?papanie sa nam trosicku upravilo,ale musime pri tom nieco robit..kukat zrkadlo,hrat sa s hrackou,takze papame polhodku az hodku 😅
tato nam isiel oslavovat narodky..tak sme mu pripravili postel v detskej 😝

henri001
28. aug 2009

my sme pred pol hodkou zaspali 🙄

https://www.youtube.com/watch?v=z_p1hdVKibA
henri001
28. aug 2009

a som zabudla napisat ze to zase nema dej...je to len tak aby som mala pamiatku ze co robil ked este nic nevedel robit 😀

babofka
29. aug 2009

ahojte
henri. podarene video. som sa pobavila 😀 😀 😀 (hlavne s tou poznamkou o pripojeni k pocitacu) mali by ste spojit prijemne s uzitocnym a dat mu nejaky stroj, co zaroven aj lesti podlahu 😉
a oneskorene a aj aktualne vsetko naj vsetkym party girls&boys. ja som hore od 5:30, dieta zaspalo a ja uz neviem 🙄
my mame doma maleho 'havka'. pride, sadne si k noham, pohladkame po hlavicke a ide zas dalej 🙂

babofka
29. aug 2009

a k teme neplatny pas...ja som sa tak pred par rokmi vybrala do svajciarska a pred checkinom na letisku som zistila, ze mi expiroval pred par dnami. no na infarkt. nastastie som mala so sebou aj obciansky a pustili ma 😅 .a to sme este neboli ani v eu.

babofka
29. aug 2009

vstavajte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

question
29. aug 2009

dobre ranko...
henri Amanda pozerala som mnou videjko a sa len usmievala 😉 a to dooobre neskoro ste isli buvat... 😅 mrncime..ideme sa tutkat 🙂

bianca
29. aug 2009

bre rano

Henri no Henry ma u nas uspech.Len co som spustila video uz sa po mne dieta stveralo a mavala mu 😵

flow333
autor
29. aug 2009

henri no super ponocovanie, mali ste sa vybrat na nejaku diskoteku 😀 😀 😀

phoebe003
29. aug 2009

bré ranko mamulky

flow333
autor
29. aug 2009
bianca
29. aug 2009

jej take off.Moja srdcovka

flow333
autor
29. aug 2009

bia chcela som transport bag na bee a stoji skoro tolko ako tento koc a teraz 4x po sebe idem letecky a chcem brat aj little princess a je mi luto beecko len tak hodit do lietadla, tak tento strcim nad hlavu v lietadle a je to....objednala som ten achat...ruzovo fialovy ale aj gold sa mi paci....co ty na to....ten ruzovy sa mi zda haklivy ale je pekny...no fakt neviem

bora8
29. aug 2009

ahoj kočky, neviete mi poradiť, môžem dať malej do polievky už rúžičkový kel???? robím polievku a mám ho tu kopu, že či jej to neuškodí 😨

flow333
autor
29. aug 2009

bora mozes, kel uz mozu...my sme uz papali....kel, fazulku, tekvicu...v pohode

bora8
29. aug 2009

dakujem 😵

emaso
29. aug 2009

ahoj 😉
tak neviem,asi som z inej planety ked vsetko vzdy zle pochopim 😔soooooooryyyyyyyyy to bude asi tym ze som stara konzerva,skusim pohladat daky seniorsky spolok,tam snad zapadnem 😅
dnes zdobim tortu tak drzte palce ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre