Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
28. máj 2009

my tiez chodime cca kazdy mesiac na kontrolu, ale Alex uz sa posadi sam, stvornozkuje, postavi sa sam a stoji pekne na celom chodidle, nie na spickach, tak sa ideme ukazat az po nejakych 6 tyzdnoch teraz ... inak co som kukala tvoj album, tak moj Alex sa mal narodit 11.10. a narodil sa uz 26.9. a ta hlavicka je trosku aj moja chyba, moc som ho nepolohovala, hoci som videla, ze uprednostnuje stale iba jednu stranu a takisto som ho velmi malo davala na brusko, ked bol malicky ...

silvinka
28. máj 2009

ahojte takze definitivne ohladom soboty

Kedze predpoved pocasia nie je mc lakava a na stretko vonku s detmi to nevyzera, svoju ucast poobede na stretku definitivne rusim nechcem riskovat ze niekde nieco chytime v tejto kose ked mame ist o tyzden na to na dovolenku, pokial sel a lubka nezrusia fotenie tak plati o 10 u mna v studiu, ak to neplati baby dajte mi prosim do zajtra vecera vediet .....

kata.jan
28. máj 2009

simona: my jsme měli problém už od narození, jakmile jsem Kubíka položila na bříško začal se vztekat a vůbec se mu to nelíbilo, proto se i začal na bříško otáčet až v půl roce a to probíhalo tak, že se otočil, začal se vztekat a já ho musela otočit nazpátek. Jinak když to tak vezmeš, tak byl Kuba taky maličký na to že se narodil 4 dny před prvním termínem. Za to teď je to číslo.
A to si Alex taky mohl už těch pár dní počkat, máte nějakého nedočkavce.

simona161
28. máj 2009

Alex sa na brusko otocil v den, ked mal styri mesiace ... a nazad na chrbatik asi o dva tyzdne...
a praveze nato, ze sa narodil 2 tyzdne pred terminom bol velky, mal 48 cm a vazil 3730 gramov ...
a na svet sa pytal uz od 16.9., ale 10 dni sa nam darilo ho tam este udrzat ... ale to je uz tak daaaavnoooo ...
idem uz spat, ledva kukam na oci ... dobru nocku vsetkym

lubka78
28. máj 2009

dobryyyy vecer 😉
smardik...zo srdca gratulujeme k 2ciarockam a drzime palce, nech vsetko prebieha v najlepsom poriadku 😉
phoebs...super to vyzera, tak exoticky 😵
silvi..zatial plati 😉

lubka78
28. máj 2009

a prajem vsetkym maminkam a miminkam dobru noc a pekne snicky 😵

P.S. dufam, ze nam do rana nezoberie nejake okno, lebo fuka ako besne 😖

simona161
28. máj 2009

lubka, pomaly to tu zacnes uzatvarat ty a nie ja 😀 lebo ja fakt vypinam a padaaaaaaaaaammmmmmmmmm

simona161
28. máj 2009

a u nas je tiez priserny vietor, brrrrrrr

lubka78
28. máj 2009

sim...asi to tak bude..nejako to tu ide so mnou dolu vodou 😀 ..neviem sa odtrhnut od PC...to bude tym, ze sa tu dostanem az okolo 22,30 😉
tak aj ja padam...dobruuuuuuuuu

selina.liana
29. máj 2009
bibka333
29. máj 2009

ahojte ja som druha 😀 noc v pohode len 3krat hore na papu 🙂 dnes nam odišla našteva z čiech tak som smutna ☹ dnes su u nas dni mesta Brezna tak idem pozriet pa
baby ako varite špenat

henri001
29. máj 2009

ahojte 🙂
bibka mrazeny na rastlinnom oleji , potom pridam uvareny zemiak a pomackam vidlickou , listovy na pare 🙂

janka_pn
29. máj 2009

dobre ranko 🙂 henri tady som 😉

flow333
autor
29. máj 2009

simi, ja som ju tiez nedavala od malicka na brusko, ale do lehatka, stale som sa bala, ze po jedle sa povracka 😠 asi som to zapricinila 😠

simona161
29. máj 2009

flow, ta poloha na brusku je dolezita, ja si pamatam, ze ked sa ma na rehabke pytali, ze kolko hodin denne je na brusku, tak ja som vyplestila oci, lebo on niektore dni nebol ani sekundu, ja som ho skratka na brusko nedavala, lebo to nechcel a reval ... vraj kazdy den bolo dolezite aspon na par minut ... ale myslis si, ze u vas by sa problemy prejavili az teraz? po takej dlhej dobe? inak ja som potom poctivo kazdy den ho davala na brusko a asi od 5. mesiaca to bola jeho najoblubenejsia poloha, on uz na chrbte nebol vobec, hned sa pretocil a hral sa na brusku ... doteraz na chrbte nie je vobec, bud je na brusku, sedi alebo stoji ... ale na chrbate vobec ... ani v spanku

flow333
autor
29. máj 2009

simi, ona to robi uz dlhsie, take 2 mesiace urcite, len predtym na poradni lezala a teraz ked som ju posadila, tak si to dr vsimla....robi to asi od 5tich mesiacov, co sa zacala tahat do sedu

simona161
29. máj 2009

ups, tak to je mozne, ze je to tym, ja nie som dr. ale maly mal v podstate nieco podobne, tym, ze som ho nedavala na brusko, tak poriadne nedvihal hlavicku a ked ho neurologicka tahala do sedu, tak mu padala na jednu stranu ... on ju mal aj zlezanu poriadne, ale to sa spravilo rychlo ... a cvicenim aj to drzanie hlavicky, dnes by si nepoznala fakt nic ... a neboj, ak budete musiet cvicit, je to neprijemne, ale mozno to princezna bude znasat v pohode (Simonka od Mihan to znasala dobre, Alex reval priserne) a rychlo sa to napravi ...

simona161
29. máj 2009

spominam si, ze sme tam mali napisane aj to, ze ma skrateny sval na krku na jednej strane, preto ta hlavicka do jednej strany ... ale mozno u vas je to uplne nieco ine ... kazdopadne je dolezite, ze uz to riesite a bude to urcite ok

flow333
autor
29. máj 2009

simi, ja verim, ze to nie je nic vazne...a ze sa to napravi

simona161
29. máj 2009

flow, urcite to nie je nic vazne a mozno to prestane robit sama a mozno budete cvicit ... ale urcite sa to napravi a netrap sa zbytocne ... idem varit, malemu i sebe ...

flow333
autor
29. máj 2009

dakujem pa

lilyk
29. máj 2009

ahojte 😉
flow ja sa spytam MM ci mame to "mikanie"hlavickou este stale natocene, ak ano ti to poslem aspon posudis ci to je to iste alebo nieco ine....podla mna to neni tym ze nebola na brusku.

bibka333
29. máj 2009

ahojte henri dakujem
flow ja som mau tiež malo na bruško ale davala som ju na bok ja som ju mala do 4mesiacoch v zavinovačke neboj to sa malej napravy a cvičenim nič nepokaziš pa idem do mesta

bianca
29. máj 2009

nazdar.Ja mam nanic den.Boli ma hlava a je mi hnusne.nastastie mala je ako slniecko

co sa tyka polohy na brusku.Nasa ju od mala nenavidela.Ked som ju dala na brusko tak od cca 2 tyzdnov drzala hlavicku a ked to dr videla tak sa zhrozila ze na to je primala a doporucila ju nezlostit s tym.Ona bola v tej polohe fakt hystericka.Teraz od kedy sa sama prevaluje tak je tak skoro nonstop.Raz sa prevalila aj v spanku a strasne sa zlakla chuda.Inak polohovala som ju stale na boky aj ked bola miminecko a strasne dlho lebo nasa blinkala tak to bola prevencia

evitkamalicka
29. máj 2009

ahoj mamky

nas ked bol mensi tiez nechcel byt ani za svet na brusku a teraz pravy opak aj ked ide spinkat, ako nahle ho polozim do postielky tak uz je aj na brusku a uz ani inac nespi aj ked sa hra tak stale len na brusku

mihanka
29. máj 2009

ahojte...
ja som davala simi casto na brusko, mne to uz v porodnici povedali, aj dr mi to prizvukovala, no a my sme cvicili vojtovku od 2 mesiacov dost dlho, stale by sme mali cvicit, chodime na kontrolu, simi je ok, len vraj sa to zvykne vratit... ona mala natrhnuty svalove vlakna na krku kvoli porodu zvonom a vobec na tu stranu netocila hlavicku, kebyze to nechame tak, tak by ho mala naozaj asi skrateny sval a vobec by nerastla symetricky, preto sa vlastne vojtovka cvici, aby dieta vyuzivalo svaly na oboch stranach rovnako, no a preto vraj mame cvicit, ze sa to zvykne vratit a bude preferovat len jednu stranu, ale zatial to tak nie je... 🙂
takze flow neboj, vzdy lepsie toto, ako epilepsia... 😅 skoda ze si ju nedavala na brusko, lebo tym si dieta vlastne posiluje svaliky na chrbatiku od narodenia... pocvicite trosku a bude dobre, len blbe je, ze s takymi to starsimi miminami to ide horsie lebo uz bojuju... drzim palce... hlavne nech je Sophie spokojna a zdrava 😉

silvinka
29. máj 2009

flow a posielala si to videjko aj tomu mojmu kamosovi ? on ti co k tomu povedal ?

lubka78
29. máj 2009

ahojte 😉
flow....neboj, urcite sa to da do poriadku.....ked bude treba cvicit tak budete...aj ja si myslim, ze to skor bude z toho, ze nejaky sval nepracuje tak ako ma...a cvicenim fakt nic nepokazis, urcite jej to pomoze...drzim palce 😉

lubka78
29. máj 2009

ked tak nad tym rozmyslam, tak my sme sa nemuseli trapit tym, ci ho budeme davat na brusko alebo nie, lebo Misko sa pretaca od 3 mesiacov 😉 aspon to malo tu vyhodu

flow333
autor
29. máj 2009

silvi, ze to vyzera ako zlozvyk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre