Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
14. apr 2009

gev to je zo srandy, lebo tebe vypadavaju pismenka 😉 a phoebs to napisala teraz tiez tak... 😉

geveva
14. apr 2009

mih no jo a to mám už nové baterky asi je v čoud klávesnice

ale zvyklijste si že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jsem aspon něčím vláštní

question
14. apr 2009

hm...asi to teda s tym obleckom nemam prehanat,ze? tak aj ja ju dam na letno a zoberiem nieco este so sebou keby daco..inak diky babule...

geveva
14. apr 2009

no s tím oblečením je to pořád problém pořád profukuje větřík a nechci aby měla bolestivá ouška a taky aby jí zas nebylo horko je to blbý

ale kopila jsme jí už lehké kalhoty jsu to zároven 3/4 táky ted je á sice jakkalhoty i když jsou ohrnuté ale tose poá do léta

mihanka
14. apr 2009

gev, no vidis a mas vlastny gevjazyk... 😀 😀

my tiez ideme obedovat a von... 🙂

bora8
14. apr 2009

ahojky aj my ideme papať..... dnes som bola na nákupe tak máme kopu hippiek na výber 😀 ale vstupujem si do svedomia a idem variť polievku -aj keď na celý týždeň...... 😀 navarím rozmixujem a zamrazím

horalka cez víkend sme boli v kopčanoch a malému sa strašne páčilo brodské - tak som sa s ním dohodla že bude mať od tial čiastočnú nevestu 😀 a súhlasil 😀 😀 😀

horalka777
14. apr 2009

vsade pjekne, kolem Skalice najpjeknejsie 😉

ques, no aj moj chrbat ma zaberak, inak by som ju najradsej nosila v satke furt, lenze to zas nejde. Aj kvoli kolenam 😝 V nedelu sme boli na poldennej ture, Blanke sa strane pacilo, cely cas v satke, rehotala sa, spinkala, kukala okolo... a mater funela jak lokomotiva 😝 🙂 idem asi pozmensovat fotky z lesa 😉

my uz sme obedovali, dnes mrkva a brokolica (dojedanie zo vcera) a zajtra chcem nejaku novinku, asi tiez behnem do obchodu - ale cakam, kym doperie pracka. Blanka zalomila na gauci, zasa bude v kociku cula, do kelu 😕 😅 To je potom jeden velky suvisly brusak (jej, nie moj)..

baby, neviem, ci ste to tu uz pisali - tie co davate masko, tak sklicko, ci to nejako doma varite? Ja by som to asi nemala cim rozmixovat 😒

babofka
14. apr 2009

ahojte
tak my dnes prvy pokus s mrkvickou. no vysledok nic moc. hrozny vyraz v tvari, potom ho naplo a potom sa pogrcal 😢 asi skusim zajtra pridat MM.
horal, ja planujem robit maso tak (teda ak za oliver rozhodne, ze bude jest tuhu stravu), ze uvarim toho viacej, nadrobnucko posekam a dam zamrazit (asi velkost kociek ladu)

horalka777
14. apr 2009

no jo, ale aj ked nadrobnucko posekam, aj tak to ma moc velke kusky, nie? Ci len ja neviem sekat?
Ja tie prve masa asi kupim...

horalka777
14. apr 2009

babof neboj, on si zvykne 😉
na povzbudenie - Blanka 1.brokolicu ponechavala pekne v takych zelenych kaluzkach po celom jej "ihrisku", nestihala som utierat 😝 a dalsi den ju spapala uplne celu a nevyslo z nej nic 🙂

babofka
14. apr 2009

no mozno to nebude uplne na cimprcampr. 😖 a zeleninku papate rozmixovanu alebo aj s hrudkami?

babofka
14. apr 2009

horal, dakujem za povzbudenie 😉 . mne to s tym masom radila sestra, ona to tak robila.

babofka
14. apr 2009

kupujes bio zeleninu alebo mrazenu (brokolica) alebo aku?

horalka777
14. apr 2009

zeleninu drtim tym ponornym mixerom, ale aj ked tam ostanu hrudky, tak take, co idu lahko dolu krkom, u masa sa mi zda, ze sa tym bude dusit 😝 no, uvidime..

horalka777
14. apr 2009

ja bio nekupujem, davam budto zo zahradky, alebo teraz mrazenu (to co predavaju ako baby carot + brokolica), my tu bio obchod nemame, tak budem improvizovat a riadit sa heslom "vsetko s mierou".

babofka
14. apr 2009

jasneee, no ja som mu dnes davala mrkvu, co som si dopestovala. no a vidis ho, nevdacnika. a to masko nejde pomixovat tym ponornym mixerom?
super foto !!! 😉

question
14. apr 2009

horal a uz robis aj nejaky dalsi uvaz? juuj aj ja chcem domacu zeleninku,ale mne by vsetko vyhynulo skor akoby som zasadila 😀 😀 babo obdivuje,ze svoja mrkvicka 😉 ja sa dokrmovaniu branim este zubami nechtami 😉
baby stretrko ...foto stretko foto.....cem videeeeeeeeeeeeeeettt 😀 😀 😀 😀

question
14. apr 2009

haloo vyyychod nevravte ze ste este vonku...halooooo

bora8
14. apr 2009

kočky a kde ste sa stratili? založili ste si nejakú separátnu tému bez bory??????

bibka333
14. apr 2009

ahoj mamini ja malu obliekam asi na ľahko len body s dlhym rukavom pancuzky a taku tensiu flisovu supravku .
a som smutna Henri stratili sme dnes čelenku s kvietkom 😢 musela nam nikde v meste vypadnut.
kupacka dopadla celkom dobre prezliekali sme sa asi 4 krat
u nas tiez zubky este ani naznak tak uvidime kedy sa ich dockame 🙂

selina.liana
14. apr 2009

ahojte maminy aj my ani náznak po zubeeeeeeeeee

andre
14. apr 2009

čafte, výchdo je doma, aspoň teda ja a lubka (to viem, bo sme kecali na skype 🙂 ) a flow nevím, ona má fotečky a lubik ešte, ja mám asik len dve s kočmi... gues, normálka nestíhačka na tom stretku ništ, veríš ? 😀

ani my nemáme zubok, ani jeden kúsok, ale zato robíme točky 😵 na pravobok

lubik9
14. apr 2009

cafte..tak ako pise asa..vychod je uz doma 😀

k obliekaniu: ja timimu obliekam bodynko s kratkym rukavom a na to tricko s dlhym rukavom alebo tensiu bundicku a so sebou nosim este aj mikinku,keby bolo chladno a dole teplacky alebo nohavice a ponozky a pre istotu mame v kociku aj deku,ked je uz vecer chladnejsie 😉

lubik9
14. apr 2009

nie asa 😀 ...ale ADA

andre
14. apr 2009

lubi čaf 😀 😀 , máš to v maily...

tak ja mám len dve fotečky, jedna je v albume, zbytok je na zbytku východe 😀 😀

lubik9
14. apr 2009

dik..pozriem az zajtra lebo idem kojit a spinkat a ja pridam foto zajtra 😉

andre
14. apr 2009

ja idem na panelák, stejnak sú všetky v ordinácii 😀 ... dobrúúúú

simona161
14. apr 2009

ahojte, u nas po zubkoch ani chyru ani slychu ... ale tusim, ze pridu, lebo Alex uz viac ako tyzden place v noci zo spanku, place cez den, resp. to ani nie je plac, skor take frflanie, alebo stazovanie a vykrikovanie na nas ☹ nebavi ho nic, ani hracky, ani hrazdicka, ani nosenie na rukach, nic ☹ kocik som uz odignorovala, uz sa ani nesnazim ho tam napchat... jedine, co ho bavi a to som hrozne rada, je pobyt vonku, nosime sa na rukach, v klokanke a vydrzi aj niekolko hodinove tury a je spokojny jak blcha, vtedy ani nepipne 😉 celu velku noc a vlastne kazdy den sme vonku v prirode, dnes sme boli az do 19.15 a dokonca sme stretli dva jelene, brrr, boli krasne, ale obrovske a bala som sa ...
co sa tyka jedla, chuti mu vsetko, co mu dam - zacali sme mrkvou, potom zemiaky, petrzlen, kalerab, brokolica a teraz uz aj kuracie masko varene ... zatial som nepouzila ziadnu kupovanu potravu, vsetko varim, niekedy len na jeden krat, niekedy navarim viac a zamrazim ... nemixujem, vyskusala som, ale Alex sa s tym iba prplal, cucal to a robil blbosti, takze iba pretlacam, masko krajam alebo trham na drobulinke nitky a nie je problem ... dnes zjedol plnu misku maska so zemiakmi a este aj mrkvu, co som myslela, ze bude na zajtra ... ked sa naje je spokojny a uz nema ani problem s kakanim, tak super, aspon to ma tesi 🙂
a este obliekanie som chcela 😉 ja davam bodycko s dlhym rukavom, ale iba tenucke, pancusky a potom nejaku sportovu supravu, tot vsio ... a samozrejme ciapku, satku, alebo nieco na hlavicku a uska, siltovku pouzivame iba doma, vonku ma vzdy uska zakryte ...
fuuuj, kolka tapeta 😀

flow333
autor
14. apr 2009

Mamky...slubene linky na auticka...hlavne kvoli foto....ak chcete kontakt na pani dam potom....

hummer
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=909790

my mame toto...je to BMW Z4 roadster, je aj v modrom...
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=894919

potom je aj porsche, ale to mam len na maily....ale je drahe 250eur a ani nie je pekne

flow333
autor
14. apr 2009

inak my sme dosli domov o pol5tej zo stretka, len rychlo spapali mliecko a este nakupne centrum....dosli sme o 8mej... a to nespala od pol 3 co sa zobudila na stretku....ale bola dobrunka....hned kupel a papamie a spinka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre