Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
15. apr 2009

phoebs, to sme prave skusali v sobotu aj s MM a mojimi rodicmi, dali sme ho do tej stolicky, kde papa, aby sme si mohli urobit my ranajky a najest sa ... po asi 2 minutach zacal jacat, nie plakat, ani len slzicka nevysla, len na nas vrieskal, kym sme ho nevybrali ... ale dohodli sme sa, ze stuple do usi a skusime ho nechat, ale pochybujeme, ze vydrzime 😒 ine decibely on dokaze dostat zo seba 😀

phoebe003
15. apr 2009

sim ela to zkoušela dvakrát se přeřvat,vždycky jsem jí šoupla dudlíka a když ho vyplivla,tak její mínus,ale nevšímala jsem si jí a po třetí to přestalo,zjistila,že si řevem nic nevynutí a byl klid...od té déby andílek teda s rohama,ale bez řevu

phoebe003
15. apr 2009

za chvilku mi začínají mclaudovy dcery,tak jdu kuken 😵 držím pěsti s malým 😉

simona161
15. apr 2009

uvidime, ja teraz beriem ohlad nato, ze je po operacii a sama som ho tri tyzdne cicikala, tak to ma svoje ovocie 😀 ale uz ho musim krotit, lebo nam prerasta cez hlavu 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
a este zopar turistickych fotiek 😉

simona161
15. apr 2009

diky, ja idem dorobit obed, tak papa

mihanka
15. apr 2009

ahojte.. 🙂

to ma mrzi ze vam takto zlaticka placu v sedacke... my mame stale v aute vanicku, takze je tam spokojna, vzdy zaspi, len ked sme isli z Ruzomberka minule tak bola vyspata, tak sa hrala, obcas zamrncala, tak sme jej spievali... to jedine pomaha, ked ju chcem ukludnit, tlieskat alebo spievat... aj v sportaku stale vyvadza ale uz ovela menej, uz len ked zaspava...

sim, fotky krasne z turistiky... 😵

idem aj ja varit a mam rozhadzanu simonkinu skrinu... 😒

phoebe003
15. apr 2009

simi krááásné fotečky 😵

flow333
autor
15. apr 2009

jeeeeeeeeej simi, dobra turistika...vidis aspon tam vyzera byt Alex spkojny 😎 krasne fotocky

question
15. apr 2009

sim no tak asi neznasa byt nejako stiesneny..ale ako pises ze sa mu paci v klokanke alebo satke..tak neviem neviem...
ja nemam nic navarene..pomoc..poslite mi niekto po postovnom holubovi,hm? 😝 😝

babofka
15. apr 2009

simi, ja si myslim, ze vy si to odkrutite takto za mlada a ked bude alex vacsi, tak bude vzorny syn 😉
ja sa chystam na spagety so syrom a kecupom, ja by som to mohla jest kazdy den 😅

babofka
15. apr 2009

a dnes ideme prvykrat cvicit:
http://www.babyfit.sk/kurzy.htm
nech sa ten moj lenivec troska ponatahuje 😀

question
15. apr 2009

som nasla este nieco v mrazaku,tak som to vylovila..a ked sa to rozmrazi,pridem na to,co to je 😉
inak babof jamilujem cestoviny najlepsie ale zapecene mnam mnam

babofka
15. apr 2009

ques, hod recept, ja robim vacsinou len s omackami

luciabah
15. apr 2009

ahojte babulky

mame nove foto 😀 a prosim vlozit prvu fotocku do albumu polrocnych. veeeeeelmi dakujem.
posielame pusinku vsetkym, papa a uzivajte den

babofka
15. apr 2009

😵 😵 😵 gretka je na spapanie

bora8
15. apr 2009

fíbí - aj mne si sľúbila vložiť fotku a nie je tam...... 😉 inak dnešné miery - 67 cm 7330 g tak prosím vložiť do tabuľky - dnes sme úspešne absolvovali prvý prevenal.....

luciabah
15. apr 2009

babof... dakujem, ale ja si myslim a som si ista, ze vsetky nase deticky su uuuuuuuuzasneeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
bori... krasne miery a dufam, ze nebude ziadna reakcia 😉

question
15. apr 2009

jeje luci mala je uzasna 😀

babofka
15. apr 2009

luci, pravda, pravda
my sme na hexu reakciu mali a na prevenar nie
aj ja poprosim vlozit nase tuky miery do tabulky:
6575 g a 65 cm
fotku dodam neskor

question
15. apr 2009

som omylom stlacila odosli 😅
juuj a kde si zohnala tie capicky? my mame zatial len klobuciky,ale chcem zohnat tie hackovane capicky tiez..porad
babof..vlastne tam davam vsetko co doma najdem,ale kukurica,brokolica,sampiony a rozne druhy syra nemozu chybat.. vsetko najprv sparim,uvarim, a potom vrstvim-estoviny,zeleninka,syr,opat cestoviny,zeleninka,syr a nakoniec cestoviny a potom uz len smotanu s vajickom a sup do rury...ja to milujeeeeeeeem

luciabah
15. apr 2009

ques... dakujem

babof... my sme mali reakciu na prevenar... opuchnuta zacervenana nozicka, tepla, a po hexe ani naznak...kazde nase miminecko reaguje inak, ja by som bola najradsej, keby to ani necitili. my ideme 4. maja na odber krvicky, tak som zvedava, chudatko malicke ☹

babofka
15. apr 2009

ques, diki, sprobujem
ja vam inak zavidim, pre dievcatka je toho tolkoooooooo na oblecko

babofka
15. apr 2009

luci a preco idete na krv?

luciabah
15. apr 2009

ques... vsetko mame podedene, a bohuzial mame len tieto dve, ale tetuska od susedov strikuje a hackuje, tak ju chcem poprosit, ci by mi este nieco podobne nespravila

idem kocikovat, plienky mam poskladane a poukladane, riad umyty a pradlo na zehlenie neutecie ale ja ano 😀
papa

babofka
15. apr 2009

u nas doma byva pradlo trpezlive, vydrzi cakat aj tyzden

luciabah
15. apr 2009

pukaju jej klbiky... teda hlavne prave kolienko a ramenne klbiky a kedze ortoped poznamenal len ze pozor na to, tak som volala na reumatologiu, sestra tam chodi so sofinkou a povedali ze to nie je normalne a objednali nas na vysetrenie. a radsej teraz, lebo nepamatame si, ci pukali aj sofinke, ale nakoniec zacala krivat na pravu nozicku a prestala chodit, ked mala 1,5 roka a aj ja som chodila na reumatologiu ked som mala 14 rokov, lebo som sa nemohla niekolko dni postavit na nohy. takze radsej teraz.
a uz naozaj papa

babofka
15. apr 2009

drzim palce, nech vam to dobre dopadne.

babofka
15. apr 2009

oliver vstavaj, ide sa cvicit ! 😀

oktobrovky2008
15. apr 2009

bora omlouvám se,prosím za odpuštění a tu je https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lubka78
15. apr 2009

ahojte 🙂
hlasim sa po vcerajsom stretku....bolo super.....konecne som sa na nejake dotrepala....vcera som sice trochu meskala, ale stretli sme sa 😉
baby su fajn, dobre sme si pokecali...normalne sa po vcerajsku tesim na velke stretko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre