Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
3. máj 2009

lilyk,tak to nevímmmmm,to se tam musíš někde dočíst,nebo jim napišššššššššššššš 😵

phoebe003
3. máj 2009

lilyk,myslím,že je to celoevropská soutěž...ale jsou to jen moje doměnky

henri001
3. máj 2009

ahojte Babulky 🙂
nehnevajte sa na mna , dlho som nebola , ale mali sme vcera vela ludi doma a dnes sme sa mojkali s malym cely den aj facebook som odflakavala 😅 ale stale vas lubkam 😵
gratulujem yasminke , martinke k tomu ze prezila tolko zubkov bez ujmy na nervoch 😀 ...a dakujeme za gratulacie 😵
borinka 😵 a kedy sa uvidime zase 😔 minule som bola v 😔 ba velmi smutna a bez nalady , ani som ti nezavolala...
nahrala som svoje prve youtubevideo v zivote 😀 princatko moje samozrejme, tak ked mate chut, kuk 😉

https://www.youtube.com/watch?v=Pk5PXhePIgI


krasnu nocku 😵

simona161
3. máj 2009

jeeej, princatko je uzasne 🙂 krasne a sikovne, paraaaada ... a ten tanec, no talent 😉 krasne Henri, fakt, pekna pamiatka na 7. mesiacov 🙂

phoebe003
3. máj 2009

henri krááásné video,malej je kouzelnej,ale nechápu,jak krásně stojí,adámek je rád,že se otočí na bok... 😒

phoebe003
3. máj 2009

všechny hajkáte?tak i já teda půjdu.přemluvily jste mne.dobrouuu

luciakubista
4. máj 2009

Dobre rano, som tu dlho nebola,ale hned som narazila na videjko maleho henriho 🙂) no je uzasny, manzel neveril,ze je len den mladsi od eli. elinka zatial iba vala sudy 😀 idem skusit docitat,nech som trochu v obraze. A vsetko naj k zubkom a vymesiacom. Pekny pondelok 😉

evitkamalicka
4. máj 2009

Dobre ranko

Henri maly je uzasny 😵

question
4. máj 2009

dobre ranko maule...henri pripajam sa,a ten tanec..to bude urcite po mamke 😉

tilky
4. máj 2009

ahojte

a dobré ránko

Henry nádherné teda ty máš doma šikovníka 😵 😵 mňa najviac fascinujú tie ich malé nôžky 😅

henri001
4. máj 2009

Dobre ranko , dakujeme , 🙂 potesim sa aj vasimi drobcekami , youtubujte ako sa smejkaju,placu , valaju , stvornozkuju...ved o chvilu budu veeeeliki setci , budeme mat pamiatku 😀
tilky, jha ked mozem ho davam spinkat iba v bodycku bez nohavic a ponoziek a v noci ho ocumujem , telefonom si na nhoi svietim...take baculate pampusiky,,,by som ho spapkalaaaa 😀 😀 😀
ques, Ivka moja , cakam na baliiicek 😉 hlavne napis kolko som dlznaaa, lebo to miniem 😀 😉

lilyk
4. máj 2009

ahojte 😉
whooooow Henri je neodolatelny 😵

luciabah
4. máj 2009

ahojte

dlho som nebola, ale poctivo docitam.
my sa mame fajn, nas ocinko oslavoval v piatok narodeniny... a tak sme varili gulasik, grilovali a tak. v sobotu boli este u nas svokrovci, ale iba sa zastavili napapkat a isli domov, ja som uspavala gretku a ked som sa vratila do obyvacky, oni tam uz neboli... no comment
a nasa babulka ja opat chorucka, sopliky jej tecu do hrdielka, ani odsavat sa neda a tak som ju mala od polnoci pri sebe a podopierala som ju... teda lezala na mojom vankusi a ja som ju drzala v polosede a tak trosku spinkala do rana, potom na reumatologii na krvicku, vysledky az o tyzden a teraz buvinka. papat nepapa, lebo sa jej neda dychat, ale neda sa jej ani cumlik dudlat, ale drzala si ho poctivo celu nocku pri puse v rucke. dr. na reumatologii nas pochvalila, ze ako si pekne chyta do ruciciek veci, tak aspon trosku nas potesila.
posielam pusinky vsetkym, henri je uzasny, tilky pekne foto so simonkou, a ine som este nestihla. zatial papa

lubik9
4. máj 2009

ahojte mamky..ja len tak narychlo..idem sa postazovat..este stale nas trapia zubky,chudatko strasne place 😢 😢 😢 a ja uz takmer tiez..ked mu nijak neviem pomoct..davam mu aj homeopatika,vcera som dala aj calgel,je to kusok lepsie,ale boli ho to aj tak..teraz sa chudacik tak vyplakal az zaspal..no a ja musim ist varit..polutujte nas..

henry je uuuuuuzzzzaaaaaaaaaaassssssssssssnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵

luciakubista
4. máj 2009

Ahoj Lubi, chudacikovia malicky ☹ , no ty aspon vies,ze to ma Timi zo zubkov.Elina zacina byt tiez nervozna a uplakana,ale po zube ani chyru ani slychu 😖 tak snad sa nieco konecne vyklube

lubik9
4. máj 2009

ahoj luci..tak nech sa aj elinke cim skor ukaze nejaky zubocek..ten plac je hrozny ☹

henri001
4. máj 2009

Lubik 😨 Timinkovi posielame pusinky ...drobcek malinky , nech to cim skor prejde ...davas mu neaku masirovaciu prkotinu ? akoze kefku z DM ale bo nieco podobne ??? drzkaj sa aj ty a neboj, vsetko prejde 😅
Luci , kedy sa stretneme 😀

lubik9
4. máj 2009

henri..ma hryzatka,ale o ne az taky zaujem nema,trosu si ich pokuska a potom odhodi a ma aj take "zubadlo" (ja som to tak nazvala) z DM na masirovanie..ale najlepsie su mu rucky a potom latkove veci,ako plienka,jeho medvedik a take..diik za povzbudenie 😵

luciakubista
4. máj 2009

Ahoj Henri,no mozme kedykolvek. V ut chodime od 10 cvicit a vo stvrtok od 11 plavat,tak niekedy kolo obeda mozem. 😀
jak ste zistili,ze su to zuby,ked este nevidim v pusinke tu bielu ciarku?? 😖

luciakubista
4. máj 2009

no elina tiez vsetko kuse a je jej to jedno,ci to je kusatko abo nie.dokonca i plechovku s niveou a tak si jazdi s nou po dasienkach 🙂 🙂

lubik9
4. máj 2009

luci..nas ma v ustockach stale rucky a hlada si zubky,tak som to vedela,kedze uz ma dva vonku okolo 2 mesiacov a robil to iste aj pri nich..no a aj podla toho,ze ho to boli a tak si nedovoli do ust ani sahnut,proste zatlaci pery k sebe a neotvori a kruti hlavu,kym to ty nevzdas 😀

phoebe003
4. máj 2009

dobré dopoledne mamulenky a sluníčka. 😉

luciakubista
4. máj 2009

ahoj fibs 😀

phoebe003
4. máj 2009

achoj luci 😵

horalka777
4. máj 2009

ahooojteeee, ja som po dlhom case online, preto sa veeeeelmi ospravedlnujem, ale nemam sancu docitat tych niekolko desiatok stran... snad raz, za dlhych zimnych vecerov.

Este vysvetlim dovod - hned po mojom poslednom prispevku "Slovenskooooooooooooo", ktory som napisala a odoslala tesne predtym, ako sme vyhrali posledny zapas (s Madarskom) a tesne predtym, nez nam vyhorel zdroj na PC u mamy, som bola bez kona bolestnych 11 dni 😀

aaaale zato mame prvy zub od vcera, sedem mesiacov od dnes a keby som stihala nafilmovat daco na youtube, tak by som tam mala podobne video, ako ma Henry 😎 ale ja nestiham, nemam ohradku, takze Blanka splha uplne na vsetko, takze len zachranujeeeeeem a zachranujeeeeem jej holy zivot 😅

no ale v podstate a v skratke, tym, ktorym este nesplhaju drobatka uprimne zavidim 🙂

a v uplnej skratke - som tu, TV MK moze bezat na plne obratky 😎

horalka777
4. máj 2009

Luci, nasa bola nervozna uz asi 3 mesiace, potom tyzden klud a zub sa zjavil z nicoho nic 😉 neboooooj, bude liiiip..

horalka777
4. máj 2009

Zas je tu pondelok.
Uvarim privarok?

...no dobre, nic moc, viem,
ale ja sa rozbehnem 😎

phoebe003
4. máj 2009

nefunguje mi koník

phoebe003
4. máj 2009

horalka,super,že už jsi tuuuu 😵 ale měla jsi to teda zajímavéééééé 😀

horalka777
4. máj 2009

fiii, cauko 😵 japak ze nefunguje, ked konujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre