Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubik9
12. máj 2009

ja davam uz timimu helmicku,ked je v ohadke,lebo tie jeho kaskaderske kusky,to je aj na mna privela 😠 (mam ju v albume,kto chce kuk 😉 )

horalka777
12. máj 2009

a tymto pozdravujem Henri a odkazujem ze zodpovednejsia nie som, proste strazim a strazim a furt opakujem nono, ked sa liepa na nevhodne miesta. Do kuchyne ma pristup len priputana v autosedacke, inak by som ani plotnu nezapla bez nejakeho jej padu 😖 A planujem ako prve pouzit snurky od topanok na zviazanie dvierok na linke.

lilyk
12. máj 2009

u nas sa tiez spi do 5 minut, som stale z toho v soku a dokonca ulozim vybozkavam,vynucham co sa da 😀 a odidem a ked pridem uz len Nanny pustim 😵

horalka777
12. máj 2009

jojo, lubik, chapem, chapem 😎 aj my sme uz zvazovali helmicku (inak neuveritelne ti sekne novy uces 😉 ), ale zatial sa uci padat bez nej. Ja len vsade narychlo odpratavam ostre hrany, na ktore by mohla padnut..

phoebe003
12. máj 2009

lubik.jj občas by to chtělo,aby ty naše děti měli knoflík na vypínání,ale adámek je zlatíčko,vystačí si sám,sám se zabaví,v košíku mi vydrží,když má něco na zkoumání,v lehátku je taky v pohodě,v postýlce a v kočárku nmi spí,on si v podstatě říká jen o jídlo,pozornost nevyžaduje nijk extréě.no jasně,že ho chovám a hraju si s ním,ale že by mermomocí msel být na rukou,to ne.

horalka,to asi jo 😀

evit to je asi nejefektivnější způsob.žádné uspávání

question
12. máj 2009

horal mata je ok..ani ja som s nou nebola teraz tyzden..ale preto ze bud som bola ja mimo nr alebo ona...
juu tak to zaspavanie vam zavidim..aj amanda bola tak zvyknuta,ale len do 6 mesiaca,odvtedy to je tak na pol hodku az hodku..niekedy este viac.... 😖

lubik9
12. máj 2009

horalka..dakujem 😵 a helmicku ti fakt mozem len odporcit..timi padne na hlavicku,vsetci zbledneme a on sa zacne rehotat 😀 ja mu doma nedovolim lozit mimo ohadky,lebo bruno by ho oblizoval a timi by bol hned pri nom,kedze ho zboznuje asi najviac z celeho osadenstva bytu a ked sme u rodicov,tak je stale po dozor,lebo prekazky,co mu dame do cesty,to je pre neho zabava a prelezie a tesi sa na dalsiu

horalka777
12. máj 2009

no ale ja moju malu ohovaram a ona uz vyse hodinu teraz krasne spinka - na matraci na dlazke, odtial mi nikde nespadne, ani sa nevystvera a hlavne ju mam na ociach. Planujem cestovnu postielku (zdedit 😀 ), ta ju budem moct nechavat v obyvke, kym napr. nieco mixujem v kuchyni, odbieham na wc a tak, nech ju nemusim zakazdym priputavat do sedacky 😝

po kom to diiiite je? Jaaa byla docela salaaaamista 😅

horalka777
12. máj 2009

ques ale to je sila, ze vasi mm (a bud. ex mm) hravaju tenis 😅

lubik9
12. máj 2009

horalka..u nas to ma timi mat po kom..aj po mne,ale aj po manzelovi,tak sa nemozem cudovat 😀
aj timi teraz pekne spinka..poriadne sa znicil a teraz dobija baterku 😅

horalka777
12. máj 2009

aha a tymto odkazujem este tete Henri, ze u nas to teda urcite nebude bazenom, kedze ho mala este ani zdialky nevidela. Najdlhsie sekundy su tie, ked Blanka vylezie o nieco, chvilku sa drzi a potom zbada nieco ine a mysli si, ze ked sa pusti, tak ostane stat 😀

horalka777
12. máj 2009

nasa ma kostru a pohyblivost (a oci a vlasy a nos a usta....) po tatovi a veselu povahu po mne. Ufff, mohlo byt aj horsie 😀

horalka777
12. máj 2009

....priebezne som vas docitala, gratulujem vsetkym oslavenciatkam, hlavne ze Henrin dedo prezil, Flow prajem pevne nervy s dochtormi, zavidim vam lahke a spratne kociky... a co este? Fotostretko v BA? Ked budem moct, pridam sa 🙂

lubik9
12. máj 2009

no timi je vyzorovo po ockovi,aj na somariny po ockovi,vodnicek po mamke a zbojnik po oboch,teda po troch,lebo aj po brunovi 😀

phoebe003
12. máj 2009

jááááááááááááá jsem tu takyyyyyyyyyyyyyyyy 😒

phoebe003
12. máj 2009

ale asi půjdu,prtože tady je fakt totááálně mrtvo...

lubik9
12. máj 2009

ja tu uz nie sooooom..idem krmit zobudeneho hladosa 😝

luciabah
12. máj 2009

ahojte, tak bambulka na chvilku zalahla a ja idem poukladat, lebo zajtra pride na prazdniny tornado sofinka. ma velke nosne mandle, teda 30. 6 ide na operaciu a do vtedy zakaz do skolky a kde je najlepsie... no predsa u nas a tak pride. a babulky, je uzasne ake su vase deticky sikovne, ale ja som aj rada, ze nasa este nebeha a nedviha sa, ved ma este cas 😉 prajem dobru chut k obedu

selina.liana
12. máj 2009

ahojte my spíme od naodenia len na boku a tak aj zaspáva a sama a v noci pretočí ale skoro vždy je na jwednom alebo druhom boku, a čo je na tom zlé nechápem

oktobrovky2008
12. máj 2009

vložená fotka půlroční Ellinky https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

phoebe003
12. máj 2009

emaso. doufám,že jsem vybrala dobře 😵

bibka333
12. máj 2009

ahojte dnes sme boli na kontrole z uškami mala je ok len na plavanie nemozme ešte tyzden
nasrala ma svokra 😠 male sme kupili hojdačku mm ju zakladal musel navrtat diery a ona pride že všetko jej ničime že hojdačka je vonku no neni sprosta niežeby bola rada že chceme pre deti to najlepšie ale len všetko ošomre už davno nešomrala to asi preto
flow neboj mala bude v poriadku a ak s dokinou nebudeš spokojna tak chod k inej ja som odišla uz od vela doktorov 😉 a pijiema len vodičku aj to velmi malinko a fotostretko by som aj šla ale neni ako ☹

bibka333
12. máj 2009

baby my sme najchudši a emaso to čo že 9 kg ale je baculka zlatunka 🙂
oslavencom všetko najlepšie 🙂

horalka777
12. máj 2009

Ema, no najmladsiu mas riadnu caju 😉 Nasa bude tolko vazit asi v roku 🙂 Zlata je 😵

Bibi, kasli na nu, hlavne ze sa dieta pohojda aj za dazda 😉 Kedy bude Jarka vediet vysledky prijimaciek?

phoebe003
12. máj 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... koukněte,jsem si hrála elišce s vláskama.dobrá jsem ne? 😵

phoebe003
12. máj 2009

nikdo mne nepochválí?nikdo tu nejni?chjo,chjo,chjo
😔

horalka777
12. máj 2009

😀 pozeram, ze Fibi sa fakt nudi 😉
Ale docela povedeny, mas recht 😵

flow333
autor
12. máj 2009

fibi supeeeeeeeeeeeeeer...to je pochvala...

mamky dakujem za podporu, ja verim, ze je vsetko ok, ale ten stres ako to lekar dokaze povedat, ako keby uz prinajmensom clovek umieral....a ten chladny profesionalny vyraz....

inak na ocnom sme nic nevybavili, lebo u 3 lekarov, z ktorych mi kazala ta fasa neurologicka si vybrat nas ani jeden nevzal, ze tak male deticky nevysetruju...hlavne, ze pinda si vymysli vasetrenie....nemam slov a to sme lietali od 12tej do 16tej... ☹ a vo stvrtok sa na nu tak chystam, ze si to za klobuk neda...myslim neurologicka, suslava a skulava...ona nech sa lieci pinda majova...joj som vytocena....

selina.liana
12. máj 2009

fliw klud malá je ok

flow333
autor
12. máj 2009

seli ved hej, ale tie nervy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre