Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
9. okt 2009

Slavka , skoro som zabudla 😕
Katarinka vsetko naj naj naj 😵 😀 😀
******Draha Krasomila modelkovska , prajeme Ti krasny narodeninovy den, vela vela zdravicka, stasticka a lasky, nech ta maminka poslucha ********** 😵

bibka333
9. okt 2009

Ahojte pridavam foto z dneskajšieho mini stretka bb https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 🙂

bibka333
9. okt 2009

Matulik pokušam sa jej ponukat každy den cicu ale ona nechce dnes večer sa kuk pricucla ale to len chviločka tak sa umelačkujeme , mna to mrzi ☹ no čo už hlavne nech je zdravučka lasočka moja 🙂

katkaza
9. okt 2009

ahojte
v prvom rade gratulujeme Phoebe k narodeninám,Eliške k meninám a samozrejme Sophinke k jednému rôčku 🙂
my už máme po oslavách,najbližšie nás asi čakajú až krstiny....
henri kajka podľa čínskeho kalendára nevyšla,pri druhom nám to ale vychádza,takže pol na pol 😉
jednej známej sa včera narodilo bábo s rázštepom bruška,takže asi najväčšie šťastie je,keď je malinké zdravé a v poriadku...ja už sa tu strachujem a depkujem,každú noc sa mi sníva že rodím...tak dúfam,že všetko dobre dopadne...

bibka333
9. okt 2009

Ahoj katkaza dakujeme a neboj male bude zdravučke už sa ti to krati 🙂 cmuk Mne kamoška porodila 4 babo chlapčeka vraveli že bude maly a chlapček 3400G ,53 cm a to ma doma 3 dievky 🙂

katarinkad
9. okt 2009

Dakujem za blahozelania k mojim dnesnym narodkam 😀 😀 😀 😀 😀

henri, mne cinska tabulka nevysla 😒
obrucka ukazuje stale dvoch chlapcekov, takze zatial vysla 😉

a BLAHOZELAM vsetkym dnesnym oslavencom....tusim krasomilka ma rocik a phoebe narodeninky 😵

mihanka
10. okt 2009

vseeeeeeeeeetko naj najlepsejsie vlasatuckej Amande a zlatuckej Lucke k ich prvemu rociku... nech ste zdrave a robite rodicom len samu radost...

ale dnes ma narodeniny Andreee... vsetko naj naj... 26 to oslavujes??? neboj, ale vyzeras na 22... 😀 hlavne nech si zdrava... 🙂

horalka777
10. okt 2009

Dusanovi vsetko najlepsie k vcerajsku 😎
Dnes krasne narodeniny Amande - princeznej s najvertikalnejsimi vlaskami 😵 a Lucke - buducej Hurvajsovej svagrinej 😵 a Andre - nasej obchodnej svatke 😉
ZIVIOOOOOO 🙂

mihanka
10. okt 2009

horalka... 😀

bibka, foto milee.... 🙂 sa mi paci ako Kubko tlaci ten kolotoc, kde su sami traja na fotke... ta je super.... 😀

bibka333
10. okt 2009

ahojte Lucke a Amande všetko najlepšie nech su zdravučke a štastnučke 🙂 cmuk
Andre že 26 to je krasny vek 🙂 cmuk
Babenky moje mala nespala od 23-2 ,45 h palč plač plač kus sa ukludnila a zase plač už ma išlo vyvalit ☹ asi zuby lebo včera všetko možne obhryzala aj to čo pretym nie ☹ dnes ma boli neuveritelne hlava a citim sa na prd 😝
idem škrabat zemiaky na halušky
všetkym vam prajem prijemny vikendik 🙂

phoebe003
10. okt 2009

Ahojky kočky, přeju všem dobré ránko🙂
Tak já mocinky děkuju za přáníčka za sebe i za ELinku 😵 Jste zlatíčka 😵 A samozřejmě taky přejeme všem oslavencům, kterým jsme nestihli poblahopřát... 😵 Tak cmuuuuuuuuuk :-*
Jinak mne dnes přijedou rodičové a bude tu menší oslava.. 😀 Tak jdu upéct nějaký koláč, bo něco takovéhoooo. Mějte se krááásně a pápápá

andre
10. okt 2009

ďakuuuuujem pekne za gratulace 😵 aj k tej 26ke 😀 kde si ju môžem vyzdvihnúť ? 😎

a takmer mi ušla malá mendy AMANDA, všetučko najlepšie malá slečna k tej krásnej jednotke 😵 😵

ale karol mi už ušla, tak troška pobehneme a gratulujeeeemeeee dodatočne, a všetko najsamlepšie želáme 😵

PS : lucka to dostala na FB, ale dáme aj sem, nech má viacej ... tak teda happy birthday 😵 😵 😵

andre
10. okt 2009

PS 2 : aj katke samozrejme 😵 blahoželáme k narodeninkám včerajším ... a keď už sme pri tom, tak aj včerajšiemu dušanovi 😝

🙂 🙂

phoebe003
10. okt 2009

Andre děkuju a my přejeme všechno nej Amandě a Lucince, malým princeznám krásným 🙂

matulik
10. okt 2009

..jaj baby,tu je tolko oslavecov,normalne nemmam prehlad.....takze vsetkym.....cmukines naviac....http 😵

://https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tilky
10. okt 2009

ahojte

prajeme krásny spací deň

ale hlavne krásny narodeninový a hlavne veľa veľa zdravíčka a poslušných rodičov malej Amande a malej Lucke 🙂 😅
tak a my dnes už celý deň beháme po dome sami a po dvoch 🙂 😅 sme to zvládli aj bez tých vojtových cvičení som Happy 🙂

question
10. okt 2009

gratulujeme Lucke,Andy a nasej laske Amande..a dakujeme krasne za gratulacie🙂🙂
dnes bola 1 cast party,zajtra pokracujeme s detickami🙂🙂
a mate pravdu,vlasky sa nezmenili,stale stoja,len su uz dlhsie 😀 😝 😀

matulik
10. okt 2009

...tilky 😵 superus 😵 sikovny chlapcek.... 😵

lubik9
10. okt 2009

ahojte..no tolko je tu oslavencov,ze som sa uz pomaly aj stratila 😀 ...prajeme vsetkym vela,vela zdravicka..cmuk 😵

selina.liana
10. okt 2009

Aj my prajeme všetko naj naj oslavencom

tilky
10. okt 2009

ďakujeme Matulik a váš Kubík ako už bežkáte?

flow333
autor
10. okt 2009

Vsetkym dnesnym oslavencom blahozelame, Andre svokricke obzvlast.... 😀 😀 😀
My sme dnes mali prvu cast party, hraciek ako na vianoce....zajtra cast 2....krasomila bola taka rozrusena, ani zaspat nevedela cez den, stale by sa len hrala a prezerala si vsetko...tortu som robila v nci do jednej....ale myslim, ze sa podarila....foto pridam v pondelok...cmuk a sladke snicky

bibka333
10. okt 2009

Tilky gratulujem Kubkovi k bežkaniu naša Eliška sa tiež pušta dnes obehla celu kuchynu a ja mama velku 🙂
Flow už sa tešime na foto 🙂

lubka78
10. okt 2009

ahojte 😉
prajeme vsetucko len to naj vlasatuckej Amande a samozrejme aj Lucke, nech ste zdravucke a nech vas rodicia posluchaju 😵 😵 😵 cmuky, cmuky, cmuk 😉

bianca
10. okt 2009

hojte decka

nemala som net tak dodatocne vsetko najsamlepsie oslavencom mini i maxi,zubacom,i behunom...

u nas za par pribudli na 100% 2 zubky a na 90% aj treti no ten nedokazem uplne identifikovat

dnes sme mali krasny den a vsetko sa to teraz vecer posr..a ...lo.Mam taku zlost ze az.Posledna kvapka trpezlivosti,lutosti a strachu pretiekla a hned po navrate do CR davame vypoved z bytu a koncime z debi....majitelmi ...och aka som nazlostena.Uz nech sme prestahovani a vsetky tahanice a vybavovacky za nami.Ked si predstavim len kolko lekarov budem musiet pozhanat a kde vsade sa odhlasit tak mi je zle uz v dost znac prnom predstihu...

aj spanok ma presiel a to som uz neviem kolko noci nespala lebo tisim to nase zubadielko.3 zuby naraz je fakt masaker

inak mame pokrok aj v papkani.Nakoniec som malu donutila papat aj ,,pribinaky,,Velmi jej chuti od Kezmarskej znacky Tami.Akurat moja mama zhnodnotila ze nasa mala sa nema cast najest.Cely kelimok totiz spapa jedine iba ked stoji a pochoduje okolo sotlicky a ja za nou

tilky
11. okt 2009

ahojte čo poviete na tieto čižmičky

http://www.ellaobuv.sk/index.php?PHPSESSID=4srd...

tilky
11. okt 2009

a ešte posielame sto božtekov krasomile k narodeninám hádam nám to Matewu odpustí 😉

mihanka
11. okt 2009

Nasemu kvietocku Gretulke vseeeeeeeeeetko naj naj k dnesnemu prvemu rocku... nech si zdravucka a zdravucka... a zdrava aby som nezabudla... 😉 😵

bibka333
11. okt 2009

Margaretke všetko najlepšie nech uška nebolia a nech robi rodičom len radost 🙂
Idem sa pochvalit Eliška chodi včera prešla celu kuchynu a dnes už beha všade 🙂 sa snej vytešujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre